Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Plzeňský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej komerčního objektu a skladu, určeného k

Nabídka
21.5.2018
Prodej komerčního objektu a skladu, určeného k
Plzeň - sever
2 999 000 Kč

Prodej komerčního objektu a skladu, určeného k lehké výrobě ve Městě Touškově.Nabízíme k prodeji komerční objekt pro lehkou výrobu a skladovací prostory v Městě Touškově. Původní objekt z roku 1925 byl rozšířený v roce 1936 přístavbou sýpky, k této budově byl v pozdější době přistavěný objekt jiného vlastníka, který není součástí prodeje. Dále v roce 1970 byla ještě na pozemku postavena velká garáž. V roce 2004 byl rekonstruovaný vodovod, přípojka elektřiny a provedena vestavba sociálního zařízení, v roce 2006 byl zaveden do objektu plyn. V přízemní části má objekt betonovou podlahu a je členěn na dvě dílny, šatnu a sociální zázemí pro personál a sklad. V přízemí je též instalovaný jeřáb s nosností 1 tuny. Připojení elektřiny je jističem 40 A. V objektu ještě stále probíhá lehká kovovýroba a v dalších dvou patrech se nachází velké a prostorné skladové prostory. Do objektu vedou velká dřevěná vrata a disponuje i menší nákladovou rampou s dveřmi do velké dílny a skladového prostoru. Na pozemku, který k objektu náleží se dále nachází velká zděná garáž s ocelovými vraty, která nyní plní funkci skladu a následuje velký dvůr s dostatečnou kapacitou na parkování a uskladnění materiálu. Krovy a střecha objektu jsou v dobrém stavu, stejně jako obvodové zdivo, na střeše se nachází vysílače poskytovatele místního internetu, který za pronájem majiteli objektu platí nájem. Objekt má velký potenciál co se týká jeho využití ať již jako výroba a nebo na skladování, velkou výhodou je vlastní pozemek s možností parkování i nákladních automobilů a krátká dojezdová vzdálenost do Plzně. Tuto nemovitost je možné zakoupit i včetně strojního vybavení po domluvě. Doporučujeme Vaší pozornosti, v případě zájmu rádi kdykoliv umožníme podrobnou prohlídku objektu. Poznámka k ceně: + provize RK včetně právního servisu, daň z nabytí nemovitých věcí hradí dle zákonného opatření senátu kupující. ID nabídky: 061229.

Pronájem rekonstruovaných kancelářských prostor

Nabídka
18.5.2018
Pronájem rekonstruovaných kancelářských prostor
Plzeň
12 000 Kč

Pronájem rekonstruovaných kancelářských prostor 68m2, Plzeň Skvrňany. Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory o celkové ploše 68m2 v přízemí vily ve Slovanském údolí, městská část Skvrňany. Krásné, světlé 3 místnosti nejsou průchozí a jsou situovány na jih s výhledem do zahrady, která je okolo domu. Dvě místnosti jsou o velikosti 18m2, jedna o velikosti 7,5 m2, chodba 14,5m2. Vlastní sociální zařízení má 2 WC a sprchový kout. Okna jsou nová plastová a mají z venku mříže. Každé patro v budově má svoje zabezpečovací zařízení, dům je vybaven kvalitními novými bezpečnostními dveřmi doplněnými uvnitř o mříže. Prostory mají vlastní bezbarierový vstup . Před domem je dostatek místa pro parkování. Velmi klidná lokalita, v blízkosti zastávka tramvaje, k dálnici 3 km . V ceně nájmu je zahrnuto vybavení dvou místností, třetí místnost je možno dovybavit kancelářským nábytkem ( až 3 pracovní stoly ) a činí 12 000, - Kč vč DPH. V případě dlouhodobého pronájmu cena dle dohody. Záloha na energie , teplo, WIFI připojení a služeb spojených s užíváním prostor činí 3 000, - Kč vč. DPH. Hradí se k 5. v měsíci. Prostory jsou volné ihned. Jsou vhodné např. pro administrativní činnosti, advokátní kancelář, lékařskou ordinaci a pod .Dálniční přivaděč Praha - Rozvadov je vzdálen pouhé 3 km . Kauce 30 000, - Kč, provize RK 12 000 Kč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78106. ID nabídky: N78106.

Prodej komerčního objektu restaurace a rodinného

Nabídka
17.5.2018
Prodej komerčního objektu restaurace a rodinného
Plzeň - jih
8 900 000 Kč

Prodej komerčního objektu restaurace a rodinného domu ve Šťáhlavech s pozemkem 1456 m2.Nabízíme k prodeji komerční objekt restaurace a rodinného domu ve Šťáhlavech u Plzně s celkovou plocho pozemku 1456 m2. Nabízený objekt se nachází v těsné blízkosti oblíbené turistické cyklostezky mezi hradem Radyně a zámkem Kozel. Objekt sestává z rodinného domu s bytovou jednotkou 4+1 a příslušenstvím o obytné ploše 120 m2, dále přízemní restaurací s velkou zastřešenou terasou a halou vhodnou například na vybudování bowlingu nebo mini pivovaru, tento objekt nabízí vícero možností k jeho využití, celkově 740 m2 užitné nebytové plochy. Dále se v přízemí rodinného domu nachází velký obchod se skladem a příslušenstvím. Rodinný dům je zateplený, má novou střešní krytinu a je vytápěný novým kotlem na tuhá paliva, na hranici pozemku je přivedený též plyn, takže lze napojit i plynový kotel. Vedle domu je vybudována garáž a další garáž se nachází v objektu haly na pozemku. V objektu restaurace, která je kompletně vybavena a připravena k dalšímu provozu se nachází salonek pro pořádání oslav a svateb oddělený od restaurace a vchod na zastřešenou terasu se stoly a lavicemi a velkým krbem, kde lze grilovat například i celé prase při příležitosti velké společnosti. Terasa je ozvučena reproduktory a osvětlena. Kapacita restaurace, salonku a terasy je cca 150 míst. V části objektu, kde se nachází obchod je velký sklad s regály, samostatná toaleta a obchod je vybavený pohybovými čidly a alarmem, vytápění těchto prostorů je pomocí velkých akumulačních kamen. Restaurace, dům i obchod mají samostatná měření elektřiny, voda je čerpána z vlastní studny, odpad je svedený do velké žumpy, v budoucnu kolem domu povede obecní kanalizace. Nad restaurací lze vybudovat velký sál nebo pokoje pro ubytování, při stavbě tohoto objektu bylo na podobnou možnost pamatováno a stropy jsou na tuto přístavbu připravené. Na pozemku náležejícím k domu je dostatek parkovacích míst pro hosty restaurace a zákazníky obchodu, dům je chráněný alarmem s pohybovými čidly. Velkou výhodou je možnost okamžitého bydlení a provozování jakékoliv činnosti například penzionu, restaurace, obchodu se smíšeným zbožím, pneuservisu, veterinární kliniky nebo menší výroby. Nedaleko domu se nachází nádraží, které využívají cyklisté a turisté, kolem domu vede hlavní silniční tah, do Šťáhlav je výborné autobusové i vlakové spojení a do Plzně cesta automobilem trvá maximálně 15 minut. PENB domu je kategorie C, komerčních prostorů obchodu a restaurace kategorie E. Koupi objektu a jeho prohlídku vzhledem k lokalitě a výbornému stavu doporučujeme...... Poznámka k ceně: + provize RK včetně právního servisu, daň z nabytí nemovitých věcí hradí dle zákonného opatření senátu kupující. Poplatky: cca 3500 Kč měsíčně. ID nabídky: 058550.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes