Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Bišonek
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Cane corso
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jorkšírský teriér
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Mops
Psi a štěňata Německý boxer
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Sibiřský husky
Psi a štěňata Stafordšírský bulteriér
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Labradorský retrívr

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Labradorský retrívr

Nabídka
15.4.2017
Labradorský retrívr
Labradorský retrívr
Cena neuvedena

V útulku pro pejsky v Rožnově pod Radhoštěm hledá svou rodinku a jen ty nejlepší páníčky tento roztomilý, k lidem velmi hodný, mladičký pejsek, dostal jméno Bredy. Původní majitelé o něj nejeví zájem. Hledáme proto někoho hodného, zodpovědného, kdo to myslí vážně a uvědomuje si, že mít pejska není záležitost na rok, ale na cca 15 někdy i více let. Bredy je veselý hravý psík středního vzrůstu, odrostlé mládě a všemu se určitě bez problému dokáže při troše snahy krásně naučit. Ideálním domovem by pro něj byla zahrada s přístupem někam dovnitř (hlavně přes zimu), má kratší srst. Na péči a údržbu jsou tito tmaví kříženci labradora k nezaplacení - nevyžadují žádnou extra péči a vypadají pořád krásně a čistě. V případě zájmu se za ním můžete přijet podívat do útulku a nezávazně si jej vyzkoušet na procházce. Provozní doba útulku: Po - zavřeno Út - Ne - otevřeno od 14:00 do 17:00 hod. Útulek se nachází v Rožnově u firmy Retigo, pokud si mapku přiblížíte, nalevo od firmy uvidíte útulek: https://mapy.cz/zakladni?x=18.1317368&y=49.45 39413&z=17&source=firm&id=205942 Bredy je naočkovaný, adopční poplatek činí 300 Kč. Je v útulku od 27. března, každý pejsek by měl v útulku být měsíc v karanténě předtím než odjede domů, ale rozhodnutí je na provozovateli, proto je potřeba domluvit se přímo na místě.  V případě jakéhokoliv dotazu volejte prosím kdykoliv na tel. 734 466 438


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes