Průkaz původu

Štěně

Pejsek z útulku

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Psi a štěňata Americký pitbulteriér
Psi a štěňata Americký stafordširský teriér
Psi a štěňata Bígl
Psi a štěňata Border kolie
Psi a štěňata Bullteriér
Psi a štěňata Čivava
Psi a štěňata Francouzský buldoček
Psi a štěňata Jack Russel teriér
Psi a štěňata Jezevčík dlouhosrstý
Psi a štěňata Jezevčík drsnosrstý
Psi a štěňata Jezevčík hladkosrstý
Psi a štěňata Knírač
Psi a štěňata Kříženec
Psi a štěňata Labradorský retrívr
Psi a štěňata Německý ovčák
Psi a štěňata Německý špic
Psi a štěňata Pražský krysařík
Psi a štěňata Rhodéský ridgeback
Psi a štěňata Rotvajler
Psi a štěňata Shiba-inu
Psi a štěňata Sibiřský husky
Psi a štěňata Thajský ridgeback
Psi a štěňata Thajský ridgeback
Psi a štěňata Yorkšírský terier
Psi a štěňata Zlatý retriever
více
Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Psi a štěňata Rotvajler

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Rotvajler

Nabídka
1.1.2018
Rotvajler
Rotvajler
Cena neuvedena

PROTOŽE JE V ÚTULKU V ROŽNOVĚ MÁLO PEJSKŮ (za což jsme všem rodinkám a hodným lidem, kteří adoptovali mooc vděční), POMÁHÁME HLEDAT DOMOV PEJSKŮM V NOUZI TAKÉ Z JINÝCH OKOLNÍCH ÚTULKŮ. V útulku pro pejsky v Karviné-Darkov čeká od května letošního roku na ty pravé páníčky tento překrásný rotvík Ron. Přestože svou rasou i velikostí budí respekt, na procházce se projevil jako velký  mazel vděčný za pohlazení a společnost. Ideálním domovem pro něj bude domek se zahrádkou a aktivními páníčky, kteří se mu budou věnovat. Nedoporučujeme k úplně malým dětem - přesto že si myslíme že je Rony k lidem neškodný, je to přece jen ostřejší plemeno a i pouhou hrou by mohl malé dítě např. povalit. Rony má rád fenky, ale druhé psy nemusí.  Ronyho venčila jedna skvělá paní  a napsala nám: Sama chovám Rotvajlery celý život a musím říct, že když jsem byla Rona venčit, zamilovala jsem se na první pohled. Je to velký, silný pes s dokonalou povahou. I přes to, že nebyl velmi dlouho venku, netahal, v klidu si užíval procházku. Při zastavení mi svou velkou hlavu nacpal pod ruku a chtěl se nechat hladit. Když jsem se posadila u řeky, přišel si pro pomazlení, podrbání, koupal se ve vodě a užíval si to jako malé dítě. V útulku říkají, že nemá rád ostatní psy.. Je to velký pes, takže si určitě nesedne s každým, ale není agresivní a zbytečně nevyjíždí. Je to dokonalý představil Rotvajlera s krásnou povahou, který Vám bude dokonalým parťákem pro život. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, zavolejte mi na: 777 260 988. Nebo si ho rovnou vyzvedněte v útulku Karviná - Darkov. Moc za něj prosím a děkuji! " Pokud Vás Rony zaujal, přijeďte se za ním do útulku podívat a vyzkoušet si jej nezávazně na procházce.  Útulek se nachází v Karviná - Darkov, ulice Brožíkova. Číslo popisné útulek bohužel nemá a trefit do něj je trošku komplikované. nJakmile se budete blížit k ulici Brožíkova, není od věci zeptat se nějakého kolemjdoucího aby Vás do útulku nasměroval a nemuseli jste zbytečně bloudit. Venčení probíhá: St, Pá, So, Ne 12:00-15:00 (výdej psů 12:00-13:00).  Adopční poplatek za pejska je 0 Kč. Ron je naočkovaný a k adopci Vám postačí občanský průkaz V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů volejte kdykoliv na telefon 777 260 988, nebo 734 466 438


Psi a štěňátka

Chcete nového pejska či štěňátko do rodiny? Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? Pak se podívejte na inzeráty v rubrice Psi a štěňátka na Annonce.cz. Máte doma štěňátka a hledáte pro ně nový domov? Podejte si jednoduše inzerát k nám do Annonce.cz do rubriky Psi a štěňátka.

Pomocí rozšířeného hledání si lehce vyberete region nebo omezíte výpis jen na konkrétní rasu. Jedním kliknutím se dostanete třeba na inzeráty s nabídkou bullteriérů, irských vlkodavů, maltézských psíků (maltézáčků), retrívrů, německých ovčáků a jiných psích ras. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní údaje na prodávajícího, takže snadno zjistíte další informace o pejskovi nebo jestli jsou již štěňata k odběru. Pomocí filtrů najdete třeba jen psy bez (nebo s) průkazem původu, lehce vyfiltrujete zda chcete jen nabídky štěňat třeba sibiřského huskyho.

Díky funkci Hlídací pes budete mít denně ve své mailové schránce aktuální nabídky psí inzerce.
Zároveň se můžete podívat do rubriky Potřeby pro chovatele na Annonce.cz, kde najdete třeba inzeráty na krmení, boudy, vodítka a další potřeby pro Vašeho nového psa či štěňátko.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Psi a štěňata

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes