Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Středočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, komerční prostor, ubytovací

Nabídka
18.1.2018
Prodej, komerční prostor, ubytovací
Benešov
2 280 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej komerčního objektu- RD ve vyhledávané rekreační obci Ledečko, okres Kutná Hora nedaleko řeky Sázavy. Jedná se o třípodlažní zděnou nemovitost, částečně podsklepenou. V 1. NP je zavedená restaurace s kuchyní, sociálním a technickým zázemím. K restauraci náleží venkovní terasa s krytým posezením. Prostory ve 2. a 3.NP jsou využívány nyní jako ubytovací zařízení s celkovou užitnou plochou 320 m2 a sociálním zázemím (koupelny s WC ve 2 patře na pokojích, ve 3 patře společné ). Obytnou plochu lze případně rozšířit půdní vestavbou, na kterou jsou přivedeny veškeré rozvody. Objekt lze nadále využívat jako restauraci s ubytovnou, popř. po menších úpravách jako penzion, seniorský dům nebo rekreační objekt s možností trvalého bydlení. K nemovitosti náleží přilehlé svažité pozemky o celkové výměře 3.860 m2. Část pozemků je řešena terasami, lze je možno využít jako okrasnou zahradu s posezením. Objekt se nachází na hezkém místě nad řekou Sázavou (nezáplavová oblast) s příjemným výhledem na obec. Ledečko je vyhlášenou lokalitou, oblíbenou zejména v letních měsících vodáky. K nemovitosti vede celoročně udržovaná komunikace. Doprava: autobus, vlak, dálnice D1 (Praha 45 min.). Voda zajištěna studnami. Topení je řešené přímotopy.Zajistíme Vám výhodné financování. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 8524. cena je kompletní.

Nabízíme exkluzivně prodej penzionu

Nabídka
18.1.2018
Nabízíme exkluzivně prodej penzionu
Benešov
17 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný prodej penzionu Dalmo ve městě Sedlec - Prčice. Tento multifunkční komplex několika navzájem propojených budov nabízí kompletní zázemí s ubytováním pro rodinnou rekreaci, rodinné oslavy, svatby, welness víkendy, krátkodobé pobyty s výlety do okolní přírody a firemní akce jako např. školení, teambuilding, rauty. V zimě pak zde oceníte možnost ubytování s návštěvou jen 2 km vzdáleného lyžařského areálu Monínec (největší areál tohoto druhu ve středních Čechách). Penzion je umístěn na pozemku o rozloze 1850 m2, zastavěná plocha 1477 m2, užitná plocha 3020 m2, zahrada 1348 m2. Celý komplex je napojen na městský vodovod, kanalizaci, el. proud 220/380V, plyn. Velká výhoda tohoto penzionu - každá budova disponuje samostatným napojením s možností používání IS. Zázemí penzionu : recepce, vinárna, restaurace - kapacita 60 osob, dva salónky, 24 pokojů (každý s WC, koupelnou a TV - celkem 65 lůžek), velký byt 3+1, dvě školící místnosti pro 55 a 16 osob - připojení k WiFi, Ricochet - malý squasch, tělocvična, kulečník, kadeřnictví, prodejna vín, vířivka, infrasauna, posilovna, kulečník, zastřešený venkovní gril s posezením, venkovní víceúčelové hřiště, minigolf, venkovní zastřešený bazén, uzamčené parkoviště s garáží pro tři auta či více motocyklů, zahrada s jezírkem, odpočinková terasa. Rodinný penzion působí velmi uceleným a upraveným dojmem. Více info při osobní prohlídce s makléřem a majiteli. Ve městě Sedlec - Prčice je veškerá občanská vybavenost. Toto město se nachází v nejjižnější části středních Čech, jen 13 km nájezd na E55 a D3 směr Praha - Tábor - České Budějovice. Praha 70 km. Cena k jednání je s provizí RK. Provize RK zahrnuje veškerý právní servis včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Hypotéční specialista v RK. Ev. číslo: 576445. Cena k jednání je včetně provize a právního servisu RK.

Hotel-penzion 650m2 Louňovice

Nabídka
12.1.2018
Hotel-penzion 650m2 Louňovice
Praha - východ
14 900 000 Kč

Hotel-penzion 650m2 Louňovice, nedaleko Prahy. Nabízíme k prodeji hotel po rekonstrukci, s ideální polohou v obci Louňovice, v blízkosti Prahy. Hotel je situován na břehu rybníka, stranou dalších nemovitostí, v bezprostředním dosahu Kutnohorské silnice. Nabízí mnoho možností využití. Několik minut chůze začíná oblast Voděradských bučin s krásnými lesy vhodnými k procházkám či cykloturistice. Poloha hotelu umožňuje dokonalé soukromí s krásnými vyhlídkami na rybník a les. K využití se nabízí částečně zastřešená terasa pro venkovní posezení a okrasná zahrada s kouzelnými zátišími. Jeden z pokojů je umístěn ve vyhlídkové věži, orientované směrem k rybníku. Celková plocha hotelu je 655m2. Dispozice : 1.NP – restaurace, zařízená kuchyň, zázemí, toalety, terasa, technické zařízení, vzduchotechnika, nový kotel na peletky s celoročním automatickým provozem. Podlahové topení, nová okna směrem do zahrady. 2.NP – Hala, 9 pokojů se dvěma lůžky a sociálním zařízením. Chodba, dvě komory pro uskladnění úklidových prostředků. 1.PP – Bar se zázemím, chodba, 3 skladové místnosti, klimatizovaná vinotéka s dubovými regály, zásobník na peletky, nákladní výtah. Celý hotel prošel, před několika lety, kompletní rekonstrukcí a od té doby nebyl v provozu. Nabízí mnohostranné využití. V suterénu je oddělený intimní bar, v přízemí zařízená kuchyň s restaurací o ploše 135 m2 a venkovní terasou. Lze pořádat rauty, semináře, oslavy, svatby, firemní mítinky atd. Pro ubytování je k dispozici 18 míst se sociálním zařízením. Na zahradě malý zahradní domek. Vzhledem ke své poloze, s dostupností Prahy cca 30 min, zaručenému soukromí a bezprostřední blízkosti neporušené přírody Voděradských bučin, mnoha rybníků a turistických míst, lze oslovit široké spektrum klientely. Hypotéku Vám rádi zařídíme. S dotazy nás neváhejte kontaktovat. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77206. ID nabídky: N77206.

Komerční objekt v centru Rožďalovic. Nabízíme

Nabídka
23.11.2017
Komerční objekt v centru Rožďalovic. Nabízíme
Nymburk
2 320 000 Kč

Komerční objekt v centru Rožďalovic. Nabízíme půvabný historický dům na hlavní ulici v centru Rožďalovic okr. Nymburk. Dům je zachovalý s dobrou střechou a historickými klenbami. Vzhledem k ideální poloze se nabízí využití jeho komerčního potenciálu - penzion s restaurací, minipivovar, galerie, obchod atd. Dům přiléhá k ulici. Zastavěná plocha je 190m2. Po využití podkroví ji lze rozšířit až na 380m2. Nachází se v něm průchozí chodba se vstupem na dvůr. Pět místností, koupelna a WC. Dále je zde garáž pro dvě auta s vjezdem z ulice a kotelna. ( kotel na tuhá paliva a kombinovaný bojler ) Součástí prodeje je i novější dům na pozemku, spojený se starším do tvaru písmene L. Je v dobrém stavu, určený k bydlení a lze ho využít jako zázemí pro provozovatele komerčního objektu. Nový dům má zádveří, balkon a je patrový, částečně podsklepený. Obytná plocha 130m2. 1.NP - obývací pokoj, kuchyň, komora, koupelna a WC. 2.NP - obývací pokoj s balkonem, ložnice a WC. Mezi domy se nachází dvůr s garáží a malým skladem. Dále malá udržovaná zahrádka. Nemovitosti mají vlastní studnu i přípojku na obecní vodovod a kanalizaci. Plyn je hned u domu. Rožďalovice jsou půvabné město s dlouhou historií. Zámkem, několika kostely a turisticky atraktivním okolím. Turistické cíle - staré mlýny, rybníky s možností rybolovu a lesy. Ve městě je veškerá občanská vybavenost ( škola, školka, obchody, restaurace, doktor.) Doprava - vlak, autobus. Blízká města : Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady. Praha cca 60 min autem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Hypotéku Vám rádi vyřídíme. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N75806. ID nabídky: N75806.

Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2,

Nabídka
22.11.2017
Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2,
Příbram
2 499 000 Kč

Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2, Chraštice, okr. Příbram.Nabízíme k prodeji původní renesanční zámeckou tvrz s gotickým sklepením v Chrašticích, okres Příbram. Možnost přestavby na penzion aj., svým umístěním má veliký kulturní a podnikatelský potenciál (ubytovací možnosti, teambuildingové a volnočasové aktivity). První písemné zprávy pocházejí ze 14. století. Podzemní podlaží obsahuje původní gotická sklepení. Přízemí je sklenuto renesančními valenými klenbami s lunetami, vstupní hala na křížových pasech. Celkem obsahuje 7 místností a dlouhou chodbu. Ve dvou místnostech byly odkryty původní gotické základy ze 14.století. V patře původní rovné stropy, veliký sál, čtyři zámecké obytné místnosti v řadě s předsíní, kuchyní, krbem, vše původní renesanční dispozice ze 16. století. Obě podlaží spojuje točité schodiště. Nad patrem je rozsáhlé podkroví. Objekt je po drobných úpravách ihned obyvatelný. V 1. patře byla nedávno rekonstruována část odpovídající velkému bytu 2+1 o výměře téměř 100 m2. K budově přiléhá velké zatravněné nádvoří. Celkově objekt vyžaduje investice, které je zároveň možné čerpat z různých dotačních programů. Zámecká tvrz skýtá obrovský potenciál s jedinečnou atmosférou tohoto historického místa a prestižního postavení mezi šlechtickými vlastníky hradů a zámků. Praha vzdálená 40 minut směr Strakonice. Třída PENB uvedena pouze z důvodu zákonných požadavků. Možnost financovat hypotékou - vyřídíme. Více info telefonicky. ID nabídky: N1710080.

Rekreační a škol. středisko

Nabídka
8.11.2017
Rekreační a škol. středisko
Benešov
3 890 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej školícího a rekreačního střediska, v klidné obci Sázavy - Sedliště na pozemku 10197m2. Středisko disponuje navíc vlastní úpravnou vody, studnou, vlastní čističkou. Je zde hlavní budova a 10 chat. Hlavní budova je částečně zateplená a na části jsou vyměněny okna a dveře, sestává ze svou velkých místností, dvou malých místností, kuchyně a přípravny (zde jsou staré spotřebiče), dále nově rekonstruované toalety dámské a pánské. Budova je částečně podsklepená, ve sklepě se nachází kotelna. Je zde 10 chatek, 3 chatky novější, 4 starší a 3 hodně staré. Jedna z novějších chatek je užívána jako sprchy a toalety. U novějších chatek 7 ks bylo požádáno o stavební povolení na vybudování koupelny a toalety a již je k chatkám natažená voda i odpady. K jedné staré chatce také, ke dvěma ne, ale je možno dotáhnout. Celý objekt je unikátní svým vodním a dopadovým hospodářstvím. Jsou zde dva zdroje vody, jedna pitná - studna, která je svedena do vlastní úpravny vody a následně je rozvedena do hlavní budovy a do 8-mi chatek (zde v přípravě u patky chat), dále je zde studna u řeky Sázava - vsakovací, tato technická voda jde také přes úpravnu vody a je rozvedena jak do hlavní budovy tak také opět k 8-mi chatkám (příprava u patky). Tedy každá chatka má jak pitnou tak užitkovou vodu. Pitná voda je počítána na využití pro 65 osob. Odpadová voda je zde řešena vlastní čističkou odpadních vod, která je dvoukomorová, opět počítáno pro 65 lidí, může se využívat pouze polovina. Nádherný pozemek, v případě zájmu lze rozdělit po koupi na individuální pozemky pro chatky (majitel si však nepřeje prodávat objekt po částech), může být tedy i velice zajímavou investicí. Středisko v nezátopové oblasti, 200m řeka. Pro více informací a možnosti prohlídky kontaktujte realitního makléře. Ev. číslo: 588394. Cena je konečná. Kupující platí daň z nabytí nemovité věci 4%.

Prodej restaurace s penzionem 600m2

Nabídka
8.10.2017
Prodej restaurace s penzionem 600m2
Praha - východ
11 900 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej kompletně restaurace s penzionem na hlavní ulici v Zelenči. Celý objekt je po kompletní, velmi náročné a nadstandardní, rekonstrukci z roku 2009. Sestává z plně vybavené restaurace rozdělené do dvou hlavních částí, a to baru obklopeného posezením o ploše 102m2 a restaurace s jídelními stoly o ploše 138m2. V zadní části objektu se nachází plně vybavená kuchyně (32m2) s oddělenými přípravnami (2,5m2, 5,5m2 a 6,5m2). Samostatný salonek vedle baru (28m2), toalety ženy/muži/personál, skladové prostory a šatna pro personál celkem o ploše 70m2. Zásobování umožněno samostatným vjezdem do budovy s přímým vstupem do sklepního prostoru (23,6m2). Ve druhém podlaží se nachází zařízený penzion o čtyř pokojích (16m2, 22m2, 22,5m2 a 24m2) a sociálním zázemím o dvou koupelnách a dvou toaletách. Kancelář, o ploše 20m2, je se samostatným schodištěm. Vytápění a ohřev vody zajišťují plynové kotle (dva se samostatnými rozvody + 1 záložní). Prostor je plně klimatizován, s rekuperačním výměníkem a odděleným odsáváním pro potřeby kuchyně. Nyní je restaurace v provozu se zaměřením na lepší kuchyni a pořádání, jak veřejných, tak soukromých, akcí s možností ubytování. Obec Zeleneč má 3050 aktuálně hlášených obyvatel, nachází se 2km od Horních Počernic a 3,5km od Černého Mostu. Automobilem je vzdálen od Prahy 5minut (zároveň se nachází mezi dálnicemi D10 a D11), dostupnost autobusem i vlakem je 20minut ve + -30min intervalech. V obci se nachází pouze jedna konkurenční restaurace. Výhodná investiční příležitost. Ev. číslo: 605262. + provize 2,5%+ dph, + daň 4%.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes