Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Tachov

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Nabídka
25.7.2017
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Tachov

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník/pracovnice terénních programů. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Stříbrsko a Tachovsko (kancelář: Mánesova 1522, Stříbro), Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/která s námi bude usilovat o to, aby se obyvatelům kraje při překonávání jejich nepříznivých situací dostalo potřebné podpory a pomoci. V případě sociální služby terénní programy se nejčastěji jedná o problémy spojené se zadlužeností, s bydlením, prací a dalšími situacemi. , , p o ž a d u j e m e, o VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle §110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru, o terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu, o odhodlání prosazovat rovný přístup ve společnosti a inkluzivní přístup ve vzdělávání, , u v í t á m e, o praxi, zkušenost s uvedenými službami, o schopnost efektivně pracovat v týmu, o samostatnost, kreativitu a flexibilitu, o řidičský průkaz a vlastní osobní vůz, , n a b í z í m e, o možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci, o práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení, o průběžnou individuální a týmovou supervizi, o možnost dalšího vzdělávání a studijního volna, o 5 týdnů dovolené, , Nástup do zaměstnání: dle dohody, možné ihned, , Výše úvazku: 1,0, , Pracoviště: území obcí s rozšířenou působností Stříbro a Tachov, , Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu ales.kavalir@clovekvtisni.cz , , Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen. Pracoviště: Člověk v tísni, o.p.s., Mánesova, č.p. 1522, 349 01 Stříbro. Informace: Aleš Kavalír, .

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Nabídka
25.7.2017
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Tachov

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník/pracovnice v sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Stříbro (kancelář: Mánesova 1522, 348 01 Stříbro), Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/která s námi bude usilovat o to, aby se obyvatelům kraje při překonávání jejich nepříznivých situací dostalo potřebné podpory a pomoci. Svými sociálně aktivizačními službami pro rodiny s dětmi se zaměřujeme na podporu dětí a jejich rodičů v oblasti vzdělávání a školní přípravy, zvýšení úspěchu dětí ve vzdělávání, docházce na běžnou školu. Pomáháme při řešení problémů týkající se rodinných záležitostí (zejm. výživné, určení otcovství), dluhové problematiky (zejm. orientace v závazcích a možnosti řešení), bydlení (zejm. nalezení vhodného bydlení) a zaměstnání (zejm. nalezení zaměstnání) a dalších problémů rodiny., p o ž a d u j e m e, o VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle §110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru, o terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu, o odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání, u v í t á m e, o praxi, zkušenost s uvedenými službami , o schopnost efektivně pracovat v týmu, o samostatnost, kreativitu a flexibilitu, o řidičský průkaz a vlastní osobní vůz , n a b í z í m e, o možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci, o práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení, o průběžnou individuální a týmovou supervizi, o možnost dalšího vzdělávání a studijního volna, o 5 týdnů dovolené, Nástup do zaměstnání: dle dohody, možné ihned, , Výše úvazku: 1,0 , , Pracoviště: území obce s rozšířenou působností Stříbro, Doba zaměstnání: doba určitá s předpokladem prodloužení, , Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu ales.kavalir@clovekvtisni.cz , , Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen. Pracoviště: Člověk v tísni, o.p.s., Mánesova, č.p. 1522, 349 01 Stříbro. Informace: Aleš Kavalír, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes