Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Krásný venkovský penzion

Nabídka
22.11.2017
Krásný venkovský penzion
Litoměřice
Cena neuvedena

Reality 11 Vám zprostředkují výhradní prodej malebného venkovského penzionu. Nadstandardně zrenovovaná staročeská usedlost, prosperující penzion s obrovským obchodním potenciálem a kapacitou až 43 lůžek v sedmi samostatných nadstandardně zařízených apartmánech s kuchyňskou linkou, lednicí a vlastním sociálním zařízením, restaurace, funkční bar, velká společenská místnost až pro 65 osob, kompletně vybavená kuchyně(sporák, dřezy, digestoře, 2x lednice, 3x mrazák, potřebné kuchyňské vybavení apod.), relaxační a wellness zóna, posilovna, venkovní bazén, bezbariérový přístup, dětské hřiště. Areál statku se skládá ze tří oddělených budov, hlavní budova o rozměrech 12,5m x 27,75m je zastřešena sedlovou střechou a je podsklepena 3 sklepními místnostmi a chodbou, ve které se nachází unikátní vlastní studna. Všechny prostory jsou propojeny a mají vlastní samostatný vstup velkými francouzskými okny na zahradu, kde se nachází 2 prostorné terasy. Druhá budova při vstupu do areálu nabízí: podkrovní apartmán, vnitřní posezení s barem, krbová kamna a terasu s venkovním krbem. Další budova s výměrou přes 200m2 zahrnuje bezpečné a kryté parkování až pro 15 vozů. Celý objekt je napojen na elektrickou energii a veřejný vodovodní řád. Vytápění je ústřední teplovodní, zdrojem je el. kotel v technické místnosti. V současné době je objekt využíván jako hojně navštěvovaný penzion, situovaný v malebné přírodě Českého středohoří, nedaleko zámku v Ploskovicích, což z něj činí rovněž ideální místo pro pořádání četných svateb. Malým zásahem je možné usedlost proměnit v jiný typ usedlosti, například na domov pro seniory, bytový dům, případně na luxusní soukromé sídlo s možností chovu koní. Pokud vás tato nabídka zaujala, velice rád vás zde provedu osobně. Ev. číslo: 16652.

Prodej hostince s ubytováním 130m2

Nabídka
18.9.2017
Prodej hostince s ubytováním 130m2
Litoměřice
1 500 000 Kč

Pronájem domu, 22 lůžek

Nabídka
6.5.2017
Pronájem domu, 22 lůžek
Litoměřice
30 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem RD, statku z roku 1830, který prochází postupnou rekonstrukcí. Rodinný dům nabízí ubytování pro 6 až 26 osob v celkem 6 pokojích. Hlavní - obývací - reprezentační pokoj má 50m2, dominantou je krb, rustikální klubové trojkřeslo, dvojkřeslo a jednokřeslo, velký stůl + 10 židlí, 2 antické sloupy s kruhovou postelí o průměru 2,3m, 2 lůžka, jednolůžko+ přistýlka a velká koupelna 26 m2, v římsko-antickém stylu, rohová vana má 12 perličkových a 6 masážních trysek, masivní stolové dvojumyvadlo, toaleta, sprchový kout a 2 centrální sloupy, 3,5 m2 zrcadel a pračka. Dále je zde 3 lůžk. pokoj s přistýlkou se vstupem z haly,3 lůžk. pokoj + 2 přistýlky /lodní paluba/, vstup z předsíňky,4 lůžk. pokoj + přistýlka, vstup z předsíňky,3 lůžk. pokoj + přistýlka, sociální zázemí, vstup z velké kuchyně a další samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou se vstupem z kuchyně. Výborně vybavená velká kuchyň umožňuje přípravu jakýkoliv jídel, kuchyňská linka, plynový sporák, myčka, lednice, mrazák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, stůl, lavice a židle. V 1.patře lze využít i balkon s výhledem do dvora k posezení, snídani, či k večeři.Možnost využití kotlíkového ohniště a zahradního krbu.Dále lze využít i přilehlé stavby, stáj pro 6 koní, holubník, vepřín, různé přístřešky a velký přístřešek o velikosti 15x9m, možnost parkování 10 aut, zahrádka s čedičovým krbem a sad za stodolou k různým akcím. Topení je zde na plynový kotel a krb., dálkový vodovod + vlastní studna, kanalizace, elektřina 220/380, přes 80 jističů a okruhů.V přízemí vlevo je cca 80m2, kde probíhá rekonstrukce a lze je také využít k ubytování.Veškeré zařízení lze také vystěhovat a nový nájemník si objekt může zařídit dle svých představ.Objekt se nachází v krásném a tichém prostředí obce Podsedice. Ev. číslo: 383657. cena k jednání.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes