Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Vyšší soudní úředníci Vyšší soudní úředník.

Nabídka
16.12.2017
Obor: 2458
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 18590 Kč
Prachatice

Vyšší soudní úředníci Vyšší soudní úředník. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18590 kč, mzda max. 27950 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Popis pracovní pozice vyššího soudního úředníka:, - provádí rozhodovací činnost a ostatní činnosti dle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství a o změně souvisejících zákonů v platném znění, - provádí práce v oboru statistiky, - provádí práce s rejstříkem ISAS a pracuje s ostatními IS okresního soudu, - provádí lustrace v CEO, - vyhledává data a informace v evidencích státní správy a ostatních veřejných IS v oblasti justice, - provádí porozsudkovou agendu, - provádí výslechy účastníků řízení a další úkony v rámci dožádání, Požadavky na uchazeče:, - právní povědomí - má právní povědomí, ovládá aplikace znalostí zákonů a legislativy běžně , v praxi využívané (obchodní zákoník, občanský zákoník, …), má znalost právních úkonů, dokumentů i subjektů právní praxe, - počítačová způsobilost - ovládá pokročilejším způsobem počítač (databáze, převody mezi kancelářskými aplikacemi, řešení jednodušších problémů), - bezúhonnost (podmínku bezúhonnosti nesplňuje ten, kdo byl pravomocně odsouzen za trestný čin, pokud se na něj nehledí, jako by odsouzen nebyl), Požadované vzdělání:, - ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda na vysoké škole v České republice. , Platové zařazení:, - 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platový stupeň dle § 5 odst. 4 písmeno a), přílohy č. 4 nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění., - možnost prodloužení pracovní smlouvy., Kontakt:, Křiváček Jan, tel.: 388 305 101, e-mail: jkrivacek@osoud.ptc.justice.cz . Pracoviště: Okresní soud prachatice, Pivovarská, č.p. 3, 383 01 Prachatice. Informace: Jan Křiváček, +420 388 305 101.

Bankovnictví a finanční služby Účetní

Nabídka
16.12.2017
Obor: Finanční služby
Profese: Účetní
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
České Budějovice

Účetní všeobecní Všeobecná účetní. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - vedení kompletního účetnictví společnosti v souladu s platnými zákony a interními postupy , - zodpovědnost za správnost vedení a metodické řízení účetnictví, - příprava podkladů a zpracování pravidelných měsíčních a ročních uzávěrek, - zpracovávání podkladů k daňovým přiznáním, výsledovek, - běžné účetní operace v ekonomickém systému Abra , - internetové bankovnictví, - spolupráce s auditorem a daňovým poradcem, , Požadujeme:, - SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru , - odpovídající znalost účetních, daňových a souvisejících předpisů, - praxe a zkušenost s vedením kompletního účetnictví firem , - znalost práce na PC (MS Office), - loajalitu vůči zaměstnavateli a časovou flexibilitu , - svědomitost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost , - Základní znalost angličtiny, - chuť k práci a ochota učit se novým věcem, , Nabízíme: , - příjemné zázemí a moderní vybavení pro výkon práce, - zaměstnání a práci v malém kolektivu, - finanční ohodnocení v závislosti na dosažené praxi , - pracoviště Planá u ČB, hlavní pracovní poměr, - nástup leden 2018. Pracoviště: Technicoat czech republic s.r.o., 370 01 České Budějovice 1. Informace: Barbora Kubatová, +420 387 203 031.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
16.12.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Plat: 17000 Kč
Prachatice

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech Konstruktér-kontrolor kvality. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Konstruktér-kontrolor kvality (přejímací kontrola), Vhodné i pro absolventy , Požadujeme: , - SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření , - praxe vítána, ale není podmínkou , - dobrá znalost AutoCAD 2 , - aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou , - dobrá znalost práce s PC , - pečlivost, spolehlivost, flexibilita , - analyticko-technické myšlení, samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem , Nabízíme: , - zázemí trvale se rozvíjející společnosti, - zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování a další bonusy, - příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru ve firmě s mladým kolektivem , - po zapracování možnost profesního růstu, - po zapracování možnost pracovat v pobočce v Českých Budějovicích, - možnost dalšího vzdělávání a stáže v Německu , - služební auto k dispozici pro dojíždění , Místo výkonu práce: , - Prachatice , Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením Vašeho vzdělaní, zkušeností a případné praxe. Další informace na tel. čísle 606 634 112. Těšíme se na Vaši odpověď., e-mail: info@jhpboh.eu . Pracoviště: Jhp bohemia s.r.o., U Stadionu, č.p. 270, 383 01 Prachatice. Informace: Jan Hrubec, +420 606 634 112.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes