Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Informační technologie Správce informačního

Nabídka
25.2.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: 27000 Kč
Ostrava - město

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií MES programátor - Java. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Dobrý den, , , Měla bych zde další zajímavou nabídku MES programátora - Java vývojáře, který nechce jen sedět 8 hodin za počítačem, ale je v kontaktu s výrobou a vylepšuje výrobní procesy., , Celkově je oddělení tvořeno cca 70 lidmi - PLC a MES programátoři, elektro projektanti a jiní., Mají nové moderní kanceláře, podporují další vzdělávání a je zde možnost i zahraničních služebních cest účasti na konferencích a různých veletrzích., , Příklady realizovaných projektů:, o automatizace hasicích vozů, o nový řídicí systém na aglomeraci , o digitální systém pro řízení kamionové dopravy v areálu, o nový digitální model vysoké pece, , Využívané technologie:, o Java SE/EE, JUnit, Spring Framework, o SQL (PL/SQL, TSQL), uložené procedury (MS SQL, ORACLE), , Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz .. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie Správce informačního

Nabídka
25.2.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: 27000 Kč
Ostrava - město

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií MES Programátor - C#. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Dobrý den, , Měla bych zde zajímavou nabídku MES programátora - C# vývojáře, který nechce jen sedět 8 hodin za počítačem, ale je v kontaktu s výrobou a vylepšuje výrobní procesy., , Celkově je oddělení tvořeno cca 70 lidmi - PLC a MES programátoři, elektro projektanti a jiní., Mají nové moderní kanceláře, podporují další vzdělávání a je zde možnost i zahraničních služebních cest, účasti na konferencích a různých veletrzích., , Příklady realizovaných projektů:, o automatizace hasicích vozů, o nový řídicí systém na aglomeraci , o digitální systém pro řízení kamionové dopravy v areálu, o nový digitální model vysoké pece, , Využívané technologie:, o .NET Framework (C+ +, C#, C), WPF (VBA), WCF , o SQL (PL/SQL, TSQL), uložené procedury (MS SQL, ORACLE), , Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz .. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Stavebnictví Stavební inženýr

Nabídka
25.2.2018
Obor: Stavba
Profese: Stavební inženýr
Typ úvazku: -
Plat: 40000 Kč
Ostrava - město

Stavební inženýři výstavby inženýrských děl Stavbyvedoucí telekomunikačních staveb - platově od 40 000 Kč. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Pro společnost, která je rámcovým zhotovitelem stavebních prací pro UPC Česká republika, UPC Slovensko, ČD-Telematika a další významné operátory působící na území České a Slovenské republiky hledáme kandidáty na pozici Stavbyvedoucí telekomunikačních staveb., , POPIS POZICE, - zajišťování plynulosti výstavby v souladu se schváleným harmonogramem, - spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.), - koordinace interních/externích kapaci, - spolupráce s projektovým manažerem, - stanovování koncepcí technických řešení výstavby, - zajišťování stanovených technických a ekonomických parametrů, - vedení příslušné dokumentace stavby, zejména vedení stavebního deníku, zpracování denního hlášení stavby, vedení prvotní evidence, propočet zbývajících nákladů na dokončení stavby apod., , PROFIL KANDIDÁTA, - SŠ/VŠ elektro nebo stavební, - praxe v oblasti telekomunikací výhodou, - řidičské oprávnění sk. B, - odpovídající autorizace výhodou, - samostatnost, odpovědnost, flexibilita, , NABÍZÍME, - práce z domova (home office), - odpovídající mzdové podmínky, - pružná pracovní doba, - pracoviště: Smilovice, Ostrava, Praha. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.2.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Plat: 40000 Kč
Ostrava - město

Programátoři počítačových aplikací specialisté C# Programátor webových aplikací. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Dobrý den, , , Hledám C# programátory webových aplikací. Firma se zabývá vývojem, provozem a údržbou softwarových systémů pro své vlastní potřeby - prioritní působení firmy není vývoj, ale logistika a papírenství. , Vytvořené aplikace, v nichž nechybějí například geografická data nebo počasové vlivy, pomáhají například při ekologické těžbě lesa., , Aktuálně běžící projekt:, vývoj, úpravy a nové funkcionality interního ERP systému pro jednotlivé výrobní divize, , Využívané technologie: .NET/ C# Programing (WCF services, Entity Framework), MS SQL server database, , Platově se zde pohybujeme v rozmezí 40-60 k, vždy záleží na konkrétních zkušenostech a dovednostech., , Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mailu eva.bordovska@experis.cz . , , Případně pokud Vás zajímají nabídky jinak orientované, dejte mi vědět a se budu snažit Vám zasílat nabídky přímo "na tělo" :).. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.2.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Plat: 45000 Kč
Ostrava - město

Programátoři počítačových aplikací JavaScript programátor. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Dobrý den, , , Jedná se o vývoj vlastních pluginů pro správu reklam na webových stránkách. Produkty společnosti tak zná každý, aniž by o tom vlastně věděl., , Pracuje se s nejmodernějšími technologiemi. Můžete si vybrat, jestli Vás více zajímá Front end nebo Back end., Jedná se o menší společnost, v ČR cca 55 zaměstnanců a jsou plány na rozšíření. Preferují neformální prostředí a pracují v párech., Kanceláře mají v Ostravě, Opavě a v Brně., , Využívané technologie: JavaScript, TypeScript, Node.js a asynchronní programování, AngularJS, Angular 2., Platově vždy záleží na konkrétních zkušenostech, každopádně rozhodně konkurenceschopné :) - včetně benefitů (6 týdnů dovolené, HO a další)., , Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz .. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy

Nabídka
25.2.2018
Obor: Státní a veřejná správa
Profese: Úředník veřejné správy
Typ úvazku: -
Plat: 35000 Kč
Ostrava - město

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní Tax and Compliance Specialist. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Pro výrobní automotive společnost hledáme člověka, který bude zpracovávat Finančním manažerem definovanou oblast daní a spravovat procesy podle korporátních norem a legislativních požadavků ČR. Bude spolupracovat s ostatními odděleními na tvorbě a správě procedur a spravovat dokumentaci., , POPIS POZICE, zpracování definované oblasti daní a správy procesů, navrhování realizace nových nebo upravených procesů sloužících ke zlepšení podmínek a snížení nákladů společnosti, zpracování daňových přiznání, zpracování reportů za svěřenou oblast, zaštítění spolupráce s externím konzultantem, spolupráce s týmem účetních v metodických záležitostech, úzká spolupráce s ostatními odděleními ve správě procesů, spolupráce při interních auditech, , PROFIL KANDIDÁTA, SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, 5 let praxe na obdobné pozici, angličtina na pokročilé úrovni, znalost legislativy v účetní oblasti, znalost daní, znalost IS, MS Excel, pečlivost, důvěryhodnost, týmovost, , NABÍZÍME, možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu, možnost využití cizích jazyků, osobní i profesní růst, moderní pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Nabídka
25.2.2018
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Ostrava - město

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Pracovník zákaznického servisu s Aj + ŠJ / Customer service with English and Swedish. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Naším klientem je mezinárodní společnost působící v oblasti poskytování služeb. V současné době hledá do oddělení zákaznického servisu nováčky pro posílení stávajícího týmu. Ti pak budou denně využívat anglický a švédský jazyk při komunikaci se zákazníky a specialisty., , Nejdůležitější pro tuto práci je, abyste byli schopni se domluvit jak anglicky, tak i švédsky, ústní i písemnou formou. Tyto jazyky budete využívat každý den při komunikaci se specialisty při řešení požadavků klientů., Požadavky a jejich řešení budete reportovat pomocí interního systému (zaškolení)., , Podmínkou je pak úspěšně složená maturitní zkouška a schopnost pracovat s MS Office na pokročilé úrovni., , Pozice je vhodná pro dynamické osobnosti, kterým nevadí práce pod tlakem, rádi pracují v týmu a chtějí se dále vzdělávat., Výhodou je ŘP sk. B., , Společnost kromě zajímavého platového ohodnocení a kariérního postupu nabízí svým zaměstnancům nespočet firemních benefitů, např. 5 dní dovolené nad rámec zákona, stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na sport a volnočasové aktivity, slevy u partnerských společností, jazykové kurzy a další…, Moderní prostory společnosti jsou pak umístěny v blízkosti centra Ostravy s možností parkování nebo blízko MHD.. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Obchod Nákupčí

Nabídka
25.2.2018
Obor: Obchod
Profese: Nákupčí
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Ostrava - město

Nákupčí Nákupčí s němčinou - junior. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Pro centrum sdílených služeb mezinárodní společnosti hledáme kandidáty se znalostí německého jazyka a zájmem o oblast nákupu., , POPIS POZICE, - každodenní písemná i telefonická komunikace s německy hovořícím zákazníkem, - příjem, faktická kontrola a zpracování nákupních požadavků ze zahraničí, - poptávání přímého materiálu u dodavatelů, - kontrola a následné zakládáni nabídek v interním systému, - urgence nabídek u dodavatelů, - řešení rozdílu cen, platebních podmínek a podmínek dodání u faktur, , PROFIL KANDIDÁTA, - SŠ/VŠ vzdělání, - velmi dobrou znalost němčiny, - předchozí pracovní zkušenosti v nákupu výhodou, - uživatelskou znalost programů sady MS Office, - přesnost, pečlivost, odpovědnost, iniciativu, - dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce, , NABÍZÍME, - zázemí mezinárodní společnosti, - možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě, - školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další, možnost práce z domu – HOME OFFICE až 3x do týdne!!!. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Stavebnictví Stavební inženýr

Nabídka
25.2.2018
Obor: Stavba
Profese: Stavební inženýr
Typ úvazku: -
Plat: 35000 Kč
Ostrava - město

Inženýři projektanti budov Stavební inženýr/-ka s NJ nebo AJ - Přerov. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Firma vyrábějící ocelové montované haly, rozšiřuje své oddělení projekce a hledá kandidáty na pozici Stavební inženýr/-ka s NJ nebo AJ., , POPIS POZICE, • statický návrh nocné konstrukce ocelových hal včetně detailů, • příprava výkresové dokumentace pro odsouhlasení se zákazníkem, , PROFIL KANDIDÁTA, • ukončené VŠ vzdělání – Stavební fakulta, • praxe v oboru návrhů ocelových konstrukcí výhodou, • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka, , NABÍZÍME, • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy, • motivující platové ohodnocení, • možnost profesního vzdělávání, • termín nástupu dle dohody. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Zdravotnictví Zubní lékař

Nabídka
24.2.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zubní lékař
Typ úvazku: -
Plat: 17000 Kč
Ostrava - město

Zubní lékaři bez specializace Zdravotní sestra - zubní instrumentář/ka do zubní ordinace. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dvouletky 58, Ostrava - Hrabůvka, V případě zájmu, posílejte své životopisy včetně motivačního dopisu na e-mail: roman.dufek@dentalstyl.cz (nechodit osobně). www.dentalstyl.cz, , Jsme soukromá zubní ordinace a hledáme zubní instrumentáře/ku nebo zdravotní sestru na plný pracovní úvazek. Nabízíme možnost dlouhodobé práce v příjemném prostředí. , , Požadujeme:, Příjemné vystupování, zájem o obor, vysoké pracovní nasazení, ochota učit se, spolehlivost. , Velmi dobrou znalost práce s PC. , , Nástup ihned., Více informací sdělíme při osobním pohovoru. , Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravné, týden dovolené navíc.. Pracoviště: Dentalstyl s.r.o., Dvouletky, č.p. 1209, 700 30 Ostrava 30. Informace: Roman Dufek, +420 605 151 530.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes