Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej restaurace s penzionem, saló

Nabídka
25.6.2017
Prodej restaurace s penzionem, saló
Rakovník
4 200 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej zavedené restaurace s penzionem, salonkem a zahrádkou, která se nachází v obci Sýkořice, vzdálené cca 13km severozápadně od Berouna. Jedná se patrový objekt postavený v roce 1930, kdy byl využíván jako obecní hostinec a v roce 1990 byl celkově rekonstruován do dnešní podoby s rozšířením o kuchyňské a ubytovací prostory, osazením plastových oken a úpravou veškerých vnitřních prostor. Objekt se zastavěnou plochou 310m2 a celkovou užitnou plochou 650m2 se nachází na vlastním pozemku o celkové rozloze 540m2 v centru obce, přímo u hlavní silnice vedoucí obcí. Objekt je z převážné části podsklepen, kde se nachází skladové prostory a kotelna. V přízemí objektu se nachází restaurace (pro cca 50 osob) vč. výčepu, P/D toalet a kuchyně splňující normy EU s prostory pro personal a sklady; salónek vč. kuchyňské linky a kapacitou pro 36 osob k pořádání oslav, narozenin, firemních workshopů, apod. Vstup do patra po betonovém schodišti vč. obložení, kde se nachází sedm 2-4 lůžkových pokojů, každý s vlastní koupelnou se sprch. koutem, umyvadlem a toaletou. Objekt je vytápěn automatickým kotlem na tuhá paliva v suterénu objektu (rozvod do ÚT), který zároveň zajišťuje ohřev vody; zdroj vody z veřejného obecního řádu; odpady svedeny do jímky; elektřina 220/380V; plyn do kuchyně zajištěn pomocí PB lahví. Na pozemku se nachází parkoviště pro cca 10 automobilů a venkovní zastřešené posezení pro cca 30 osob. V těsné blízkosti objektu se nachází sportovní areál (tenis, volejbal, nohejbal). Dobrá dopravní dostupnost a dopravní spojení - silnice II. třídy, bus, želez. stanice 2km - Zbečno. Nádherné prostředí uprostřed CHKO Křivoklátsko, patřící k velmi výrazným turistickým a rekreačním oblastem, zejména v blízkosti řeky Berounky protékající nedaleko obce. Ostatní informace u makléře Ev. číslo: 583344. vč. provize RK a právního i finančního servisu, bez odstupného za vybavení.

Prodej 3 domů o ploše cca 1200 m2 a

Nabídka
25.6.2017
Prodej 3 domů o ploše cca 1200 m2 a
Praha - východ
15 950 000 Kč

Dům rodinný, 204m2, Úpice

Nabídka
25.6.2017
Dům rodinný, 204m2, Úpice
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného RD postaveného v r. 1878 s menší stylovou restaurací-vinárnou, který se nachází v malebném prostředí mimo hlavní komunikaci nad malou obcí nedaleko města Úpice. Dům prošel nákladnou celkovou velmi zdařilou a citlivě provedenou rekonstrukcí. Je celoročně přístupný po místní obecní komunikaci vedoucí pouze k několika stavením a dále do volné přírody a k lesu. Vstup je branou přes zatravněný dvůr s vydlážděnou terasou, koutem s grilem, udírnou a ohništěm a menší stodolou. Okolo domu je udržovaná oplocená zahrada 1154m2 s okrasnými dřevinami a několika staletými lípami. Přes cestu se v další neoplocené zahradě 690m2 nachází druhá větší stodola, za ní pak velký zatravněný pozemek 4281m2. Dům je bývalé hospodářské stavení s prostornou předsíní, odkud je přístup do velké obytné světnice s kachlovým sporákem a pecí, na které je místo pro spaní, dále do velké koupelny s vanou, umyvadlem a WC, vstup do klenutého sklepa pod domem a dřevěné schodiště do obytné předsíně a dále velké ložnice v podkroví. Prostornou půdu lze využít k vestavbě dalších podkrovních místností, popř. apartmánů k pronajímání. Na obytnou část v přízemí pak přímo navazuje velká kuchyň, která slouží pro provoz menší útulné restaurace-vinárny s barem, která je vybudována z bývalé kamenné stáje s klenutými stropy a sloupem uprostřed. Na tento prostor navazuje nově vybudované sociální zařízení, zvlášť pro muže, ženy a personál. K dalšímu sezení je možno využít terasu před vchodem do vinárny. Poloha domu uprostřed přírody a spousta přírodních i historických zajímavostí v okolí jej předurčuje ke zdravému a klidnému trvalému bydlení spojenému s podnikáním, nebo k provozování rodinného penzionu v dosahu větších měst. Město Úpice je vzdáleno 5km a okresní město Trutnov cca 15km. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 607330. cena včetně provize a právního servisu.

Nabízíme exkluzivně prodej penzionu

Nabídka
24.6.2017
Nabízíme exkluzivně prodej penzionu
Benešov
17 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný prodej penzionu Dalmo ve městě Sedlec - Prčice. Tento multifunkční komplex několika navzájem propojených budov nabízí kompletní zázemí s ubytováním pro rodinnou rekreaci, rodinné oslavy, svatby, welness víkendy, krátkodobé pobyty s výlety do okolní přírody a firemní akce jako např. školení, teambuilding, rauty. V zimě pak zde oceníte možnost ubytování s návštěvou jen 2 km vzdáleného lyžařského areálu Monínec (největší areál tohoto druhu ve středních Čechách). Penzion je umístěn na pozemku o rozloze 1850 m2, zastavěná plocha 1477 m2, užitná plocha 3020 m2, zahrada 1348 m2. Celý komplex je napojen na městský vodovod, kanalizaci, el. proud 220/380V, plyn. Velká výhoda tohoto penzionu - každá budova disponuje samostatným napojením s možností používání IS. Zázemí penzionu : recepce, vinárna, restaurace - kapacita 60 osob, dva salónky, 24 pokojů (každý s WC, koupelnou a TV - celkem 65 lůžek), velký byt 3+1, dvě školící místnosti pro 55 a 16 osob - připojení k WiFi, Ricochet - malý squasch, tělocvična, kulečník, kadeřnictví, prodejna vín, vířivka, infrasauna, posilovna, kulečník, zastřešený venkovní gril s posezením, venkovní víceúčelové hřiště, minigolf, venkovní zastřešený bazén, uzamčené parkoviště s garáží pro tři auta či více motocyklů, zahrada s jezírkem, odpočinková terasa. Rodinný penzion působí velmi uceleným a upraveným dojmem. Více info při osobní prohlídce s makléřem a majiteli. Ve městě Sedlec - Prčice je veškerá občanská vybavenost. Toto město se nachází v nejjižnější části středních Čech, jen 13 km nájezd na E55 a D3 směr Praha - Tábor - České Budějovice. Praha 70 km. Cena k jednání je s provizí RK. Provize RK zahrnuje veškerý právní servis včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Hypotéční specialista v RK. Ev. číslo: 576445. Cena k jednání je včetně provize a právního servisu RK.

Hezký rodinný hotel

Nabídka
25.6.2017
Hezký rodinný hotel
Vsetín
11 500 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují výhradní prodej krásného rodinného hotelu v malebné obci Dolní Bečva na úpatí beskydských hor. Budova hotelu prošla v roce 2015 celkovou rekonstrukcí(nová plast. okna, kompletní zateplení, nová střecha a fasáda, nové interiéry). Hotel se skládá z jednoho podzemního podlaží a tří nadzemních podlaží. Celková užitná plocha hotelu činí 686 m2 a rozprostírá se na pozemku o rozloze 2544 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází restaurace se salonkem(možno využít jako konferenční místnost) s celkovou kapacitou 45 osob. K restauraci náleží kompletně vybavená kuchyně se zcela novými spotřebiči a vlastním chladícím boxem v celkové hodnotě přes 1.000.000, -Kč. Samozřejmostí je také sociální zařízení. Druhé nadzemní podlaží disponuje třemi samostatnými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dvoupokojovým apartmánem. Wellness s vířivkou je pak příjemným bonusem. Ve třetím nadzemním podlaží je dalších 6 pokojů taktéž s vlastním sociálním zařízením. Kapacita hotelu tedy je 24 osob. Přidanou hodnotou celé budovy je bezpochyby luxusní stylová vinárna s vlastní vinotékou, která pojme až 25 osob. Celý objekt může být mimo jiné užíván jako domov pro seniory nebo specializovaný domov pro nemocné. Hotel se nachází v samém centru obce a jeho okolí nabízí různé možnosti využití volného času. Nedaleká rozhledna Radhošť se tak může stát cílem příjemných procházek po okolí. Pro aktivní sportovce jsou zde tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo 7km vzdálený aquapark a v zimní sezóně vynikající lyžařské podmínky na více než dvaceti nedalekých sjezdovkách. Obec Dolní Bečva nabízí výbornou občanskou vybavenost (ZŠ, obchod, Obecní úřad, pošta). Dopravní dostupnost zajišťuje autobus, jehož zastávka je přímo před hotelem. Velmi zajímavá podnikatelská příležitost. Rád vás osobně nemovitostí provedu. Ev. číslo: 15665.

Prodej penzionu, 1100 m2, Habartov

Nabídka
24.6.2017
Prodej penzionu, 1100 m2, Habartov
Sokolov
9 999 999 Kč

Zprostředkujeme Vám Nabízíme prodej pensionu, který v letech 2004 až 2005 prošel kompletní, velmi citlivou rekonstrukcí. Nabízí 29 lůžek ve 13-ti prostorných pokojích s vlastní koupelnou a toaletou, salónek s menším barem pro zhruba 30 osob, restauraci s kapacitou 50 osob s vlastní kuchyní a barem a v dnešní době velmi vyhledávané wellness. Kapacitu je možné dále navýšit využitím velkých půdních prostor, které jsou dnes nevyužité (elektřina, voda a topení je zde již vyvedeno). Technické zázemí (sklady, prádelna, kotelna, akumulační nádrže) je umístěno v suterénu budovy. Nádvoří před budovou je zpevněné a slouží jako parkoviště pro hosty, jihozápadně od budovy je plocha travnatá s menším dětským hřištěm. Nejvíce pokojů je dvoulůžkových a díky dostatku místa je možné dále případně využít přistýlky. Rozhodně nejzajímavějším je však tzv. " Královský pokoj" s terasou na jih, který je také luxusněji vybaven a slouží například jako pokoj novomanželů. Všechny pokoje se vyznačují vysokou kvalitou a dotvářejí velmi pozitivní dojem pensionu, který dostal název od sousedícího zámku (je rovněž předmětem prodeje). Vysoký potenciál této nemovitosti a blízkost projektu Jezera Medard tvoří slušný předpoklad budoucího úspěchu. Pension nabízí podnikatelské možnosti - pension pro seniory, sanatorium apod. Cena k jednání! Ev. číslo: 13868. Cena k jednání.

Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn

Nabídka
24.6.2017
Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn
Trutnov
34 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej kompletně zařízeného a vybaveného penzionu po celkové rekonstrukci s 23 pokoji, 69 lůžky a s pozemkem o velikosti 6880 m2 v obci Hostinné. Vila pochází z roku 1900 a rekonstrukce byla dokončena v roce 2016. Penzion má 5 podlaží. Ve sklepních prostorách se nachází 4 pokoje - 1 dvoulůžkový, 1 dvoulůžkový s přistýlkou, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový. Dále jsou zde 2 sauny - suchá a parní se sprchou, 2 vířivé vany, kotelna, prádelna a sklad na prádlo. V přízemí je vstupní hala, recepce, terasa, která je určena pro podávání snídaní, kuchyně, další místnost s pianem, 2x WC, sprchový kout. Na podlahách jsou parkety. V 1. patře se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové, z nichž jeden je s terasou o velikosti 50 m2. Ve 2. patře je 8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami. V podkroví se nachází 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový a 2 pětilůžkové. Každý pokoj má své sociální zázemí, TV, lednici, varnou konvici, trezor. Vytápění ústřední plynové (2 kotle). Předpokládané poplatky za energie jsou cca 25.000, -Kč měsíčně. Hostinné je město v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Leží v Krkonošském podhůří na soutoku řeky Labe a potoku Čistá. Je zde veškerá občanská vybavenost. Od města Trutnov leží ve vzdálenosti 15 km, od Jánských Lázní 19 km a Mladé Buky jsou vzdáleny 14 km. Penzion je velice vhodný pro provozování ubytování, pořádání firemních akcí. Možnost výměny za nemovitost před rekonstrukcí v Praze (činžovní dům, komerční objekt, vila apod.) Ev. číslo: 19835.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes