Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Bernský salašnický pes
Psi a štěňata Biewer york
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Hovawart
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Výmarský ohař
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pes z útulku

Nabídka
4.8.2017
Pes z útulku

Náš Jeoffrey je opravdový originálek , vlčík s nádhernou hlavou a ještě většími kukadly . Je to pejsek mezi 1-2 roky s váhou 15 kilíček . Kdyby měl nožky jako jeho prapředci , byl by to prostě menší vlčík . příroda mu však nadělila , tak trošku bíglí nožky a tak vypadá jako bíglík v těle vvlčíka . Je to úplně normální psí kluk jeho věku . U nás je ve skupině dalších 15 pejsků kluků i holčiček , ale k trvalému soužití s druhým pejskem bych ho přece jen nedoporučila . jako každý frajer na přelohu puberty a dospělosti má tendence občas ty mladší napomínat a dělat na ně , ,velký" ramena .-)))) , s menšími fenkami vyjde bez problémů. na vodítku chodí zatím ostražitě , pravděpodobně to dosud nikdy nezažil , ale je velmi učenlivý a chytrý až vyčůraný .-))) . velmi dobře ví , když něco provede , stačí pohled a jeho srandovní prdka mizí v dáli , ocásek spokojeně vlaje a rtí se radostí . Hrozně rád se mazlí , prostě já ho mám ráda :-))) , musím se mu smát :-))) , dělat si z něj šprťouchlata :-))) Na druhou stranu doma zatím nic neničí , myslím, že bude super parťák pro někoho ve středním věku , na výlety na mazlení i na nějaké to blbnutíčko :-((((. Když dostane vyhubováno , což většinou , když dělá ramena na kluky , tak srandově zvedá tu svoji mini nožku jako by říkal . , ,pohoda , já to vážně vůbec nebyl :-))) info: docasnapece@centrum.cz , 777292650 příp sms


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes