Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej soukromého penzionu

Nabídka
28.6.2017
Prodej soukromého penzionu
České Budějovice
Cena neuvedena

Restaurace - bar, byt, 4+1

Nabídka
8.6.2017
Restaurace - bar, byt, 4+1
Český Krumlov
5 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej restaurace s barem, s bytem 4+1, s terasou, garáží, pergolou a zahradou, v obci Velešín, ulice Školní. Částečně podsklepený dům o zastavěné ploše cca 295 m2 sestává ze dvou podlaží. Téměř celé přízemí zabírá nebytový prostor o cca 270 m2 se dvěma samostatnými vchody, splňující požadavky na provoz restaurace: kuchyňské a skladovací zázemí, velký bar, boxy k sezení, venkovní zahrádka, toalety, oddělené odpady a ve kterém spolehlivý nájemník provozuje zavedený hudební klub. Dalším samostatným vchodem ze západní strany se přes předsíň a po schodech dostaneme do bytu 4+1 o 107 m2. Ten sice získal svou základní podobu při celkové modernizaci domu již v 90 letech, ovšem vybavení zakázkovým nábytkem převážně z masivního dubu si drží svou nadčasovost a to především v obývacím pokoji s přístupem na terasu, s rustikální obývací stěnou, dominantním krbem, protější kazetovou stěnou a stropem. Za zmínku dále stojí zakázkové dveře a obložky, v samostatné kuchyni kuchyňská linka s jídelním koutem, koupelna se zapuštěnou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Další vybavení, jako jsou vestavěné skříně v ložnici a jednom z pokojů jsou součástí nabídky. Vytápění kombinované na plyn nebo moderním plnoautomatickým kotlem Defro-Uni-NO na biomasu - pelety, či uhlí, voda z řadu, na zahradě ze studny, odpad sveden do kanalizace. Dům je průběžně udržován; vyměněný je krov se záklopem, krytina, klempířské prvky, v obytné části plastová okna, částečné zateplení ze severní strany, odhlučnění provozovny a další… Součástí nabídky je garáž o 46 m2, parkovací stání, zahrada s příjemným posezením jak venku, tak v pergole s krbem. Celková plocha pozemku 602 m2. Kompletní foto na domovských stránkách. Financování úvěrem zajištěno. Ev. číslo: 611192. Včetně RK a právního servisu, + 4% daň.

Prodej, penzion, 3+1, 2x 1+kk, tera

Nabídka
7.6.2017
Prodej, penzion, 3+1, 2x 1+kk, tera
Český Krumlov
3 400 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej penzionu se třemi byty: 3+1 (108 m2) a 2 x 1+ kk (35 m2), dvěma terasami, sklepem a skladem, na krásném místě v podhradí, přímo u vody na pravém břehu řeky, v obci Rožmberk nad Vltavou. V přízemí dvoupodlažní budovy jsou umístěny dvě bytové jednotky 1+ kk s příslušenstvím: kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC, oddělené vstupem do domu s předsíní ve střední části domu, na nějž navazuje schodiště do patra. V pravo od něj je umístněna kotelna s kotlem na tuhá paliva, skladiště dřeva a bojler. V prvním patře se nalézá dokola průchozí byt 3+1 o celkem 108 m2. Ze schodiště se vystupuje na podestu, na ní vpravo navazuje samostatná kuchyň, dále obývák (26 m2), pokoj (12 m2), ložnice (28 m2), komora (10 m2), ze které je přístup do koupelny s vanou, umyvadlem a částečně odděleným WC, a také zpět na podestu. Dům, umístněný v zářezu do skalnatého svahu, byl založený již ve středověku. Od té doby prošel mnoha úpravami, naposledy v nedávné době a momentálně nevyžaduje zásadní investice. Nová je fasáda, dřevěná eurookna, rozvody vody a odpadů napojených na kanalizaci. Aktuálně se zatepluje půda. K dispozici jsou dvě terasy, dřevník, sklad a vinný sklípek. Krásné prosluněné místo s výhledem na řeku. Komplet foto na domovských stránkách. Financování hypotékou zajištěno. Dohoda možná. Ev. číslo: 609514. Včetně RK a právních služeb, +4%daň.

Prodej restaurace se 4 byty

Nabídka
6.6.2017
Prodej restaurace se 4 byty
České Budějovice
Cena neuvedena

Hostinec s turistickou ubytovnou

Nabídka
17.5.2017
Hostinec s turistickou ubytovnou
Jindřichův Hradec
4 940 000 Kč

Prodej, hostinec s turistickou ubytovnou, Chlum u Třeboně. Hostinec s turistickou ubytovnou, 4 pokoje, 12 lůžek, kapacita hostince 45 míst, Chlum u Třeboně. Hostinec s turistickou ubytovnou je dvoupodlažní budova částečně podsklepena. V přízemí s hlavní místností a výčepem je posezení pro 25 osob, 1 kulečníkový stůl, dále jídelna-salonek, 2 kulečníkové stoly, 20 míst, kuchyně, 3 skladové místnosti a místnost bývalého řeznictví. Z chodby jsou vstupy do sociálního zařízení hostince a schody do sklepa a II. podlaží, kde jsou 4 pokoje pro ubytování s 12-ti lůžky, koupelny s umyvadlem a sprchovými kouty, WC. Chodbou je přístup do předsálí a odtud do velkého sálu (90 m2) s vnitřním balkonem. Dále jsou zde 2 sklady a šatna. Sál s předsálím momentálně neslouží svému účelu. Velký prostor pod mansardovou střechou je možno půdní vestavbou upravit pro další zvýšení ubytovací kapacity, případně jako byty. Budova je z cihelného zdiva se známkami mírné vlhkosti. Stropy dřevěné trámové, střešní krytina pálené tašky, omítky štukové, podlahy - parkety, keramická dlažba, koberec, PVC. Do suterénu se čtyřmi místnostmi vede nákladní výtah. Vytápění plyn.tělesy WAF, přímotopy, krb v místnosti hostince. Součástí nemovitosti je vlastní příjezdová cesta na zahradu a k objektu, který náleží k nemovitosti. V tomto objektu jsou 2 garáže pro osobní auta a další místnosti, které je možno využít jako sklady. Zahrada je částečně oplocena. Městys Chlum u Třeboně je vyhledávané turistické místo v oblíbené krajině jižních Čech. V okolí hustá síť cyklostezek, koupání v přírodních rybnících a pískovnách, lázeňské město Třeboň je vzdáleno 16 km, Novohradské hory - 18 km. Hraniční přechody do Rakouska ve vzdálenosti 5 a 20 km (Chlum - Schlag, Halámky - Neu Nagelberg.) Možnosti využití této nemovitosti jsou v zachování stávajícího provozu, nebo rekonstrukcí navýšit ubytovací kapacitu. Další možnost je upravit objekt pro bydlení, nebo jako domov pro seniory. Zajistíme financování za výhodných podmínek. Číslo nabídky N34541. Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N34541. ID nabídky: N34541.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes