Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Bernský salašnický pes
Psi a štěňata Bišonek
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Flat coated retrívr
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Hovawart
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Stafordšírský bulteriér
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Rhodéský ridgeback

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Rhodéský ridgeback

Nabídka
19.5.2017
Rhodéský ridgeback
Rhodéský ridgeback
Cena neuvedena

Dino je asi 9ti letý x ridgebacka a asi ovčáka. K lidem je moc hodný, nejeví žádné známky agrese, po nikom se neohání.Podle dobrovolnic z útulku je i poslušný, nejančí, je to hodný pes, který miluje splečnost a zájem člověka. Ostatní psy nesnese, vrčí na ně a možná by se i popral. Vypadá to , že nezná hraní s jinými psy, asi s nikým moc do kontaktu nepřišel. Moc za něj prosím, zasloužil by si klidné stáří po boku svého milovaného pána. Život se s Dinem moc nemazlil a ráda bych mu našla rodinu, která mu všechna příkoří vynahradí aspon na stará kolena, protože to co zažil je na jednu psí dušičku moc. . Před asi dvěma roky byl v utulku v Praze, pak si ho někdo adoptoval , ale za pár dní byl zpátky. Pak se udajně objevil i v utulku na Bouchalce a nyní je v utulku Pchery, kam ho odložil majitel. Údajně žil někde ve firmě na hlídání, kde byl celé dny a noci sám a odkud utíkal, což asi není nic divného. Pro Dina hledáme domov nejlépe v domku, s přístupem do dovnitř a kde s ním budou chodit na procházky a páníček mu bude parťákem. Určitě bez dalších psů. Není to vhodný k celodennímu odložení na zahradu. Prosím , kdo hledá věrného přítele a nebojí se dát domov starému pejskovi kdykoliv mi zavolejte. Do adopce Dinovi slíbím za organizaci RR sos, že mu budou hrazeny náklady na veterinární péči, pokud by bylo třeba. Ale v současné době je zdravý. Telefon 602 152 280


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes