Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Obchodní prostor, 170 m2

Nabídka
20.11.2017
Obchodní prostor, 170 m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612759.

Zavedená restaurace

Nabídka
20.11.2017
Zavedená restaurace
Plzeň - sever
4 390 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zavedené restaurace s ubytováním v Plasých okr.Plzeň-sever.K domu náleží parcela o výměře cca 1159m2.Dům v posledních několika letech procházel postupně rekonstrukcí, je zde nová střecha, výměna oken(dřevo), fasáda, vnitřní sociální i provozní vybavení.Tato nemovitost je celkově velice zajímavá, v současné době je zde zavedená restaurace k příjemnému posezení a ubytování nebo například bydlení pro větší rodinu.Nemovitost nabízí různé možnosti podnikání a rozvíjení vlastních představ.V přízemí je restaurace, výčep-6 míst, lokál 36-míst, salonek-12 míst, kuchyň, kancelář, sklad a sociální zařízení pro personál i hosty.V prvním patře je momentálně 6 pokojů pro hosty s 18 lůžky, chodba a sociální zázemí.Zde je možné vybudovat vlastní prostorné bydlení.Dále je zde podkroví které není využito.Topení je v celém domě ústřední na plyn a současně je zde kotel na TP.Voda je zde užívána z městského řádu a odpady jsou svedeny do kanalizace.Součástí prodeje je stavba která dříve sloužila jak řeznická výroba, další prostory pro podnikavé majitelé.U domu je příjemná zahrada s venkovním posezením.Restaurace leží v klidné části města a v této lokalitě naleznete vše co potřebujete k běžnému životu.Velká výhoda dojezd do Plzně cca 25 min.Cena u této nemovitosti je celkem zajímavá, nabízí výhodnou investici.S případným financováním Vám rádi pomůžeme. Ev. číslo: 583112. cena k jednání.

Nabízíme exkluzivně prodej pozemku

Nabídka
19.11.2017
Nabízíme exkluzivně prodej pozemku
Příbram
990 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný prodej pozemku, který je určený pro stavbu farmy spojené s chovem koní a hospodářských zvířat a zároveň je možné na tomto pozemku postavit jeden rodinný dům pro bydlení osob přímo spojených s provozem dané výroby. Přípustné je zřizovat související technickou a dopravní infrastrukturu. Celková zastavěnost pozemku o rozloze 6204 m2 je 20%. Tento samostatný pozemek bez sousedů leží v mírném jižním svahu hned vedle rybníka, kde nejbližší soused je vzdálen asi 200m - nabízí tedy budoucímu majiteli absolutní klid na místě s velmi pěkným pohledem do okolní krajiny. K pozemku nejsou zatím přivedeny IS (předpoklad - využití alternativních ekologických energetických zdrojů energie), garance od ČEZ - možnost napojení elektřiny. Pozemek je určen ÚP k této výstavbě, obec s tímto záměrem souhlasí a po vyřízení územního rozhodnutí je možné ihned stavět. Pozemek leží jihovýchodně od obce Zalužany, kde je základní občanská vybavenost (obchod, restaurace, pošta, obecní úřad, autobusová zastávka), Orlická přehrada 1,5km, jen 10min. nájezd autem na rychlostní komunikaci R4 směr Praha - Jižní Čechy. Více info v RK. Cena je stanovana s provizí RK. Provize RK zahrnuje veškerý právní servis včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Hypotéční specialista v RK. Ev. číslo: 604523. Cena je stanovena včetně provize a právního servisu.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes