Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Pardubický

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu + RD

Nabídka
18.6.2017
Prodej penzionu + RD
Pardubice
Cena neuvedena

Prodej Penzionu + RD s apatmánem v Seči obec Lipová, okr. Prostějov. Nabízíme vám Penzion a rodinný dům s apartmánem rekonstrukce objektu penzionu proběhla v r.1994, rekonstrukce rod.domu r.1998, kulturní areál výstavba 2006, 2 přístřešeky na auta, dílna.3x plynový kotel, kotel na dřevoplyn, 2x kachlová kamna, obecní vodovod, studna vrtaná se zásobníkem na vodu / stačí pokrýt spotřebu nemovitostí/, septik, elektřina 220 V a 380 V, připojení na internet, SAT. Objekt se skládá z jedné poloviny rod.dům s apartmánem a z jedné poloviny penzion s restaurací. Možnost vzájemného propojení v jeden celek. PENZION nabízí letní zahrádku 36 míst. Restaurace 30 míst. Salonek 19 míst. Ubytování – 4x pokoj. Plovoucí podlahy, postele s nebesy . Interier vyroben na zakázku masiv dřevo, koupelny s vanou a WC. Kuchyně- vybavení nerez.Objekt podsklepen-sklad piva a zeleniny původní kamenné sklepy. |Další vbavení-mandl, pračka, počítačový systém s pokladnou-program RESTIS. Veškerý interiér v restauraci a salonku na zakázku v provedení dřevo masiv, židle potaženy kůží, podlaha dlažba, kachlová zámecká kamna. Zastřešené sezení na letní zahrádce 4 boxy, venkovní vydláždění zámkovou dlažbou. RODINNÝ Dům s apartmánem nabízí: Ložnice 16 m2-plovoucí podlahy, Obývací pokoj s barem a .kachlovými kamny 42m2, plovoucí podlahy. Kuchyně 18 m2 , plovoucí podlahy, koupelna-vana, WC, pisuár, vest.skříň, umyvadlo 8m2. Vyhřívaný /na plyn i dřevoplyn / bazén / ovál 4,3x 2,5, hloubka 1,5 m/ se zimní zahradou 18 m2 s posuvnou otevíratelnou stěnou. Interiér-obložení provedeno na zakázku mdřevo masiv včetně stropů v obýv.pokoji, eurookna, SAT, INT. Sklep vinotéka-původní kamenné klenby , podlaha zámková dlažba V přízemí apartmán / byt 2+1 s vlastním vchodem/ chodba, kuchyně, koupelna, obývací pokoj, ložnice. Obytná plocha 60 m2, plovoucí podlahy. Dvorek vydlážděn zámkovou dlažbou, provedeno odvodnění drenážemi.Zastřešené sezení s venkovní kuchyní opláštěné sklem, dílna. Půda-provedena příprava na rozšíření, veškeré sítě, eurookna, pouze dobudovat sádrokartony. Chatová oblast 350 chat. 24 km Prostějov, 20 km Boskovice, 10 km Kořenec golfové hřiště, sloupské jeskyně, Macocha, koupaliště Stražisko 10 km Objekt je možno využívat i k jiným účelům. Tento penzion s rodinným domem a apartmánem se prodává včetně všech pozemků, které k této nemovitosti náleží. Doporučujeme prohlídku! číslo zakázky: Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N00332. ID nabídky: N00332.

Ubytovací zařízení

Nabídka
17.5.2017
Ubytovací zařízení
Chrudim
5 490 000 Kč

Máme pro Vás rekreační ubytovací zařízení postavené v 80.letech 20.století v Železných horách na samotě nedaleko malé obce Zbyslavec vzdálené 18 km od Chrudimi a 21 km od Pardubic. V přízemí domu se nachází zázemí : kuchyň , jídelna , přípravna jídla , velká společenská místnost , malá společenská místnost s krbem , kanceláře , chodba , dílny , sklady , umyvárny , sprchy , wc , šatna , 2 velké průchozí garáže , technická místnost pro údržbu vody v 1.patře : toalety , sprchy , 20 pokojů po 3-5 lůžkách , byt správce 2+1 , sklad lůžkovin , celková kapacita momentálně cca 80 lůžek , veliká prostorná půda s možností další vestavby. Topení elektrické - akumulační kamna , možno vytápět i lokálně krbem , voda z vlastního vrtu, ohřev vody bojlerem , na nádvoří se nachází bazén a velký sklep. K domu naleží opodál ležící pozemek , přímo u lesa , s 28 dřevěnými chatkami na podezdívce se zavedenou elektřinou , vybavené elektrickým topením , kapacita chatek 112 lůžek , opodál tábořiště jsou umyvárny a wc , vlastní transformátor. Parkování přímo u vchodu. Hosté mohou využívat bazén a hřiště přímo u domu. Celková plocha pozemků 12.018 m2. Možnost využití k rekreaci , jako školící středisko , ke konání konferencí , školení , seminářů , škol v přírodě , apod., neboť je zde k dispozici sál o kapacitě 80 míst , který jinak slouží pro stravování, a malá společenská místnost s krbem o kapacitě 26 míst , případně po úpravách i jako rehabilitační středisko pro osoby se sníženou pohyblivostí , po úrazech či seniory , neboť přízemí je bezbariérové. V okolí les , krásná příroda , klid a čistý vzduch. Více informací u makléře. ID nabídky: 1306/2918.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes