Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn

Nabídka
22.5.2017
Prodej penzionu, 23 pokojů, Hostinn
Trutnov
34 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej kompletně zařízeného a vybaveného penzionu po celkové rekonstrukci s 23 pokoji, 69 lůžky a s pozemkem o velikosti 6880 m2 v obci Hostinné. Vila pochází z roku 1900 a rekonstrukce byla dokončena v roce 2016. Penzion má 5 podlaží. Ve sklepních prostorách se nachází 4 pokoje - 1 dvoulůžkový, 1 dvoulůžkový s přistýlkou, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový. Dále jsou zde 2 sauny - suchá a parní se sprchou, 2 vířivé vany, kotelna, prádelna a sklad na prádlo. V přízemí je vstupní hala, recepce, terasa, která je určena pro podávání snídaní, kuchyně, další místnost s pianem, 2x WC, sprchový kout. Na podlahách jsou parkety. V 1. patře se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové, z nichž jeden je s terasou o velikosti 50 m2. Ve 2. patře je 8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami. V podkroví se nachází 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový a 2 pětilůžkové. Každý pokoj má své sociální zázemí, TV, lednici, varnou konvici, trezor. Vytápění ústřední plynové (2 kotle). Předpokládané poplatky za energie jsou cca 25.000, -Kč měsíčně. Hostinné je město v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Leží v Krkonošském podhůří na soutoku řeky Labe a potoku Čistá. Je zde veškerá občanská vybavenost. Od města Trutnov leží ve vzdálenosti 15 km, od Jánských Lázní 19 km a Mladé Buky jsou vzdáleny 14 km. Penzion je velice vhodný pro provozování ubytování, pořádání firemních akcí. Možnost výměny za nemovitost před rekonstrukcí v Praze (činžovní dům, komerční objekt, vila apod.) Ev. číslo: 19835.

Dům rodinný, 204m2, Úpice

Nabídka
22.5.2017
Dům rodinný, 204m2, Úpice
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného RD postaveného v r. 1878 s menší stylovou restaurací-vinárnou, který se nachází v malebném prostředí mimo hlavní komunikaci nad malou obcí nedaleko města Úpice. Dům prošel nákladnou celkovou velmi zdařilou a citlivě provedenou rekonstrukcí. Je celoročně přístupný po místní obecní komunikaci vedoucí pouze k několika stavením a dále do volné přírody a k lesu. Vstup je branou přes zatravněný dvůr s vydlážděnou terasou, koutem s grilem, udírnou a ohništěm a menší stodolou. Okolo domu je udržovaná oplocená zahrada 1154m2 s okrasnými dřevinami a několika staletými lípami. Přes cestu se v další neoplocené zahradě 690m2 nachází druhá větší stodola, za ní pak velký zatravněný pozemek 4281m2. Dům je bývalé hospodářské stavení s prostornou předsíní, odkud je přístup do velké obytné světnice s kachlovým sporákem a pecí, na které je místo pro spaní, dále do velké koupelny s vanou, umyvadlem a WC, vstup do klenutého sklepa pod domem a dřevěné schodiště do obytné předsíně a dále velké ložnice v podkroví. Prostornou půdu lze využít k vestavbě dalších podkrovních místností, popř. apartmánů k pronajímání. Na obytnou část v přízemí pak přímo navazuje velká kuchyň, která slouží pro provoz menší útulné restaurace-vinárny s barem, která je vybudována z bývalé kamenné stáje s klenutými stropy a sloupem uprostřed. Na tento prostor navazuje nově vybudované sociální zařízení, zvlášť pro muže, ženy a personál. K dalšímu sezení je možno využít terasu před vchodem do vinárny. Poloha domu uprostřed přírody a spousta přírodních i historických zajímavostí v okolí jej předurčuje ke zdravému a klidnému trvalému bydlení spojenému s podnikáním, nebo k provozování rodinného penzionu v dosahu větších měst. Město Úpice je vzdáleno 5km a okresní město Trutnov cca 15km. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 607330. cena včetně provize a právního servisu.

Prodej hotelu Labuť, 2280m2

Nabídka
22.5.2017
Prodej hotelu Labuť, 2280m2
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej nemovitosti přímo v historickém centru města Vrchlabí. Naproti zámku a zámeckému parku se nachází Hotel Labuť s restauračním zařízením, který je díky své poloze - čelem situovaným na Náměstí Míru - a kapacitou 24 pokojů s 53 lůžky, ideálním místem pro jakékoliv rekreační vyžití či společenské akce. V přízemí objektu se nachází restaurace Labuť s odděleným salonkem a letní zahrádkou, která Vám umožní příjemné posezení u oběda či kávy. Celková kapacita restaurace zaručuje místa až pro 93 osob. Součástí hotelu je také vnitřní nádvoří s dětským koutkem, velkokapacitním grilem a další prostory pro oslavy, svatby, večírky a jiné akce. V prvním patře hotelu je k dispozici herna vybavená kulečníkem, biliárem, stolním fotbalem a počítačem s připojením k internetu. Virtuální návštěvu můžete uskutečnit na Google Street View ( https://goo.gl/maps/dwUVwcT99mN2 ) nebo na www.booking.com/Hotel-Labut . Bezproblémové zásobování restaurace a hotelu je zajištěno z Labské ulice. Parkovat je možno v uzamykatelných garážích nebo zdarma na nehlídaném parkovišti za hotelem. Nemovitost je vhodná jak svým umístěním přímo na náměstí, tak členitou dispozicí nejen pro hotelové a gastronomické služby. V jednotlivých patrech budovy se nabízí realizace různých podnikatelských aktivit jako například obchodní centrum, firemní sídlo, kanceláře, sklady, showroom či jiné aktivity dle uvážení a podnikatelského záměru koncového klienta. Ve druhém, třetím a čtvrtém nadzemním podlaží budovy se nachází zázemí hotelu, kde je variant následného business plánu takřka neomezený. Nový majitel může pokračovat za současných podmínek a dispozic například krátkodobými pronájmy z turistického ruchu. V případě zájmu o bližší info či sjednání osobní prohlídky nemovitosti mě nevahejte kontaktovat. Ev. číslo: 599953. Informace o ceně v RK.

Prodej penzionu na klidném místě Rt

Nabídka
22.5.2017
Prodej penzionu na klidném místě Rt
Trutnov
25 000 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej kompletně zařízeného penzionu v malebném prostředí ve Rtyni v Podkrkonoší. Penzion stále v provozu, slouží i jako školící středisko. Objekt je po celkové rekonstrukci. Penzion se skládá ze tří samostatných budov. 1. Hlavní budova - PP - sauna, odpočívárna, ochlazovací bazének, 1.N.P. - společenská místnost s barem, kuchyň, skladové prostory, místnost pro kotel a ohřev TUV, sociální zařízení, chodba, 1x pokoj pro 8 osob, 1 x pokoj pro dvě osoby, kancelář, prádelna, sklad čistého a špinavého prádla, sprchy personál 2. N.P. - bar( pánský klub s kulečníkem), kuchyňka, sociální zařízení, komora, 12 x pokoj pro 3 osoby se sociálním zařízením, 3 x pokoj pro 2 osoby se sociálním zařízením, 3.N.P. - 2 x pokoj pro 3 osoby se sociálním zařízením, školící místnost, posilovna, byt správce 130 m2 2. Vytápěná garáž s montážní jámou, 3 x provozní místnost 3. Venkovní bar s grilem a kuchyňkou Součástí prodeje penzionu jsou i pozemky o rozloze cca 5ha, z toho 2 ha jsou pozemky stavební. Celý areál je oplocen. Vzhledem ke své poloze je penzion vhodný jak pro letní tak i zimní rekreaci. Terén v okolí penzionu vybízí k k toulkám na běžkách či cykloturistice. SKI areál Mladé Buky 30 km, SKI areál Svoboda nad Úpou 33 km, přehrada Rozkoš 15 km, Babiččino údolí Ratibořice 13 km. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Hradec Králové. S financováním koupě Vám rádi pomůžeme. Ev. číslo: 14798.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes