Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn

Nabídka
22.5.2017
Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn
Trutnov
34 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej kompletně zařízeného a vybaveného penzionu po celkové rekonstrukci s 23 pokoji, 69 lůžky a s pozemkem o velikosti 6880 m2 v obci Hostinné. Vila pochází z roku 1900 a rekonstrukce byla dokončena v roce 2016. Penzion má 5 podlaží. Ve sklepních prostorách se nachází 4 pokoje - 1 dvoulůžkový, 1 dvoulůžkový s přistýlkou, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový. Dále jsou zde 2 sauny - suchá a parní se sprchou, 2 vířivé vany, kotelna, prádelna a sklad na prádlo. V přízemí je vstupní hala, recepce, terasa, která je určena pro podávání snídaní, kuchyně, další místnost s pianem, 2x WC, sprchový kout. Na podlahách jsou parkety. V 1. patře se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové, z nichž jeden je s terasou o velikosti 50 m2. Ve 2. patře je 8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami. V podkroví se nachází 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový a 2 pětilůžkové. Každý pokoj má své sociální zázemí, TV, lednici, varnou konvici, trezor. Vytápění ústřední plynové (2 kotle). Předpokládané poplatky za energie jsou cca 25.000, -Kč měsíčně. Hostinné je město v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Leží v Krkonošském podhůří na soutoku řeky Labe a potoku Čistá. Je zde veškerá občanská vybavenost. Od města Trutnov leží ve vzdálenosti 15 km, od Jánských Lázní 19 km a Mladé Buky jsou vzdáleny 14 km. Penzion je velice vhodný pro provozování ubytování, pořádání firemních akcí. Možnost výměny za nemovitost před rekonstrukcí v Praze (činžovní dům, komerční objekt, vila apod.) Ev. číslo: 19835.

Prodej, komerční prostor, ubytovací

Nabídka
22.5.2017
Prodej, komerční prostor, ubytovací
Benešov
2 280 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej komerčního objektu- RD ve vyhledávané rekreační obci Ledečko, okres Kutná Hora nedaleko řeky Sázavy. Jedná se o třípodlažní zděnou nemovitost, částečně podsklepenou. V 1. NP je zavedená restaurace s kuchyní, sociálním a technickým zázemím. K restauraci náleží venkovní terasa s krytým posezením. Prostory ve 2. a 3.NP jsou využívány nyní jako ubytovací zařízení s celkovou užitnou plochou 320 m2 a sociálním zázemím (koupelny s WC ve 2 patře na pokojích, ve 3 patře společné ). Obytnou plochu lze případně rozšířit půdní vestavbou, na kterou jsou přivedeny veškeré rozvody. Objekt lze nadále využívat jako restauraci s ubytovnou, popř. po menších úpravách jako penzion, seniorský dům nebo rekreační objekt s možností trvalého bydlení. K nemovitosti náleží přilehlé svažité pozemky o celkové výměře 3.860 m2. Část pozemků je řešena terasami, lze je možno využít jako okrasnou zahradu s posezením. Objekt se nachází na hezkém místě nad řekou Sázavou (nezáplavová oblast) s příjemným výhledem na obec. Ledečko je vyhlášenou lokalitou, oblíbenou zejména v letních měsících vodáky. K nemovitosti vede celoročně udržovaná komunikace. Doprava: autobus, vlak, dálnice D1 (Praha 45 min.). Voda zajištěna studnami. Topení je řešené přímotopy.Zajistíme Vám výhodné financování. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 8524. cena je kompletní.

Dům rodinný, 204m2, Úpice

Nabídka
22.5.2017
Dům rodinný, 204m2, Úpice
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného RD postaveného v r. 1878 s menší stylovou restaurací-vinárnou, který se nachází v malebném prostředí mimo hlavní komunikaci nad malou obcí nedaleko města Úpice. Dům prošel nákladnou celkovou velmi zdařilou a citlivě provedenou rekonstrukcí. Je celoročně přístupný po místní obecní komunikaci vedoucí pouze k několika stavením a dále do volné přírody a k lesu. Vstup je branou přes zatravněný dvůr s vydlážděnou terasou, koutem s grilem, udírnou a ohništěm a menší stodolou. Okolo domu je udržovaná oplocená zahrada 1154m2 s okrasnými dřevinami a několika staletými lípami. Přes cestu se v další neoplocené zahradě 690m2 nachází druhá větší stodola, za ní pak velký zatravněný pozemek 4281m2. Dům je bývalé hospodářské stavení s prostornou předsíní, odkud je přístup do velké obytné světnice s kachlovým sporákem a pecí, na které je místo pro spaní, dále do velké koupelny s vanou, umyvadlem a WC, vstup do klenutého sklepa pod domem a dřevěné schodiště do obytné předsíně a dále velké ložnice v podkroví. Prostornou půdu lze využít k vestavbě dalších podkrovních místností, popř. apartmánů k pronajímání. Na obytnou část v přízemí pak přímo navazuje velká kuchyň, která slouží pro provoz menší útulné restaurace-vinárny s barem, která je vybudována z bývalé kamenné stáje s klenutými stropy a sloupem uprostřed. Na tento prostor navazuje nově vybudované sociální zařízení, zvlášť pro muže, ženy a personál. K dalšímu sezení je možno využít terasu před vchodem do vinárny. Poloha domu uprostřed přírody a spousta přírodních i historických zajímavostí v okolí jej předurčuje ke zdravému a klidnému trvalému bydlení spojenému s podnikáním, nebo k provozování rodinného penzionu v dosahu větších měst. Město Úpice je vzdáleno 5km a okresní město Trutnov cca 15km. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 607330. cena včetně provize a právního servisu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes