Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Administrativa

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
21.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 14740 Kč
Praha 1

Všeobecní administrativní pracovníci Zapisovatel/ka pro trestní oddělení. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14740 kč, mzda max. 22170 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: kontakt: Štěpánková Anna, tel.: 257 199 246 8-16h, e-mail: astepankova@osoud.phaz.justice.cz , prvotní kontakt telefonicky či emailem. Místo výkonu. Karmelitská č.p. 377/19, Praha 1.Na 1 rok, pak většinou na dobu neurčitou. , Základním předpokladem pro uchazeče/uchazečku je:, - praxe na obdobné pozici výhodou, - bezúhonnost , - dosažení minimálně střed, vzdělání s maturitou, - dobrá znalost práce na PC (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook) psaní na klávesnici všemi 10ti prsty, - ochota učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost, Pracovní náplň zapisovatele/zapisovatelky:, - zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání a s tím spojených prací (předvolávání účastníků jednání, zapisování průběhu jednání, vyhotovování rozhodnutí), Pozice je vhodná i pro absolventy a matky po mateřské dovolené (možnost zkráceného úvazku, v případě potřeby je možnost umístění dětí za výhodných podmínek do dětské skupiny - obdoba mateřské školky). Pracovní doba je uvedena na stránkách Okresního soudu Praha-západ.Stravenky 100 Kč, 25 dnů dovolené. Pracoviště: Okresní soud praha - západ, Karmelitská, č.p. 377, 118 00 Praha 011. Informace: Anna Štěpánková, +420 257 199 246.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
21.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 13590 Kč
Praha 1

Všeobecní administrativní pracovníci zapisovatel/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13590 kč, mzda max. 20460 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: Praha, Praha, Malá Strana, 118 00, Kam poslat: Štěpánková Anna, tel.: 257 199 246 8-16h, e-mail: astepankova@osoud.phaz.justice.cz , prvotní kontakt telefonicky či emailem, místo výkonu: Karmelitská č.p. 377/19, Praha 1. Na 1 rok, poté většinou na dobu neurčitou., Základním předpokladem pro uchazeče/uchazečku je:, - bezúhonnost , - dosažení minimálně střed, vzdělání s maturitou, - dobrá znalost práce na PC (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook) psaní na klávesnici všemi 10ti prsty, - ochota učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost, Pracovní náplň zapisovatele/zapisovatelky:, - sepisuje protokoly v řízení před soudem, včetně vyhotovení protokolu na základě zvukového záznamu, - provádí veškerou spisovou manipulaci - administrativní činnost, Pozice je vhodná i pro absolventy a matky po mateřské dovolené (možnost zkráceného úvazku, v případě potřeby je možnost umístění dětí za výhodných podmínek do dětské skupiny - obdoba mateřské školky). Pracovní doba je uvedena na stránkách Okresního soudu Praha-západ. Stravenky 100 Kč, 25 dnů dovolené. Pracoviště: Okresní soud praha - západ, Karmelitská, č.p. 377, 118 00 Praha 011. Informace: Anna Štěpánková, +420 257 199 246.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
21.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 30000 Kč
Praha 3

Všeobecní administrativní pracovníci Specialista řízení projektů. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt:Ženíšková Pavlína Ing., e-mail: pavlina.zeniskova@tsk-praha.cz , prvotní kontakt emailem.Místo výkonu: Milíčova č.p. 173/24, Praha 3., Požadujeme vzdělání VŠ a angličtinu na komunikativní úrovni, praxe vítána. Náplň práce: Evidence smluvních vztahů a kontrola jejich plnění, evidence a kontrola projektů, žádostí o získání dotace a výzev Operačních programů, evidence faktur, předávacích protokolů v návaznosti na uzavřené smluvní vztahy, vedení projektového týmu v rámci příprav žádostí o dotace a příprav podkladů pro veřejnou zakázku, psaní a evidence monitorovacích zpráv a sledování doby udržitelnosti jednotlivých projektů.5 týdnů dovolené, stravenky. Pracoviště: Technická správa komunikací hl. m. prahy a.s. milíčova, Milíčova, č.p. 173, 130 00 Praha 3. Informace: Pavlína Ženíšková, .

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
21.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Třebíč

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
21.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 22000 Kč
Frýdek Místek

Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes