Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej restaurace se 4 byty

Nabídka
5.1.2018
Prodej restaurace se 4 byty
České Budějovice
Cena neuvedena

Prodej soukromého penzionu, Štěpáno

Nabídka
5.1.2018
Prodej soukromého penzionu, Štěpáno
České Budějovice
8 000 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného penzionu v malé vesnici Štěpánovice, 7km od lázeňského města Třeboň, krajské město České Budějovice je vzdáleno 18 km. Z malého přízemního domku byla v roce 2007 vystavěna pěkná moderní a funkční stavba se zastavěnou plochou 452 m2, která disponuje 4 kompletně vybavenými apartmány, samostatnými koupelnami se sprchovým koutem nebo vanou a jeden apartmán disponuje velkou terasou. Na přilehlé zahradě 1115 m2 se nachází bazén, velké travnaté hřiště na relaxaci a příjemné posezení s možností grilování. K dispozici je prostorné parkoviště a kolárna. Na pozemku je též víceúčelová stavba, která slouží např. jako garáž, sklad apod. Penzion je velmi oblíbený, hosty pozitivně hodnocený na stránkách Booking.com, se stálou klientelou. Vytápění objektu zajišťuje plynový kotel a krb s výměníkem pro celý objekt. Ohřev teplé vody bojlerem. Lokalita nabízí hostům restauraci i obchod ve vesnici, cyklostezky po celé Třeboňské pánvi, k rybníku Svět projížďkou za 10 minut. Koupě penzionu je nabízena s kompletním vybavením a marketingem – možno ihned zahájit provoz bez nutných dalších investic. Doporučujeme jako výhodnou investici, pro firmy možnost odpočtu DPH. Požadovaná cena je včetně kompletního vybavení. Velmi výhodná poloha vzhledem k nedostatku ubytovací kapacity v okolí. Rádi vás pozveme na prohlídku, pro další informace volejte RK. Ev. číslo: 612399.

K prodeji bývalý motorest

Nabídka
18.12.2017
K prodeji bývalý motorest
Jindřichův Hradec
5 922 000 Kč

Prodej hostince s turistickou ubyt.

Nabídka
24.11.2017
Prodej hostince s turistickou ubyt.
Jindřichův Hradec
4 940 000 Kč

Prodej, hostinec s turistickou ubytovnou, Chlum u Třeboně. Hostinec s turistickou ubytovnou, 4 pokoje, 12 lůžek, kapacita hostince 45 míst, Chlum u Třeboně. Hostinec s turistickou ubytovnou je dvoupodlažní budova částečně podsklepena. V přízemí s hlavní místností a výčepem je posezení pro 25 osob, 1 kulečníkový stůl, dále jídelna-salonek, 2 kulečníkové stoly, 20 míst, kuchyně, 3 skladové místnosti a místnost bývalého řeznictví. Z chodby jsou vstupy do sociálního zařízení hostince a schody do sklepa a II. podlaží, kde jsou 4 pokoje pro ubytování s 12-ti lůžky, koupelny s umyvadlem a sprchovými kouty, WC. Chodbou je přístup do předsálí a odtud do velkého sálu (90 m2) s vnitřním balkonem. Dále jsou zde 2 sklady a šatna. Sál s předsálím momentálně neslouží svému účelu. Velký prostor pod mansardovou střechou je možno půdní vestavbou upravit pro další zvýšení ubytovací kapacity, případně jako byty. Budova je z cihelného zdiva se známkami mírné vlhkosti. Stropy dřevěné trámové, střešní krytina pálené tašky, omítky štukové, podlahy - parkety, keramická dlažba, koberec, PVC. Do suterénu se čtyřmi místnostmi vede nákladní výtah. Vytápění plyn.tělesy WAF, přímotopy, krb v místnosti hostince. Součástí nemovitosti je vlastní příjezdová cesta na zahradu a k objektu, který náleží k nemovitosti. V tomto objektu jsou 2 garáže pro osobní auta a další místnosti, které je možno využít jako sklady. Zahrada je částečně oplocena. Městys Chlum u Třeboně je vyhledávané turistické místo v oblíbené krajině jižních Čech. V okolí hustá síť cyklostezek, koupání v přírodních rybnících a pískovnách, lázeňské město Třeboň je vzdáleno 16 km, Novohradské hory - 18 km. Hraniční přechody do Rakouska ve vzdálenosti 5 a 20 km (Chlum - Schlag, Halámky - Neu Nagelberg.) Možnosti využití této nemovitosti jsou v zachování stávajícího provozu, nebo rekonstrukcí navýšit ubytovací kapacitu. Další možnost je upravit objekt pro bydlení, nebo jako domov pro seniory. Zajistíme financování za výhodných podmínek. Číslo nabídky N34541. Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N34541. ID nabídky: N34541.

Prodej, penzion, 3+1, 2x 1+kk, tera

Nabídka
13.11.2017
Prodej, penzion, 3+1, 2x 1+kk, tera
Český Krumlov
3 000 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej penzionu se třemi byty: 3+1 (108 m2) a 2 x 1+ kk (35 m2), dvěma terasami, sklepem a skladem, na krásném místě v podhradí, přímo u vody na pravém břehu řeky, v obci Rožmberk nad Vltavou. V přízemí dvoupodlažní budovy jsou umístěny dvě bytové jednotky 1+ kk s příslušenstvím: kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC, oddělené vstupem do domu s předsíní ve střední části domu, na nějž navazuje schodiště do patra. V pravo od něj je umístněna kotelna s kotlem na tuhá paliva, skladiště dřeva a bojler. V prvním patře se nalézá dokola průchozí byt 3+1 o celkem 108 m2. Ze schodiště se vystupuje na podestu, na ní vpravo navazuje samostatná kuchyň, dále obývák (26 m2), pokoj (12 m2), ložnice (28 m2), komora (10 m2), ze které je přístup do koupelny s vanou, umyvadlem a částečně odděleným WC, a také zpět na podestu. Dům, umístněný v zářezu do skalnatého svahu, byl založený již ve středověku. Od té doby prošel mnoha úpravami, naposledy v nedávné době a momentálně nevyžaduje zásadní investice. Nová je fasáda, dřevěná eurookna, rozvody vody a odpadů napojených na kanalizaci. Aktuálně se zatepluje půda. K dispozici jsou dvě terasy, dřevník, sklad a vinný sklípek. Krásné prosluněné místo s výhledem na řeku. Komplet foto na domovských stránkách. Financování hypotékou zajištěno. Ev. číslo: 609514. Včetně RK a právních služeb, +4%daň.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes