Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Břeclav

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Úředníci ve výrobě SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING.

Nabídka
16.3.2018
Obor: Výroba
Profese: ostatní
Typ úvazku: -
Plat: 30000 Kč
Břeclav

Úředníci ve výrobě SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt osobně, telefonicky nebo emailem., , Požadavky:, Vzdělání - min. SŠ/VŠ - technického směru - PODMÍNKA, vhodné i pro absolventy, Znalosti nástrojů Lean Manufacturing: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S - PODMÍNKA, Komunikativní znalost anglického jazyka - PODMÍNKA (+ FJ výhodou), ŘP skupiny B, znalost MS Office - PODMÍNKA, Vyjímečné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat se všemi úrovněmi organizace, schopnost motivovat pracovníky k pochopení implementace Lean Manufacturing standard, silné analytické dovednosti a dovednosti při řešení problémů, iniciativa, samostatnost, flexibilita, logické myšlení, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat, zkušenosti s řízením týmu, , Náplň práce:, Řízení zavedení Lean Manufacturing standard v závodě a spolupracování při jednotlivých fázích zavádění Lean Manufacturing , Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování, zda jsou nastavené standardy respektovány, Podporování implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti, Provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST, , , , Zaměstnanecké výhody:, , Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie ve výši 1 400 Kč měsíčně, příspěvek na dojiždění ve výši 500 Kč měsíčně, příspěvek na udržování pracovních oděvů 200 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně (2 x 7 500 Kč), Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone , , Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice.. Pracoviště: S.n.o.p. cz a.s. - 01, Průmyslová, č.p. 1501, 691 23 Pohořelice. Informace: Jašová Michaela, +420 519 313 272,725 765 987.

Úředníci ve výrobě TECHNOLOG PROCESU TVÁŘENÍ.

Nabídka
16.3.2018
Obor: Výroba
Profese: ostatní
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Břeclav

Úředníci ve výrobě TECHNOLOG PROCESU TVÁŘENÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt osobně, telefonicky nebo emailem., , Požadavky:, Vzdělání - min. SŠ/VŠ vzdělání - strojní - PODMÍNKA, Znalosti v oblasti plošného tváření za studena, práce s programy CAD, čtení výkresové dokumentace - PODMÍNKA, Komunikativní znalost anglického jazyka nebo francouzského jazyka - PODMÍNKA, ŘP skupiny B, znalost MS Office - PODMÍNKA, Plošné tváření za tepla, mechanické vlastnosti materiálů, základy konstrukce postupových lisovacích nástrojů, základy tribologie, praxe v oboru - VÝHODA, Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, ochota učit se novým věcem, , Náplň práce: , Technická asistence při implementaci nových nástrojů, Optimalizace výrobního procesu, Technologická příprava výroby, Zákaznické modifikace, Podpora pro plánování výroby - zastupitelnost lisů, Podpora při odstraňování závad na nástrojích, , , , Zaměstnanecké výhody:, , Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie ve výši 1 400 Kč měsíčně, příspěvek na dojiždění ve výši 500 Kč měsíčně, příspěvek na udržování pracovních oděvů 200 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně (2 x 7 500 Kč), Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone , , Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice.. Pracoviště: S.n.o.p. cz a.s. - 01, Průmyslová, č.p. 1501, 691 23 Pohořelice. Informace: Jašová Michaela, +420 519 313 272,725 765 987.

Řemeslné práce Svářeč

Nabídka
16.3.2018
Obor: Řemesla
Profese: Svářeč
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Břeclav

Svářeči OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ., , Nabízíme: , Měsíční a roční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další, , Pracovní náplň: , Obsluha svařovacích automatů nebo ruční svařování kovových výrobků, manipulace s výrobky., , Požadujeme:, Technický/strojírenský obor vzdělání, zkušenosti se svařováním, základní kurz svařování dle ČSN 050705, vhodné i pro absolventy se studiem zaměřeným na svařování a se základní praxí, samostatnost, spolehlivost, alespoň základní praxe nutná. 3 směnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)., , V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče., , Nevíte, čím se naše společnost zabývá? Podívejte se na následující firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=mxitOFZDw3k. Pracoviště: Frauenthal automotive hustopeče s.r.o., Bratislavská, č.p. 130, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Denisa Idesová, +420 519 301 897.

Výroba Strojírenští kovodělníci

Nabídka
16.3.2018
Obor: Výroba
Profese: Strojírenští kovodělníci
Typ úvazku: -
Plat: 20100 Kč
Břeclav

Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20100 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK., , Nabízíme: , Měsíční a roční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další, , Pracovní náplň: , Obsluha strojů a technických zařízení ve výrobním procesu, manipulace s výrobky, lepení štítků, balení výrobků. Opravy a manuální práce, práce na kalibraci - čištění závitů, lepení štítků a další pomocné práce ve výrobě., , Požadujeme: , Nejlépe technický obor vzdělání, i bez praxe, vhodné i pro absolventy. Zaučení práce. Třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)., , V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče., , Nevíte, čím se naše společnost zabývá? Podívejte se na následující firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=mxitOFZDw3k. Pracoviště: Frauenthal automotive hustopeče s.r.o., Bratislavská, č.p. 130, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Denisa Idesová, +420 519 301 897.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes