Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Vysočina

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Marketing, média a tisk Marketingový specialista

Nabídka
18.8.2017
Obor: Marketing, média a tisk
Profese: Marketingový specialista
Typ úvazku: -
Plat: 23000 Kč
Žďár nad Sázavou

Specialisté v oblasti marketingu KOORDINÁTOR/KA MARKETINGU - Velká Bíteš. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost Building Plastics působí v oblasti stínicí techniky a vrat. V rámci produktů, které nabízíme, patříme mezi lídry ve svém oboru - předokenní rolety, screenové clony, rolovací privátní a průmyslová vrata, V roce 2002 jsme uvedli na trh svoji značku hotových výrobků MINIROL. Tato značka se stala velice úspěšnou a v současné době je reprezentantem společnosti jako takové. , Obchodně se zaměřujeme na B2B sektor, jsme hrdí na to, že svoje produkty můžeme distribuovat prostřednictvím sítě spolehlivých partnerů v České republice, v Rakousku, v Německu, na Slovensku a v Maďarsku. , Na poli marketingu své aktivity směřujeme jak do B2B, tak i do B2C. Uvědomujeme si stále rostoucí roli online marketingu, a proto hledáme do svého týmu posilu, která nám pomůže realizovat naše plány a vize., Náplň práce, pravomoci, zodpovědnosti:, tvorba a realizace marketingové strategie ve spolupráci s obchodním ředitelem, online marketing - kampaně pro B2B i B2C - návrh, vedení, vyhodnocení, obsahová stránka našich webů, a sociálních sítí, B2B portál, newslettery , tvorba projektu na zavádění nových výrobků, aktualizace stávajících, organizace marketingový akcí (školení, veletrhy, akce pro zákazníky, semináře), spolupráce s interními i externími obchodními zástupci, technickým a marketingovým týmem, komunikace s dodavateli , Pro tuto práci potřebujete:, Analytické a logické myšlení, tvůrčí přístup a prezentační dovednosti, Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni, Zkušenosti s online marketingem jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. , Absolventi, kteří mají zájem o marketing a obchod a nebojí se nových výzev jsou také vítáni., Znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint), ŘP skupiny B, Nabízíme:, Reprezentativní zázemí silné a stabilní společnosti, Motivační způsob ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích, Prostor pro kreativní přístup a nápady, Balíček benefitů: firemní stravování, příspěvek na penzijní fond, dovolená navíc, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost napracovat si hodiny, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, notebook, mobilní telefon., Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte co nejdříve na svandova@minirol.cz ., Případně tel. kontakt: 566 502 441, Švandová Zdenka, Více info www.minirol.cz a www.buildingplastics.cz. Pracoviště: Building plastics čr, s.r.o. [200], 595 01 Velká Bíteš. Informace: Zdenka Švandová, +420 566 502 441.

Doprava a logistika Skladník

Nabídka
18.8.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Havlíčkův Brod

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Inventurní pracovník pro Čechy, Moravu a Slovensko - cestování OA, manipulace s těžkými břemeny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujme, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem, který zašlete na emailovou adresu job@kobercetrend.cz , , Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí. , , Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“. , , Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu., , Pracovní náplň:, Kontrola příjemek od poslední inventury , Kontrola fyzického stavu zásob v našich maloobchodních prodejnách , Porovnávání skutečného stavu skladu zboží na prodejně se stavem účetním v PC , Vyhotovení inventarizačního zápisu a konzultace nesrovnalosti s prodavači , Informování o výsledku provedené inventury , , Požadavky:, SŠ s maturitou , Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, Fyzická zdatnost, ochota cestovat a řízení osobního automobilu , Zájem o učení se nového IS a sortimentu , Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) , Praxe není podmínkou, odborné zaškolení proběhne v rámci firmy , , Nabízíme:, Lidský přístup , Zaškolení a stálou podporu , Práci v úspěšné společnosti , Stabilní pracovní prostředí , Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce, Nástup dohodou. Pracoviště: Limex čr, s.r.o. - 054 - koberce trend havlíčkův brod, Masarykova, č.p. 2853, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Miroslava Klánová, +420 311 706 623.

Doprava a logistika Skladník

Nabídka
18.8.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Žďár nad Sázavou

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Inventurní pracovník pro Čechy, Moravu a Slovensko - cestování OA, manipulace s těžkými břemeny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujme, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem, který zašlete na emailovou adresu job@kobercetrend.cz , , Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí. , , Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“. , , Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu. , , Pracovní náplň:, Kontrola příjemek od poslední inventury , Kontrola fyzického stavu zásob v našich maloobchodních prodejnách , Porovnávání skutečného stavu skladu zboží na prodejně se stavem účetním v PC , Vyhotovení inventarizačního zápisu a konzultace nesrovnalosti s prodavači , Informování o výsledku provedené inventury , , Požadavky:, SŠ s maturitou , Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita , Fyzická zdatnost, ochota cestovat a řízení osobního automobilu , Zájem o učení se nového IS a sortimentu , Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) , Praxe není podmínkou, odborné zaškolení proběhne v rámci firmy , , Nabízíme:, Lidský přístup , Zaškolení a stálou podporu , Práci v úspěšné společnosti , Stabilní pracovní prostředí , Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce , Nástup dohodou. Pracoviště: Limex čr, s.r.o. - 058 - koberce trend žďár nad sázavou, Okružní, č.p. 1889, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Miroslava Klánová, +420 311 706 623.

Doprava a logistika Skladník

Nabídka
18.8.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Žďár nad Sázavou

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Inventurní pracovník pro Čechy, Moravu a Slovensko - cestování OA, manipulace s těžkými břemeny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujme, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem, který zašlete na emailovou adresu job@kobercetrend.cz , , Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí. , , Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“. , , Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu. , , Pracovní náplň:, Kontrola příjemek od poslední inventury , Kontrola fyzického stavu zásob v našich maloobchodních prodejnách , Porovnávání skutečného stavu skladu zboží na prodejně se stavem účetním v PC , Vyhotovení inventarizačního zápisu a konzultace nesrovnalosti s prodavači , Informování o výsledku provedené inventury , , Požadavky:, SŠ s maturitou , Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita , Fyzická zdatnost, ochota cestovat a řízení osobního automobilu , Zájem o učení se nového IS a sortimentu , Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) , Praxe není podmínkou, odborné zaškolení proběhne v rámci firmy , , Nabízíme:, Lidský přístup , Zaškolení a stálou podporu , Práci v úspěšné společnosti , Stabilní pracovní prostředí , Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce, Nástup dohodou. Pracoviště: Limex čr, s.r.o. - 058 - koberce trend žďár nad sázavou, Okružní, č.p. 1889, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Miroslava Klánová, +420 311 706 623.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes