Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Nabízíme exkluzivně prodej penzionu

Nabídka
17.8.2017
Nabízíme exkluzivně prodej penzionu
Benešov
17 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný prodej penzionu Dalmo ve městě Sedlec - Prčice. Tento multifunkční komplex několika navzájem propojených budov nabízí kompletní zázemí s ubytováním pro rodinnou rekreaci, rodinné oslavy, svatby, welness víkendy, krátkodobé pobyty s výlety do okolní přírody a firemní akce jako např. školení, teambuilding, rauty. V zimě pak zde oceníte možnost ubytování s návštěvou jen 2 km vzdáleného lyžařského areálu Monínec (největší areál tohoto druhu ve středních Čechách). Penzion je umístěn na pozemku o rozloze 1850 m2, zastavěná plocha 1477 m2, užitná plocha 3020 m2, zahrada 1348 m2. Celý komplex je napojen na městský vodovod, kanalizaci, el. proud 220/380V, plyn. Velká výhoda tohoto penzionu - každá budova disponuje samostatným napojením s možností používání IS. Zázemí penzionu : recepce, vinárna, restaurace - kapacita 60 osob, dva salónky, 24 pokojů (každý s WC, koupelnou a TV - celkem 65 lůžek), velký byt 3+1, dvě školící místnosti pro 55 a 16 osob - připojení k WiFi, Ricochet - malý squasch, tělocvična, kulečník, kadeřnictví, prodejna vín, vířivka, infrasauna, posilovna, kulečník, zastřešený venkovní gril s posezením, venkovní víceúčelové hřiště, minigolf, venkovní zastřešený bazén, uzamčené parkoviště s garáží pro tři auta či více motocyklů, zahrada s jezírkem, odpočinková terasa. Rodinný penzion působí velmi uceleným a upraveným dojmem. Více info při osobní prohlídce s makléřem a majiteli. Ve městě Sedlec - Prčice je veškerá občanská vybavenost. Toto město se nachází v nejjižnější části středních Čech, jen 13 km nájezd na E55 a D3 směr Praha - Tábor - České Budějovice. Praha 70 km. Cena k jednání je s provizí RK. Provize RK zahrnuje veškerý právní servis včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Hypotéční specialista v RK. Ev. číslo: 576445. Cena k jednání je včetně provize a právního servisu RK.

Prodej Restaurace Korok a okolního

Nabídka
17.8.2017
Prodej Restaurace Korok a okolního
Brno - venkov
23 000 000 Kč

Hezký rodinný hotel

Nabídka
17.8.2017
Hezký rodinný hotel
Vsetín
11 500 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují výhradní prodej krásného rodinného hotelu v malebné obci Dolní Bečva na úpatí beskydských hor. Budova hotelu prošla v roce 2015 celkovou rekonstrukcí(nová plast. okna, kompletní zateplení, nová střecha a fasáda, nové interiéry). Hotel se skládá z jednoho podzemního podlaží a tří nadzemních podlaží. Celková užitná plocha hotelu činí 686 m2 a rozprostírá se na pozemku o rozloze 2544 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází restaurace se salonkem(možno využít jako konferenční místnost) s celkovou kapacitou 45 osob. K restauraci náleží kompletně vybavená kuchyně se zcela novými spotřebiči a vlastním chladícím boxem v celkové hodnotě přes 1.000.000, -Kč. Samozřejmostí je také sociální zařízení. Druhé nadzemní podlaží disponuje třemi samostatnými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dvoupokojovým apartmánem. Wellness s vířivkou je pak příjemným bonusem. Ve třetím nadzemním podlaží je dalších 6 pokojů taktéž s vlastním sociálním zařízením. Kapacita hotelu tedy je 24 osob. Přidanou hodnotou celé budovy je bezpochyby luxusní stylová vinárna s vlastní vinotékou, která pojme až 25 osob. Celý objekt může být mimo jiné užíván jako domov pro seniory nebo specializovaný domov pro nemocné. Hotel se nachází v samém centru obce a jeho okolí nabízí různé možnosti využití volného času. Nedaleká rozhledna Radhošť se tak může stát cílem příjemných procházek po okolí. Pro aktivní sportovce jsou zde tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo 7km vzdálený aquapark a v zimní sezóně vynikající lyžařské podmínky na více než dvaceti nedalekých sjezdovkách. Obec Dolní Bečva nabízí výbornou občanskou vybavenost (ZŠ, obchod, Obecní úřad, pošta). Dopravní dostupnost zajišťuje autobus, jehož zastávka je přímo před hotelem. Velmi zajímavá podnikatelská příležitost. Rád vás osobně nemovitostí provedu. Ev. číslo: 15665.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes