Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Pardubický

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Informační technologie Programátor

Nabídka
25.5.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Programátor
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Pardubice

Vývojáři softwaru VÝVOJÁŘ/KA SOFTWARU. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do našeho vývojového týmu přijmeme kolegu/kolegyni s předpoklady pro práci při návrhu, vývoji, zkouškách a cílové implementaci softwaru v oblastech datových komunikací a embedded systémů. , , Na tuto pozici požadujeme SŠ/VŠ nebo vyšší odborné vzdělání s elektrotech. zaměř. (programování, výpočetní technika nebo příbuzné specializace), praxi v programovacím jazyku C/C+ + (pro OS Linux), praxi v programování aplikací pro datové přenosy (Ethernet komunikace, sériová rozhraní, webové aplikace), hlubší znalost operačních systémů Linux a MS Windows, praxi v programování databázových systémů (na bázi SQL). Výhodou je znalost programování v C# a PHP., , Uvítáme Váš smysl pro schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, zodpovědnost, adaptabilnost a ŘP sk. B. Nutná je znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni a na úrovni orientace v technické dokumentaci. , , Nabízíme zaměstnání v progresivním týmu stabilní pardubické společnosti, práci na zajímavých technologiích při tuzemských i zahraničních projektech s možností dalšího profesního růstu. Máme pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity., , Spolu se životopisem zašlete do e-mailu svolení k tomu, že Vaše osobní údaje mohou být po dobu výběrového řízení zpracovávány. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.. Pracoviště: Radom, s.r.o., Jiřího Potůčka, č.p. 259, 530 09 Pardubice 9. Informace: Hana Hokešová, +420 466 414 211,605 205 524.

Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Nabídka
25.5.2018
Obor: Výroba
Profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Typ úvazku: -
Plat: 28000 Kč
Ústí nad Orlicí

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních VEDOUCÍ EXPEDICE. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 Libchavy, Náplň práce:, - řízení skladu hotových výrobků a navazujících procesů, - organizace práce v paletovém i balíkovém režimu, spádové regály, - zodpovědnost za správné a včasné závozy výrobků k zákazníkům, - řízení logistiky a komunikace s přepravci, - koordinace vlastních rozvozových linek, - řízení, organizace a kontrola práce skladového personálu v rozsahu 10 osob, - komunikace s obchodním a výrobním oddělením, - odpovědnost za snižování nákladů na skladování a dopravu, procesní optimalizace, - tvorba plánů, reportů a další potřebné agendy za oddělení, - aktivní asistence při zavádění nových metod a pracovních postupu, Požadavky:, - nutná praxe min. 2roky na obdobné pozici, ideálně potravinářství, - znalost logistických procesů ve výrobní společnosti, - zkušenosti a průkaz VZV , - dobrá znalost práce na PC, - řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením 3,5t výhodou, - velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, - samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, Nabízíme:, - stabilní pracovní místo, - zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti, - výkonnostní odměny, - firemní akce, - možnost zvýhodněného nákupu výrobků, - stravování v místě, Kontakt: e-mailem zaslat životopis. Pracoviště: Mediate s.r.o., 561 16 Libchavy. Informace: Pavlína Procházková, +420 724 065 796.

Výroba Strojírenští technici technologové,

Nabídka
25.5.2018
Obor: Výroba
Profese: Strojírenští technici technologové, normovači
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Svitavy

Výroba Strojírenští technici projektanti,

Nabídka
25.5.2018
Obor: Výroba
Profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Svitavy

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
25.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19000 Kč
Svitavy

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené Sociální pracovník/ce. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: dojednávání služby osobní asistence, sepisování smluv, kontrola individuálních plánů, sociálněprávní poradenství, návštěvy v rodinách uživatelů, evidence uživatelů služeb, dohled na kvalitu poskytovaných služeb, zpracování standardů kvality, POŽADAVKY: vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ nebo VŠ), komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu, psychickou vyrovnanost, schopnost empatie a vstřícného přístupu k uživatelům služeb, odpovědný přístup k práci, ochotu se dále vzdělávat, administrativní gramotnost (PC, Office, internet), trestní bezúhonnost, NABÍZÍME: PP na 1 rok s možností prodloužení, příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, supervizi, práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí, po třech měsících stravenky, KONTAKT: telefonicky, e-mailem (motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu organizace nebo emailem, uzávěrka 15. 6. 2018 ve 12:00, uchazeči, kteří budou nejvíce odpovídat zadaným požadavkům, budou přizváni k osobnímu pohovoru před výběrovou komisí). Pracoviště: Středisko sociálních služeb salvia, z.ú., Wolkerova alej, č.p. 92, 568 02 Svitavy 2. Informace: Ludmila Benešová, +420 461 535 324.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
25.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 15000 Kč
Chrudim

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Pracovník/ce v sociálních službách (PSS). Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Azylový dům, Malecká 613, Chrudim, NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s klienty Azylového domu, tj. obětmi domácího násilí a rodinami s dětmi v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení, výkon základní výchovné nepedagogické činnosti, upevňování základních společenských, sociálních a pracovních návyků, realizace činností zaměřených na rozvoj osobnosti a zájmů klientů, aktivity v dílně ručních prací., POŽADAVKY: profesní kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, bezúhonnost a čistý trestní rejstřík podmínkou, praxe v oboru sociálních služeb, samostatnost, zodpovědnost, kooperaci v rámci týmu, citlivý a aktivní přístup, znalost práce na PC min. uživatelská úroveň., Strukturovaný životopis zasílejte do 15.6.2018 na email: ad.chrudim@pestalozzi.cz , S odeslání těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Centrum j.j.pestalozziho, o.p.s. azylový dům, Malecká, č.p. 613, 537 05 Chrudim 5. Informace: Dagmar Peclinovská, +420 469 311 611.

Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy

Nabídka
24.5.2018
Obor: Bezpečnostní služby
Profese: Pracovník ostrahy
Typ úvazku: -
Plat: 14000 Kč
Svitavy

Administrativa Ostatní odborní pracovníci v

Nabídka
25.5.2018
Obor: Administrativa
Profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Pardubice

Ostatní řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů Personalista/personalistka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Přelouč, Jaké znalosti a dovednosti byste měl(a) mít:, - SŠ humanitního nebo ekonomického směru, - Znalosti v oblasti HR a náboru výhodou, - Aktivní znalost AJ , - Orientace na zákazníka, - Dobré komunikační a organizační dovednosti, - Zkušenosti z personální agentury výhodou, Jaké bude Vaše náplň práce:, - Nábor nových kolegů, - Vedení personální agendy, - Spolupráce na tvrobě a vylěpšování HR procesů, - Komunikace napříč společností, - Spolupráce při zpracování legislativy zahraničních procesů, Co Vám můžeme nabídnout:, - Perspeknívní zaměstnání v rozvíjející se firmě, - Atraktivní platové ohodnocení včetně bonusů, - Zaměstnanecké bonusy (stravenky, mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené, jazykové kurzy v rámci pracovní doby), - Podílení se na zajímavých zahraničních projektech, - Možnost seberealizace a profesního růstu , Zaměstnanecké výhody: - stravenky, notebook, služební telefon, jazykové kurzy, , První kontakt:, - telefonicky na čísle 601 187 713, - e-mailem na adrese kbajerova@fest-engineering.com . Pracoviště: Fest engineering ltd. czech republic branch, organizační složka - pracoviště, Pardubická, č.p. 244, 535 01 Přelouč. Informace: Kateřina Bajerová, +420 601 187 713.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes