Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Penzion, Hluboká nad Vltavo

Nabídka
25.4.2018
Penzion, Hluboká nad Vltavo
České Budějovice
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velmi hezkého domu v blízkosti centra v Hluboké nad Vltavou. V roce 2009 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce. V domě jsou kompletně nově udělané rozvody vody, odpadů (včetně přípojek k řadu), částečně elektřiny, nové topení (kotel, rozvody Cu, radiátory) a provedena sanace zdiva. Dům je určen k podnikání i k bydlení. V přízemí je velmi pěkná, zařízená a vyhlášená kavárna, cukrárna se sezením uvnitř i s posezením před domem a ve dvoře. Mimo kavárny je v přízemí byt 3+1 s kuchyní, sociálním zařízením, WC. V prvním patře jsou apartmány, které jsou dlouhodobě velmi kvalitně pronajaty. Jeden dvoupokojový apartmán se čtyřmi lůžky, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, lednici, televizi. Pro všechny apartmány je na patře vybavená kuchyně se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou. Z kuchyně je přístup na prostornou terasu. V podkroví jsou osazena střešní okna, provedena tepelná izolace, připraveny přívody pro případnou půdní vestavbu. Objekt je částečně podsklepen klenbovým sklepem. Topení plynovým kotlem. Celý dům napojen na elektřinu, městský vodovod a kanalizaci. Ve dvoře vlastní studna. Prostorný průjezd s možností parkování dvou automobilů. Dům je mimo městské parkovací zóny, není tedy problém ani s parkováním před domem. V blízkosti Hluboké nad Vltavou je rozsáhlá síť cyklostezek (dům je na trase), široké kulturní i sportovní vyžití. V současné době probíhá v okolí výstavba dálnice D3, probíhá několik staveb souvisejících s výstavbou JE Temelín. Je zde tedy vysoká poptávka po ubytovacích kapacitách. Informace o ceně nemovitosti, případné info o nákladech a příjmech z pronájmu, bude v případě zájmu sdělena Ev. číslo: 618882. + popl. 4567, k jednání.

K prodeji bývalý motorest

Nabídka
4.4.2018
K prodeji bývalý motorest
Jindřichův Hradec
5 922 000 Kč

Prodej soukromého penzionu, Štěpáno

Nabídka
5.2.2018
Prodej soukromého penzionu, Štěpáno
České Budějovice
8 000 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného penzionu v malé vesnici Štěpánovice, 7km od lázeňského města Třeboň, krajské město České Budějovice je vzdáleno 18 km. Z malého přízemního domku byla v roce 2007 vystavěna pěkná moderní a funkční stavba se zastavěnou plochou 452 m2, která disponuje 4 kompletně vybavenými apartmány s koupelnami se sprchovým koutem nebo vanou a jeden apartmán disponuje velkou terasou. Na přilehlé zahradě 1115 m2 se nachází bazén, velké travnaté hřiště na relaxaci a příjemné posezení s možností grilování. K dispozici je prostorné parkoviště a kolárna. Na pozemku je též víceúčelová stavba, která slouží např. jako garáž, sklad apod. Penzion je velmi oblíbený, hosty pozitivně hodnocený na stránkách Booking.com, se stálou klientelou. Vytápění objektu zajišťuje plynový kotel a krb s výměníkem pro celý objekt. Ohřev teplé vody bojlerem. Lokalita nabízí hostům restauraci i obchod ve vesnici, cyklostezky po celé Třeboňské pánvi, k rybníku Svět projížďkou za 10 minut. Koupě penzionu je nabízena s kompletním vybavením a marketingem – možno ihned zahájit provoz bez nutných dalších investic. Pro letošní sezonu už probíhají objednávky. Doporučujeme jako výhodnou investici, roční investiční výnos se pohybuje kolem 5,6%. Požadovaná cena je včetně kompletního vybavení. Velmi výhodná poloha vzhledem k nedostatku ubytovací kapacity v okolí. Rádi vás pozveme na prohlídku, pro další informace volejte RK. Ev. číslo: 612399.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes