Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Cestovní ruch a hotelnictví

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu

Nabídka
17.3.2018
Obor: Cestovní ruch a hotelnictví
Profese: Recepční v hotelu
Typ úvazku: -
Plat: 22000 Kč
Klatovy

Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu

Nabídka
17.3.2018
Obor: Cestovní ruch a hotelnictví
Profese: Recepční v hotelu
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Praha 1

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Recepční. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hybernská 12, 110 00, Praha 1, Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu martina.souckova@grandmark.cz , Kontaktní osoba: paní Součková Martina, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:, Plynulý český a anglický jazyk, znalost hotelového systému Opera výhodou., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny navázané na výsledek ročního hodnocení.. Pracoviště: Hybernská properties, s.r.o., Hybernská, č.p. 1002, 110 00 Praha 1. Informace: Martina Součková, .

Cestovní ruch a hotelnictví Průvodci, delegáti

Nabídka
17.3.2018
Obor: Cestovní ruch a hotelnictví
Profese: Průvodci, delegáti
Typ úvazku: -
Plat: 100 Kč
Pardubice

Ostatní průvodci Průvodce/průvodkyně v hřebčíně Kladruby nad Labem. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace, OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ, Průvodce/průvodkyně v hřebčíně Kladruby nad Labem a v hřebčíně ve Slatiňanech, dohoda o provedení práce, Stručný popis pracovního místa (charakteristika pracovní činnosti):, " zajišťování návštěvnického provozu hřebčína, " organizace prohlídek objektů a jednotlivých expozic s odborným výkladem, " organizace kulturních a společenských akcí, výstav a seminářů, konferencí, workshopů, Požadavky kladené na uchazeče:, " SOU, úplné středoškolské vzdělání s maturitou, " praxe v oboru vítána, Jazykové znalosti:, " znalost minimálně jednoho světového jazyka angličtina/němčina vítána, Další znalosti a schopnosti:, " samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, Další informace:, " pracovní poměr na dobu určitou na základě dohody o provedení práce, " předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou, " místo výkonu práce: Národní hřebčín Kladruby nad Labem a Slatiňany , Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:, " přesné označení výběrového řízení, " jméno, příjmení a titul uchazeče, " datum a místo narození uchazeče, " státní příslušnost uchazeče, " místo trvalého pobytu uchazeče, " telefonní kontakt, email, " datum a podpis uchazeče, Výčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce:, " strukturovaný profesní životopis, " motivační dopis, Bližší informace poskytne Jana Kazimírová, odd. personální, práce a mezd, tel. 606089231, e-mail kazimirova@nhkladruby.cz ., Přihlášku s přílohami doručte do 30.04.2018 na email Kazimirova@nhkladruby.cz nebo na adresu:, Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o., Oddělení personální, práce a mezd, 533 14 Kladruby nad Labem, Upozornění:, Hřebčín si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí., Odesláním přihlášky, resp. strukturovaného profesního životopisu, uchazeč o předmětnou pracovní pozici souhlasí se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, pro účely příslušného výběrového řízení.. Pracoviště: Národní hřebčín kladruby nad labem, státní příspěvková organizace, 533 14 Kladruby nad Labem. Informace: Jana Kazimírová, +420 606 089 231.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes