Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Horská chata

Nabídka
27.3.2017
Horská chata
Frýdek Místek
Cena neuvedena

Nabízíme k prodeji zavedenou a celoročně provozovanou horskou chatu Kozubová se sjezdovkou v Těšínských Beskydech, v katastru obce Dolní Lomná, ve vyhledávané turistické a rekreační lokalitě, na frekventované turistické a cyklistické trase. Příjezd po zpevněné komunikaci z obce Dolní Lomná nebo z obce Milíkov. Chata je celoročně hojně navštěvována pěšími turisty, cyklisty a běžkaři.Budova byla postavena v roce 1980. Základy jsou betonové s kamenným obkladem, zdi cihlové, střešní krytina z hliníkového plechu. Vytápění zplynovacími kotly na dřevo ( 2 ks, 1 ks záložní ). Roční náklady na dřevo od 10.000, -Kč ( samovýroba dřeva ). Voda z vlastního, kapacitně plně dostačujícího vrtu. Kanalizace do ČOV. Okna plastová. Celkový technický stav velmi dobrý a plně funkční. Ubytovací kapacita v 16 pokojích a apartmánu činí 60 lůžek. K dispozici dále byt 3+1 pro správce. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Pokoje s výhledem do údolí s balkónem. Budova je tvořena 3 nadzemními podlažími a je částečně podsklepená. V 1. NP je umístěna jídelna, restaurace, kuchyně, hrací místnost pro děti, sauna a zázemí ke kuchyni, pro ubytovací část a pro zaměstnance. 2. NP a 3. NP tvoří ubytovací část, kancelář správce a klubovna. Ve sklepě kotelna a sklad na dřevo. Na přilehlém pozemku stojí menší obytná budova, využitelná např. jako turistická ubytovna. Na ni navazuje parkoviště strojů. V případě zájmu může být prodána i technika, a sice sněžná rolba Käsbohrer Pisten Bully, která je využívána při úpravě sjezdovky u chaty a traktor se sněžným pluhem. Tyto stroje nejsou součástí kupní ceny.K budově náleží pozemek o celkové výměře 11.709 m2. U budovy je zřízena letní terasa, venkovní turistické posezení na dřevěných lavicích a letní prodejní stánek.Sjezdovka je vzdálena cca. 500 m od chaty. Nachází se na pronajatých pozemcích, lyžařský vlek je součástí prodeje.Majitelem nebyl dodán PENB, proto je budova zařazena do třídy G. Pro detailnější informace a domluvení prohlídky neváhejte prosím kontaktovat makléře. ID nabídky: LI116118.

Zavedený pension

Nabídka
26.3.2017
Zavedený pension
Frýdek Místek
Cena neuvedena

Nabízíme k prodeji zavedený pension v plném provozu v obci Řeka, v rekreační oblasti Těšínských Beskyd, ve vzdálenosti 9 km od rychlostní komunikace R 48 Frýdek - Místek Český Těšín. Vybavené a funkční zázemí ubytovacího a stravovacího střediska, stejně jako administrativní zázemí, umožňuje poskytování služeb v odpovídajícím standardu služeb. Obchodní koncept je založen na poskytování služeb pro celoroční klientelu, která zde využívá zavedený restaurant s vynikající kuchyní. Restaurant je často využíván k víkendovým rodinným akciím (svatby, oslavy), firemním akcím (školení, večírky), stravování a ubytování lyžařských kurzů a škol v přírodě a ke stravování turistů a lyžařů z blízkého lyžařského areálu. Na uvedené akce rovněž navazuje ubytování v ubytovací části pensionu.Nemovitost o zastavěné ploše 505 m2 a užitné ploše 900 m2 je tvořena restaurační částí s kapacitou 65 míst (restaurace, kuchyně, banketka, sklad) s navazující terasou (70 míst) a ubytovací částí (54 míst v 15-ti pokojích). Na přilehlých pozemcích o celkové výměře 10.984 m2 je vybudován tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, požární nádrž se stálým průtokem vody s možností koupání, ohniště se zastřešenou pergolou o kapacitě 30 osob. Naproti pensionu je lyžařský areál. V roce 2013 provedena kompletní rekonstrukce topení rozvody v mědi, nové radiátory, 2x kotel Viadrus 23 kW na tuhá paliva. Kuchyň vybavená dle standardů EU nerez.Obec Řeka se nachází v údolí Těšínských Beskyd, ve vyhledávané rekreační lokalitě. Výhodou je blízkost velkých měst (Třinec 10 km, Frýdek Místek 20 km, Ostrava 40 km, Karviná 30 km). Po vybudování nové rychlostní komunikace R 48 se velmi zlepšil dojezdový čas ze směru Frýdek Místek, Ostrava a Polsko. Nejbližší železniční zastávka v obci Střítež je vzdálena 6 km. Do obce zajíždí pravidelné autobusové spoje.Velmi dobrý celkový technický stav.Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu G.Další informace u makléře. ID nabídky: LI117010.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes