Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Krásný venkovský penzion

Nabídka
25.4.2018
Krásný venkovský penzion
Litoměřice
23 000 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují výhradní prodej malebného venkovského penzionu. Nadstandardně zrenovovaná staročeská usedlost, prosperující penzion s obrovským obchodním potenciálem a kapacitou až 43 lůžek v sedmi samostatných nadstandardně zařízených apartmánech s kuchyňskou linkou, lednicí a vlastním sociálním zařízením, restaurace, funkční bar, velká společenská místnost až pro 65 osob, kompletně vybavená kuchyně(sporák, dřezy, digestoře, 2x lednice, 3x mrazák, potřebné kuchyňské vybavení apod.), relaxační a wellness zóna, posilovna, venkovní bazén, bezbariérový přístup, dětské hřiště. Areál statku se skládá ze tří oddělených budov, hlavní budova o rozměrech 12,5m x 27,75m je zastřešena sedlovou střechou a je podsklepena 3 sklepními místnostmi a chodbou, ve které se nachází unikátní vlastní studna. Všechny prostory jsou propojeny a mají vlastní samostatný vstup velkými francouzskými okny na zahradu, kde se nachází 2 prostorné terasy. Druhá budova při vstupu do areálu nabízí: podkrovní apartmán, vnitřní posezení s barem, krbová kamna a terasu s venkovním krbem. Další budova s výměrou přes 200m2 zahrnuje bezpečné a kryté parkování až pro 15 vozů. Celý objekt je napojen na elektrickou energii a veřejný vodovodní řád. Vytápění je ústřední teplovodní, zdrojem je el. kotel v technické místnosti. V současné době je objekt využíván jako hojně navštěvovaný penzion, situovaný v malebné přírodě Českého středohoří, nedaleko zámku v Ploskovicích, což z něj činí rovněž ideální místo pro pořádání četných svateb. Malým zásahem je možné usedlost proměnit v jiný typ usedlosti, například na domov pro seniory, bytový dům, případně na luxusní soukromé sídlo s možností chovu koní. Pokud vás tato nabídka zaujala, velice rád vás zde provedu osobně. Ev. číslo: 16652.

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje

Nabídka
17.4.2018
Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje
Chomutov
2 995 000 Kč

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje zavedeného pensionu v Krušných horách v obci Kovářská. Tato jedinečná příležitost nabízí převzetí podnikání spojené s bydlením v krásné krajinné oblasti vzdálené 6 km od Klínovce. Prvorepublikový rodinný dům, který byl v roce 1995 modernizován a přestavěn na pension, do současnosti stále v provozu, nabízí ubytování pro 14 osob ve dvou nadzemních podlažích, v apartmánu /dvou samostatných pokojích/ a kuchyni, využívané jako společenská místnost, a sociální zařízení, nacházející se v přízemních prostorách. V patře najdeme byt 2+ kk využívaný majiteli k trvalému bydlení s nově zrekonstruovanou koupelnou s rohovou vanou, toaletou a dvěma umyvadly. V podkrovních prostorách se nacházejí dvě ložnice pro hosty, koupelna a herna s kulečníkem a knihovnou. Vytápění domu zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva, místnosti jsou vybaveny také přímotopy na noční proud, okna jsou dvojitá, dřevěná, podlahy dřevěné a keramická dlažba. Při rekonstrukci byla provedena kompletní elektroinstalace a rozvody vody a vytápění, položena nová střešní krytina. Dům je celý podsklepený, kde se nabízí možnost vybudování sauny a relaxačních prostor pro chvíle odpočinku po sportovních aktivitách, které umožňuje krásné prostředí v okolí obce. Posezení na zahradě zpříjemňují chvilky při grilování. Parkování zaručuje vyhrazený prostor na pozemku, součástí domu je také garáž s elektronickým ovládáním vrat. Veškeré technické zázemí a vybavení je součástí ceny za prodej nemovitosti. Pro více informací a domluvení si nezávazné prohlídky mne neváhejte kdykoli kontaktovat. S financováním rádi a zdarma pomůžeme. ID nabídky: 5833/2308.

Penzion - Hotel - Srdíčko

Nabídka
12.2.2018
Penzion - Hotel - Srdíčko
Ústí nad Labem
10 150 000 Kč

Penzion - Hotel - Srdíčko Brná nad Labem TRADE REALITY s.r.o.Nabízíme Vám zajímavý Hotel - penzion Srdíčko. Penzion nabízíme včetně vybavení a zařízení s možností okamžitého provozování. Tato nemovitost z roku 1728 se zapsala do historie svým unikátním místem, ze kterého je nádherný výhled na řeku Labe protékající hornatým územím. Tato scenérie již v roce 1897 imponovala spisovateli Karlu Mayovi, který přímo v penzionu napsal svůj román Vánoce a při návštěvě tohoto penzionu Vás okamžitě napadne, že se spisovatel nechal inspirovat krajinou i ve svých dalších slavných románech. Penzion prošel v posledních letech kompletní a šetrnou rekonstrukcí všech prostor se zachováním historického rázu. Hlavním důvodem prodeje je odchod provozovatelů do důchodu. V penzionu se nachází 6 útulných a moderně vybavených pokojů s kapacitou pro 15 hostů. V přízemí naleznete zajímavou restauraci s kapacitou 35 míst, bar s recepcí a oddělený salon s kapacitou dalších 30 míst. Před restaurací se nachází hlídané uzamčené parkoviště s kapacitou 15 míst pro hosty penzionu a rozsáhlá terasa s kapacitou okolo 100 míst k sezení s nádherným výhledem na Labe a hornaté okolí. V blízkosti penzionu se nachází WELLNESS lázně pro veřejnost, přístaviště a stezka pro cyklisty ze které vede cesta přímo na terasu penzionu.Na stránkách naší realitní kanceláře naleznete virtuální prohlídku této nemovitosti. Krajské město Ústí nad Labem není z penzionu vidět i přes to, že se nachází pouhých 6 Km od penzionu což je důvodem častých návštěv cykloturistů. I přes významnou historii není nemovitost chráněna památkovým úřadem. Možnost další výstavby pokojů v podkroví a v prostorách místo dílny.Koupi tohoto penzionu rozhodně doporučujeme a rádi Vám zajistíme financování. ID nabídky: 251.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes