Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Služby Provozní pracovník

Nabídka
23.9.2017
Obor: Služby
Profese: Provozní pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 30000 Kč
Trutnov

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) Vedoucí gastro provozovny. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ GASTRO PROVOZOVNY, Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou a min. praxi 3 roky v oboru na stejné nebo obdobné pozici, znalost cizího jazyka (AJ/NJ), administrativní a ekonomické znalosti, práce s MS Office, znalost skladového hospodářství, zodpovědnost, řídící a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost, výhodou je znalost programu BlueGastro, Pracovní náplň:dodržování profesionálního přístupu ke klientovi, kontrola dodržování všech zákonných ustanovení a předpisů při manipulaci s hotovými pokrmy a nápoji (HACCP), kontrola správného nastavení všech zařízení používaných během provozu a zápis požadovaných údajů, kontrola dodržování všech měr a objemů při výdeji jídel a nápojů, kontrola a správné uskladňování všech prodávaných výrobků, sledování stavu zásob, tvorba objednávek, příprava harmonogramů směn pro podřízené pracovníky, kontrola dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrola plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení, dodržování provozního pořádku, vykonávání inventury podle pokynů nadřízené osoby a zodpovědnost za správnost vytištěných materiálů, Nabízíme: měsíční plat od 30 000, - Kč, nástup možný ihned, možnost ubytování, benefitní program, možnost dlouhodobé spolupráce, práce v mladém kolektivu, Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu volná místa., http://www.skiareal.cz/kariera , Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.. Pracoviště: Skiareál špindlerův mlýn, a.s., 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Lenka Dolanská, +420 727 985 401.

Služby Provozní pracovník

Nabídka
23.9.2017
Obor: Služby
Profese: Provozní pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Trutnov

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních Vedoucí rezervačního oddělení Spindl Motion. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ REZERVAČNÍHO ODDĚLENÍ SPINDL MOTION, Náplň práce:komunikuje s klienty a cestovními kancelářemi na denní bázi - vyřizuje telefonické, písemné a online objednávky služeb lyžařské školy, půjčovny a skipasů (čj, nj, aj). Objednávky zadává do rezervačního systému a komunikuje je vzhledem k jednotlivým segmentům Spindl Motion a Skiareálu Špindlerův Mlýn, připravuje podklady pro vyúčtování čerpání služeb klientů CK a hotelů pro fakturaci, vede tým prodejců hlavní kanceláře LŠ, provádí školení prodejců LŠ na obsluhu rezervačního systému LŠ (před sezónou), zajišťuje technický support všem prodejním místům LŠ v oblasti fungování a správy rezervačního systému, zajišťuje zásobování prodejních míst (kancelářské potřeby apod.) a jednotlivých středisek LŠ (pomůcky pro animační programy apod.), spravuje webové stránky a facebookový profil lyžařské školy Skol Max, zajišťuje chod hlavní kanceláře lyžařské školy v centru Špindlerova Mlýna (přímá komunikace s "walk-in" klienty a prodej služeb lyžařské školy na místě), Požadujeme: znalost AJ a NJ slovem a písmem na úrovni B1 - B2, schopnost práce na PC - MS Office, nové programy (rezervační systémy), organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, schopnost vedení týmu lidí, praxe na obdobné pozici (team leader, rezervační oddělení)flexibilita, předchozí zkušenosti a orientace v problematice "lyžařského průmyslu" (škola, půjčovna) výhodou, kladný vztah k lyžování a zimním sportům, Nabízíme: měsíční mzda od 21.000 Kč (plus bonusy), nástup možný od 18.9. 2017, práce na HPP v období 1.10.2017 až 30.4.2017 (možnost i celoročního zaměstnání- v letním období jiná pracovní pozice s odpovídajícím finančním ohodnocením), celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč (včetně večerního lyžování), zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, ubytování, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastro provozech a na vybraná místní sportoviště , možnost celoroční práce, karierního růstu a dalšího rozvoje, možnost zaměstnaneckého ubytování, možnost účastnit se na večerních lyžařských trénincích instruktorů LŠ. Pracoviště: Skiareál špindlerův mlýn, a.s., 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Lenka Dolanská, +420 727 985 401.

Obchod Vedoucí prodejny, provozu

Nabídka
23.9.2017
Obor: Obchod
Profese: Vedoucí prodejny, provozu
Typ úvazku: -
Plat: 19000 Kč
Trutnov

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí v obchodech se sportovním vybavením. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ V OBCHODECH SE SPORTOVNÍM VYBAVENÍM, Nabízíme:měsíční mzda od 19 000, - Kč + provizní bonusy + proplacená práce přesčas, celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč (včetně večerního lyžování), zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, ubytování, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastroprovozech a na vybraná místní sportoviště, možnost celoroční práce, karierního růstu a dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy), možnost práce přesčas, možnost ubytování, možnost účastnit se eventů a sportovních akcí, nástup možný od 01. 11. 2017(případně dle domluvy), Požadujeme: výborné komunikativní schopnosti, praxe v oboru výhodou, chuť samostatně se rozvíjet v oblasti znalostí a schopností potřebných v daném oboru, aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ), časová flexibilita, příjemné a vstřícné vystupování nejen před klientem, týmový duch a loajalita vůči společnosti, Pracovní náplň:realizace obchodů, dohlížení na chod provozovny, vedení svého teamu na provozovně, samotný prodej zboží, účtování cen přes registrační pokladnu, informování zákazníků o produktech, Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra., http://www.skiareal.cz/kariera. Pracoviště: Skiareál špindlerův mlýn, a.s., 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Lenka Dolanská, +420 727 985 401.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes