Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Exkluzivní nemovitost

Nabídka
15.10.2017
Exkluzivní nemovitost
Frýdek Místek
7 950 000 Kč

Nabízíme k prodeji exkluzivní nemovitost (rekreační středisko)na výjimečném místě chráněného území pod Lysou Horou. Nemovitost se nachází v nadmořské výšce cca 800m, a je v naprosto klidném místě s nádhernou okolní přírodou. Lokalita, která je téměř nedotčena a působí naprostou pohodou a je dokonalým únikem ze všední reality. Samotný objekt doposud nebyl od své výstavby využíván, má přiděleno č.evidenční a vyžaduje investice do údržby a zprovoznění. Od nemovitosti je téměř veškerá projektová dokumentace a svou aktuální dispozicí je navržen k tomu, aby byla využívána jako rekreační středisko s cca 10 pokoji a dvěma apartmány, klubovnou a technickým zázemím. Objekt je napojen za místní zdroj pitné vody ze studny a na elektřinu. Plánovalo se objekt vytápět kotlem na tuhá paliva (umístěn a napojen ve sklepních prostorách), zdroj teplé vody z el.ohřívače. Nemovitost je ve stavu, který odpovídá jeho stáří a je vhodná jako podniková chata či koupi využít jako investici. Přístup k objektu je řešen po místní zpevněné komunikaci a je zde možný dojezd autem. K objektu lze po dohodě dokoupit i okolní pozemek (louku). Jedinečná nabídka v exkluzivní lokalitě, která stojí za úvahu. Podrobnější informace rád zodpovím na dotaz. Doporučuji.Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná. ID nabídky: CR19149.

Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a

Nabídka
25.8.2017
Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a
Frýdek Místek
8 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a tanečním sálem v plném provozu v centru obce Raškovice, v rekreační oblasti Moravskoslezských Beskyd, pod Lysou horou, ve vzdálenosti 9 km od rychlostní komunikace R 48 Frýdek - Místek Český Těšín. Vybavené a funkční zázemí objektu umožňuje poskytování služeb v odpovídajícím standardu. Výhodou je umístění na frekventované silnici směr Visalaje, Morávka, přímo u přestupního autobusového uzlu, na turistických trasách. Restaurant s navazující banketkou bývá využíván, kromě standardního restauračního provozu, k pořádání akcí s možností ubytování (svatby, oslavy, školení, večírky), ke stravování a ubytování lyžařských kurzů a škol v přírodě. Součástí objektu je i sál s kapacitou cca. 150 míst s možností pořádání kulturních a dalších akcí. Jedná se o jediný sál v obci Raškovice a okolních obcích. Možnost pořádání plesů, zábav, apod. Nemovitost o zastavěné ploše 1.031 m2 a užitné ploše cca. 1.400 m2 je tvořena restaurační částí s kapacitou 100 míst (restaurace + banketka) s navazující zahrádkou o ploše 826 m2 a ubytovací částí (29 míst v 9-ti pokojích). Ve sklepě je umístěna kotelna a sklad piva. Ve stávajícím stavu je budova od roku 2009. Kdy byla provedena rekonstrukce pokojů (sociální zařízení na všech pokojích, rekonstrukce el. rozvodů, vody a topení a rekonstrukce kotelny), vše kolaudováno 2009. V roce 2015 výměna komínů. Obec Raškovice se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd, ve vyhledávané rekreační lokalitě. Výhodou je blízkost velkých měst (Frýdek Místek 15 km, Ostrava 30 km, průmyslová zóna Nošovice 9km). Do obce zajíždí pravidelné autobusové spoje. Velmi dobrý celkový technický stav. Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu G. Další informace u makléře. ID nabídky: LI117066.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes