Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Vysočina

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej autoservisu s nadstandartním

Nabídka
21.7.2017
Prodej autoservisu s nadstandartním
Havlíčkův Brod
10 900 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej komerčním prostor a bytu na ulici Pražská v Havlíčkově Brodě. V přízemí dvoupodlažní budovy se nachází hlavní dílna autoservisu o 90 m2 (včetně skladu a sociálního zařízení) se dvěma hydraulickými hevery a kompletním vybavením pro provoz (diagnostika, geometrie, lis, automatická plnička klimatizace, nářadí). K dílně je k dispozici menší kuchyň s jídelnou (nutno obcházet zvenku). Součástí jsou i obchodní prostory o výměře 50 m2 (vchod z přední části budovy) a dvě místnosti po 21 m2, které je možno využít jako sklady nebo kanceláře. V prostorách původní budovy je menší byt (v současnosti využíván jedním z mechaniků), dva záchody a sprchový kout. K dispozici je také menší dílna o rozměrech 14 x 4,2 x 4 m s jámou (přibude hever). Obě dílny jsou vybaveny el. vraty. V zadní části domu je v současnosti malá kancelář majitele. 1. patro cihlové novostavby patří bytu se zimní zahradou o 45 m2 a terasou o 80 m2. Hlavní místností bytu je velký obývák s jídelnou a kuchyní o výměře 90 m2. Odtud vede chodba do dalších místností a vstup do ložnice přes malou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Chodbou se dostaneme do pokojů o výměře 21,27 m2, pokoje o 25 m2 s balkonem, druhé koupelny s vanou a sprchou o výměře 16-18 m2, do místnosti s WC, či technické místnosti (1,3 x 3,5 m). Touto chodbou můžeme vstoupit také do ložnice, která má okna na východ (22 m2). Najdeme zde i rozvody pro podlahové topení. V celém horním patře je možnost úklidu centrálním vysavačem, k dispozici je také internet a TV. K nemovitosti jsou k dispozici venkovní plochy před i za domem o výměře 1.250 m2 s možností odkupu dalších 1.250 m2. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, dálkový vodovod a plynovod. Energetický štítek v přípravě. Bližší informace ráda sdělím osobně. Cena včetně provize RK a právních služeb. Ev. číslo: 18967. VÝRAZNÁ SLEVA.

Prodej historického domu, Horní Cer

Nabídka
21.7.2017
Prodej historického domu, Horní Cer
Pelhřimov
1 590 000 Kč

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej velmi zajímavého historického domu v Horní Cerekvi, okres Pelhřimov. Jedná se o nejstarší dům, který se nachází na náměstí T. G. Masaryka v těsné blízkosti zámku, který byl kdysi propojem podzemní chodbou. Vzhledem k jeho umístění je možné tento dům využít jak k trvalému bydlení, tak i ke komerčním účelům. Obytná plocha domu je 220 m2. V přízemí domu se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, WC, koupelna a velká terasa. V suterénu se původní, zrekonstruovanou chodbou vchází do dvou ložnic. Z jedné ložnice je vstup do koupelny a WC. Dům může být využíván jako vícegenerační s vlastními samostatnými vchody. K domu náleží velká půda, která se nabízí k dalšímu zbudování obytných prostor. Jsou zde rozvody plynu, vody, kanalizace, internet, televize. Vytápění domu je zajištěno lokálním vytápěním jak na tuhá paliva, tak i plynové VAF. V minulosti zde bydlely dvě rodiny, které využívaly zbylé prostory jako kanceláře. Je možné využít odděleně měřiče pro každou bytovou jednotku v domě. Na dům se vztahuje možnost financování dotacemi na údržbu a opravu. Veškerá občanská vybavenost je přímo v místě. Je zde velmi dobré spojení do Prahy, Pelhřimova, Jihlavy a Českých Budějovic. Možnost koupání je v lomu u zámku. Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti - volejte, ráda Vám nemovitost ukáži. Financování zajístíme. Více na prohlídce. Ev. číslo: 20845. VÝRAZNÁ SLEVA - cena je včetně provize a právních služeb.

Prodej stájí, byt 2+1, sklady, Boře

Nabídka
21.7.2017
Prodej stájí, byt 2+1, sklady, Boře
Pelhřimov
7 900 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavé komerční nemovitosti a to za velmi výhodných finančních podmínek na Pelhřimovsku. Víceúčelové stavení je v jedné polovině zařízeno jako ustájení pro koně. Druhá polovina je připravena ke komerčnímu využití ( sklady, výroba ). Součástí vnitřních prostor jsou také administrativní prostory, garáže, prostorné dílny, sklepní prostory atd. Stavba je zděná z kamene a cihel na betonových základech a kamenné podezdívce. Stropy jsou rovné nespalné, krov dřevěný sedlový, krytina tašková, klempířská konstrukce z pozinkovaného plechu je osazena bleskosvodem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře i vrata dřevěná. Podlahy jsou betonové, vnitřní omítky hladké vápenocementové, fasáda hladká. Stáje pro koně jsou umístěny v jižním křídle stavby, vzdálenějším od obce. Mezi podpěrné sloupy byly centrálně instalovány stájové boxy a kolem nich tak vznikl pohodlný manipulační prostor. Vstup je v levé části stáje, na opačné straně jsou vrata na vyvážení chlévské mrvy. Sociální zařízení pro obsluhu stájí – záchody, sprchy, šatna a denní místnost jsou umístěny u vchodových dveří jsou součástí této stavby. Původní stavba pochází z roku 1958. Byla vyměněna střešní krytina, včetně laťování, nové jsou klempířské konstrukce i bleskovod. Vše je ve velmi dobrém technické stavu k okamžitému zahájení provozu bez nutnosti oprav. Po telefonické domluvě předložím podrobnou technickou zprávu. Pokud máte vážný zájem, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Ev. číslo: 23169. info o ceně v RK, k jednání.

Prodej komerční nemovitosti s bydle

Nabídka
21.7.2017
Prodej komerční nemovitosti s bydle
Pelhřimov
7 900 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavé komerční nemovitosti a to za velmi výhodných finančních podmínek. Víceúčelové stavení je v jedné polovině zařízeno jako ustájení pro koně. Druhá polovina je připravena ke komerčnímu využití ( sklady, výroba ). Součástí vnitřních prostor jsou také administrativní prostory, garáže, prostorné dílny, sklepní prostory atd.Stavba je zděná z kamene a cihel na betonových základech a kamenné podezdívce. Stropy jsou rovné nespalné, krov dřevěný sedlový, krytina tašková, klempířská konstrukce z pozinkovaného plechu je osazena bleskosvodem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře i vrata dřevěná. Podlahy jsou betonové, vnitřní omítky hladké vápenocementové, fasáda hladká. Stáje pro koně jsou umístěny v jižním křídle stavby, vzdálenějším od obce. Mezi podpěrné sloupy byly centrálně instalovány stájové boxy a kolem nich tak vznikl pohodlný manipulační prostor. Vstup je v levé části stáje, na opačné straně jsou vrata na vyvážení chlévské mrvy. Sociální zařízení pro obsluhu stájí – záchody, sprchy, šatna a denní místnost jsou umístěny u vchodových dveří jsou součástí této stavby. Původní stavba pochází z roku 1958. Byla vyměněna střešní krytina, včetně laťování, nové jsou klempířské konstrukce i bleskovot. Vše je ve velmi dobrém technické stavu k okamžitému zahájení provozu bez nutnosti oprav. Po telefonické domluvě předložím podrobnou technickou zprávu. Pokud máte vážný zájem, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Ev. číslo: 21604. info o ceně v RK.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes