Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Řemeslné práce Zedník

Nabídka
29.4.2017
Obor: Řemesla
Profese: Zedník
Typ úvazku: -
Bruntál

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Moravskoslezský kraj, praxe není nutná, možnost zaučení, hlásit se na e - mail : r.vitek@rebyd.cz nebo na tel. č. 606 744 704 / po - pá vždy od 7.00 do 17.00 hodin /, Z : 8.3.2017. Pracoviště: Rebyd mv s.r.o. - pracoviště, Sokolovská, č.p. 2, 793 12 Horní Benešov. Informace: Rostislav Vítek, +420 554 254 436,606 744 704.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
29.4.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři softwaru SW Architekt/ka. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Více o nás na www.elinkx.cz, Email: kariera@elinkx.cz , , Hledáme posilu do našeho týmu, který se zabývá vývojem logistického informačního systému (např. pro společnost PPL)., , Popis pozice:, Primární zodpovědnost v následujících oblastech:, - zavádění nových technologických trendů do vývojářské komunity společnosti, - zavádění architektonických a implementačních standardů a vzorů do vývojářské komunity společnosti , - revize a refactoring části existujících zákaznických řešení při jejich zásadním rozvoji, - interní technologický konzultant, , Přímá účast / spolupráce v následujících oblastech, - spolupráce se zákazníkem při analýza a definice požadavků na rozvoj produktu či služby , - detailní technický design nových SW projektů vč. odhadů pracnosti (implementační části) řešení , - dohled a participace na vlastní implementaci řešení, - technická spolupráce při plánování a realizaci (typicky integračních) testů, , , Požadujeme:, - SŠ/VŠ vzdělání , - praxe v oboru IT, v roli senior SW developera / SW architekta, - znalost technologického pozadí (nejen) technologií Microsoft (především C#, .NET, ASP .NET, WCF, MS SQL, cloudových řešení, ..), - schopnost vedení týmu vývojářů a organizace jejich práce, - dobré komunikační a prezentační dovednosti , - analytické schopnosti a systemati. Pracoviště: E linkx a.s., , Novoveská, č.p. 1262, 709 00 Ostrava 9. Informace: Lucie Králová, .

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
29.4.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři softwaru NET DEVELOPER/KA VÝVOJÁŘ/KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz , , Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:, • SŠ/VŠ vzdělání, , • znalost C#, .NET (min 2 roky praxe), , • znalost databází - MS SQL (min 2 roky praxe), , • znalost následujících technologií výhodou – optimalizace SQL dotazů, Unit testing, SSAS, WCF, Win Forms, Windows service, • základní znalost UML, , • praktické zkušenosti z oblasti vývoje SW v týmu, , • základní znalost AJ (čtení dokumentace), , Z pohledu osobnostních předpokladů hledáme osobnost:, • s ochotou učit se novým dovednostem a zdokonalovat své znalosti C# a MS SQL, , • s aktivním a odpovědným přístupem k přiděleným úkolům, , • časově flexibilní, , Vybraný kandidát/ka:, • podílí se na tvorbě a rozvoji informačních systému pro nadnárodní společnosti. , • vyvíjí přidělené moduly aplikačního řešení dle analytické dokumentace, , • spolupracuje s analytikem na technickém návrhu řešení, , • spolupracuje s ostatními členy týmu na návrhu architektury, , • připravuje technickou dokumentaci., , V případě nástupu Vám nabízíme:, • zajímavou práci s možností seberealizace, • program adaptačního zapracování, • motivující finanční ohodnocení, • zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi. Pracoviště: E linkx a.s., , Novoveská, č.p. 1262, 709 00 Ostrava 9. Informace: Lucie Králová, .

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
29.4.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři softwaru ANDROID DEVELOPER/KA OSTRAVA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz , Do předmětu emailu uveďte název pozice o kterou se zajímáte., , Pro náš projekt hledáme vývojáře, který bude vyvíjet aplikaci pro platformu Android v oblasti logistiky a ERP. Jedná se o software pro skladové scannery. Čeká Vás práce v malém agilním týmu, ale s podporou a zázemím dalších vývojových týmů., , Co by měl náš nový kolega či kolegyně ideálně mít a znát:, - výbornou znalost vývoje nativních aplikací pro platformu Android, - zkušenost s online aplikacemi (klient/server, REST API), - zkušenosti s grafickým designem a tvorbou UI mobilní aplikace, - praktickou znalost s automatickým testováním, unit testy, znalosti QA v prostředí OS Android, , Hledáme pozici SENIOR., , V případě nástupu Vám nabízíme:, - zajímavou práci s možností seberealizace, - možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního rozvoje, - program adaptačního zapracování, - motivující finanční ohodnocení, - zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi, - zaměstnanecké benefity , - pracovní poměr na HPP, - termín nástupu: ihned nebo dohodou. Pracoviště: E linkx a.s., , Novoveská, č.p. 1262, 709 00 Ostrava 9. Informace: Lucie Králová, .

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
29.4.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ce. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na k2stavebni@k2stavebni.cz , , Stavební firma hledá administrativního pracovníka/ci., Nepožadujeme vysoké školy, praxi ani znalost cizích jazyků. Požadujeme chuť k práci a snahu se učit novým věcem. Jedinou podmínkou je dobrá znalost práce na PC (Word, excel), paměť na čísla výhodou., , Vhodné pro absolventy. , , Náplň práce:, -Tisk a kompletace nabídek, -Práce s PC, -Přepisování a převádění dat mezi programy, -Tvorba a úprava tabulek v excelu, , Nabízíme:, -zázemí stabilní prosperující společnosti, , -odpovědnou a zajímavou práci, , -práce v přátelském kolektivu, , -služební mobilní telefon, , -finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům, , -prostor pro seberealizaci a osobní růst.. Pracoviště: K2 stavební moravia s.r.o., Počáteční, č.p. 429, 710 00 Ostrava 10. Informace: , .

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
29.4.2017
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Frýdek Místek

Úředníci ve skladech Expedient/ka. Požadované

Nabídka
29.4.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Úředníci ve skladech Expedient/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 95 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt: expedientka@post.cz , , Směny si určujete sami. Každý, kdo má trochu času navíc si ho může u nás zpeněžit., Nabízíme zaučení + benefity zaměstnance + mzdu až 90kč/hod. (vše dle vlastního nasazení).. Pracoviště: Pekařství mayak, a. s. - (sídlo), Těšínská, č.p. 28, 716 00 Ostrava 16. Informace: Andrea Šovčíková, +420 555 131 557.

Úředníci v oblasti daní vrchní referent/rada v

Nabídka
29.4.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Úředníci v oblasti daní vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním III, Odboru kontrolním II. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20600 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prosíme zájemce, aby se seznámili s podmínkami výběrového řízení na http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/3236889 , Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 10. května 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Na Jízdárně 3162/3, 709 00 Ostrava nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna3200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4hun2cu., Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 321505 vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním III, Odboru kontrolním II – Ostrava I. Pracoviště: Finanční úřad pro moravskoslezský kraj, územní pracoviště ostrava i, Jurečkova, č.p. 940, 702 00 Ostrava 2. Informace: Pavlína Kurková, +420 599 444 970.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes