Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Optometristé Optometrista/Optometristka - Velké

Nabídka
17.1.2018
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Žďár nad Sázavou

Optometristé Optometrista/Optometristka - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jsme ryze česká, stabilní společnost, která působí na trh již od roku 2008. Naše pobočky očních optik naleznete v 50 městech po celé České republice. Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat špičkové služby v oblasti oční optiky a optometrie ve všech regionech ČR., Neustále rosteme, a proto hledáme právě Vás, zkušené optometristky a optometristy, kteří mají, " Chuť a energii pracovat v příjemném prostředí rodinné české firmy, " Vzdělání v oboru optometrie nebo adekvátní praxi, " Příjemné vystupování a jsou komunikativní, " Rádi hledají to nejlepší řešení pro každého zákazníka, Co u nás budete dělat?, " Vyšetřovat a měřit zrak klienta, " Naslouchat zákazníkům a nacházet pro ně optimální řešení, pro jejich potřeby, " Aplikovat kontaktní čočky, " Povedete záznamy klientů a administrativu s nimi spojenou, Nechceme to zadarmo a toto Vám na oplátku nabízíme my:, " Silné zázemí stabilní české společnosti, " Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým, " Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou již po prvních 6-ti měsících, " Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program, " Zajímavou práci v příjemném prostředí prodejny, " Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků , Těšíme se na setkání s Vámi., První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracoviště: Optik house, s.r.o. - velké meziříčí, Novosady, č.p. 2254, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Veronika Pokorná, +420 775 898 582.

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky

Nabídka
17.1.2018
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 15000 Kč
Žďár nad Sázavou

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky Optik/Optička - Velké Meziříčí- Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jsme ryze česká, stabilní společnost, která působí na trh již od roku 2008. Naše pobočky očních optik naleznete v 50 městech po celé České republice. Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat špičkové služby v oblasti oční optiky a optometrie ve všech regionech ČR., Neustále rosteme, a proto hledáme právě Vás, zkušené optometristky a optometristy, kteří mají, " Chuť a energii pracovat v příjemném prostředí rodinné české firmy, " Vzdělání v oboru optometrie nebo adekvátní praxi, " Příjemné vystupování a jsou komunikativní, " Rádi hledají to nejlepší řešení pro každého zákazníka, Co u nás budete dělat?, " Naslouchat zákazníkům a nacházet pro ně optimální řešení pro jejich potřeby v oblasti oční optiky, " Úzce spolupracovat s optometristou, " Podílet se na marketingových a prodejních akcích a nabízet vhodné produkty klientům, " Zodpovídat za celkový chod prodejny, Nechceme to zadarmo a toto Vám na oplátku nabízíme my:, " Silné zázemí stabilní české společnosti, " Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým, " Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou již po prvních 6-ti měsících, " Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program, " Zajímavou práci v příjemném prostředí prodejny, " Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků, Těšíme se na setkání s Vámi., První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracoviště: Optik house, s.r.o. - velké meziříčí, Novosady, č.p. 2254, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Veronika Pokorná, +420 775 898 582.

Bankovnictví a finanční služby Finanční poradce

Nabídka
17.1.2018
Obor: Finanční služby
Profese: Finanční poradce
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Žďár nad Sázavou

Finanční poradci specialisté Osobní bankéř/ka - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu: Náměstí 84/8, Velké Meziříčí, Kontakt: Dagmar Beerová Bc., tel.: +420 725 700 971, e-mail: dagmar.beerova@moneta.cz , , Osobní bankéř/ka – Velké Meziříčí, Nemáte pracovní zkušenosti? Nevadí. Už nějaké máte? Skvěle! Staňte se odborníkem na finance, který dokáže poradit. U nás dostanete příležitost ať už jste čerstvě po škole nebo je Vám třeba přes 50. A hlavně, pro dobré prodejce máme dobrou odměnu., , U NÁS BUDETE, Pečovat o naše klienty, radit jim při výběru a prodávat naše produkty a služby na obchodním místě, Telefonicky zajišťovat servis našim klientům, Pracovat s bankovními systémy a aplikacemi, Připravovat potřebné dokumenty , Sdílet své zkušenosti s kolegy, , BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE, Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, Znalosti práce na počítači, Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu, , CO VÁM NABÍDNEME, Rozmanité benefity – sami si zvolíte na co Vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího), Kromě pěti dalších dní dovolené nad rámec zákona i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit , Příležitost k růstu s možností vypracování se na manažera nebo specialistu, Podporu ve Vašem vzdělávání od prvního dne, , Pozn. Výše finančního ohodnocení se odvíjí od plnění plánů a délky úvazku. Pracoviště: Moneta money bank, a.s. - velké meziříčí, náměstí 84/8, Náměstí, č.p. 84, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: , .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes