Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Frýdek Místek

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Úředníci ve výrobě SPECIALISTA/KA VÝROBY -

Nabídka
17.1.2018
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 26000 Kč
Frýdek Místek

Úředníci ve výrobě SPECIALISTA/KA VÝROBY - ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:8/12/2017 a:15/1/2018, Směnnost: jednosměnný provoz (pružná pr.doba), Požadujeme:, - praxe výhodou, - PC dovednosti, - uživatelsky (Microsoft Office), ERP systém, - AJ komunikativní, - samostatnost, logické myšlení, odolnost, Náplň práce:, - administrativní podpora výrobního oddělení, - navádění dat do ERP systému ( řízení výroby), - spolupráce s mistry, techniky výroby, ostatními členy oddělení, - tvorba objednávek pro výrobní úsek v ERP systému, příprava a evidence požadavkových listů (RR), - provádí pravidelnou kontrolu skladových zásob materiálů pro výrobní oddělení (separátory, destilovaná voda, rukavice, fixy látkové, olejové markery), - provádí a zodpovídá za zajišťování vývozu a evidenci odpadů, - zodpovídá za aktualizaci nástěnky odpadového hospodářství, - provádí výběrové řízení na vývoz odpadů, - provádí výběrové řízení na výběr dodavatelů objednávaných materiálů, - kontroluje a zajišťuje provádění zkoušek těsnosti jímek, kanalizace a lapolů, - zodpovídá za organizaci při likvidaci ekologické havárie, provádí o ní zápis a zodpovídá za ohlašovací povinnost na KÚ odbor životního prostředí, - kooperuje se subdodavatelem služeb ochrany životního prostředí , - pravidelně kontroluje zajištění čtvrtletního měření kvality vody z ČOV, - kontroluje dodržování zákona o odpadech 185/2001 ve společnosti, - kontroluje dodržování zákona o ovzduší 201/2012, zodpovídá za provádění měření emisí v areálu Hanwha EU, - kontroluje a zodpovídá za úplnost havarijních sad v prostoru výrobních hal a navrhuje jejich rozmístění, - připravuje podklady pro roční hlášení za oblast životního prostředí - emise, odpadní voda, obalové hospodářství, - provádí školení nových nástupů z hlediska odpadového hospodářství, Nabízíme:, - stravenky/100, -Kč, roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima, V případě zájmu, zašlete svůj životopis na email: kuhtreiberova@hanwhacz.cz s názvem pozice, o kterou máte zájem. Vhodní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.. Pracoviště: Hanwha advanced materials europe, s.r.o - pracoviště chlebovice, Příborská, č.p. 280, 739 42 Frýdek-Místek 8. Informace: Michaela Kühtreiberová, +420 770 111 736.

Informační technologie Správce informačního

Nabídka
17.1.2018
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: 24000 Kč
Frýdek Místek

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři Specialista - znalec v oblasti výpočetní techniky. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: A16 a:15/1/2018, Specialista - znalec v oblasti výpočetní techniky, vrchní komisař Policie České republiky ve služebním poměru podle zákona č. 361/2003 Sb., Náplň služební činnosti:, - znalecká činnost v oblasti výpočetní techniky, analýza paměťových médií , Požadavky:, - vysokoškolské technické vzdělání v magisterském studijním programu v oboru výpočetní techniky, - bezúhonnost, - komunikační dovednosti a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu, - spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, aktivita, flexibilita, ochota učit se novým věcem, Výhodou:, - znalost anglického jazyka, - zkušenosti v oblasti programování, - práce s MS Office , - řidičské oprávnění skupiny B, Nabízíme:, - platový tarif v 8. platové třídě podle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 330/2016 Sb., - zvláštní příplatek 2 800, - Kč, - 30 dnů řádné dovolené, - možnost rekreace v rezortním zařízení, příspěvek na rekreaci a dětskou rekreaci, - příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, - místo výkonu práce - Frýdek-Místek, - služební poměr na dobu určitou (3 roky) a po úspěšném vykonání služební zkoušky na dobu neurčitou, V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: martinrabinsky@atlas.cz , Bližší informace poskytne: Martin Rabinský, tel. 724 067 206 .. Pracoviště: Krajské ředitelství policie moravskoslezského kraje (pracoviště bývalé kasárny v místku), Frýdlantská, č.p. 2402, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Martin Rabinský, +420 724 067 206.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes