Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Akita-inu
Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Biewer york
Psi a štěňata Bígl
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík drsnosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Mops
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Teriér
Psi a štěňata Yorkšírský terier
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Hovawart

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Hovawart

Nabídka
7.9.2017
Hovawart
Hovawart
Cena neuvedena

Bártík je dobrý obranář, dobrý hlídač, je poslušný, věrný své rodině. Je učenlivý a chytrý, bohužel ale neumí vyhodnocovat situace. Je lekavý, snadno se vyplaší, leká se například běžce/cyklisty. Z nejistoty potom štěká a má tendence se přetáčet až do nepříčetnosti. Bude tedy třeba pracovat na jeho sebevědomí a důvěře v páníčka, aby se nejdříve „tázal“ a řešení situací, které jsou mu nepříjemné, nechal na člověku. Ve městě s ním není problém a na zahrad je velmi suverénní.   Základní povely poslušnosti zná. Ví přesně co se po něm chce a nemá problém je splnit. Na vodítku chodit umí, ale má dny, kdy tahá. Zná povel k noze, sedni, lehni, zůstaň, vstaň, stůj, vydrží na místě v sedě, v leže i ve stoje. Přivolání potřebuje upevnit, pro začátek bude vhodné, aby chodil na stopovačce. Učení ho baví, je chytrý a vnímavý, za pamlsek by udělal kotrmelec. Nový majitel by se mu v tomto ohledu měl určitě věnovat, Barty potřebuje zaměstnat hlavu. Byl by výborný i na psí sporty. Barty je někdy velmi mazlivý a jindy naopak potřebuje svůj klid, je zvyklý na zahradu. Měl by tedy jít zase k domku se zahradou, kde bude mít své místo, na které si může kdykoliv odejít odpočinout (ideálně kotec s výběhem a boudou). Zahrada by měla být dobře zajištěná, jelikož pro něj není problém přeskočit 1,5m plot. V tuto chvíli žije na zahradě s fenkou, ale byl by lepší jako jedináček. Určitě není vhodný ke psu samci, jelikož s nimi má od štěněte problém, stejně tak s cizími fenami. Není vhodný ani k dětem, jelikož k nim nemá přátelský vztah.  Aktuální majitelé byli s Bartym na rtg kyčlí, protože nemá rád, když se mu sahá na zadek. Rtg ale dopadl dobře a celkově je Barty zdravý pes.

Hovawart

Nabídka
7.9.2017
Hovawart
Hovawart
Cena neuvedena

Rony byl odebrán z velmi trýznivých podmínek, byl týrán po všech stránkách. Nejvíce se na něm podepsalo to, že byl zavírán o hladu na dlouhé dny sám. Po propuštění z tmavého sklepa se musel rychle najíst a to dost dobře nešlo, na dvorku byli další psi, kteří byli v lepší kondici, a tak Ron musel asi hodně bojovat, aby se k nějakému soustu dostal. Po tom, co si ho všimly sousedky, netrvalo dlouho a Rony se ocitnul v depozitu. Do několika měsíců byl Rony opět v kondici a připraven k adopci. Vybrala si ho slečna, které se moc líbil, starala se o něj velmi dobře. Rony jezdil na výlety i do ciziny. Pak se ale její životní situace změnila a Roník se v červenci roku 2011 vrátil. Zprvu trpělivě čekal, až si pro něj panička přijde, bohužel se však nedočkal. I když má Rony už dostatek jídla, stále touží po lidské společnosti. Chce být v blízkosti někoho, kdo se s ním pomazlí, ale nevyžaduje dlouhé akční vycházky nebo cvičení. Rád jezdí autem, v něm vydrží čekat. Jeho srst není náročná na údržbu. Vzhledem k tomu, že byl odmalička týrán hladem, tato nelehká léta mu dala do vínku nekompromisní boj o misku a nechuť dělit se o cokoliv s ostatními psy. Hledáme pro něj pána, který pochopí jeho povahu, ve které se odráží léta krutého zacházení a strádání. Nesnese vedle sebe dalšího psa nebo jiné zvíře. Rony je pes velmi milý a bude svého pána milovat. Je učenlivý, ale citlivý, má submisivní povahu. Hledá pevný bod v životě, někoho, komu bude věřit a který jeho psí duši nezklame. Vhodný by byl člověk, který nemá jiné psy. Roník je zvyklý být venku. více info: Útulek Přímětice, +420 603 487 082,  info@utulekprimetice.cz


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes