Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
17.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 10000 Kč
Opava

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč, mzda max. 12000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: *KO: Ing. Bendová Hana, tel.: 602 531 198, životopis zašlete na e-mail: ing.bendova@lqz.cz , Komunikativnost. Jedná se o administrativní práce s PC, telefonem, internetem., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: L q z czechia spol. s r.o. - pracoviště okres opava, U Cukrovaru, č.p. 1359, 747 05 Opava 5. Informace: Hana Bendová, .

Úředníci v oblasti daní odborný referent/vrchní

Nabídka
17.11.2017
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 20860 Kč
Ostrava - město

Úředníci v oblasti daní odborný referent/vrchní referent v Oddělení kontrolním I. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20860 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prosíme zájemce, aby se pečlivě seznámili s podmínkami výběrového řízení na: http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/3684372 , Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 30. listopadu 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Na Jízdárně 3162/3, 709 00 Ostrava nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna3200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4hun2cu.. Pracoviště: Finanční úřad pro moravskoslezský kraj, územní pracoviště ostrava iii, Opavská, č.p. 6177, 708 00 Ostrava 8. Informace: Ivana Köcherová, +420 596 905 330.

Informační technologie Správce informačního

Nabídka
17.11.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: 30000 Kč
Karviná

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři PRACOVNÍK SPRÁVY SYSTÉMU ICT. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Budete instalovat a konfigurovat aplikační a systémový software, řešit specifické úlohy ICT, zajišťovat montážní, servisní a vývojovou činnost v oblasti serverového HW a SW, zajišťovat konzultace uživatelům při výskytu problémových situací, distribuovat datové zdroje na jednotlivé koncové uživatele, spolupracovat při nastavení klientských aplikací, zajišťovat konzistenci a integritu datové základny.Výsledkem Vaší práce bude vysoká dostupnost a spolehlivost síťové infrastruktury včetně prvků informačního systému ve významné nadnárodní společnosti.Pro tuto pozici potřebujete:znalosti a dovednosti v oblasti technického vybavení a počítačových sítí, znalost serverových produktů Microsoft, dobrou znalost LAN a TCP/IP, znalost AJ na komunikativní úrovni, chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, komunikativní a organizační schopnosti, schopnost analýzy problémové situace a navržení správného opatření, pečlivost a rozhodnost.Výhodou je znalost SQL a databází, znalost prostředí VMWare, , znalost prostředí MS Exchange, pokročilá znalost XML.Pokud budete úspěšní čeká na vás zajímavá a různorodá práce, uvidíte za sebou konkrétní výsledky, umožníme Vám odborné vzdělávání, rozvoj i podporu celého týmu, dobře odvedenou práci umíme odměnit.. Pracoviště: Bonatrans group a.s., Revoluční, č.p. 1234, 735 81 Bohumín 1. Informace: Vladimír Mařádek, +420 597 082 158.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes