Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Bernský salašnický pes
Psi a štěňata Biewer york
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Hovawart
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Výmarský ohař
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Labradorský retrívr

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Labradorský retrívr

Nabídka
19.8.2017
Labradorský retrívr
Labradorský retrívr
Cena neuvedena

Labradorský retrívr

Nabídka
19.8.2017
Labradorský retrívr
Labradorský retrívr
Cena neuvedena

NENACHÁZÍ SE V ÚTULKU - alw v dočasné péči v Praze.  Chico je 10 letý kříženec labradora s dalmatinem.  Povely Chico ovládá všechny naprosto skvěle (sedni, lehni, dej pac/ „kámoš“, čekej, na dvoje lusknutí prsty jde automaticky do svého pelíšku, popros, při dávání pamlsku, když řeknete důrazně pomalu, tak si ho od vás vezme opravdu velice pomalinku).  Je zvyklý chodit jak na vodítku, tak na volno.  Co opravdu miluje a a je v tom skvělý je plavání. Do rybníka pro klacek skočí a poplave opakovaně tolikrát, až ho člověk musí vždy chvíli na břehu zastavit a držet, aby se vydýchal a načerpal síly. S ostatními pejsky nemá žádný problém, pokud oni neprojeví důvod k tomu se poprat. Obecně má radši psi než fenky, ale spíše už kontakt moc nevyhledává. Výjimkou bývají štěňata, která ho ještě vyprovokují k hrátkám a běhání. O jiná zvířata nejeví žádný zájem. S kočkama nikdy nebydlel, asi by je prohnal, ale nic jim neudělá.  Není vhodný k dětem. Chico je velice nedůvěřivý k cizím lidem, pokud by si ho chtěl někdo cizí pohladit ožene se. Na nové lidi si zvykne za pomocí laskomin. Jakmile už jednou lidi příjme za své, je naprosto přátelský.  Celý život bydlel v bytě, tedy hledáme zase byt či domek se zahradou se spaním uvnitř.  Chico má rád svůj klid a pohodu, proto to bude výborný pes pro seniory, nebo lidi co už moc necestují a raději se věnují zahrádce.  Bojí se bouřky a ohňostroje.  Odložen z důvodu narození miminka, které by pravděpodobně za své nepřijal.  Chico je očkovaný, odčervený, kastrovaný a ošetření proti ektoparazitům.  Máte-li o Chica zájem prosím volejte  Anežku +420 723 149 929 nebo pište na:  voriskov@gmail.com Adopční poplatek  500, - Kč.

Labradorský retrívr

Nabídka
15.8.2017
Labradorský retrívr
Labradorský retrívr
Cena neuvedena

S žádostí o pomoc se na nás obrátili příbuzní po zemřelé majitelce 6 psů, kteří se nacházejí nedaleko Dobříše. Po osobní návštěvě bylo zcela jasné, že situace je opravdu neúnosná a psi potřebují co nejdříve z těchto podmínek pryč a najít nový domov. V době našeho příjezdu byli na zahradě 3 psi (2 feny – Rita a Dina a 1 pes - Alík), ostatní psi ze smečky už rodina prý rozdala po známých.  Psi byli naprosto nesocializovaní, bázliví, nezvyklí na obojek a vodítko, na procházky se starou paní vůbec nechodili, byli pouze na zahrádce a v domě.  Jsou zvyklí na kočky, které se mezi nimi volně pohybovali (přesný počet koček rodina nezná...). K místu chovu všech psů asi není co více dodat, fotky mluví za vše. Video z odchytu Diny a Alíka si můžete prohlédnout zde -https\://www.youtube.com/watch?v=WeNTyrM9Jec&feature=youtu.be Moc děkujeme Petru Špínovi z Bezedné misky za zpracování videa.     Rita se ze všech psů dala odchytit nejsnáze, také míra bázlivosti u ní byla nejnižší. Byla tedy odvezena do dočasné péče, kde byla v rodině s dalším velkým psem a 2 malými dětmi. Momentálně se Rita nachází v útulku. Ritě jsou nyní zhruba 2 roky, je to krásná a aktivní fenka, která je k lidem velmi vřelá a přítulná. S ostatními psy se musí nejprve seznámit, je možná adopce i k dalším pejskům, ale spíše pro zkušené chovatele, kteří vědí, jak se mají zachovat. K dětem je naprosto bezproblémová. Líbil by se jí rodinný domek se zahrádkou a dostatkem pohybu na pravidelných procházkách.  Druhá holčička z této kauzy - Dina, svůj nový domov našla 21.7.2017 a vypadá tam moc spokojeně :)


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes