Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Bišonek
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jorkšírský teriér
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Mops
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Sibiřský husky
Psi a štěňata Stafordšírský bulteriér
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Německý ovčák

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Německý ovčák

Nabídka
25.4.2017
Německý ovčák
Německý ovčák
Cena neuvedena

Jmenuji se BOBO, ale jmenoval jsem se Bobeš a bydlel jsem se svojí paničkou a jejím přítelem a kamarády pod stanem, vlastně bez domova :( milovali mě a měl jsem svůj stan a dokonce vlastní gauč kde jsem spinkal! Ale po pár letech co jsme takhle žili, mi paničku najednou odvezli do nemocnice a už se nevrátila! :( Po 3 letech se prostě nevrátila domů! :(  Já jsem jí páníčkovi strašně moc připomínal a on se rozhodl začít nový život (lepší)! Chtěl zkusit začít chodit do práce a najít si normální bydlení, ale se mnou by to nešlo.. :( Tak mi úžasní lidé, kteří pomáhají lidem v nouzi a bez domova začli hledat bydlení abych nemusel do Tróji. A tak jsem skončil u tety, která tu má strašně moc pejsků i jiných zvířat a mě se tu strašně moc líbí! Všichni hafani jsou fajn a i s tím jedním velkým psem co vypadá strašně zlý jsme kámoši :)  Mě pejsci nevadí, s konmi se chci taky kámošit a líbí se mi s nimi v boxe (strašně to tam voní), ale kočičku co tady je jsem prohnal! Já kočky znal a byli u nás, ale tuhle jsem si ještě neočichal a když jsem jí viděl utíkat, tak jsem letěl za ní! Ale určitě si zvyknu na každou číču :) Venku na vodítku chodím jak pašák, občas jdu jen vedle nohy a občas skotačím a chci si hrát. Aut co projedou kolem mě se nebojím, vždycky přijdu k tetě když mě zavolá, sednu si a až mi řekne jdeme, tak zas jdu. Pejsků co řvou za plotem si nevšímám-nevím proč na mě štěkají když já to nedělám! Děti jsou taky fajn, mají furt nějakou mnamku a umí hezky drbat. Mám rád granulky, ale musí vonět po lososovém oleji a co mi teda vůbec nechutná je pečivo :D Teta říká, že jsem trošku zvláštní, že ho mají rádi snad všichni pejsci, ale já ho prostě nerad :D  Vzhledem k tomu že jsem byl se svými páníčky zvyklý být vlastně celoročně venku, tak je mi venku fajn, ted je už i venku nějak velké teplo. Mám ve svém bydlení boudičku kam si rád zalezu a okolo slámu která mě hřeje, takže jí vždycky shrabu na stranu a lehnu si, protože to hezky chladí :) Ještě mě teta neslyšela zaštěkat, takže jí ukážu že zbytečně štěkat nebudu. Uvítal bych psí kamarádku a když mě bude nový páníček pomalu zvykat na to být doma, tak budu příští zimu klidně v těch mrazech trávit třeba na chodbě a určitě se rád pomazlím i doma na gauči, ale venku mi bude určitě líp. Chci být teda dost v kontaktu s lidmi, takže když mě bude mít někdo kdo se mi bude věnovat, brát mě ven a budeme dva, budu vážně štastný!  Ted mě ještě čeká kastrace a kompletní doočkovaní a čip a pak už bych mohl domů!!!! Takže jestli se Vám líbím, volejte 731 189861 Jsem ted kousek od Štětí (Ústecký kraj). Těším se, Váš BOBO


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes