Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Pardubický

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
20.10.2017
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21210 Kč
Ústí nad Orlicí

Vedoucí ostatních úředníků VEDOUCÍ ODBORU DOPRAVY, SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A SPRÁVNÍCH AGEND MĚSTSKÉHO ÚŘADU ÚSTÍ NAD ORLICÍ. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21210 kč, mzda max. 30750 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz, , Pracovní poměr: na dobu neurčitou, se zkušební dobou 6 měsíců, Termín nástupu: leden 2018, případně dle dohody, Platové zařazení: 11. PT dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (rozpětí 21 210, - až 30 750, - Kč.), Příjem přihlášek: do 21. 11. 2017, CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI ODBORU:, výkon státní správy na úseku silniční agendy, přestupkové agendy, matriční agendy, agendy cestovních dokladů a občanských průkazů, agendy evidence obyvatel, matričních knih a sbírek listin, POŽADAVKY NA UCHAZEČE:, - ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň v bakalářském studijním programu se stavebním, popřípadě ekonomickým nebo právním zaměřením a nejméně 3 roky praxe, - výborná znalost zákona č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, - aktivní znalost práce na PC a počítačové síti (Microsoft Word, Excel, Power Point), - vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce, - řidičské oprávnění skupiny B a praxi v řízení osobního vozidla, VÝHODOU:, - zkouška zvláštní odborné způsobilosti při správním rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství, - praxe v řízení kolektivu, LHŮTA, ZPŮSOB A MÍSTO DORUČENÍ PŘIHLÁŠEK:, Přihlášku s přílohami doručte do 21.11.2017 buď osobně na podatelnu MěÚ Ústí nad Orlicí, Sychrova 16 (do 14:00 hod.) nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny MěÚ) na adresu: Městský úřad Ústí nad Orlicí, Kancelář tajemníka, Sychrova 16, 562 24 Ústí nad Orlicí, Uzavřenou obálku v levém horním rohu označte:, „Výběrové řízení č. 3/2017 - vedoucí odboru DSS – neotvírat“. Pracoviště: Město ústí nad orlicí, Sychrova, č.p. 16, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: Eva Kalousková, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes