Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Středočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem restaurace 77m2, Kolín

Nabídka
21.1.2018
Pronájem restaurace 77m2, Kolín
Kolín
17 500 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem velmi stylového restauračního provozu o celkové ploše 77 m2 a kapacitě cca 30 zákazníků v centru města Kolín přímo na náměstí v budově kulturní památky s podloubím. Restaurace s atmosférou amerických 50. let je zkolaudována a byla využívána jako denní bar, který je stylizován do tzv. diner, což byly od přelomu 19. a 20. století v Americe velmi oblíbené stravovny dokud je nevystřídaly fast-food řetězce. V těchto diners se servírovalo především americké jídlo v podobě hamburgerů, vícevrstvých sendvičů, toastů, ale i omelet, vaflí nebo palačinek. Podávalo se zde kafe, alkoholické nápoje nebo třeba milkshaky. Pro všechny tyto účely je také bar kompletně zařízený vybavením v celkové hodnotě 425.000, -. Dispozice prostor: z průchodu budovy se vchází do kryté předzahrádky, z ní pak přímo do samotného baru s dlouhým pultem a barovými židlemi. Za pultem se nachází přípravná místnost se spíží a vpravo od vchodu vede chodbička k toaletám. Vzduchotechnika v baru poskytuje odvětrávání výparů z přípravy pokrmů, která probíhá přímo před zákazníky. Pro bar je s městem dojednán předsunutý prodej v podloubí a spolu s průchodem nabízí široké využití pořádání řady akcí. V zadní části budovy se dále nachází otevřený dvůr, který se v současné době rekonstruuje a který by mohl v budoucnu případně rozšířit provoz o další možnosti jako je letní zahrádka či střešní terasa. Veškerý provoz včetně topení je na elektriku, která tvoří většinu nákladů. Dále je možnost využití internetového připojení s měsíčními náklady cca 400, -. Skládá se jedna kauce ve výší měsíčního nájmu a provize RK. Nakonec nabízíme zajímavou a podnětnou možnost převzít v průchodu i druhý provoz (sklepní vinotéka) za zvýhodněných podmínek a vytvořit vzájemně prospěšné portfolio služeb a diverzifikovat investice. Ev. číslo: 17047.

Nebytový prostor po rekonstrukci, 1

Nabídka
21.1.2018
Nebytový prostor po rekonstrukci, 1
Praha - východ
22 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje dlouhodobý pronájem velmi zajímavého nebytového prostoru o výměře 152 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí (podlahy, zdi, elektroinstalace, topení, sociální zázemí atd.). Tvoří jej oddělená kancelář, sociální zázemí a prostor, který lze i jednotlivě rozčlenit. Byl využíván jako autodílna, k čemuž je také technicky uzpůsoben. Vzhledem ke své dispozici a výměře jej ale lze využívat i k jiné činnosti jako např. skladové, k lehké neobtěžující výrobě apod. Klenuté stropy dotváří atmosféru celého prostoru. Díky svému umístění a velké manipulační ploše před objektem je možný i příjezd větších vozidel. Předností je možnost parkování přímo u domu a vzhledem k tomu, že se areál navečer uzamyká bránou, je i velmi bezpečné. Topení zajišťuje vlastní plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Samozřejmostí je vybavená kuchyňka, sprchový kout a samostatná toaleta. Spotřeba vody je měřitelná, elektřina i plyn se převádí přímo na nájemce, který si sám stanoví výše záloh dle svého uvážení a činnosti. Výborná dopravní dostupnost je samozřejmostí (rychlý výjezd na R10, D11 i do centra Prahy apod.) , taktéž kvalitní občanská vybavenost (Norma, řeznictví, restaurace, LIDL, TESCO, služby atd.) Prostor bude volný k 1.3.2018, prohlídky jsou po dohodě možné již nyní. PENB není zatím k dispozici, proto v souladu se zákonem uvádíme energetickou hodnotu „G“. Ev. číslo: 616889. Cena k jednání, plyn a elektřina se budou převádět přímo na nájemce.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes