Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Bišonek
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jorkšírský teriér
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Mops
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Sibiřský husky
Psi a štěňata Stafordšírský bulteriér
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pes z útulku

Nabídka
26.4.2017
Pes z útulku

Milda je zamluvený, žádné další telefonáty, děkujeme Milda (1 rok) Pohlaví: pes-kastrovaný Naše odrostlé štěňátko Mildík. Tak krásný a stále bez domova. Nádherně zbarvený kříženeček, akorát do náruče, mazlivé zlatíčko. Dlouho u nás čekal na svou šanci, když se dočkal, bohužel byl po pár dnech vrácen. Milda miluje svého nového pána natolik, že prý žárlil na ostatní. U nás je ale absolutně bez problému a nevíme, kde se stala chyba. Milda má sotva rok, je velmi mladý a tvárný, čím dříve půjde do nového domova, tím lépe. Můžete si ...ho dotvořit k obrazu svému. :) Milda umí chodit na vodítku, přijde na zavolání a jako správné štěně nejraději radostně poskakuje a řádí. Hledáme pro něj domov, kde už ho neodloží a ukažou mu, jaké to je být členem rodiny a milován. Za svůj krátký život nic takového nepoznal a jen vyčkává, až si pro něj přijde ten pravý páníček. Milda nikdy nevykazoval žádné agresivní sklony, ale vzhledem k jeho údajně žárlivé povaze (která se u nás nikdy nepotvrdila) pro něj hledáme raději klidnější rodinu bez malinkých dětí. Jinak bude vhodný pro každého, kdo ho provede světem a seznámí ho s dosud nepoznaným :) Bude skvělým parťákem do bytu i do baráčku. Se všemi pejsky je absolutně bez problému, může i ke kočičkám. Milda je kastrovaný, plně vakcinovaný, čipovaný, doufající a trpělivě čekající na nový domov. Přijďte si Mildu vyvenčit, je to úžasný mlaďounký pejsek a byla by škoda, kdyby musel stále dorůstat v útulku. Kontakt: Útulek BONA na Kozlech u České Lípy. Pro více informací volejte přímo do útulku na 736271294. Nezávazná návštěva vítána. Adopční poplatek 500, - Kč a platný občanský průkaz.


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes