Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej zemědělské usedlosti

Nabídka
21.4.2018
Prodej zemědělské usedlosti
Jindřichův Hradec
Cena neuvedena

Prodej zemědělské usedlosti 15 037 m² Vícemil, okres Jindřichův Hradec, info o ceně v RK . Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost, skládající se z komplexu obytného a hospodářských budov, která se nachází v obci Vícemil v okrese Jindřichův Hradec.Součástí prodeje je i kompaktní soubor pozemků vhodný pro rekreačně-pobytový areál nebo i pro jiný komerční nebo soukromý záměr (sklady, výrobny s bytovým zázemím, agroturistika). Jedná se o cca 1,5 ha s pěti velkými stavebními parcelami, na kterých jsou rozlehlé budovy, které lze využít buď k rekonstrukci nebo na materiál - poctivé cihlové zdi, krovy - suť na terasy, podezdívky, zpevněné cesty, arch.prvky atd. Na pozemcích je vlastní voda (prameniště, 2 kopané studny s vydatnými zdroji kojenecké vody, podzemní rezervoáry), elektřina 220/380V, kanalizace, tel. linka, WiFi, nově vybudovaná obecní kanalizace a přípojka. Obytná část – je s uzavřeným slunným dvorem a po částečné rekonstrukci.Započaté rekonstrukci – nově podlahy v kuchyni, pokoji, koupelně, předsíni – komplet nové rozvody elektřiny (vč. termostatu a NP), vody, odpadů. Dispozice obytný části: sednice (největší pokoj), denní místnost s kuch. koutem, pokoj (ložnice) s předsíní (kanclík), prostorná koupelna (s vanou, sprch. koutem, umyvadlem, WC, pračkou), předsíň, veranda – stav odpovídá před deseti roky v duchu tradičního venkovského stavení. Lokální vytápění krbovými kamny domácí výroby (topeniště 1,2 m) - vyhřeje celý dům, stačí přikládat 2x denně TUV – ohřev elektřinou, připraveno pro solární kolektory (sú demontované) Umístění nemovitosti je na horním okraji velmi klidné obce s dobrým přístupem vhodným dokonce i pro kamiony. Celková plocha vlastního pozemku 15 037m2 Celková zastavěná plocha 3224 m2 Prohlídku nemovitostí doporučuji. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77471. ID nabídky: N77471.

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v centru

Nabídka
20.4.2018
Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v centru
Tábor
4 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v centru husitského města Tábor. Tento zděný dům o dvou nadzemních podlažích se nachází v Budějovické ulici u Křižíkova náměstí. Skládá se z prodejních a bytových prostor, přičemž prodejní prostor o velikosti 100 m 2 se nachází v přízemí. V prvním patře je situována dílna, sklad a sociální zařízení, které patří k prodejně (40 m 2). Ve druhém nadzemním podlaží je dále umístěna bytová jednotka o dispozici 2+1 o výměře 60 m 2 s komorou, WC a koupelnou (odděleně), nově osazenými plastovými okny a novou kuchyňskou linkou se spotřebiči. Objekt je vytápěn ústředně - elektrokotel, přičem prodejna a bytová jednotka mají svůj vlastní kotel. Do bytu vede samostatných vchod ze tř. 9. května, nicméně vstup do obchodu, ve kterém se nyní nachází prodejna cyklistických potřeb, je z Budějovické ulice. V dohledné době proběhne rekonstrukce této ulice a před domem tak vzniknou nová parkovací místa. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě. Na bytový i obchodní prostor jsou uzavřeny nájemní smlouvy na dobu určitou s možností prodloužení v případě zájmu pronajímatele. Celkové výnosy nemovitosti tedy činí 18.000 Kč měsíčně (byt 5.000 Kč prodejní prostor 13.000 Kč). Další příjem je možný z reklamy umístěné na fasádě domu. PENB (průkaz energetické náročnosti budov) bude dodán při prodeji, ze zákonných důvodů uvádíme energetickou třídu G - mimořádně nehospodárná. ID nabídky: JH-4896.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes