Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem, obchodní prostor 170m2

Nabídka
24.4.2018
Pronájem, obchodní prostor 170m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612759.

Pronájem, obchodní prostor 115m2

Nabídka
24.4.2018
Pronájem, obchodní prostor 115m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodní prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612746.

Pronájem, obchodní prostor 434m2

Nabídka
24.4.2018
Pronájem, obchodní prostor 434m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612742.

Pronájem, obchodní prostor 55m2

Nabídka
24.4.2018
Pronájem, obchodní prostor 55m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612745.

Pronájem, obchodní prostor 50m2

Nabídka
24.4.2018
Pronájem, obchodní prostor 50m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612740.

Prodej komerčního objektu 2.250m2

Nabídka
24.4.2018
Prodej komerčního objektu 2.250m2
Uherské Hradiště
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zcela nové a reprezentativní dvoupodlažní budovy. V přízemí objektu se nachází prodejní showroom 525 m2, dále prodejna 110 m2, dvě servisní haly s průmyslovou myčkou (2x150 m2), technické a sociální zázemí (70 m2) a samostná pizzerie 120 m2. V 2.patře budovy se nachází druhý showroom 525 m2, zasedací místnost 50 m2, technické a sociální zázemí (75 m2) a prostorná terasa 475 m2, kterou je možno využívat jako letní zahrádku s posezením. Obě podlaží jsou propojena vnitřním výtahem a venkovními nerezovými schody, které současně slouží jako bezpečnostní prvek. Budova je řešena jako ocelová konstrukce. Opláštění je provedeno PUR panely, showroomy jsou kompletně proskleny. Veškerá okna jsou hliníková, tepelně izolační, osazena bezpečnostními elektro roletami. Veškeré vnitřní dveře jsou obložkové. Na podlahách je položena keramická dlažba, v showromech je exkluzivní, ve vysokém lesku. V realizačním zázemí objektu je prostor pro autoservis a oddělenou automyčku. Vytápění je zajištěno ze zásobníku ZP. Pizzerie je od autosalonu oddělena, má samostatné měřiče elektřiny a plynu, samostatné topení a samostatný vstup. Jak autosalon, tak i pizzerie jsou bez jakéhokoliv technologického vybavení. Celková užitná plocha autosalonu je 2250 m2, zastavěná plocha 1275 m2, zpevněné plochy a zeleň 441 m2. K autosalonu dále náleží parkoviště pro 11 vozů (327 m2). Autosalon je umístěn vedle komunikace E50 z Uherského Hradiště směr Brno. Samotná budova je ve své lokalitě unikátní a reprezentaivní. Je velmi dobře řešena a lze ji po drobných úpravách využívat i k jiným komerčním účelům (vzorková prodejna, herna, casino, reprezentaitivní sídlo firmy, apod.). Dostupnost do aUherské Hradiště (3 km), Zlína (27 km), Brna (66 km) . Mimořádně atraktivní nemovitost . Doporučujeme ! Ev. číslo: 618152.

Obchodní prostor k pronájmu 66m2

Nabídka
24.4.2018
Obchodní prostor k pronájmu 66m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nové lukrativní obchodních prostory v budově OD13, v centru krajského města, v bývalém průmyslovém areálu Svit. Již dnes je areál velkým obchodním, kulturním a vzdělávacím místem v centru města Zlína. Budova OD13 je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, bylo provedeno např. kompletní zateplení pláště a střechy budovy vč. instalace nových okenních výplní. Veškeré instalace a technologie vodo, topo, elektro a VZT byly zcela vyměněny za nové, moderní a energeticky úsporné. Obchodní dům na ploše přibližně 8.000 m2 nabízí plochy pro obchod, služby, zábavu, kanceláře. Jeho součástí je také kryté parkoviště pro 53 vozidel. Aktuálně doobsazujeme volné komerční plochy na tzv. nákupním mole, které je již zpřístupněno veřejnosti a kancelářské prostory ve 3.NP budovy OD13. V OD13 je již v provozu např.plzeňská restaurace PUOR, drogerie TETA, kavárna Továrna a Boutique Gurmán, restaurace Fit Food, Pekárna u Jahodů a další provozy. Součástí standardního provedení komerčních prostor k pronájmu jsou: - lité podlahy - instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla - přípojky SLP-data - VZT, včetně regulovatelných výustků - rozvody vody včetně umístění odpočtového měřidla - topná tělesa Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně - CCTV kamerový systém - zařízení EPS a EVR - přívody pro vlastní EZS v komerčních jednotkách Cena pronájmu komerčních a kancelářských prostor je individuální dle velikosti a vybavení prostoru, délky trvání nájemního vztahu a bonity Nájemce. Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a staňte se spokojenými partnery společnosti PMT Real s.r.o. Ev. číslo: 612767.

Podnájem salonu 40m2, centrum

Nabídka
24.4.2018
Podnájem salonu 40m2, centrum
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje na základě výhradní dohody s majitelkou pronájem exkluzivních komerčních prostor v samotném centru Zlína. Jedná se o přízemní a suterenní prostor s celkovou rozlohou 40 m2 na frekventované ulici, určené k provozování služeb v oboru kosmetiky, masáže, kadeřnické služby, prodej kosmetiky či jiných produktů spojené se zdravím , výživové poradenstvím atp. V posledních letech je zde provozováno zavedené studio krásy se stálou klientelou zrekonstruované v roce 2015. Provozované k poradenství vizáže a prodeji kosmetiky, kosmetické a masérské služby. Nábytek na míru ve vysokém lesku pro prodej a poradenství, křišťálový lustr, doplňky Swarovski, 2 velká zrcadla, toaletní stolek, designové židle, velká vitrína s úložnými skříněmi, barové židle, prezentační prosklený stůl. Prostory se nabízí vybavené kvalitním nábytkem na míru ( viz foto), skládají se ze 2. částí: Horní patro: nábytek na míru ve vysokém lesku pro prodej a poradenství, křišťálový lustr, doplňky Swarovski, 2 velká zrcadla, toaletní stolek, designové židle, velká vitrína s úložnými skříněmi, barové židle, prezentační prosklený stůl. Spodní patro : zůstává kompletní vybavení nábytek na míru - viz foto (bez postele), WC, sprchový kout, přípojka na pračku , lednice , kosmetické léhátko, kosmetický pojízdný stolek 2x, kosmetická lampa, skříň, zrcadla, sedačka se stolkem, toaletní stolek s židli, možnost i 2 dekorativní stolky po domluvě. Výloha na reklamu- možné polepy, vstup přímo z chodníku. Velkou předností je možnost parkování ( placené) přímo před salonem, rovněž snadná dostupnost MHD, atraktivní lokalita .V ceně nájmu je internet, zál.voda, zál.teplo, klient si platí pouze spotřeb.elektřinu. Vřele doporučujeme, prohlídky po domluvě s makléřem, volné ihned. ( dohodou) Ev. číslo: 618040. + RK, + elektřina 500, -.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes