Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu na horách u sjezdovky, 2 garáže,

Nabídka
23.4.2018
Prodej penzionu na horách u sjezdovky, 2 garáže,
4 650 000 Kč

Prodej penzionu s restaurací u Hracholuské

Nabídka
23.4.2018
Prodej penzionu s restaurací u Hracholuské
2 950 000 Kč

Prodej penzionu s restaurací u Hracholuské přehrady. Prodej penzionu s restaurací na krásném místě v obci Hracholusky přímo nad přehradou, ležící na pozemku o výměře 720 m2. Penzion s výhledem na Hracholuskou přehradu je rozdělen na obytnou část a restauraci s kuchyní a skladem. Obytná část zahrnuje celkem 6 pokojů s kapacitou cca 14 osob, v 1.NP se nacházejí tři pokoje s vlastním sociálním zařízením, ve 2.NP se nacházejí dva pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě, na podlaží se nachází též komora, ideální na uskladnění prádla a dalších věcí. Jeden pokoj je v přístavku za restaurací s vlastním sociálním zařízením. Na pozemku se dále nachází samostatná chatka se sprchou pro tři osoby. Pokoje jsou vybaveny lůžky a ledničkami. K dispozici je krytá terasa (15 m2) na posezení. Do restaurace je vchod z ulice přes letní terasu (33 m3). Restaurace se skládá ze dvou místností, z nich v jedné je bar, za kterým se nachází kuchyň a sklad. Ve sklepě je místnost na uskladnění sudů, ve výčepu je prosklená lednice, za kuchyní ve skladu dvě velké lednice s mrazáky. Pro hosty restaurace je vybudováno vlastní sociální zařízení. Vytápění penzionu je elektrickým podlahovým topením na levný tarif s ovládáním pro jednotlivé místnosti, prostory restaurace jsou vytápěny plynovým kotlem, voda z vlastní vrtané studny, jímka s kapacitou 15 m3. Na pozemek vede i obecní vodovod z přehrady s užitkovou vodou pro zalévaní. Doporučuji prohlídku tohoto penzionu na pěkném místě ve vyhledávaném místě k rekreaci blízko Plzně. Podrobnější informace Vám rád osobně sdělím, případně mohu zaslat plány penzionu. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77889. ID nabídky: N77889.

Prodej pensionu, zimní středisko, Pernink,

Nabídka
23.4.2018
Prodej pensionu, zimní středisko, Pernink,
Karlovy Vary
9 500 000 Kč

Prodej pensionu, zimní středisko, Pernink, sjezdovka, Krušné hory. Nabízíme k prodeji zavedený rodinný pension, v horské oblasti Pernink Krušné hory v nádherné přírodě s výhledem na sjezdovku. Pension má dlouholetou tradici v letní a zimní měsíce, kapacita je plně využita. Okolí nabízí velké množství atraktivních příležitostí pro trávení volného času. Velká výhoda této lokality je skiareál Plešivec vzdálen cca 6 km a Boží Dar 13 km. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek + dvě přistýlky a to v 8 pokojích v rozsahu 2 x 3 lůžkový, 1 x 4 lůžkový, 3 x 2 lůžkový s přistýlkou a studio 2 lůžkový s balkonem s přistýlkou a kuchyňkou. Každý pokoj má sprchový kout s WC a vlastním vstupem. V přízemí se nachází zasklený vstup, který je využíván i k odpočinku s kapacitou 16 míst k sezení, dále kavárna s barovým pultem, kde jsou podávány snídaně pro hosty a v dalších hodinách je využívána i pro návštěvníky s kapacitou 24 míst k sezení. Menším schodištěm sejdeme do malé kuchyňky a dále byt pro majitele s 2 ložnicemi, obývacím pokojem jídelnou a koupelnou. Dále je tu moderně zařízená kuchyně s možností vaření Antikoro vybavení staré 2 roky. Penzion má i garáž s možností vjezdu ze silnice a garáž v zahradě. Parkování je zajišteno přímo u objektu. Na zahradě je sauna s odpočívárnou. Objekt je oplocen. Vše je napojeno na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektrika přívod 380V/220 V a snížená sazba, plynový veřejný přívod. Vytápění je centrálním elektrickým kotlem, plynový kotel a dřevokotel zplyňovací. Vše udržované, veškeré revize a plně funkční. Součástí prodeje je vybavení pro provoz restaurace i penzionu bez starožitností. Určí přímo majitel nemovitosti. Rádi pomůžeme i s financováním. Bližší informace pod číslem nabídky N77769. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77769. ID nabídky: N77769.

Prodej Restaurace Korok a okolního

Nabídka
22.4.2018
Prodej Restaurace Korok a okolního
Brno - venkov
23 000 000 Kč

Penzion v horách, 9 pokojů, restaurace, zastavěná

Nabídka
23.4.2018
Penzion v horách, 9 pokojů, restaurace, zastavěná
5 990 000 Kč

Penzion v horách, 9 pokojů, restaurace, zastavěná plocha 483 m2, Loučná pod Klínovcem. Zavedený penzion V Loučné pod Klínovcem postavený v barokním slohu, v těsné blízkosti hranice s Německem (Kurort Oberwiesenthal). Jde o čtyřpatrový objekt plně přizpůsobený restauračnímu a ubytovacímu provozu. V přízemí je restaurace s barem, kuchyně, salonek, recepce, kamenný sklípek a prostory pro zázemí. Ve 2. - 4. nadzemním patře jsou pak 2 pokoje a 1 dvoupokojový apartmán s vlastním sociálním zařízením a pět pokojů s umyvadlem a společným WC a sprchami. Objekt je napojen na místní vodovod a elektřinu 400V, odpad je řešen vlastním septikem (možno připojit k obecní kanalizaci). Topení s měděnými rozvody je centrální s plynovým kotlem, napojeným na propanbutanovou venkovní nádrž. Kombinovaný bojler obstarává dodávku teplé vody. U penzionu je vlastní parkoviště 80 m2, další plochu 160 m2 vedle penzionu věnuje majitel zdarma. Možno pronajmout velkou venkovní terasu (popř. ji lze zakoupit k penzionu společně se šesti obchody (cena 2.990.000 Kč, při zakoupení společně s penzionem zajímavá sleva). Loučnou pod Klínovcem navštěvuje mnoho německých návštěvníků, kteří mají zájem o nákupy a gastronomii. Od Oberwiesenthalu je oddělena jen krátkým mostem přes potok. Je zde zájem též o ubytování - v blízkosti jsou dva vleky a sjezdovka (též na prodej). Největší lyžařský areál Krušných Hor - Klínovec - je vzdálen jen 2 km, ještě blíže je areál Fichtelberg. V okolí je mnoho turistických, běžeckých a cyklistických tras, místo je tak vhodné též pro stále se rozvíjející jarní a letní turistiku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N76668. ID nabídky: N76668.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prosperující

Nabídka
23.4.2018
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prosperující
29 900 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prosperující hotel s restaurací ORT v obci Nepřívěc u Sobotky.. Hotel se nachází přímo v centru Českého ráje, s přímým výhledem na hrad Humprecht a nedaleko hradu Kost. Hotel byl vystavěn v r. 1990, zdivo převážně z materiálu porotherm, je částečně podsklepen. Okna a doplňky na terasách jsou dřevěné. Vodovodní přípojku má z obecního řádu a u hotelu je vlastní studna s užitkovou vodou. K likvidaci odpadních vod využívá hotel vlastní čističku. Topení v hotelu je ústřední elektrické, kdy je 20 hodin denně k dispozici levná sazba. Plyn PB. Hotel disponuje restaurací, zasedací místností, využívanou jako učebna, saunou s hydromasáží, ubytováním 100 lůžek. K hotelu náleží sportovní zázemí sestávající z travnatého hřiště 110x90m a golfového hřiště driving range 100x300m včetně kabin se sociálním zařízením, saunou, vířivkovou vanou a masernou. Restaurace nabízí 115 míst a letní terasa dalších 40 míst, včetně zázemí pro grill párty. Zasedací místnost až pro 80 osob je vybavena data projektorem s plátnem 170x170 cm, TV LCD, flipchart, internet, WIFI, DVD+ ozvučení 5+1, dig.satelit 650 programů, 2 krát dálkový mikrofon, notebook propojen s data projektorem. Ubytování nabízí 75 pevných a 25 přistýlkových lůžek ve 2 apartmánech (4+3) a 25 pokojích. Ve všech ubytováních WC, sprcha, TV. Hotel je neustále obsazen převážně stálou klientelou, konají se zde firemní akce, konference, semináře, školy v přírodě. Hotel Ort leží přímo na turistické stezce Sobotka- hrad Kost. K dalším turistickým lákadlům patří údolí Plakánek u hradu Kost, zřícenina Valečov, Trosky, Hruboskalské skalní město a Prachovské skály. Cena 29.900.000, -Kč. Doporučujeme prohlídku. N 75962 Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N75962. ID nabídky: N75962.

Prodej dvou objektů občanské vybavenosti k celkové

Nabídka
23.4.2018
Prodej dvou objektů občanské vybavenosti k celkové
15 000 000 Kč

Prodej dvou objektů občanské vybavenosti k celkové rekonstrukci v obci Bezděz v okrese Česká Lípa. Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu dvou objektů občanské vybavenosti o celkové zastavěné ploše 1200 m2 v obci Bezděz v okrese Česká Lípa, přímo pod státním hradem Bezděz. V rámci provedené částečné rekonstrukce je nová střešní krytina značky bramac, nové trámy a podlahy z betonových panelů. Ve stavbě zavedena elektrická energie a voda z veřejného řádu, u objektu septik. Větší objekt o zastavěné ploše 948 m2, má přízemí, první patro a obytné podkroví. Dále zde najdeme zachované klenuté zdivo, veliký sklep kopaný ve skále též s klenbami a široké starobylé schodiště. Menší objekt je bývalá prodejna potravin. U většího objektu naleznete velkou zahradu s posezením. Celková výměra pozemků je 1895 m2. K nemovitosti má majitel k dispozici plány přestavby včetně vizualizace. Objekt poskytuje po dostavbě široké možnosti využití, například penzion s restaurací a wellnes, penzion s kongresovými sály, penzion pro seniory apod. Obec Bezděz leží 6 km jihovýchodně od Doks, je situována na svazích kopce pod stejnojmenným hradem .Asi 10 km severním směrem leží jedno z nejvyhlášenějších rekreačních středisek a centrum vodních sportů - Máchovo jezero. Město Česká Lípa je vzdáleno 28 km a Mladá Boleslav 21 km. Doporučujeme prohlídku. Zakázka č. 73104. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N73104. ID nabídky: N73104.

Prodej areálu s ubytováním, stravovacím provozem a

Nabídka
23.4.2018
Prodej areálu s ubytováním, stravovacím provozem a
3 950 000 Kč

Prodej areálu s ubytováním, stravovacím provozem a sportovišti v Jestřebích horách, Radvanice. Prodej vybaveného provozního areálu s penziónem, restaurací, sportovišti v Jestřebích horách. Ve výhradním zastoupení a v rámci prodeje prosperující společnosti, která provozuje restaurační, kulturní a sportovní areál se zavedenou klientelou (i na následující sezóny) nabízíme provoz tohoto zařízení, kde součástí je dlouhodobý, nízký nájem. V ceně jsou vložené investice, které by byly součástí vypořádání při ukončení nájmu a vlastní vybavení. Objekt se nachází v příjemném prostředí v oblasti Jestřebích hor v obci Radvanice a je rozdělen na několik provozů - Restaurační a ubytovací část, noční klub s diskotékou, sportovní - kulturní hala, která je po nedávné vnitřní celkové rekonstrukci v četně sprch a soc. zařízení. Restaurace s pivnicí má kapacitu 60 míst. Pro velké skupiny je k dispozici sál s kapacitou až 120 míst. Plně vybavená kuchyně s profi. zařízením dle platných hygienických norem vč. zázemí. V ubytovací částí se nachází osm útulných, zrekonstruovaných pokojů s vlastním soc. zařízením, pro skupinové pobyty je zde k dispozici 9 vícelůžkových pokojů, vybavená společenská místnost a společné sociální prostory. Celková kapacita lůžek je 90 míst. Jedná se o prosperující multifunkční areál vhodný k podnikání, pro rekreační pobyty, sportovní, kulturní a společenské akce. Více informací v RK. Doporučujeme prohlídku... Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N70906. ID nabídky: N70906.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes