Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Liberec

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
22.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Liberec

Výroba Obsluha strojů

Nabídka
22.5.2017
Obor: Výroba
Profese: Obsluha strojů
Typ úvazku: -
Liberec

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních

Nabídka
22.5.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Liberec

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech QA SUPERVISOR / ISO (automobilový průmysl). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Znáte normy ISO 9001, ISO TS 16 949? , Máte zkušenost s prací auditora kvality? , Je pro vás integrace systémů QMS výzvou?, , POTOM NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI QA SUPERVISOR / ISO, , Co vás čeká:, - řízení dokumentace dle standardů normy ISO TS 16949, - vývoj a implementace systémů řízení kvality, udržování a zlepšování v souladu s politikou společnosti, - zodpovědnost za organizaci certifikačních auditů, - plánování, vedení a hodnocení interních auditů, včetně kontroly plnění definovaných nápravných opatření a OFI , - vedení týmu procesních auditorů (výrobkové procesy, sběr dat a vyhodnocování), , Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:, - SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou) , - zkušenost s auditováním min. 3 roky - automotive, - znalost dokumentace QMS a nástrojů kvality, - analytické myšlení, - zodpovědnost a samostatnost, - výborné organizační schopnosti, - angličtina na komunikativní úrovni, - řidičský průkaz sk. B, - pokročilý uživatel MS Office, , Co vám můžeme nabídnout:, - zázemí silné, rozvíjející se společnosti, - podporu a zaučení dle požadavků , - zajímavou a různorodou práci, - prostředí nadnárodní společnosti. Pracoviště: Denso air systems czech, s.r.o., Newtonova, č.p. 484, 463 12 Liberec 25. Informace: Zuzana Pelešková, +420 488 100 125,734 617 712.

Vzdělávání a školství Učitel

Nabídka
20.5.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Učitel
Typ úvazku: -
Liberec

Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami VYCHOVATEL na oddělení výkonu trestu odnětí svobody. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zákonné a další požadavky:, - vyšší odborné vzdělání pedagogického směru, - trestní bezúhonnost, - zdravotní způsobilost pro výkon práce, - organizační schopnosti, Další požadavky:, - znalost a orientace v zákoně č. 169/1999Sb. o výkonu trestu odnětí svobody, - komunikační dovednosti, - znalost práce na PC (Word, Excel, internet)., Nabízíme:, - místo působiště Vazební věznice Liberec, - platová třída 10 (od 21 900, - Kč), - jednosměnný provoz, - příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici), kulturní a sportovní vyžití, apod., Předpokládaný termín nástupu: 1. 7. 2017, Náležitosti písemné přihlášky:, - přihlášku k výběru , - strukturovaný profesní životopis, - souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a to prostřednictvím prohlášení ve znění: "Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na místo vychovatel.", Termín doručení písemné přihlášky: 9. 6. 2016. Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec. Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběru skartovány., Obálku označte v levém dolním rohu " Výběr - VYCH".. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - vazební věznice liberec, Pelhřimovská, č.p. 347, 460 01 Liberec 1. Informace: Jiřina Trnková, +420 482 426 270.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
20.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Liberec

Strojírenští technici technologové, normovači TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň: , - Vytváření a optimalizace a CNC programů , - Školení zaměstnanců a jejich seznámená s funkci programů a technologických postupů , - Vytváření a starost o výrobní dokumentaci a nástrojovou dokumentaci , - Zodpovědnost za neustálé zlepšování výrobních procesů a interních postupů , - Zavádění výroby nových výrobků s hlavním cílem na bezpečnosti procesů a snižování nákladů, v kooperaci s centrálními odděleními vývoje a technologie. , - Zajišťuje technologickou podporu na základě požadavků zákazníků, , - plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti QMS, ekologie, BOZP, PO, , - plnění dalších pokynů nadřízeného pracovníka. , Požadavky na pracovní místo: , - Profesní vzdělaní v oblasti zpracování kovů a v oblasti programovaní. , - Několikaleté zkušenosti s programováním a prací s CNC stroji , - Schopnost pracovat v týmu , - Zodpovědnost, spolehlivost, akceschopnost, schopnost sebeprosazování, flexibilitu. , - Připravenost a schopnost pokračovat v dalším vzdělání , - Znalost Anglického jazyka + Německého výhodou, Zaměstnanec pracuje pro firmu, jejíž hlavní cíl je zajišťování kvality výrobků, dodržování zákaznických požadavků a stejně také redukce nákladů. Zaměstnanec je povinen převzít odpovědnost a aktivitu k zajištění těchto základních cílů společnosti. Aby zaměstnanec mohl být takto univerzální a flexibilní, má možnost se zúčastňovat školení.. Pracoviště: Busch výroba cz s.r.o.-001, Svárovská, č.p. 620, 460 01 Liberec 1. Informace: Zuzana Popovičová, +420 487 070 285,774 287 533.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
20.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: -
Liberec

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři KONSTRUKTÉR. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , - Navrhování nových produktů a jejich součástí , - Vytváření a zpracování výrobní dokumentace v rámci nových projektů , - Příprava, úpravy a údržba technické dokumentace stávajících výrobků, znalost LN Infor výhodou , - Reakce na zákaznické potřeby a implementace konstrukčních změn , - Účast při analýze reklamací a definování nápravných akcí , - Technická podpora zákazníkům, Požadujeme: , - SŠ/VŠ technického směru , - Znalost práce v systémech CAD, především Siemens NX 7.5 + Teamcenter , (tvorba 3D modelů, sestav a výkresové dokumentace) , - Technické myšlení, kreativita a samostatnost i schopnost pracovat v týmu, smysl pro detail, preciznost, spolehlivost , - Orientace v technických normách , - Praktické zkušenosti v oboru , - Komunikativní znalost AJ podmínkou , - ŘP sk. B , - Technické znalosti v oblastech kompresorů a vývěv výhodou, Nabízíme: , - Možnost seberealizace a profesního růstu , - Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím , - Zajímavé finanční ohodnocení, Informace: , Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520 , e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz . Pracoviště: Busch výroba cz s.r.o.-001, Svárovská, č.p. 620, 460 01 Liberec 1. Informace: Zuzana Popovičová, +420 487 070 285,774 287 533.

Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník,

Nabídka
20.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Strojírenský dělník, kovodělník
Typ úvazku: -
Liberec

Technika a elektrotechnika Seřizovač

Nabídka
20.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Seřizovač
Typ úvazku: -
Liberec

Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes