Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej komerčního objektu

Nabídka
26.5.2018
Prodej komerčního objektu
Litoměřice
83 900 Kč

Zprostředkujeme Vám pronájem - i po jednotlivých částech- multifunkčního komerčního areálu na okraji Štětí, v blízkosti průmyslové zóny. Jeho součástí je komplex výrobních hal -logicky uspořádaných a na sebe navazujících – o celkovém rozměru 1 678 m2. V jeho interiéru je krom hal, dílen, skladovacích prostor atp. ještě následující zázemí: tři kanceláře (každá cca 20 m2), vybavená zasedací místnost (možnost sdílení v případě více nájemců) – 20 m2, šatny včetně vybavení (skříňky, sprchy atp.), sociální zařízení (WC + umývárny). V okrajové části komplexu budov je dále lakovna se samostatným vjezdem (2x) vybavená vzduchotechnikou. Prostor pojme čtyři osobní vozy a donedávna byla funkční. Původně zde však byla truhlárna. V zadní části areálu je manipulační prostor o rozloze 660 m2, garáž a přístřešek rozdělený na dvě části o celkové rozloze 176 m2. Krom toho lze pozemek o velikosti cca 2 500 m2 využít jako garážová stání pro osobní vozy a dva – tři autobusy či kamiony. V současné době je z 15 volných míst pro os. vozy 8 pronajato. Lze připravit více parkovacích míst. Areál je možno rozdělit na jednotlivé sekce díky samostatným vchodům, vjezdům, lze přizpůsobit parking. V současné době je již část komplexu (cca 1/3) budov –pronajata. Objekt je vhodný pro jakoukoli výrobu, skladování, dílny, opravy, údržbu, atp. Areál je napojen na veřejné energeticko-inženýrské sítě, el.energie 120/380 V, vodovod, kanalizace, dálkové horkovodní potrubí. Energetická náročnost G. Celý objekt je střežen kamerovým systémem a je napojen na pult centrální ochrany Městské policie. Vzhledem ke své poloze (D8 cca 15 min, tzn. Praha/Drážďany etc.) jde o logisticky zajímavou nemovitost. Ev. číslo: 23817.

Tradiční restaurace

Nabídka
9.5.2018
Tradiční restaurace
Teplice
4 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji tradiční české restaurace \\\"U veselýho mandlu\\\" v Teplicích. Celková plocha restaurace je 532m2, z toho 272m2 je zahrada. Restaurace má jako větší počet hostů a velké množství pravidelných hostů. Restaurace je zařízena v tradičním českém stylu a rozložení vytváří pocit většího počtu zařízení v jednom, jinými slovy, jste ve stejné době, v restauraci, baru a útulném rohu českého domácího tepla. Zelená, krásná, kvetoucí, vybavená prvky a dekoracemi ve staročeském stylu - Zahrada se nachází před restaurací, kde můžete hostovat také své hosty. Restaurace vytváří luxusní a příjemné prostředí, kde si hosté mohou odpočinout a užít si jídlo. Hotely, penziony, rekreační střediska, sanatoria, aquapark, lázně, turistické destinace, cestovní kanceláře, nákupní centrum, zábavní centrum, noční klub, kasino, supermarkety, nemocnice, lékárna, Úřad práce v Teplicích - Státní sociální podpora, vládní agentury, policie, pošta , pojišťovací agentura, parky, zoologická zahrada, botanická zahrada, sportovní areál, planetárium, hvězdárna, škola, školka, banky, bankomaty, taxi a mnohem více v bezprostřední blízkosti restaurace. Výborná dopravní dostupnost V docházkové vzdálenosti se nachází železniční stanice Teplice a jedna z hlavních autobusových zastávek Teplice hl. nadr. (Bahnhof). Vynikající příležitost pro investice. Dostupny: Restaurace je připravena k prodeji. ID:SaleTep Cena: 4 990 000 Kč Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram Při telefonovani prosím zdělte ID číslo bytu, které je nad cenou. ID nabídky: ID:SaleTep.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes