Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Bernský salašnický pes
Psi a štěňata Biewer york
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Hovawart
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Výmarský ohař
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Louisianský leopardí pes

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Louisianský leopardí pes

Nabídka
21.7.2017
Louisianský leopardí pes

Elmo je lousiánský leopardí pes s PP a je mu 5 let. Je tedy v nejlepším věku.  Umí již krásně reagovat na přivolání, rozumí povelům sedni a lehni, učí se chodit u nohy,  krásně a neustále dává pac  :-) Vodu má rád.  Elmík je k lidem přátelský a má rád jejich společnost - je to velký mazel, je zvyklý i na děti. Je to moc hodný pes, který svou rodinu bude nadevše milovat. Elmo by byl raději jedináčkem, ale zvládne bydlet s hodnou fenkou. Psí kluky Elmo nemá moc rád, ale po seznámení s nimi dokáže jít na procházku. Jediné co Elmo má je budoucnost a chtěl by jí prožít štastný s Vámi.  Video -  https://www.youtube.com/watch?v=9mWOsfAnh18 Na základě RTG vyšetření bylo vysloveno podezření na dysplazii loketní kloubů FPC, momentálně však Elmo nemá žádné viditelné problémy nebo snad bolesti, takže dostává pouze preventivně chondroprotektiva. Na zadních nohách byla diagnostikována hypermobolita kloubů, která však vůbec ničemu nevadí a Elmíka nijak neomezuje. Elmo neměl asi nejrůžovější život, přišel k nám od paní, která si Elma vzala od jeho prvního majitele, ale nedostala o něm pravdivé informace a musela se ho vzdát. Přišel k nám hubený, s ošklivými otlaky a prošlapy a zvláštně prohnutou páteří. Mimo jiné téměř nic neuměl, na jméno moc nereagoval, takže výchova a socializace asi moc neprobíhala. Od paní, co k nám Elma odložila máme informaci, že pravděpodobně většinu života prožil v kotci. Dále měl Elmo problém s komunikcí se psy, neuměl je vůbec číst a tak ve strachu jednal agresivně a v přeskoku hrozilo, že kousne i pána. Elmo je kastrovaný, čipovaný, očkovaný a ošetřený proti ektoparazitům. Adopční poplatek 1500, - Máte-li o Elma zájem prosím volejte Anežku 723 14 99 29 nebo pište na voriskov@gmail.com . Budeme rádi, pokud Elma finančně podpoříte: číslo účtu: 2500648929/2010, do poznámky napiště Elmo. Elmo výborně nasvalil po zastudena lisovaných granulích.  Bude rád když mu je koupíte. Děkujeme. Zde:  http://www.zoohit.cz/shop/psi/granule/markus_muehle/591285


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes