Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Tvůrčí práce a design Zahradník

Nabídka
24.8.2017
Obor: Tvůrčí práce a design
Profese: Zahradník
Typ úvazku: -
Plat: 15000 Kč
Blansko

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
24.8.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 10000 Kč
Břeclav

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO GASTRONOMII. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: 31.7.2017 - zaslat životopis s průvodním dopisem na e-mail: lukas.pergler@sansimon.cz . Administrativa, práce s PC, zadávání dat do účetního systému, vytváření dokladů, práce se skladovým programem, komunikace se zákazníky, objednávky zboží, apod. SŠ s maturitou, pouze OZP, zkušenost s prací v potravinářském provozu, administrativní zkušenost, znalost práce s PC, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost. Zkrácený úvazek 25-30 hod./týden - prac. doba mezi 7.00 - 13.00 hod., Místo výkonu práce: Lednice. Pracoviště: Sansimon, s.r.o. - pracoviště lednice, Komenského, č.p. 614, 691 44 Lednice na Moravě. Informace: Lukáš Pergler, +420 731 450 925.

Služby Uklízeč, uklízečka

Nabídka
24.8.2017
Obor: Služby
Profese: Uklízeč, uklízečka
Typ úvazku: -
Plat: 13000 Kč
Brno - město

Uklízeči veřejných dopravních prostředků obsluha vlastní myčky - autobusů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky od 6:00 do 15:00 hodin , , e-mailem: jakub.dvonc@tourbus.cz nebo osobně: ÚAN Zvonařka od 8.00 do 14 hodin, , mytí autobusů, obsluha zařízení , Nabízíme: příspěvek na stravování a doprava v IDS. Pracoviště: Tourbus, a.s.-úan zvonařka, 602 00 Brno 2. Informace: Ing. Jakub Dvonč, +420 606 490 200.

Bankovnictví a finanční služby Účetní

Nabídka
24.8.2017
Obor: Finanční služby
Profese: Účetní
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Brno - město

Účetní všeobecní účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadované dovednosti:, střední ekonomickou školu, znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových předpisů, účetních auditů , praxi min. 2 roky v účetnictví, znalost práce s účetním SW, velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC, aktivní přístup, pečlivost a spolehlivost, Poznámka k volnému místu: , odpovědnost za vedení účetnictví , zpracování účetní závěrky, podkladů pro účetní audit, daňových přiznání, pořizování běžných účetních zápisů, kontrola dokladů, zpracování faktur, účtování bankovních operací , dokladové inventarizace svěřených účtů, zpracování statistických výkazů , zajišťování styku s bankami, FÚ, OSSZ, ZP… , tvorba, zpracování provozního rozpočtu pro jednotlivá střdiska i za celek, kontrola a koordinace čerpání rozpočtů jednotlivých středisek, návrhy, příp. opatření , zařazování, odpisování majetku a sestavování odpisového plánu , správa a aktualizace vnitřních směrnic , provádění rozborů hospodaření a stanovení případných opatření , schopnost otevřené spolupráce s kolegy z ostatních oddělení, , další činnosti , Platové zařazení: , platová třída 9. nebo 10. dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě. Pracoviště: Správa majetku líšeň, příspěvková organizace, Jírova, č.p. 2609, 628 00 Brno 28. Informace: Barbora Husáková, +420 544 233 691.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes