Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej prosperující truhlárny

Nabídka
21.1.2018
Prodej prosperující truhlárny
Teplice
12 970 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zavedené výrobní firmy. Jde o prosperující truhlárnu fungující již od roku 1994, nacházející se v blízkosti hlavní trasy Praha Drážďany, nedaleko dokončené dálnice D8. Celý objekt byl nově vybudován, sestává z výrobních hal o ploše 373 m2, skladu dřeva velikosti 91 m2, několika kanceláří, prezentační místnosti, kuchyňského koutu, dvou šaten a sociálního zařízení se sprchami – zvláště pro muže a ženy. Je zabezpečen kamerovým systémem, alarmem s informací na pager a protipožárními čidly. Výrobní haly jsou kompletně vybaveny profi výrobními stroji, stříkacím boxem a vzduchotechnikou. Z hlediska hygienických podmínek je na základě výsledků měření truhlárna zařazena do kategorie 2. Celý tento prostor velikosti 1854 m2 je oplocen, vjezd s automatickým vrátníkem, na dvoře jsou zpevněné parkovací plochy. S truhlárnou jsou prodávány i navazující pozemky o velikosti 4225 m2 určené k další komerční výstavbě, popř. k výstavbě rodinných domů, je zde tedy možnost výrazného rozšíření k podnikání nebo bydlení. K dispozici je i funkční dodávkový automobil s přívěsem a vysokozdvižný vozík. Kompletní soupis strojového a dalšího vybavení, včetně ukázky referenčních výrobků je možné zaslat na vyžádání. Firma bude předána včetně všech potřebných certifikací – prašnost, hlučnost, osvětlení apod., není tedy nutné vše opět nově zařizovat. Novému majiteli také výrazně usnadní převzetí činnosti předání kontaktů na dodavatele a spoustu zákazníků, je možnost pomoci i se zaučením a vlastním zpracováním zakázek. S financováním tohoto objektu vám rádi pomůžeme za pomoci našeho vlastního partnera. Ev. číslo: 12298.

Pronájem komerčních prostor

Nabídka
21.1.2018
Pronájem komerčních prostor
Děčín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem prostor, které se nacházejí v širším centru Děčína - Staré Město, v Zelené ulici, mezi stavebninami STAVMAT a prodejnou ELIMA. Vhodné využití: autoprodejna , autoopravna, pneuservis, autobazar se zastavárnou, vnitrostátní a mezistátní autodoprava, STK osobních vozidel, obrábění kovů a nástrojů, průmyslová výroba , tiskárna, sklady, skladování kontejnerů k proclení, prodej zboží a objemných materiálů na venkovní ploše, půjčovna stavební mechanizace-plošiny, lešení , prodej a půjčovna stavební techniky a další možnosti. Celková užitná výměra jednopodlažní zděné budovy je cca 450 m2. Vše po kompletní opravě- nová zateplená střecha, fasáda, okna, dveře, vrata, hyg. zařízení atd. V objektu se nachází : -velká dílna /sklad s vnitřní rampou a vraty z ulice 3x3,5 m -menší dílna/sklad s 2x vraty 2,5x2,3m do menšího dvora , dostupné též menší ještěrkou -malá dílna/sklad s vraty2x1,2 m do velkého dvora - 5x kancelář s podlahovým vytápěním a odpovídajícím hygienickým zařízením vč. kuchyňky - šatny a hygienické zařízení pro zaměstnance Celková výměra venkovních betonem zpevněných oplocených ploch je cca 3000 m2. S možností stavby dalších zastřešení a hal. Snadno přístupné pro dopravu kamiony, na pozemek z ulice vedou 3 vjezdy. Otáčení a parkování pojme více jak 20 kamionů + další menší vozidla. Případně cca 150 osobních vozidel. Lze rozdělit na 3-4 samostatné prostory vč. energie a vody. K dispozici jsou ihned. Cena pronájmu dohodou od 10000, - Kč/ měsíc za část nemovitosti+ kompletní platba za vodné a stočné+ elektřina. Ev. číslo: 602379. + energie.

Výrobní a skladovací prostory Štětí

Nabídka
21.1.2018
Výrobní a skladovací prostory Štětí
Litoměřice
83 900 Kč

Zprostředkujeme Vám pronájem multifunkčního komerčního areálu na okraji Štětí, v blízkosti průmyslové zóny. Jeho součástí je komplex výrobních hal -logicky uspořádaných a na sebe navazujících – o celkovém rozměru 1 678 m2. V jeho interiéru je krom hal, dílen, skladovacích prostor atp. ještě následující zázemí: tři kanceláře (každá cca 20 m2), vybavená zasedací místnost (možnost sdílení v případě více nájemců) – 20 m2, šatny včetně vybavení (skříňky, sprchy atp.), sociální zařízení (WC + umývárny). V okrajové části komplexu budov je dále lakovna se samostatným vjezdem (2x) vybavená vzduchotechnikou. Prostor pojme čtyři osobní vozy a donedávna byla funkční. V zadní části areálu je manipulační prostor o rozloze 660 m2 . Dále je zde garáž a přístřešek rozdělený na dvě části o celkové rozloze 176 m2. Krom toho lze pozemek o velikosti cca 2 500 m2 využít jako garážová stání pro osobní vozy a dva – tři autobusy či kamiony. V současné době je z 15 volných míst pro os. vozy 8 pronajato. Lze připravit více parkovacích míst. Pronajmout lze celý areál anebo i jeho jednotlivé části -sekce mají samostatné vchody, vjezdy, přizpůsobený parking. V současné době je již část komplexu (cca 1/3) budov –pronajata. Objekt je vhodný pro jakoukoli výrobu, skladování, dílny, opravy, údržbu, atp. Energetická náročnost G. Celý objekt je střežen kamerovým systémem a je napojen na pult centrální ochrany Městské policie. Nájemné: hala: 600,00 Kč/m2/rok + energie, ostatní plocha: 100,00 Kč/m2/rok, parkovací místo/měsíc za 500,00 Kč. Vzhledem ke své poloze (D8 cca 15 min, tzn. Praha/Drážďany etc.) jde o logisticky zajímavou nemovitost. Ev. číslo: 23133.

Prodej komerčního objektu

Nabídka
21.1.2018
Prodej komerčního objektu
Litoměřice
12 363 890 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej multifunkčního komerčního areálu na okraji Štětí, v blízkosti průmyslové zóny. Jeho součástí je komplex výrobních hal -logicky uspořádaných a na sebe navazujících – o celkovém rozměru 1 678 m2. V jeho interiéru je krom hal, dílen, skladovacích prostor atp. ještě následující zázemí: tři kanceláře (každá cca 20 m2), vybavená zasedací místnost (možnost sdílení v případě více nájemců) – 20 m2, šatny včetně vybavení (skříňky, sprchy atp.), sociální zařízení (WC + umývárny). V okrajové části komplexu budov je dále lakovna se samostatným vjezdem (2x) vybavená vzduchotechnikou. Prostor pojme čtyři osobní vozy a donedávna byla funkční. Původně zde však byla truhlárna. V zadní části areálu je manipulační prostor o rozloze 660 m2, garáž a přístřešek rozdělený na dvě části o celkové rozloze 176 m2. Krom toho lze pozemek o velikosti cca 2 500 m2 využít jako garážová stání pro osobní vozy a dva – tři autobusy či kamiony. V současné době je z 15 volných míst pro os. vozy 8 pronajato. Lze připravit více parkovacích míst. Areál je možno rozdělit na jednotlivé sekce díky samostatným vchodům, vjezdům, lze přizpůsobit parking. V současné době je již část komplexu (cca 1/3) budov –pronajata. Objekt je vhodný pro jakoukoli výrobu, skladování, dílny, opravy, údržbu, atp. Areál je napojen na veřejné energeticko-inženýrské sítě, el.energie 120/380 V, vodovod, kanalizace, dálkové horkovodní potrubí. Energetická náročnost G. Celý objekt je střežen kamerovým systémem a je napojen na pult centrální ochrany Městské policie. Vzhledem ke své poloze (D8 cca 15 min, tzn. Praha/Drážďany etc.) jde o logisticky zajímavou nemovitost. Ev. číslo: 23817.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes