Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Anglický buldog
Psi a štěňata Anglický kokršpaněl
Psi a štěňata Biewer york
Psi a štěňata Bígl
Psi a štěňata Bišonek
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Čínský chocholatý pes
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Stafordšírský bulteriér
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Labradorský retrívr

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Labradorský retrívr

Nabídka
10.4.2018
Labradorský retrívr
Labradorský retrívr
Cena neuvedena

Věk: 2 roky Výška v kohoutku: 53 cm Váha: 24 kg Plemeno: kříženka labradorského retrívra Zmenšenina labradora, krásná kříženka Sally. Veselá holčička, která bude ideálním rodinným psem k dětem. Sally byla zvyklá žít v bytě, doma je bezproblémová, miluje děti. Snese se se všemi pejsky i fenkami, kočky ráda prohání, ale neublíží jim. Umí sedni a popros. Na vodítku trochu táhne. Sally bude potřebovat výchovu, a to zejména naučit přivolání. Sally se totiž může venčit jen na vodítku, jinak utíká. Z toho důvodu se jí také její původní majitelé vzdali. Sally bude vhodným pejskem do aktivní mladé rodiny. Trocha výchovy a bude dokonalá. Může do bytu nebo do baráčku s přístupem dovnitř, podmínkou je ale dobře oplocená zahrada. Hygienické návyky má. Sally půjde do nového domova plně vakcinovaná (v půlce dubna) a čipovaná. Kastrace v novém domově je podmínkou, Sally již jednou štěňátka měla. Budeme proto vyžadovat zasílání pozdravů z nového domova a doložit fotky po kastraci. Adopční poplatek 1500, - Kč. Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy) Zájemci, volejte přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy. Protože nám na našich svěřencích záleží, vyžadujeme čas od času zasílání zpráv a fotek z nového domova na tyto stránky nebo na email kocky.bona@seznam.cz . Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel útulku právo zvíře odebrat. Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení.


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes