Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej výrobního areálu, Štěpánovice u Českých

Nabídka
27.7.2017
Prodej výrobního areálu, Štěpánovice u Českých
České Budějovice
63 000 000 Kč

Prodej výrobního areálu, Štěpánovice u Českých Budějovic.V zastoupení majitele Vám nabízím rozestavěný výrobní areál ve Štěpánovicích, které se nacházejí 15 km od Českých Budějovic a 9 km od města Třeboň. Areál sestává z nedokončené stavby výrobní haly s přístavkem administrativně-sociálního zázemí, nedokončeného objektu vrátnice, zpevněných ploch a inženýrských sítí. Jednotlivé objekty jsou v různé etapě rozestavěnosti, výstavba je provedena v souladu s projektovou dokumentací. Součástí je platné stavební povolení na výstavbu areálu včetně veřejné čerpací stanice PHM s mycím boxem pro nákladní auta, areál je napojen na komunikaci I.třídy č.34, E49, E551 České Budějovice - Třeboň s mezinárodním provozem. Celková plocha nabízených pozemků činí 62.324 m2 (obdélník s rozměry cca 280 x 220 m), plocha rozestavěných pozemků 43.824 m2, nezastavěná plocha činí 18.500 m2. Již zkolaudované jsou: vjezd, vodovod, plynovod, kanalizace. Na pozemcích je rozestavěná dvoulodní průmyslová hala s železobetonovým skeletem o ploše 4032 m2. Rozměry: 126m x 32m, výška pod průvlakem u krajních sloupů je 6,0 m. První loď haly je konstrukčně připravena na mostový jeřáb o nosnosti 12,5 t. Konstrukce podlahy je ukončena v úrovni - 350mm. Konstrukce venkovních ploch je koncipována pro velkou zátěž a je velmi dobře odvodněná (retenční nádrž, odvodňovací příkopy). Plochy ukončené v úrovni - 150 mm jsou připravené na zadláždění 100 mm zámkovou dlažbou. Na pozemku je k dispozici vlastní budova trafostanice připojené k distribuční soustavě, koncipována pro dva transformátory každý s výkonem 630 kW. Výhodou bude připravovaný obchvat obce Lišov a Štěpánovice, který významně urychlí cestu do Českých Budějovic a poskytne velmi dobré napojení na připravovanou dálnici D3. Možnost využít jako sklady a pro výrobu, celková rozestavěnost na úrovni cca 50%. Další informace Vám velmi rád poskytnu při osobním jednání. Poznámka k ceně: + DPH. ID nabídky: 034N045135.

Prodej vybaveného autoservisu v centru Písku +

Nabídka
27.7.2017
Prodej vybaveného autoservisu v centru Písku +
Písek
15 990 000 Kč

Prodej vybaveného autoservisu v centru Písku + pozemek o velikosti 1214 m2, okr. Písek. Exkluzivně nabízíme k prodeji vybavený autoservis vč. parkovacích míst, kanceláře, boxu, technické místnosti, kompresorovny, skladu, garáže a bytu. Autoservis o zastavěné ploše 520 m2 má dílnu o velikosti 220 m2 se třemi sloupovými zvedáky (1x hydraulický, 2x mechanický), 1x hydraulickou plošinu, vybavení pneuservisu, geometrii, kompresor. Na dílnu navazuje čistící box o velikosti 26,5 m2 a dílna o velikosti 31 m2, šatna a umývárna s wc. Za dílnou se nachází technická místnost 13m2 a sklad. V budově je kancelář o velikosti 26,5 m2 s malou kuchyňkou, skladem 8 m2 a toaletou vč. umyvadla. Dále je v objektu byt o velikosti 45 m2 řešený jako 1+ kk s předsíní vstupní halou, koupelnou (vana, spracha, wc). Vedle bytu je umístěna dvougaráž. Pozemek o velikosti 1214 m2 je vydlážděn a částečně vysypán štěrkem a umožňuje parkovací stání pro cca 20 aut. Objekt má vlastní studnu, ale je zde i přípojka na vodovodní řád, elektřinu a plyn. Areál je ve výborném technickém stavu a pozemek o celkové výměře 1734 m2 je vhodný k podnikání, obchodu, drobné výrobě nebo jako pobočka či sídlo firmy. Doporučuji prohlídku. Evidenční číslo 69018. Majitel nemovitosti zatím nemá vypracovaný PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), proto se automaticky stanoví nejnižší třída energetické náročnosti budovy "G". Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N69018. ID nabídky: N69018.

Prodej, zemědělská usedlost s pozem

Nabídka
27.7.2017
Prodej, zemědělská usedlost s pozem
Český Krumlov
6 250 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej usedlosti na polosamotě v blízkosti Kaplice (2km), obklopené krásnou přírodou. Dům s uzavřeným vnitřním dvorem má zachovanou dvoupodlažní obytnou část se zázemím. Původně kamenná obytná budova má celkem 9 místností, v každém patře je kuchyně, dále 2 koupelny s WC, vnitřní průjezd a sklepní prostor. Prostor původní sýpky je po obnově na obytnou část s vnitřním prostorem otevřeným do krovu a umožňuje celoroční bydlení. Celá střecha stavení je nově pokryta alpskou betonovou taškou. Část objektu je zateplena. Objekt je napojen na elektrický proud a obecní vodovod, obecní kanalizační řad není k dispozici (septik). Ústřední vytápění (kotel na tuhá paliva) je rozvedeno po domě, v části podlahové vytápění. Elektrický bojler pro ohřev teplé vody. Objekt je prodejný včetně stávajícího vybavení nábytkem. Usedlost má předpoklady pro další stavební rozvoj – možnost dalšího využití podkroví, případně obnova a využití původních stájí po obvodu usedlosti přiléhajících k vnitřnímu dvoru. K prodeji nemovitosti jsou nově přiřazeny okolní ucelené pozemky o rozloze cca 4 000 m2, které bezprostředně navazují na usedlost. Atraktivitu lokality zvyšuje nejen její ojedinělá urbanistická situace, ale i vzdálenost k lákavým turistickým a rekreačním cílům (Český Krumlov – 19km, rekreační oblast Lipna – 35km, České Budějovice – 30km, Linec – 65 km). Doporučujeme prohlídku, zajistíme financování. Ev. číslo: 602910.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes