Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Praha 2

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Informační technologie Správce informačního

Nabídka
26.9.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: 30000 Kč
Praha 2

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce : Na Rybníčku 5, Praha 2 - Nové Město, Způsob prvního kontaktu : e-mailem - danica_polisenska@mckinsey.com , Kontaktní osoba : paní Danica Polišenská, Upřesňující infomrace : pracovní zkušenosti s řešením různých IT dotazů a problémů. Požadujeme výpis z RT. Jazykové znalosti : angličtina slovem i písmem na pokročilé úrovni, technické znalosti na pokročilé úrovni. Vysoká míra flexibility a ochota učit se novým věcem.. Pracoviště: Mckinsey & company, inc. prague - organizační složka, Na Rybníčku, č.p. 1329, 120 00 Praha 2. Informace: Danica Polisenska, +420 221 414 111.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
26.9.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Plat: 45000 Kč
Praha 2

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 65000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce : Na Rybníčku 5, Praha 2 - Nové Město, Způsob prvního kontaktu : e-mailem - danica_polisenska@mckinsey.com , Kontaktní osoba : paní Danica Polišenská, Upřesňující infomrace : vzdělání v oblasti informatiky, pracovní zkušenosti s databázemi a práce s daty (kontingenční tabulky, grafy, makra apod.). Požadujeme výpis r RT. , Jazykové schopnosti : angličtina slovem i písmem, druhý jazyk výhodou.. Pracoviště: Mckinsey & company, inc. prague - organizační složka, Na Rybníčku, č.p. 1329, 120 00 Praha 2. Informace: Danica Polisenska, +420 221 414 111.

Administrativa Recepční

Nabídka
26.9.2017
Obor: Administrativa
Profese: Recepční
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Praha 2

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních). Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce : NEVIDITELNÁ VÝSTAVA, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2 - Nové Město, Způsob prvního kontaktu : e-mailem : RITA.kuu@NEVIDITELNA.cz , Kontaktní osoba : paní Rita Küu, Upřesňující informace : komunikace s návštěvníky, prodej vstupenek, odpovídání na e-maily, vedení denní administrace, doprovázení týmu na akcích mimo sídlo výstavy., čěština - úroveň - rodilý mluvčí, angličtina - B2, ovládání MS Office, internetu, , pracovní doba 12 - 20 hodin, občas i o víkendu.. Pracoviště: Invexhib prague s.r.o. - neviditelná výstava, Karlovo náměstí, č.p. 1, 128 00 Praha 28. Informace: Rita Kuu, .

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů POPELÁŘI -

Nabídka
26.9.2017
Obor: 539490
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Praha 2

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů POPELÁŘI - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5000, -. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Líbí se Vám Praha? Nám ano!, , Pojďte s námi udržovat naše hlavní město stále tak krásné., , Firma KOMWAG, která se stará o údržbu a čistotu města, přijme do svého kolektivu, , ZÁVOZNÍKY NA NÁKLADNÍ AUTO , , Co budete dělat:, - starat se o čistotu města na jednom z našich moderních aut, - budete součástí důležité práce v komunálních službách, - a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce, , , Rozhodně se Vám bude hodit: , - chuť k práci na čerstvém vzduchu, - schopnost pracovat i brzo ráno, - určitě uplatníte Vaši pečlivost a dobrou fyzickou kondici, - výpis z rejstříku trestů, , Co Vás u nás čeká: , - smysluplná práce pod širým nebem na dobu neurčitou, - náborový příspěvek 5000, -, - při brigádě od 500, -/den, - pravidelná výplata a k tomu až dvě za rok navíc, každý rok potom bonus za odpracované roky, - benefity jako jsou stravenky, příspěvky na dovču, ..., - moderní zázemí firmy, , Nastoupit můžete ihned!, , Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.. Pracoviště: Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. - 001, Perucká, č.p. 2542, 120 00 Praha 2. Informace: Lucie Jindrová, +420 236 040 009, +420 773 770 773.

Dělnické profese Údržbář

Nabídka
23.9.2017
Obor: Dělníci
Profese: Údržbář
Typ úvazku: -
Plat: 15810 Kč
Praha 2

Stavební údržbáři budov provozní zaměstnanec – údržbář, řidič oddělení Dopravy a údržby odboru Hospodářsko správního. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadavky na uchazeče:, , střední odborné vzdělání s výučním listem, řidičské oprávnění skupiny B, praxe v řízení minimálně 3 roky, aktivní řidič, znalost práce s PC (MS Office, internet) výhodou, samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb., , charakteristika pracovního místa:, , domovnické práce včetně odborných prací při opravách a údržbě objektů menšího rozsahu (zednické, zahradnické, instalatérské a zámečnické práce na objektech), údržba vymezených pozemků (sekání trávy, prořezávka dřevin, odklízení sněhu apod.), provádění vyklízecích a zabezpečovacích prací v objektech ve správě ÚP v hl. m. Praze, řízení, údržba a zajištění běžných oprav silničního motorového vozidla do 3,5 t. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží, č.p. 390, 128 00 Praha 28. Informace: Martina Agyagosová, +420 225 776 686.

Právo Právník

Nabídka
23.9.2017
Obor: Právo
Profese: Právník
Typ úvazku: -
Plat: 20140 Kč
Praha 2

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení právník metodik oddělení Metodiky právního jednání odboru Právní metodiky. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20140 kč, mzda max. 30270 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadavky: , , VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo , praxe v oblasti jednání před soudy, rozhodčími orgány, správními úřady a jinými orgány , znalost práce s informačním systémem eKLEP výhodou, znalost občanského práva a právních předpisů vztahujících se k činnosti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (např. zákona č. 219/2000 Sb., zákona č. 201/2002 Sb., aj.) , samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost, znalost práce s PC (MS Office), praxe ve veřejné správě výhodou, státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb., , charakteristika místa: , , zabezpečuje metodiku v oblasti právních služeb, sjednocuje postup územních pracovišť v oblasti jednání v řízení před soudy, rozhodčími orgány, správními úřady a jinými orgány, zpracovává právní stanoviska (s výjimkou § 13 zákona o Úřadu) pro organizační složky státu, státní organizace, kraje a obce, případně další právnické osoby, na základě zvážení opodstatněnosti jejich žádosti v oblasti své působnosti, na vyžádání GŘ a náměstků generálního ředitele zpracovává právní stanoviska a vyjádření, vytváří a spravuje databázi judikatury. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží, č.p. 390, 128 00 Praha 28. Informace: Martina Agyagosová, +420 225 776 686.

Právo Právník

Nabídka
23.9.2017
Obor: Právo
Profese: Právník
Typ úvazku: -
Plat: 20140 Kč
Praha 2

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení referent - právní auditor oddělení Metodiky právního auditu odboru Právní metodiky. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20140 kč, mzda max. 30270 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadavky: , , VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo , praxe v oblasti majetkoprávní problematiky výhodou, znalost práce s informačním systémem eKLEP výhodou, znalost právních předpisů vztahujících se k činnosti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (např. zákona č. 219/2000 Sb., zákona č. 201/2002 Sb., aj.) , samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost, znalost práce s PC (MS Office), praxe ve veřejné správě výhodou, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb., , charakteristika pracovního místa: , , zabezpečuje metodiku v oblasti právního auditu, zpracovává vzorové smlouvy s ohledem na aktuální vývoj legislativy a judikatury, metodicky řídí a koordinuje oblast uzavírání smluv a tvorbu smluvních dokumentů (standardů) vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu, podílí se na zpracování vnitřních předpisů vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu, zpracovává právní stanoviska a vyjádření pro potřeby GŘ a náměstků, zajišťuje právní audit právních jednání v kompetenci GŘ a náměstků , zabezpečuje přípravu legislativních návrhů. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží, č.p. 390, 128 00 Praha 28. Informace: Martina Agyagosová, +420 225 776 686.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes