Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Zdravotnictví

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Zlín

Specialisté v oblasti sociální práce Pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost;, , Náplň práce: Podpora klienta při získávání dovedností pro zvládání péče o vlastní osobu, pomoc a podpora při běžných denních činnostech, podpora soběstačnosti klienta, podpora v orientaci v čase, místě, vytváření a rozvíjení prac. návyků, podpora při vytváření sociálních a společenských kontaktů klienta, vedení volnočasových aktivit, vedení sociální dokumentace;, , Váš strukturovaný životopis, na adresu: j.janeckova@nadeje.cz , CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: pracovník v sociálních službách chráněné bydlení, , Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny. Pracoviště: Naděje - otokovice, Wolkerova, č.p. 1274, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Jana Janečková, +420 577 112 982.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Zlín

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21300 Kč
Opava

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené SOCIÁLNÍ PRÁCOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč, mzda max. 32070 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba:jednosměnný provoz s rovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (po-pá), pružná pracovní doba s pevně stanovenou dobou od 8:00 do 13:00 hodin, Charakteristika vykonávané práce:, Odborné a metodické vedení pracovníků v sociálních službách, odpovědnost za tvorbu a dodržování standardů kvality, metodik a pracovních postupů včetně jejich aktualizace, vedení administrativy spojené s výkonem práce sociálního pracovníka, prezentace služby a komunikace s managementem organizace., Pracovní náplň: , tvorba standardů kvality, metodik a pracovních postupů, vedení pracovníků v sociálních službách v rámci tvorby individuálních plánů klientů, poskytování sociálního poradenství, jednání se zájemci o poskytování sociální služby, příprava podkladů pro uzavření smlouvy , vedení spisové dokumentace související se sociální práci, připravuje podklady pro výpočet úhrad za bydlení, stravu a úkony péče, komunikuje se soudy, s opatrovníky a kompetentními úřady (např. Úřad práce ČR, OSSZ) apod., Pracovní poměr:, plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností přechodu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, nástup dne 1. 7. 2018 nebo dle domluvy, Kvalifikační předpoklady:, minimálně vyšší odborné vzdělání při splnění podmínek uvedených v ustanovení § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, občanská a trestní bezúhonnost, řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, , Způsob a místo podání přihlášky:, poštou, e-mailem nebo osobně na adrese(Fontána, p.o., Celní 409/3, 748 01 Hlučín (kancelář mzdové účetní-personalistky). na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení - sociální pracovník", Lhůta pro podání přihlášek: 15. května 2018 do 10:00 hodin. , Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení. , Více informací k pracovní nabídce a náležitostem přihlášky pro zařazení do výběrového řízení najdete na, https://www.fontana-po.cz/kariera/5-0, Aktualizace 18.5.2018. Pracoviště: Fontána, příspěvková organizace, Celní, č.p. 409, 748 01 Hlučín. Informace: Eva Salingerová, +420 739 063 322.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21300 Kč

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 21300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadované vzdělání - dle zákona 108/2006 Sb. o soc. službách pro výkon sociálního pracovníka-vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost či vysokoškolské vzdělání v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, , Dále požadujeme - trestní a zdravotní bezúhonnost, znalost v zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb., orientace v problematice péče o lidi s mentálním postižením, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, empatie, iniciativa, flexibilita, schopnost týmové práce, znalost práce na PC, oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B (aktivní řidič), Více na www.domovbz.cz, , Nabízíme -10. platová třída, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, , Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení., , První kontakt e-mailem: serakova@dbz @gmail.com. Pracoviště: Domov bez zámku, příspěvková organizace - pracoviště náměšť nad oslavou, . Informace: Hana Šeráková, +420 739 323 711.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18810 Kč
Karlovy Vary

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy sociální pracovník hmotné nouze. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlavní náplň práce:, - zajišťování agendy při poskytování dávek hmotné nouze, , - poskytování poradenství v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi, , - zpracování žádostí v aplikačním programu, vyhodnocování nároků na dávky, , - plnění úkolů a povinností vyplývající ze zákona č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi., , Kvalifikační a další požadavky:, " Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, " Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů., " Praxe v oblasti státní správy - výhodou, " Vynikající komunikační schopnosti- schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu., " Psychická odolnost, samostatnost, pečlivost a důslednost, " Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, " Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka - výhodou , Pracovní podmínky:, " platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy ( 10 PT), po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, " pružná pracovní doba - plný úvazek, " předpokládaný nástup 1. července 2018, " pracovní poměr na dobu určitou zástup za rodičovskou dovolenou, V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 29.května 2018. včetně na e-mailovou adresu alena.levova@kv.mpsv.cz nebo písemně na adresu:, , Úřad práce České republiky- Mgr. Alena Levová, kontaktní pracoviště Karlovy Vary, Závodní 385/98 , 36001 Karlovy Vary, Nedoložením výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení u účasti na výběrovém řízení. Pracoviště: Úřad práce české republiky - krajská pobočka v karlových varech - 001, Závodní, č.p. 385, 360 06 Karlovy Vary 6. Informace: Alena Levová, .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18810 Kč
Česká Lípa

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovnice / pracovník pro sociálně-právní ochranu dětí. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Charakteristika pracovní pozice: zajišťování sociálně-právní ochrany dětí dle zákona, č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, na území správního obvodu města Česká Lípa, jakožto obce s rozšířenou působností podle přílohy č. 2 k zákonu č. 314/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů , Druh práce: referentka / referent sociálně-právní ochrany, Místo výkonu práce:Městský úřad Česká Lípa, Platové podmínky a platové zařazení: 10. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 18 810 do 28 320 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce, zvláštní příplatek dle ust. § 129 zákoníku práce, Předpokládaný termín nástupu: dle dohody, Pracovní poměr bude sjednán na dobu: neurčitou, Zákonné předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk, a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem (např. kvalifikační předpoklady stanovené zákonem), Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání dle ust., § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, Poznámka: úředník je povinen do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru prokázat zvláštní odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 512/2002 Sb., Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:, -znalost související legislativy, -komunikační schopnosti, sociální cítění, vstřícnost, -výborná znalost práce s MS Office , -řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 sick days, prémie, pružná pracovní doba, stravování formou jídelních kupónů, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné zvyšování kvalifikace formou školení, služební mobilní telefon., Písemná přihláška uchazeče k vyhlášenému výběrovému řízení musí obsahovat:, jméno, příjmení, titul uchazeče - datum a místo narození - státní příslušnost - místo trvalého pobytu - číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana) - název příslušné funkce, o kterou se uchazeč uchází - datum a podpis uchazeče, K přihlášce uchazeč připojí:, -životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, , -výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), , -úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání , Lhůta pro podání přihlášky do: 04.06.2018 - 12:00 hodin , Způsob podání přihlášky: obálku označenou "VŘ - referentka / referent pro sociálně-právní ochranu dětí" zaslat na adresu: Tajemník MěÚ, Městský úřad, nám T. G. M. č. p. 1., 470 36 Česká Lípa nebo předat osobně v podatelně MěÚ Česká Lípa., Po ukončeném výběrovém řízení si mohou uchazeči svoje doklady a ostatní písemnosti osobně vyzvednout v oddělení personalistiky a mezd - následně budou tyto protokolárně skartovány., Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.. Pracoviště: Městský úřad česká lípa, náměstí T. G. Masaryka, č.p. 1, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: Hana Málková, +420 487 881 116.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19660 Kč
Ústí nad Labem

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19660 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:Dům Samaritán, Štefánikova č.p. 246/1, Klíše, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné (obor Sociální práce, Sociální politika, Sociální pedagogika)., Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - ideálně praxe v sociálních službách (praxe v oblasti sociálních služeb pro osoby bez přístřeší, výhodou), - orientace v oblasti sociálních služeb, - znalost Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, - znalost Standardů kvality poskytovaných sociálních služeb (aktivní účast na tvorbě nebo revidování, Standardů kvality poskytovaných sociálních služeb výhodou), - motivace k práci s cílovou skupinou - osoby bez přístřeší, - motivace k práci ve 3 sociálních službách (azylový dům, noclehárna, nízkoprahové denní centrum), které, jsou poskytovány 3 formami (pobytová, ambulantní, terénní), - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, tvořivost, nápaditost, Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv, - práce v týmu zkušených pracovníků, - možnost seberealizace, - velký prostor pro sebevzdělávání a odborný růst, - zařazení pracovníka do 9. nebo 10. platové třídy podle dosaženého vzdělání, výše mzdy dle přílohy 3 platových tabulek k Nařízení vlády č. 341/2017 - mzda od 19.660, - Kč /měsíc, - práci v neustále se rozvíjející, stabilní a dlouhodobě fungující organizaci (Oblastní charita Ústí nad, Labem), - práci v Domě Samaritán a to ve 3 sociálních službách, které mají v Ústí nad Labem nezastupitelné místo., Cílem služeb je začlenění osob bez přístřeší do společnosti, podpora těchto osob při řešení obtížných, životních situací, zmírnění negativních dopadů souvisejících se ztrátou přístřeší, pomoc s orientací, uživatelů v oblastech společenského života, s jejich návratem na trh práce, pomoc se získáním nového, bydlení, zlepšením zdravotního stavu., V případě zájmu nás kontaktujte pouze na e-mailu (prosíme, netelefonujte). Profesní životopis a motivační, dopis zašlete nejpozději do 31.5.2018 na e-mail: kristofova.v@charitausti.cz ., , Výběrové řízení je tříkolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního, dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru. Uchazeči vybraní do, třetího kola se zúčastní jednodenní stáže v zařízení. Přijímací pohovory a stáže budou probíhat ve dnech, 4.-8.6.2018.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům samaritán, Štefánikova, č.p. 246, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Vendula Krištofová, .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Ústí nad Orlicí

Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Koordinátor/ka, sociální pracovník/ce pro Azylový dům ve Vysokém Mýtě. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Charakter vykonávané činnosti:, •zodpovědnost za chod organizační jednotky, , •vedení týmu pracovníků služby, , •přímá práce s klienty služby, , •administrativa služby – zaznamenávání do osobních složek, vedení statistiky, , •spolupráce na zvyšování kvality služby - tvorba metodiky, spolupráce při přípravě projektů, , •spolupráce s institucemi v rámci návazné sociální sítě., , Požadujeme:, •min. vyšší odborné vzdělání v souladu se zákonem. č. 108/2006, Sb. o sociálních službách (kvalifikace pro výkon práce na pozici sociálního pracovníka);, •dobré komunikační dovednosti, organizační a řídící schopnosti;, •spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost;, •ochotu k průběžnému vzdělávání;, •kreativitu, inovativnost, flexibilitu., , Výhodou:, •zkušenosti s fungováním pobytové sociální služby;, •znalost fungování neziskového sektoru a projektové problematiky;, •praxe v oboru;, •zkušenosti s vedením týmu pracovníků;, •řidičský průkaz sk. B., , Nabízíme:, •samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci;, •možnost profesního a osobního rozvoje;, •týmovou spolupráci;, •předpokládaný nástup od července 2018., , Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 3. 6. 2018.. Pracoviště: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi ve vysokém mýtě, Plk. B. Kohouta, č.p. 914, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Tomáš Kratochvíl, +420 773 094 585.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18850 Kč
Nový Jičín

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19000 Kč
Olomouc

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce Pracovník/ce Centra primární prevence. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Lafayettova č.p. 47/9, Olomouc. Nástup: září 2018., , Jsme jednou z klíčových neziskových organizací v Olomouci. Zaměřujeme se na pomoc v oblastech prevence, péče o rodinu s dětmi, poradenství, léčby a doléčování závislostí. Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici pracovník Centra primární prevence., Vaším hlavním úkolem bude vedení programu všeobecné a selektivní prevence, komunikace se školami a administrativa spojená s chodem centra., , Po zapracování možnost vedení také intervenčních programů (vztahová rovina ve třídách - šetření a řešení šikany, práce s různými typy rizikového chování jako například závislosti u dospívajících apod.)., , Pracovní úvazek: , 1) 1,0 na hlavní pracovní poměr, doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu, 2) 0,5 dohodu o pracovní činnosti, s tímto pracovníkem bude počítáno trvale, následná možnost nastoupení na HPP v roce 2019, Hrubá mzda při plném úvazku dle výše praxe a minimálního vzdělání od 19.000, - + osobní ohodnocení a odměny., , Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:, - Minimálně bakalářský titul v humanitním oboru (psychologie, pedagogika, speciální pedagogika, sociální práce apod.) , - Dvouletá praxe nejlépe v oboru primární prevence nebo v práci s dětmi a mládeží - lektorování/vedení skupin dětí a dospívajících v souladu se zásadami efektivní primární prevence. , - Odborný a zodpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu., , Co nabízíme:, - Profesní perspektivu u organizace s dlouholetým fungováním., - Práci v týmu profesionálů v oblasti primární prevence. , - Pravidelné supervize a intervize., - Možnost dalšího profesního vzdělávání., - Budete pracovat v přátelském a podporujícím kolektivu - budete v kontaktu s terapeuty a pracovníky dalších středisek., - Příjemné, neformální a otevřené pracovní prostředí v centru Olomouce., - Pocit, že děláte práci, která má smysl., - Budete mít nárok na 5 týdnů dovolené a další pracovní benefity., , Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání emailu pod názvem Výběrové řízení CPP, který bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu volnamista.p-centrum@centrum.cz a v kopii na marketa.rodrycova@p-centrum.cz (vedoucí CPP) co nejdříve. Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu. Těšíme se na Vaši odpověď., , Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete P-centru, spolek souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete organizaci P-centrum, spolek výhradně za účelem tohoto výběrového řízení a po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli můžete požádat organizaci P-centrum, spolek o smazání nebo o opravu osobních údajů.. Pracoviště: P-centrum, spolek, Lafayettova, č.p. 47, 779 00 Olomouc 9. Informace: Kontakt, .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19000 Kč

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce Sociální terénní pracovník. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 26359 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Praha, Prvotní kontakt: emailem: vedouciteren@zenyvohrozeni.charita.cz , - vzdělání VŠ/VOŠ sociální práce, speciální či sociální pedagogika (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.), výpis z RT zodpovědnost, spolehlivost, schopnost empatie, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, ochota dále se vzdělávat, Náplň práce: aktivní oslovování žen v sociální nouzi nebo jí přímo ohroženy, poskytování materiální a potravinové pomoci, základní sociální poradenství, asistence při jednání s úřady a jinými státními institucemi., Zaměstnanecké výhody: pravidelné týmové supervize, možnost dalšího profesního rozvoje, spolupráci v příjemném pracovním týmu. Pracoviště: Farní charita praha 1 - nové město - praha, . Informace: František Ryčl, +420 731 629 585.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18810 Kč
Tachov

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: , Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni, , Kontaktní pracoviště Tachov, tř. Míru 1633, 347 01 Tachov , Hlavní náplň činnosti: , - provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé životní situaci , - sociální práce s klientem v hmotné nouzi, poradenská činnost , - přijímání žádostí o dávky hmotné nouze , - zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi, včetně vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení , , Kvalifikační a další požadavky: , - ukončené minimálně VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření , - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost nebo VŠ zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku , - velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel) , - praxe v oblasti státní správy - výhodou, - řidičský průkaz sk. B , - práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost , - samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost , - svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost , Pracovní podmínky: , - platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci , - pružná pracovní doba – plný úvazek , - předpokládaný nástup: červen 2018 , - pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou , V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do , 31. 5. 2018 včetně na e-mailovou adresu: jana.simkova@uradprace.cz , Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.. Pracoviště: Úřad práce české republiky, kop tachov, tř.míru č.p. 1633,34 701 tachov, tř. Míru, č.p. 1633, 347 01 Tachov 1. Informace: Jana Šimková, .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
19.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Kolín

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Pracovník/ce v sociálních službách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, po - pá 8 - 15 hod, , e-mail: k.novakova@senecura.cz , , osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce:, Přímá péče o klienty., , Pracovní doba:, Dvanáctihodinové směny 7 - 19 hod a 19 - 7 hod., , Požadavky:, Bezúhonnost, ochota pracovat, pečovatelský kurz není podmínkou., , Zaměstnanecké výhody:, Nové prostředí, lidský přístup, firemní stravování, osobní ohodnocení.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Kutná Hora

Specialisté v oblasti sociální práce Sociální pracovník strřediska Charitní pečovatelské služby. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - zodpovědnost za poskytování pečovatelské služby a sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením, - výkon sociální práce v terénu:, - jednání se zájemci o službu, zavádění služby u nových uživatelů, sjednávání a podepisování smluv o poskytování služby, - plánování průběhu služby jednotlivých uživatelů (zjišťování aktuální sociální situace uživatele služby, dojednávání osobního cíle a způsobu jeho naplnění, formulace individuálního plánu průběhu služby), - hodnocení individuálního plánu průběhu služby, - vedení osobních složek uživatelů služeb a dokumentování poskytování služby uživatelům, - kontakt s rodinou uživatelů, jednání s různými institucemi (úřady, lékaři apod.), - zjišťování spokojenosti uživatelů s poskytovanou službou, - ukončování poskytování služby, , - metodické vedení týmu "klíčových pracovníků" a kontrola dodržování postupů práce s uživateli služby, , - spolupráce při vytváření pracovních postupů a vnitřních směrnic střediska, - aktivní spolupráce s vedoucí střediska při plánování rozvoje služeb, - vedení statistik, statistické vykazování a další nezbytná administrativa související se zajištěním obou sociálních služeb, - částečně i přímá péče o uživatele služeb - tzn. poskytování pečovatelských úkonů, realizace aktivizační činnosti , - účast na poradách, supervizích, , Požadavky: , - VOŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou , - znalost zákona č. 108/2006 Sb., dobrá orientace v problematice sociálních služeb a metodice jejich poskytování podmínkou, - praxe na pozici sociálního pracovníka podmínkou, - zkušenosti s prací v neziskové organizaci výhodou, , - zkušenost v práci se seniory a osobami se zdravotním postižením výhodou, - trestní bezúhonnost, - schopnost samostatné a zodpovědné práce, rovněž práce v týmu, - odolnost vůči stresu, časová flexibilita (občasná práce i o víkendu s možností čerpání volna v týdnu), - výborné komunikační a organizační schopnosti, , - aktivní a tvořivý přístup k práci, - ochota se dále vzdělávat, - schopnost zvládat zátěžové situace, - ztotožnění se s posláním Charity, - uživatelská znalost práce na PC (MS Office), - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou, , Nabízíme:, - zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci, - práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení), - nástup: nejlépe v červnu, nebo dle dohody, - pracovní doba: flexibilní (částečně závislá na provozní době služeb) - ochota pracovat v případě potřeby i o víkendu, - příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv, - zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci, - možnost dalšího vzdělávání, supervize, - mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi, (nástupní mzda: 18 000 - 21 000 , , Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení., , Váš životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz . Do předmětu uveďte , ,Výběrové řízení - sociální pracovník Charitní pečovatelská služba"., , Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Oblastní charitě Kutná Hora dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona č. 101/2000 Sb.)., Vybraní uchazeči. Pracoviště: Oblastní charita kutná hora p2, Trebišovská, č.p. 611, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Monika Pospíšilová, +420 731 405 538.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 23160 Kč
Liberec

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE na Linku Důvěry Liberec. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23160 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Popis práce:, - poskytování telefonické krizové intervence, - základní telefonické sociální poradenství, - uživatelská a provozní administrativa, Požadujeme:, - VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru, - výhodou je kurz telefonické krizové intervence (nebo kurz komplexní krizové - intervence), lze dodělat v průběhu, - uživatelskou znalost práce na PC, - dobré komunikační a organizační schopnosti, - empatický přístup, - samostatnost a zodpovědnost, - trestní bezúhonnost, - ochota se dále vzdělávat, Výhodou:, - praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách, Nabízíme:, - práci se smysluplným cílem v příjemném kolektivu, - týmové a individuální supervize, - dobré technické i provozní zázemí, - možnost dalšího odborného růstu, vzdělávání, Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost sníženého úvazku a další spolupráce v externím týmu (zástup za mateřskou dovolenou), Strukturovaný profesní životopis pošlete na adresu: info@linka-duvery.cz . Pracoviště: Centrum intervenčních a psychosociálních služeb libereckého kraje, příspěvková organizace-001, Tanvaldská, č.p. 269, 463 11 Liberec 30. Informace: Ivona Vendégová, +420 606 231 414.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19660 Kč
Ústí nad Labem

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník-sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19660 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 634/23, Střekov, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: ukončené VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)., -výše mzdy se odvíjí od úrovně vzdělání a praxe v oboru, Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - praxe v sociálních službách podmínkou, praxe v oblasti práce v sociálně vyloučené lokalitě výhodou, - orientace v oblasti SAS pro rodiny s dětmi, - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách , - znalost vedení dokumentace v sociálních službách, vedení idndividuálních plánů, - motivace k práci s cílovou skupinou - rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením, - časová flexibilita a spolehlivost, - kreativita a ochota učit se novému, - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, , Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí , - možnost seberealizace , - prostor pro sebevzdělávání a odborný růst , , Profesní životopis, motivační dopis, zašlete: , marksova@charitausti.cz , Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům světluška, Národního odboje, č.p. 634, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Andrea Marksová, +420 731 402 517.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Trutnov

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK- pro sociální službu azylový dům pro ženy a matky nebo otce s dětmi v Trutnově., Požadujeme:, . způsobilost dle § 110 a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, , . trestní bezúhonnost, . dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, internet), . ochotu vzdělávat se, , . vysokou odolnost vůči psychické zátěži, , . samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, trpělivost, schopnost empatie, dobré komunikační schopnosti, , . schopnost samostatné práce i práce v týmu, , . minimální 1 roční praxe v sociálních službách (výhodou praxe s osobami ohroženými sociálním vyloučením, , . práce na jednu směnu., Pracovní poměr: Na dobu jednoho roku, s možností prodloužení., Nástup: 11. 6. 2018 nebo dle dohody., Nabízíme:, . mzda od 21 000 + osobní příplatek, rizikový příplatek, . zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým týmem, , . další vzdělávání a osobní rozvoj, , . pravidelnou supervizi, , . velký prostor pro vlastní nápady – od realizace vlastních aktivit, přes zapojení se do kampaní a projektového řízení, , . smysluplnou práci, , . příjemné pracovní prostředí v historickém objektu a prostor pro tvůrčí práci., Náplň práce:, . individuální plánování průběhu poskytování sociální služby azylový dům, , . podpora rodin pod dohledem OSPOD – tedy podpora rodiny prostřednictvím individuálního plánování a síťování s odborníky, pomoc a podpora při jednání s úřady, , . přímá práce s klientkami (rozvoj rodičovských a jiných kompetencí, podpora v oblasti vzdělávání dětí atp.), , . +420 499 841 998 identifikátor služby azylový dům: 3028344, . + 420 777 303 115 e-mail: info@mostkzivotu.cz , . spolupráce s dalšími zařízeními, institucemi a úřady, , . individuální plánování průběhu poskytování sociální služby azylový dům, , . řešení konfliktních situací, , . koordinace sociální práce nejen při poskytování potravinové pomoci, sociálního šatníku a hygienické pomoci, , . vedení evidence související s poskytováním sociální služby., V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis (nezapomeňte uvést telefonický kontakt) a motivační dopis do 31. 5. 2018 na e-mail: info@mostkzivotu.cz Do předmětu e-mailu napište „výběrové řízení pro azylový dům“., Bližší informace k výběrovému řízení získáte na tel. čísle 777 303 115 v době od 7.00 – 15.00 hod., Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů., O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete telefonicky vyrozuměni do 1. 6. 2018., Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení 5. 6. 2018.. Pracoviště: Most k životu o.p.s., Šikmá, č.p. 300, 541 03 Trutnov 3. Informace: Lucie Chaloupková, +420 777 303 115.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 9830 Kč
Ústí nad Labem

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník - Terénní programy. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9830 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 634/23, Střekov, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: ukončené VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)., -výše mzdy se odvíjí od úrovně vzdělání a praxe v oboru, Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - praxe v sociálních službách podmínkou, praxe v oblasti práce v sociálně vyloučené lokalitě výhodou, - orientace v oblasti SAS pro rodiny s dětmi, - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách , - znalost vedení dokumentace v sociálních službách, vedení idndividuálních plánů, - motivace k práci s cílovou skupinou - rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením, - časová flexibilita a spolehlivost, - kreativita a ochota učit se novému, - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí , - možnost seberealizace , - prostor pro sebevzdělávání a odborný růst , Profesní životopis, motivační dopis, zašlete: , marksova@charitausti.cz , Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům světluška, Národního odboje, č.p. 634, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Andrea Marksová, +420 731 402 517.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
16.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 19660 Kč
Ústí nad Labem

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník - Terénní programy. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19660 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 634/23, Střekov, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: ukončené VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)., -výše mzdy se odvíjí od úrovně vzdělání a praxe v oboru, Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - praxe v sociálních službách podmínkou, praxe v oblasti práce v sociálně vyloučené lokalitě výhodou, - orientace v oblasti SAS pro rodiny s dětmi, - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách , - znalost vedení dokumentace v sociálních službách, vedení idndividuálních plánů, - motivace k práci s cílovou skupinou - rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením, - časová flexibilita a spolehlivost, - kreativita a ochota učit se novému, - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí , - možnost seberealizace , - prostor pro sebevzdělávání a odborný růst , Profesní životopis, motivační dopis, zašlete: , marksova@charitausti.cz , Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům světluška, Národního odboje, č.p. 634, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Andrea Marksová, +420 731 402 517.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 16000 Kč
Rychnov nad Kněžnou

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené Sociální pracovník/pracovnice péče o duševně postižené. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou. , Popis pracovního místa:, - Práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy, - Individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou, - Práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně, - Práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, kamarádi, sousedé), - Vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů, , Nabízíme:, 1. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci., 2. Průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu – možnost dalšího odborného rozvoje., 3. Práci v malém, příjemné kolektivu a podporu formou vnitřní a vnější supervize., 4. Pružnou pracovní dobou, možnost sick days a administrativní práce z domu., 5. Služební mobil, PC a notebook., , Požadujeme:, 1. Vzdělání VŠ/VOŠ vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VOŠ zdravotní sestra se specializací v psychiatrii., 2. Praxe v oblasti sociálních služeb vítána., 3. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s duševním onemocněním., 4. Bezúhonnost., 6. Řidičský průkaz skupiny B. Pracoviště: Péče o duševní zdraví - region rychnov n. kn., Panská, č.p. 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: , .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Rychnov nad Kněžnou

Sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník/ice. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail petra@ditevsrdci.cz nebo telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 16:00 hod. , - VŠ vzdělání v oboru sociální práce, - zkušenost v oblasti hospicové péče výhodou , - práce s rodinami po ztrátě dítěte a s rodinami, jejichž dítěti diagnostikovali život limitující vadu, - částečnou náplní je i administrativní činnost, - možnost a ochota dojíždět za rodinami, - kreativní a smysluplná práce , - přátelský kolektiv, flexibilní pracovní doba s částečnou možností homeoffice (2 dny v týdnu), - schopnost empatie, - více o činnosti hospice na www.ditevsrdci.cz.. Pracoviště: Perinatální hospic, z.s. - pracoviště kostelec n.orl., Jiráskovo náměstí, č.p. 71, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Petra Kolčavová, +420 721 162 132.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 17360 Kč
Kolín

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Probační úředník. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17360 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, Erbenová Helena Ing., tel.: 734 362 965, v prac. dny 13 - 15 hod, , e-mail: herbenova@pms.justice.cz ., , Náplň práce:, - Konzultace s klienty a s tím související administrativní činnosti, - Návštěvy rodin klientů, - Komunikace se spolupracujícími institucemi, , Požadujeme:, - Ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru, - Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, - Znalost práce na PC, komunikační dovednosti, - Flexibilita, ochota se vzdělávat, spolehlivost a důslednost, , Zaměstnanecké výhody:, - 5 týdnů dovolené, - 5 dní zdravotního volna, - studijní volno, - stravenky, - pružná pracovní doba, - přátelské a podporující pracovní prostředí, , Platové podmínky:, - 9. platová třída, po zkušební době 11. plat. třída dle přílohy č. 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., , Strukturovaný životopis s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním os.údajů dle zák. č. 101/2000 Sb. zasílejte nejpozději do 23.5.2018 do 13 hod. na e-mail: herbenova@pms.justice.cz . Předpokládaný termín výběrového řízení je 25.5.2018.. Pracoviště: Probační a mediační služba - kolín, Politických vězňů, č.p. 109, 280 02 Kolín 2. Informace: Helena Erbenová, +420 734 362 965.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 24000 Kč
Prachatice

Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Sociální pracovník. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zástup za mateřskou dovolenou., Sociální pracovník - Azylový dům Rybka Husinec, Komenského 73, Husinec., Jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek. Min. stupeň vzdělání: VOŠ, VŠ. Pracovní poměr od 1.6.2018. Mzdové rozpětí: od 24. 000 Kč. , Požadavky:, - úplné vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika, sociální péče, , - trestní bezúhonoost, , - komunikační a organizační schopnosti, , - schopnost týmové práce, , - samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita, , - aktivní a tvůrčí přístup k práci, , - praxe v oboru vítána, , - řidičský průkaz sk. B, , - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, , - znalost práce na PC. , Nabízíme: , - práci v zajímavé oblasti, , - standardní platové zařazení, , - 4 týdny dovolené., V přihlášce uveďte:, - strukturovaný životopis, , - motivační dopis, , - telefon, e-mail. , Přhlášky s požadovanými údaji zasílejte na e-mailovou adresu paní ředitelky: dvorakova-eva@volny.cz , Eva Dvořáková , ředitelka Rybka, o.p.s., tel: +420 723 981 614. Pracoviště: Rybka, o.p.s. prac. husinec, Komenského, č.p. 73, 384 21 Husinec. Informace: Eva Dvořáková, +420 723 981 614.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 24000 Kč
Třebíč

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRO TERÉNNÍ PROGRAM AL PASO VYSOČINA. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Program AL PASO Vysočina je zaměřen na osoby starší 18 let, které jsou propuštěny z výkonu trestu odnětí svobody a jsou ohroženy rizikovým způsobem života a na osoby jim blízké z Kraje Vysočina., , Požadujeme:, " VOŠ, VŠ nejlépe humanitního nebo sociálního zaměření (splnění podmínek pro výkon činnosti pracovníka dle zákona 108/2006, Sb. O sociálních službách), " znalost problematiky a cílové skupiny, zodpovědnost, " schopnost zvládat psychicky náročné situace, " časová flexibilita, " zpracovávání koncepčních a metodických materiálů, " dobré organizační schopnosti, " spolupráce s dalšími institucemi a odborníky, " prezentace zařízení, " znalost zákona č. 108/2006, Sb. O sociálních službách, vyhlášky č. 505/ 2006, " znalost práce na PC - Windows, Office, internet, " řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, " trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, " komunikační dovednosti na výborné úrovni, " spolehlivost a loajalita, " respekt ke křesťanským hodnotám organizace, " praxe v sociálních službách vítána, , Nabízíme:, " zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, další profesní vzdělávání, supervizní vedení), " platové ohodnocení dle délky praxe a mzdových tabulek DCHB, " 0,5 úvazku, " nástup od 1. 7. 2018, , PROFESNÍ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS ZAŠLETE NA ADRESU: , Oblastní charita Třebíč , AL PASO Vysočina, Karlovo nám. 41/30, 674 01 Třebíč , , obálku označte: "VŘ - AL PASO" , , nebo na e-mail: alpaso@trebic.charita.cz , předmět e-mailu označte: "VŘ - AL PASO", , Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, vzdělávání, supervize. Pracoviště: Diecézní charita brno - oblastní charita třebíč, L. Pokorného, č.p. 58, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaroslav František Žák, +420 608 808 025.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
15.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 18000 Kč
Plzeň

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice do Kontaktního centra. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadované vzdělání a praxe:, - VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech Sociální práce, Adiktologie, Psychologie, Speciální pedagogika případně dalšího zaměření dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (případně kurz pracovníka v sociálních službách i započatý, eventuálně zdravotnické vzdělání), - znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb, - základní orientace v drogové problematice, respektující přístup k cílové skupině, - schopnost sebereflexe a týmové práce, aktivní přístup a dobré komunikační schopnosti, - uživatelskou znalost práce na PC, , Výhodou:, - předchozí praxe s cílovou skupinou, - řidičský průkaz skupiny B, - psychoterapeutický výcvik (i započatý), Nabízíme:, - kontaktní a sociální práci s klienty nízkoprahových služeb (provádění výměnného injekčního programu, poradenství v oblasti snižování rizik při užívání návykových látek), - poradenskou práci s uživateli návykových látek zaměřenou na abstinenci klienta, motivační práci a příprava klienta na léčbu, - poradenskou práci s osobami blízkými uživatelů návykových látek (rodiče, partneři), - zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání v oboru a podporu v odborném růstu, Výše mzdy: 18.000- 25.000 při 1,0 HPP (dle dosaženého vzdělání a délky praxe). Jedná se o zástup za MD, Nástup ihned nebo dle domluvy, Profesní životopis a motivační dopis , zasílejte na email: salomova@cppt.cz , (do předmětu uveďte "výběrové řízení"), Uzávěrka přihlášek: 4.6.2018, K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.. Pracoviště: Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s., Havířská, č.p. 933, 301 00 Plzeň 1. Informace: Životopis, .

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
12.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Teplice

Specialisté v oblasti sociální práce Sociální pracovník v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Sociální pracovník v rámci sociální služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Krupce a v Teplicích, Požadované vzdělání: min VOŠ v oblasti sociální práce, sociální pedagogika, sociální a humanitární činnost, sociálně právní činnost., Pracovní úvazek ve výši 1,0. Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení., Další požadavky:, - kvalifikace sociální pracovník (minimálně VOŠ), - praxe v oboru výhodou, - organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovních týmů , - orientace v oblasti sociálních služeb a příslušné legislativě, - motivace k práci s cílovou skupinou, - odolnost vůči zátěži a stresu , - empatie, dobré komunikační dovednosti, pozitivní myšlení , - uživatelská znalost PC, - řidičský průkaz skupiny B výhodou, Další požadavky: motivační dopis a profesní životopis (s přehledem dosavadní praxe) zasílejte na e-mailovou adresu: sas.romano.j@seznam.cz . , Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Romano jasnica, spolek - 002, Karla Čapka, č.p. 248, 417 42 Krupka 1. Informace: Petra SzaffnerováBímonová, +420 601 393 247.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
12.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Plat: 21500 Kč
České Budějovice

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE INTERVENČNÍHO CENTRA PRO OSOBY OHROŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Popis pracovní pozice: poskytování odborné pomoci a podpory osobám ohroženým domácím násilím, poskytování krizové intervence, odborného soc. poradenství - ambulantní a terénní formou, spolupráce s institucemi a odborníky zaměřující se na pomoc obětem domácího násilí, Požadujeme: VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb. nebo vzdělávání v oblasti psychologie, flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost, schopnost práce v týmu, respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR), ŘP sk. B, praxe v poskytování krizové intervence výhodou, zkušenosti s dobrovolnictvím výhodou, Nabízíme: práci na plný úvazek, smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti, možnost podílet se na vývoji služby, možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka, 5 týdnů dovolené, stravenky, V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis, motivační dopis, kontaktní údaje, kontakty a reference, Nástup dle dohody., Přihlášky zasílejte do 22.5.2018 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: sekretariat@dchcb.charita.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Diecézní charita české budějovice, Kanovnická, č.p. 404, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Přihlášky:, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes