Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Praha

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Obchodní prostor

Nabídka
24.5.2017
Obchodní prostor
Praha 4
89 990 Kč

K pronájmu nabízíme obchodní prostor se skladem a kancelářemi, 402 m2, Praha 4 - Nusle.Předmětem nájmu je skladová hala s prodejnou a kancelářemi o rozměrech skladová a prodejní hala 331m2 a prodejna 62m2 se zázemím. Prodejna a 2x kancelář celkem 64 m2 je vybavena samostatnou dvojitou klimatizací s DO, kuchyňka s kuchyňskou linkou má 4m2, WC se sprchovým koutem 3m2. Prostory jsou vhodné na výdejní sklad se vzorkovnou nebo e-shop, či dílna - malá výroba s kanceláří a zázemím atd.. Prostory jsou volné od 1.4.2017 předpokládaná doba pronájmu 3-5let. Celý areál je po rozsáhlé rekonstrukci včetně střechy a fasád a přilehlých chodníků. Hala je cihlová zateplená a vytápěná řadová přízemní budova. Hala má zátěžovou dlažbu a nové zářivky plastové výlohy s bezpečnostní folií. Výška stropu v hale: 4,8m a vjezdová vrata s elektrickým pohonem rozměr: 3x3m. Vstupní plastové bezpečnostní dveře šířka cca 90cm výška 206cm. 2x výloha šířka 250cm výška 180cm s bezpečnostní folií. Vybavení a rozvody jsou ústřední topení s vlastním plynovým kotlem na WC, oplocení v zadní části trapézovým plechem 2,5m s ostnatým drátem, internetové připojení je možné pomocí mikrovlnné antény nebo ADSL, strukturovaná PC síť – snadný skrytý rozvod po celé provozovně. Živelné pojištění pronajatých prostor včetně vandalismu je v ceně. Alarm včetně protipožárních čidel a možností zapojení na PCO, plastové výlohy s bezpečnostní folií, centrální vysavač 5x zásuvka pro tichý úklid po celé provozovně, vzduchový rozvod 10 bar pro drobnou výrobu, hasicí přístroje 3x, hydrant 1x, 2x zásuvka 380V. Vjezd před halou slouží jako vyhrazené parkovací místo a další parkování ve slepé ulici je snadné. Vlastní vyhrazené parkoviště pro zákazníky v čele areálu má 14 míst. Bus a Tram je v místě a Metro C v těsné blízkosti. Snadný dostup na dálnici D1 i centrum I.P.Pavlova, nám. Míru nebo Karlovo nám. K dispozici reklamní plochy, osvětlený reklamní panel nad výlohami 20m x 1,8m je v ceně nájmu. Reklamní totem v trávníku před křižovatkou šířka 134cm výška 218cm je za cenu 1.000Kč bez DPH za měsíc a billboard v čele areálu nad parkovištěm 2,63m x 4,91 m je za 4.000 Kč bez DPH za měsíc. Totem a billboard není v ceně nájmu a jejich pronájem není podmínkou. Prostor se nehodí pro autoservis – auto vjede velmi těsně, je i nízký strop. Prostor je přímo u tří škol, proto je nevhodný pro výherní automaty, sexshop atd.. Předmět pronájmu není na prodej. K ceně pronájmu se vždy účtuje zákonné DPH. Kauce činí jeden a půl nájemného. Prohlídku doporučujeme. Uvádíme energetickou třídu G, z důvodu nepředložení průkazu energetické náročnosti budovy. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná. ID nabídky: IETP93937.

Pronájem vybavené restaurace

Nabídka
24.5.2017
Pronájem vybavené restaurace
Praha 10
69 000 Kč

Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes