Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Komplex ubytovacího a restauračního zařízení

Nabídka
5.4.2018
Komplex ubytovacího a restauračního zařízení
Frýdek Místek
11 400 000 Kč

Komplex ubytovacího a restauračního zařízení.Samostatně stojící a kompletně zrekonstruovaná restaurace, nová okna, nová střecha a mnoho dalších úprav spolu s vedle stojícím nově postaveným a zatím neprovozovaným penzionem a s přilehlými pozemky/pastvinami přes 40 000 m2, nacházející se pod Lysou horou v Beskydech v okrese Frýdek - Místek. Restaurace pojme uvnitř až 40 hostů, kapacita míst se navyšuje v letních měsících na venkovní zahrádce až o 60 míst. Kuchyně je v současnosti dostatečně vybavena pro momentální podnikatelské aktivity. Penzion nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových a dvou třílůžkových pokojích, které jsou velmi prostorné a vzdušné, s možnostmi navýšení lůžek, každý disponuje vlastní koupelnou a toaletou. V penzionu je prostorné zázemí pro úschovu lyží, kol nebo dětských kočárků. Možnosti provozu : obec se nachází v horské oblasti Beskyd, nabízí návštěvníkům široké možnosti sportovního vyžití se zvláštním zřetelem na pěší turistiku a cykloturistiku, v zimním období běžecké a sjezdové lyžování. V těsné blízkosti je jízdárna a lyžařský areál s malou a velkou sjezdovkou. Tratě jsou v zimním období upravovány. Lysá hora představuje z hlediska turismu nejvytíženější beskydský profil s ročním úhrnem průchodů přes 60 tisíc. Perspektiva: Vhodné jako rodinný podnik s vlastním bydlení a se zaměřením na venkovskou turistiku s nabídkou regionální kuchyně. Charakter venkovského cestovního ruchu je dán decentralizovaným ubytováním s nízkou kapacitou, nabízí se téměř rodinné zázemí a individuální přístup k potřebám zákazníka. V ubytovacím a restauračním komplexu zůstává veškeré vybavení penzionu i restaurace a další nezbytnosti pro tento druh podnikání. Všeobecně lze říci, že únik z městského a přetechnizovaného prostředí velkoměsta je snem mnoha rodin, podnikání v přírodě a propojení obživy s životním stylem se dostává do popředí zájmu. Financování nákupu formou hypotéky nebo investičního úvěru zajištěno. ID nabídky: 048N045678.

Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a

Nabídka
25.2.2018
Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a
Frýdek Místek
8 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a tanečním sálem v plném provozu v centru obce Raškovice, v rekreační oblasti Moravskoslezských Beskyd, pod Lysou horou, ve vzdálenosti 9 km od rychlostní komunikace R 48 Frýdek - Místek Český Těšín. Vybavené a funkční zázemí objektu umožňuje poskytování služeb v odpovídajícím standardu. Výhodou je umístění na frekventované silnici směr Visalaje, Morávka, přímo u přestupního autobusového uzlu, na turistických trasách. Restaurant s navazující banketkou bývá využíván, kromě standardního restauračního provozu, k pořádání akcí s možností ubytování (svatby, oslavy, školení, večírky), ke stravování a ubytování lyžařských kurzů a škol v přírodě. Součástí objektu je i sál s kapacitou cca. 150 míst s možností pořádání kulturních a dalších akcí. Jedná se o jediný sál v obci Raškovice a okolních obcích. Možnost pořádání plesů, zábav, apod. Nemovitost o zastavěné ploše 1.031 m2 a užitné ploše cca. 1.400 m2 je tvořena restaurační částí s kapacitou 100 míst (restaurace + banketka) s navazující zahrádkou o ploše 826 m2 a ubytovací částí (29 míst v 9-ti pokojích). Ve sklepě je umístěna kotelna a sklad piva. Ve stávajícím stavu je budova od roku 2009. Kdy byla provedena rekonstrukce pokojů (sociální zařízení na všech pokojích, rekonstrukce el. rozvodů, vody a topení a rekonstrukce kotelny), vše kolaudováno 2009. V roce 2015 výměna komínů. Obec Raškovice se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd, ve vyhledávané rekreační lokalitě. Výhodou je blízkost velkých měst (Frýdek Místek 15 km, Ostrava 30 km, průmyslová zóna Nošovice 9km). Do obce zajíždí pravidelné autobusové spoje. Velmi dobrý celkový technický stav. Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu G. Další informace u makléře. ID nabídky: LI117066.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes