Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Praha

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem lukrativního obchodního prostoru 171,50

Nabídka
18.9.2017
Pronájem lukrativního obchodního prostoru 171,50
Praha 5
59 166 Kč

Pronájem nebytových prostor, Praha

Nabídka
25.9.2017
Pronájem nebytových prostor, Praha
Praha 10
16 400 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytových prostor v Praze 10 - Horní Měcholupy vhodných pro provozování servisu pro opravy nástrojů, zahradní techniky, jízdních kol a jiného sportovního náčiní, případně jako elektromontovny např. pro montáž rozvaděčů apod. či k provozování lehčí výroby. Celková plocha prostor je 82 m2, z toho místnost pro zázemí 16,3 m2 a soc. zázemí 7 m2. Zbývající plochu 59 m2 lze připravit pro nového nájemníka dle jeho požadavků. V současnosti je hlavní prostor rozčleněn na vstupní prostor, místnost příjmu, dílnu, místnost k mytí motorů, místnost se zavedeným tlakovým vzduchem a s odsáváním, která byla využívána jako zkušební komora spalovacích motorů k dispozici je sociální zařízení i se sprchovým koutem a místnost pro zřízení zázemí. Pro potřeby zásobování je možné využít venkovní nákladovou rampu. Prostory jsou umístěny v suterénu administrativní budovy v uzavřeném areálu s ostrahou, přičemž do prostor vede vlastní přímý vchod z přilehlé ulice. Areál je začleněn do původní zástavby převážně rodinných domků a současné nové moderní bytové zástavby. Měsíční nájemné činí 200 Kč/m2 bez DPH, výše měsíčního poplatku za služby bude stanoven podle charakteru činnosti, která bude v prostorách provozována. V úhradě za služby je započítána spotřeba elektřiny vlastní i společných prostor, teplo a teplá voda, vodné, stočné, výtah, úklid společných prostor, likvidace odpadu, recepce, ostraha. V areálu je možnost placeného parkování: osobní automobil za 600 Kč/m a dodávka do 3,5 t 900 Kč/m. Úhrada za používání internetu o rychlosti 20 Mb činí 500 Kč/měsíc. Doba provozu budovy není omezena, prostory jsou střeženy kamerovým systémem a EZS napojeným na CPO - výjezd. Oblast je dostupná MHD a v místě je možnost nákupů. Neplatíte provizi. Ev. číslo: 16472.

pronájem obchodního prostoru, 72m2,

Nabídka
23.9.2017
pronájem obchodního prostoru, 72m2,
Praha 5
16 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodního prostoru, 72m2, na Hořejším nábřeží, na pražském Smíchově v Praze 5 . Nabízený nebytový prostor je určen k podnikání, paralelně možno využít i k bydlení. Nebytový prostor sestává z provozovny, která je přístupná z Hořejšího nábřeží a její součástí je výloha. Vstup do provozovny je jištěn trojitou bezpečnostní ochranou: roleta, bezpečností dveře a mříže ve dveřích i výloze. V provozovně je instalován alarm. Součástí nebytového prostoru je prostorná místnost, vhodná jak k bydlení tak i podnikání; dále kuchyně s kvalitní kuchyňskou linkou (vybavena myčkou, plynovým sporákem s el.troubou); malou koupelnou; samostatně umístěným WC; komorou a chodbou. V oknech jsou bezpečnostní mříže a součástí zařízení jsou i bezpečnostní vstupní dveře NEXT. Vytápění je zajištěno vafkami. Na podlaze je kombinace dlažby a parket. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo a přípojka na pračku. V objektu zavedeno digitální vysílání, tel. linka a ADSL internet. Tento nebytový prostor je určen k dlouhodobému pronájmu (min.12 měsíců). Nebytový prostor se nachází v lokalitě s dobrou dopravní dostupností, zastávka tramvaje Zborovská 2 minuty pěšky, stanice metra trasy B (Karlovo náměstí - výstup Palackého náměstí a stanice Anděl) 5 minut pěšky. Měsíční náklady: nájem + 600, -Kč/osoba záloha na služby + přepis energií (el.energie + plyn) na nájemcea. K pronájmu od října 2017. Prohlídky po dohodě. Ev. číslo: 614526. + 600, - Kč služby/osoba + přepis energií.

Pronájem víceúčelové haly s prodejn

Nabídka
25.9.2017
Pronájem víceúčelové haly s prodejn
Praha 4
34 020 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem víceúčelové haly s kancelářemi v Praze 4, Nusle o celkové rozloze cca 180 m2, vhodné např. na kanceláře – open space, vzorkovnu, e-shop, dílnu s drobnou výrobou, tělocvičnu se zázemím, případně show-room atd. Prostory jsou po celkové rekonstrukci. Rozměry: hala 127 m2, dvě kanceláře – 24,1 m2 a 19,8 m2 s kuchyňkou, sklad - 4 m2, 2x WC se sprchovým koutem - 5,1 m2. Uzavřená samostatná terasa - 55 m2. Výška stropu v hale je 2,65 m. Na podlaze je dlažba, okna jsou plastová, vstupní dveře mají šířku 86 cm a výšku 197 cm. Bezbariérový přístup s nájezdovou rampou. Internetové připojení je možné pomocí mikrovlnné antény nebo ADSL, po celé provozovně je skrytý rozvod strukturované PC sítě, je zaveden alarm včetně protipožárních čidel a možností zapojení na PCO. K dalšímu vybavení náleží centrální vysavač pro tichý úklid po celé provozovně s 5 zásuvkami, vzduchový rozvod 10 bar pro drobnou výrobu, 2x zásuvka 380 V, 2 hasicí přístroje a 1 hydrant. Topení je zajištěno vlastním plynovým kotlem. K dispozici je vyhrazené parkovací místo před halou, 14 míst pro zákazníky na vlastním parkovišti a další místa v ulici, kde se areál nachází. Horní plachta v rámu v čele haly 6,5 m x 2,3 m je v ceně nájmu, další možná reklama je zpoplatněna. Stanice autobusu a tramvaje je v místě a metro C v těsné blízkosti, snadný dostup na dálnici D1 i do centra. Měsíční nájemné bez terasy je 189 Kč/m2 - 34.800 Kč bez DPH a služeb. Měsíční nájemné terasy je 2.900 Kč. K ceně pronájmu se vždy účtuje zákonné DPH, služby se zúčtovávají měsíčně odečtem z podružných měřidel – odhad 3.500 Kč bez DPH, kauce jeden a půl měsíčního nájemného. Volné ihned. Provizi neplatíte. Ev. číslo: 16208.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes