Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Karlovarský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu, 1100 m2, Habartov

Nabídka
19.4.2018
Prodej penzionu, 1100 m2, Habartov
Sokolov
8 240 000 Kč

prodej zařízeného penzionu na náměs

Nabídka
16.4.2018
prodej zařízeného penzionu na náměs
Karlovy Vary
4 450 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej rekonstruovaného zařízeného penzionu s restaurací a 2 pokoji pro ubytování + samostatné plně vybavené kuchyňky na patře u pokojů a 1 podkrovním mezonetovým bytem. Dům je z roku 1729 a nachází se přímo na náměstí s výhledy z jedné strany přes zahradu na zámek, z druhé strany na celé náměstí s kostelem. V roce 2008 proběhla rozsáhlá rekonstrukce. V přízemí je restaurace s krbem, kuchyně, průchodna zahradu s terasou a posezením, toalety. Ubytování pro hosty se nachází v 1. patře. Každý pokoj má své soc. zařízení, wc a sprchový kout. K domu náleží zahrada o výměře 1.026 m2, kde je krytá terasa a také soc. zařízení. Ze zahrady je výhled na zámek Valeč. Dům je po rekonstrukci, rozvody, elektřina, zateplené podkroví včetně nové střechy. Vytápění je řešeno v přízemí krbem, v patře přímotopy, v mezonetovém bytu navíc krbovými kamny. Napojení na vodovod, kanalizaci, internet a TV přes O2. Dům má zabezpečovací systém vč. 2 kamer a bezpečnostních čidel. V místě je školka, škola, lékař, obchod. Autobusové spojení do přilehlých měst včetně Karlových Varů. Obec Valeč se nachází v krásném prostředí na úpatí Doupovských hor v turisty hojně navštěvované lokalitě. Více informací u makléře Martina Kareše včetně řešení financování hypotečním úvěrem, který vám pomůžeme zajistit. O tento penzion je zájem pro ubytování a pořádání společenských akcí, zejména svatebních, tyto akce jsou již naplánovány až do července. Ev. číslo: 615837. včetně právních služeb.

Pronájem hotelu, ulice Vřídelní

Nabídka
10.4.2018
Pronájem hotelu, ulice Vřídelní
Karlovy Vary
300 000 Kč

Pronájem hotelu, ulice Vřídelní, Karlovy Vary. Nabízíme do pronájmu hotel nacházející se v samotném centru Karlových Varů. Tento jedinečný komplex sestává ze dvou budov, které s nádvořím propojuje skleněný výtah. Hotel obsahuje galerii s osvětlenou podlahou (skleněné cihly), restauraci se dvěma sály a dalšími dvěma galeriemi pro 150 zákazníků. Taneční sál restaurace zdobí střecha z barevného skla. Stará budova představuje historickou památku postavenou v letech 1705 až 1709. Tento historický monument, postavený v letech 1705 až 1709, úzce souvisí se zdejším pobytem ruského cara Petra I. (1711 až 1712). Jedná se o jedinou budovu ve městě, jejíž zdi zůstaly neporušené a která reprezentuje typický barokní styl. Do nové budovy se samostatným nákladním a osobním výtahem vede paralelní vchod z horní ulice. Zahrnuje vstup pro zaměstnance, údržbu, dopravní služby aj. Pokoje ve staré budově jsou vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu 18. století. Vybavení pokojů nové budovy tvoří konvenční hotelový nábytek. Objekt se nalézá v centru Karlových Varů, přímo naproti kamenné kolonádě s minerálními prameny. Oddělení kulturních památek České republiky pečlivě dohlíželo na rekonstrukci budovy, jež skončila v listopadu 2000. Hotel Petr se skládá z následujících částí: příjmová část, restaurace (150 míst) + bar (20 míst) + taneční sál a galerie, letní kavárna (30 míst, funguje v létě, na povolení, naproti objektu), kuchyně, sklad, sociální zařízení, pokoje pro hosty se sociálním zařízením (pro 2 až 7 osob, celková kapacita 33 dospělých, 14 dětí), kanceláře k pronájmu, parkovací místa aj. Celková plocha: 2020 m², z toho komerční část 1300 m², kanceláře 28 m², chodby + schodiště + parkování 540 m², výtahy + rozvodny tepla 83 m², úklidové místnosti + toalety+ sklady 69 m². Bližší informace pod číslem nabídky N78150. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78150. ID nabídky: N78150.

Prodej tříhvězdičkového hotelu, 40 lůžek,

Nabídka
24.3.2018
Prodej tříhvězdičkového hotelu, 40 lůžek,
Karlovy Vary
14 990 000 Kč

Prodej tříhvězdičkového hotelu, 40 lůžek, restaurace, venkovní terasa, Horní Blatná, Krušné hory. Prodej hotelu *** kategorie, umístěný v Krušných Horách, 25 km od známého českého lázeňského města Karlovy Vary. Hotel nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích rozdílných kategorií. Nachází se v romantické krajině na okraji obce Horní Blatná. V okolí jsou ideální podmínky pro sport i relaxaci během celého roku a mnoho zajímavostí stojících za návště Hotel nabízí 40 lůžek v pokojích různých kategorií - 11x dvojlůžkový, 4x mezonet, 2x apartmány a 1x apartmá De Lux. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybavený satelitním tv, sprchou a wc, telefonem a vysoušečem vlasů. Pokoje v prvním patře mají přístup na balkón. Vnitřní restaurace a letní venkovní terasa se 40 místy podává vybrané pokrmy české kuchyně, včetně specialit. Snídaně - švédský stůl, večeře - výběr ze 3 menu. Restaurace hotelu je také ideálním místem pro pořádání oslav, banketů a školení v klidném horském prostředí Krušných Hor. Hosté mohou využít saunu a whirlpool přímo v hotelu. Venkovní parkoviště je 24 hodin denně monitorováno kamerovým systémem. Návštěvníci mohou zanechat svá kola a lyže v hotelové šatně. Hotelovým hostům je k dispozici připojení na Internet. V okolí obce se nacházejí ideální terény s různým stupněm obtížnosti napojené na celou síť pěších stezek i cyklostezek západního Krušnohoří. Pro začínající i pokročilé horolezce je zde překrásná lokalita "Strašidla" s pískovcovými stěnami. Dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Horní Blatná je jedním z měst se zachovalým renesančním půdorysem s renesančními a barokními domy. Z náměstí, kterému dominuje pozdně gotická stavba kostela sv. Vavřince, vychází naučná stezka na blízký Blatenský vrch, kde se nachází rozhledna. Poblíž vrcholu najdete památky středověkého dolování cínových rud v podobě hlubokých propadlin připomínajících propasti - chráněná přírodní památka Vlčí jámy. Zvláštností je také celoroční výskyt sněhu a ledu na jejich dnech. . Bližší informace pod číslem nabídky 61777. Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N61777. ID nabídky: N61777.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes