Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Pardubický

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, komerční objekt, 366m2

Nabídka
24.10.2017
Prodej, komerční objekt, 366m2
Pardubice
9 500 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej komerční nemovitosti o celkové užitné ploše 366 m2, s možností rozšíření o podkrovní prostory, stojící na vlastním oploceném pozemku o výměře 3 547m2 u slepého ramene Labe v blízkosti centra Pardubic. Objekt, který je momentálně pronajat, slouží jako ubytovna a je plně obsazen. Je zde možné ubytovat až 22 osob, pokud byste chtěli rozšířit kapacitu, tak k tomu ideálně poslouží podkrovní prostory. Nicméně objekt lze využít také jako rekreační penzion, či pro pořádání svateb, oslav a firemních školení. V areálu se můžete věnovat i sportovním aktivitám, jako je nohejbal, házená či pálka. Pořádání v pálce zde v minulosti mělo svoji tradici. Při pořádání větších oslav je možné využít v zadní části areálu zastřešené venkovní posezení s udírnou a s velkým grilem. V roce 2011 proběhla výměna oken za plastová, rozvody topení, nový plynový kotel a rozvody elektřiny, které byli vyměněny po celém areálu. Vytápění a ohřev vody je zajištěn samostatným kotlem na propan butan, který je uložen v nádrži v zemi na pozemku. V této oblasti není kanalizace ani vodovod, tudíž se odpadní vody vyvážejí z jímky a voda se čerpá z vlastní studny. Nemovitost je bez dluhů a věcných břemen. Zajímavá nabídka s dobrou INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTÍ, možnost financování dle Vašich potřeb. Pokud budete mít zájem o prohlídku nebo více informací, tak mě neváhejte kontaktovat. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován. Ev. číslo: 16068.

Prodej Restaurace a stavebního pozemku , Pardubice

Nabídka
10.8.2017
Prodej Restaurace a stavebního pozemku , Pardubice
Pardubice
8 290 000 Kč

Prodej Restaurace a stavebního pozemku , Pardubice, velký potenciál . Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci Dašický Dvůr se zastavěnou plochou 240 m2 s pozemkem 856 m2 , celkem o výměře 1096 m2. Nemovitost je nabízena včetně zařízení. Restaurace má prostornou členěnou a krytou terasu s cca 140 místy. Terasa se dá obsluhovat z restaurace. Dále terasa nabízí svůj samostatný terasový bar a grilovací místo. Vnitřní prostory nabízí kapacitu cca 100 míst. Kuchyň je stavěna na kapacitu výdeje 100 jídel oběd , 100 jídel večeře. Sklep s vynikajícím parametrem chladu o velikosti 36 m2. V přízemí je vedle prostoru pro hosty umístěna kancelář majitele - provozního a menší sklady potřebné ke kuchyni. Vše v přízemí. V půdním prostoru je možnost vybudování podkrovního bytu. Média elektřina i plyn. Místo je z hlediska klientely ideální , okraj sídliště a rodinné zástavby. Od středu města je restaurace vzdálena 4 minuty jízdy autem, MHD staví blízko restaurace. Velká vytíženost svatbami , firemními akcemi, víkendové akce s velkou návštěvností. K terase náleží parkoviště a pozemek s možností dalšího rozvoje a výstavby. Na pozemku lze rozšířit restauraci, přistavět ubytovací kapacitu , penzion , či cokoli jiného. V tomto má nemovitost velký potenciál dalšího možného rozvoje. Další dotazy rád zodpovím po telefonu , či při prohlídce nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme a poradíme i s financováním . Makléř Radek Procházka. ID nabídky: N02562.

Pronájem restaurace , Pardubice , Dačický dvůr .

Nabídka
10.8.2017
Pronájem restaurace , Pardubice , Dačický dvůr .
Pardubice
25 000 Kč

Pronájem restaurace , Pardubice , Dačický dvůr . Nabízíme k pronájmu s možným odprodejem ( možnost opce) zavedenou restauraci Dašický Dvůr se zastavěnou plochou 240 m2 s pozemkem 856 m2 , celkem o výměře 1096 m2. Nemovitost je nabízena včetně zařízení. Restaurace má prostornou členěnou a krytou terasu s cca 140 místy. Terasa se dá obsluhovat z restaurace. Dále terasa nabízí svůj samostatný terasový bar a grilovací místo. Vnitřní prostory nabízí kapacitu cca 100 míst. Kuchyň je stavěna na kapacitu výdeje 100 jídel oběd , 100 jídel večeře. Sklep s vynikajícím parametrem chladu o velikosti 36 m2. V přízemí je vedle prostoru pro hosty umístěna kancelář majitele - provozního a menší sklady potřebné ke kuchyni. Vše v přízemí. V půdním prostoru je možnost vybudování podkrovního bytu. Média elektřina i plyn. Místo je z hlediska klientely ideální , okraj sídliště a rodinné zástavby. Od středu města je restaurace vzdálena 4 minuty jízdy autem, MHD staví blízko restaurace. Velká vytíženost svatbami , firemními akcemi, víkendové akce s velkou návštěvností. K terase náleží parkoviště a pozemek s možností dalšího rozvoje a výstavby. Na pozemku lze rozšířit restauraci, přistavět ubytovací kapacitu , penzion , či cokoli jiného. V tomto má nemovitost velký potenciál dalšího možného rozvoje. Další dotazy rád zodpovím po telefonu , či při prohlídce nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme a poradíme i s financováním . Makléř Radek Procházka. ID nabídky: N02567.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes