Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Administrativa

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
18.2.2018
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 16000 Kč
Praha 10

Vedoucí v oblasti administrativních agend Rejstříková/ý vedoucí – pro administrativní práce a zapisování. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: , 28. pluku 1533/29b, 100 00 Praha 10 - Vršovice , , Požadujeme: , státní občanství ČR, dobrá znalost psaní na počítači, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou. , , Nabízíme: , - příjemné pracovní prostředí , - stravenky , - 5 týdnů dovolené , - 5 dnů indispozičního volna , - příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření , - příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce , - jistotu stálého zaměstnání , - možnost dalšího odborného a profesního růstu , , K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení přiložte: , - strukturovaný profesní životopis , - prohlášení dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. , , Náplň práce: , Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce, vedení rejstříku a dalších tzv. evidenčních pomůcek v informačním systému soudu. Přepisování textů a zpracování písemností podle pokynů v referátu. , , V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.. Pracoviště: Obvodní soud pro prahu 9 - 001, 28. pluku, č.p. 1533, 100 00 Praha 10. Informace: Lukáš Bernat, +420 251 443 243.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
18.2.2018
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 16000 Kč
Praha 10

Odborní pracovníci hospodářské správy Referent/ka hospodářské správy. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: , 28.pluku 1533/29b, 100 00 Praha 10 - Vršovice , , Požadujeme: , státní občanství ČR, velmi dobrá znalost výpočetní techniky, praxe ve správě majetku státu výhodou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační vlastnosti, trestní a morální bezúhonnost , , Nabízíme: , - jistota stabilního zaměstnání , - 5 týdnů dovolené , - 5 dnů indispozičního volna k dovolené navíc , - příjemné pracovní prostředí , - stravenky , - možnosti osobního rozvoje a profesního růstu , - příspěvky na penzijní připojištění , - příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce , , K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte: , - strukturovaný profesní životopis , - prohlášení dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů , , Náplň práce: , - sledování a vyhodnocování technického stavu majetku , - zajišťování evidence majetku, spolupráce s účtárnou soudu , - zajišťování oprav a údržby vnitřního vybavení a ostatního majetku , - dohled a kontrola dodavatelů zboží a služeb , - zajišťování nákupu kancelářského a ostatního materiálu , - vedení skladového hospodářství , - vedení evidence a provádění inventarizace majetku , - zástup informatika soudu , , V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu: lbernat@osoud.pha9.justice.cz . Pracoviště: Obvodní soud pro prahu 9 - 001, 28. pluku, č.p. 1533, 100 00 Praha 10. Informace: Lukáš Bernat, +420 251 443 243.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
17.2.2018
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 19000 Kč
Žďár nad Sázavou

Všeobecní administrativní pracovníci Asistentka vedoucího úseku zakázek a přípravy - Žďár n.S.. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Popis pracovní pozice: , ? Administrativní a organizační podpora vedení společnosti (plnění úkolů spojených s úřední činností vedoucího úseku zakázek a přípravy, organizace schůzek, příprava podkladů k jednání) , ? Zpracování textu, tabulek , ? Příprava podkladů pro mzdy , ? Kontrola a evidence probíhajících zakázek , Požadavky: , ? Vzdělání minimálně středoškolské, zakončené maturitní zkouškou , ? Pracovní doba 8 hodin, 7:00 - 15:30 , ? Zkušenosti z administrativy , ? Dobrá počítačová gramotnost (Word, Excel, práce s internetem) , ? Umět pracovat v časové tísni , ? Řidičský průkaz skupiny B , ? Nekonfliktnost, perfektní komunikativní schopnosti, asertivita, pečlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti , Nabízíme: , ? Zázemí mladé rozvíjející se firmy , ? Plat 19.000, - hrubého , ? Za každý odpracovaný den příspěvek na stravu , Zájemci se mohou přihlásit do 15. 3. 2018 , ? Písemně na adresu: Haškova 1269/16, 591 01 Žďár nad Sázavou , ? Písemně na firemní e-mail: info@sadrokartonyzdar.cz , ? V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP datum, podpis a telefonní spojení , ? K přihlášce připojte strukturovaný životopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Pracoviště: Sádrokartony žďár s.r.o., Haškova, č.p. 1269, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Martina Velínová, +420 773 995 676.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
17.2.2018
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Kolín

Všeobecní administrativní pracovníci Asistent/ka - recepční. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, e-mail: zdenka.vesela@vpp.cz , , Pracovní poměr s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou., , Náplň práce:, Uvádění návštěv, zajišťování občerstvení, příjem pošty, vyřizování objednávek, atd. - vhodné i pro absloventy., , Požadavky:, Řidičský průkaz B, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, počítačové znalosti (MS Office, Word, Excel, Internet)., , Pracovní doba: 7 - 15:30. Pracoviště: Vpp group a.s., Palackého, č.p. 233, 281 01 Velim. Informace: Zdenka Veselá, +420 607 038 134.

Administrativa Recepční

Nabídka
17.2.2018
Obor: Administrativa
Profese: Recepční
Typ úvazku: -
Plat: 22000 Kč

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Recepční - asistent/ka internetového prodeje. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MVP: Odolena Voda, Teplická 501, Kontakt: e-mail: personalni@breno.cz , Přijmeme uchazeče/ku na pozici recepční-pro obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda. Požadujeme minimálně ÚSO vzdělání, praxe na pozici recepční/ho ( pokud uchazeč/ka ve výběrovém řízení prokáže svými znalostmi potřebnou kvalifikaci, pak není praxe nutná ), znalost AJ ( výhodou i NJ ) na komunikativní úrovni, jednání s klienty, výborné komunikativní schopnosti, znalost práce na PC a kancelářských programů, příjemné vystupování a dobrý zdravotní stav, časová nezávislost a loajalita k zaměstnavateli. Uchazeči/uchazečky se zájmem o pracovní nabídku mohou své strukturované životopisy zaslat v českém jazyce na e-mail personalni@breno.cz . absolventy/ky ). Na neúplné či nesrozumitelné životopisy nebudeme reagovat. Vybrané uchazeče/ky pak vyrozumíme o dalším postupu.. Pracoviště: Odolena voda, teplická 501, . Informace: -, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes