Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, výrobní hala, 420 m2, Rapotín, okres

Nabídka
28.6.2017
Prodej, výrobní hala, 420 m2, Rapotín, okres
Šumperk
3 900 000 Kč

Prodej, výrobní hala, 420 m2, Rapotín, okres Šumperk.Kolem areálu je pozemek o výměře 1288 m2 tvořící dostačující zpevněnou parkovací a manipulační plochu pro větší dopravní prostředky, a který je oplocen a zpřístupněn dvěma vjezdy z přilehlé asfaltové komunikace. Stavební objekt o zastavěné ploše 292 m2 je zkolaudován jako zámečnická dílna se zázemím a dalšími volnými prostoty. Převážná část objektu je přístavbou z roku 2015. Objekt je přízemní, s volným půdním prostorem a s dominantní 3-patrovou věží. Dispozice objektu je řešena velmi prakticky a účelně - v přízemí je otevřená dílna (122m2) s dvěma vraty, výška stropu až 2,9 m, a zázemí – sklad, kancelář, šatna s kuchyňkou a soc. zařízením včetně sprchového koutu, dále je zde přístřešek zpřístupněn i z objektu na dodávku a osobní auto. V prvním patře je další kancelář a volný půdní prostor (140 m2). V dalších patrech věže je denní místnost a vyhlídkové patro do krajiny.Objekt je napojen na obecní vodovod a veřejnou kanalizaci. Elektrika 220 / 380V, jistič 50 A. Na střeše objektu je umístěna fotovoltaická elektrárna o 9 kW, licence udělena v roce 2012, která převážně pokrývá spotřebu elektřiny v objektu, přebytky pak jdou do sítě. Vytápění je řešeno ústředně s kotlem na tuhá paliva se zásobníkem a ohřev TUV bojlerem. Zateplení polystyrenem a minerální vatou. K objektu je možné koupit i současné zařízení zámečnické dílny. Nemovitost doporučujeme k podnikání pro jeho strategicky vhodnou polohu a nízké provozní náklady. ID nabídky: 1028.

Komerční objekt (905 m2) na pozemku (6 533 m2),

Nabídka
23.6.2017
Komerční objekt (905 m2) na pozemku (6 533 m2),
Prostějov
4 400 000 Kč

Komerční objekt (905 m2) na pozemku (6 533 m2), Prostějov, Lipová, 189.Nabízíme k prodeji formou aukce multifunkční komerční objekt společnosti AKORD, spol. s r.o. v Lipové, který byl kolaudován v roce 2003. Stavba je cihlová, se zateplenou fasádou a plechovou střechou. Místnosti oddělené. Sociální zázemí, umývárny, kanceláře. Zastavěná plocha činí 905 m2 a pozemek před a za objektem je udržovaná zatravněná plocha a dále pozemek sloužící jako příjezdová zpevněná cesta k rampám a přímo k budově. Tato část pozemku je využívaná jako prostorné parkoviště. Celkem tedy pozemek okolo objektu představuje 6.533 m2. Společnost, která objekt prodává, v této nemovitosti provozovala tradiční kovovýrobu. Nemovitost se prodává bez strojů a vybavení, které je patrné na fotografiích. Nespornou přidanou hodnotou této stavby je její širší využití pro různé možnosti podnikání. Např. různé druhy výroby, skladové prostory, obchodní dům, supermarket, wellness služby, možnost přebudování na bytové prostory, ubytovací a rekreační zařízení, či přebudování na dům pro seniory, soukromou školu atd. Tato nemovitost je vhodná i k přestavbě na luxusní bydlení pro náročného klienta, který touží po velkém pozemku a soukromí. Pod objektem je suterén s přípravou na výtah a možností dalšího využití, např. prádelna, sklad, sklepy, wellness zázemí. Dále možnost vybudování minimálně dvou nadstandardních velkometrážních bytů v podkroví. K této nemovitosti je možné přikoupit i další objekty v obci Lipová, které máme též v nabídce v aukci, kde má prodávající společnost sídlo firmy a kanceláře a další část výroby a dále sousední dům. Tyto aukce poběží 19.7. Tuto nemovitost vzhledem k ceně, umístění v obci a rozsáhlému pozemku vřele doporučujeme k investici. GPS: 49°31'51.27"N, 16°51'42.23"E. Datum konání aukce: 25.7.2017. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná. ID nabídky: 5319AD1707P.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes