Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Zdravotnictví

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
24.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 14000 Kč
Ostrava - město

Všeobecné sestry se specializací Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava , Kontakt: telefonicky Út a Čt 10-14 hod. na č. 596 761 651, životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail: volnamistadomov@atlas.cz , Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola VŘ., , Pracovní místo bude obsazeno na základě výběrového řízení., Požadujeme znalost práce na PC na vyšší úrovni a schopnost zajištění komplexní ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost., Praxe na geriatrii nebo v sociálních službách výhodou., , Benefity:, Po zkušební době možnost dosažení osobního příplatku, obědy v ceně 21, - Kč v objektu, možnost čerpání výhod FKSP ve výši 2400, - Kč za rok na penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce, rekreace apod., navíc 1 týden dovolené a 1 týden dodatkové dovolené., , Pracovní poměr na rok s možností prodloužení.. Pracoviště: Domov korýtko, ostrava - zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova, č.p. 2936, 700 30 Ostrava 30. Informace: Jarmila Hudcová, +420 596 761 651Úterkyačtvrtkyod10,00do14,00hod.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
24.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Praha 6

Všeobecné sestry bez specializace Zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Praha, Libocká 6/43, Ulrichova 1874/10., Prvotní kontakt tel. 734 435 114, Domov sv. Rodiny poskytuje celoroční pobytové služby pro dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením s nabídkou běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Posláním Domova je vytvářet láskyplné prostředí a podmínky pro plnohodnotný, smysluplný život klientů a naplňování jejich seberealizace, přispívat k rozvoji jejich osobnosti a posilovat křesťanskou atmosféru v celém Domově. , Arcidiecézní charita Praha, která je zřizovatelem Domova svaté Rodiny, hledá do pracovního týmu domova zdravotní sestru na plný/částečný úvazek (místo výkonu Libocká 6, Praha 6), která:, - bude pracovat s dospělými osobami s mentálním a kombinovaným postižením, které potřebují zdravotní péči v různé míře dle jejich potřeb a bude se podílet na realizaci našeho poslání, , , VÁŚ PROFIL:, - vzdělání všeobecné zdravotní sestry , - ochota dále se vzdělávat, - psychická odolnost a celkově dobrý zdravotní stav, - zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně i v týmu, - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) , - zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením výhodou, , NABÍZÍME:, - zaměstnání na plný/částečný úvazek, - smlouva na dobu neurčitou - po zapracování lze poskytnout , - přátelský kolektiv, - noční provoz , - odpovídající finanční ohodnocení dle zařazení do mzdového tarifu, - možnost dalšího profesního rozvoje , - zázemí silné organizace , - zodpovědnou a metodicky vedenou týmovou práci. Pracoviště: Arcidiecézní charita praha, domov sv. rodiny, Libocká, č.p. 6, 162 00 Praha 616. Informace: Tomáš Biňovec, +420 734 435 114.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
24.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Praha 6

Všeobecné sestry bez specializace Zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Libocká 6/43, Ulrychova 1874/40, Praha 6., Prvotní kontakt tel: 734 435 114., Domov sv. Rodiny poskytuje celoroční pobytové služby pro dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením s nabídkou běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Posláním Domova je vytvářet láskyplné prostředí a podmínky pro plnohodnotný, smysluplný život klientů a naplňování jejich seberealizace, přispívat k rozvoji jejich osobnosti a posilovat křesťanskou atmosféru v celém Domově. , Arcidiecézní charita Praha, která je zřizovatelem Domova svaté Rodiny, hledá do pracovního týmu domova zdravotní sestru na plný/částečný úvazek (místo výkonu Libocká 6, Praha 6), která:, - bude pracovat s dospělými osobami s mentálním a kombinovaným postižením, které potřebují zdravotní péči v různé míře dle jejich potřeb a bude se podílet na realizaci našeho poslání, VÁŚ PROFIL:, - vzdělání všeobecné zdravotní sestry , - ochota dále se vzdělávat, - psychická odolnost a celkově dobrý zdravotní stav, - zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně i v týmu, - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) , - zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením výhodou, NABÍZÍME:, - zaměstnání na plný/částečný úvazek, - smlouva na dobu neurčitou - po zapracování lze poskytnout , - přátelský kolektiv, - jednosměnný provoz - třísměnný provoz , - odpovídající finanční ohodnocení dle zařazení do mzdového tarifu, - možnost dalšího profesního rozvoje , - zázemí silné organizace , - zodpovědnou a metodicky vedenou týmovou práci, Zaměstnanecké výhody:, benefity (mimořádné odměny, dotovaná strava, příspěvek na kulturu a sport, možnost supervize, bezplatné masáže, možnost dalšího vzdělávání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na rekreaci dětí, dovolená 5 týdnů). Pracoviště: Arcidiecézní charita praha, domov sv. rodiny, Libocká, č.p. 6, 162 00 Praha 616. Informace: Tomáš Biňovec, +420 734 435 114.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
23.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 23830 Kč
Bruntál

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23830 kč, mzda max. 32070 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Rooseveltova 2141/51, Požadavky: Hledáme všeobecnou sestru na výpomoc, možno i důchodce. Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (bez odborného dohledu) dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb., praxe min. 5let, samostatnost, empatie, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, psychická a fyzická odolnost, poskytování všech činností všeobecné zdravotní sestry podle Popisu pracovního místa, znalost práce PC Word, Excel, znalost programu Cygnus výhodou., Nabízíme: platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, plat od 23.830, -Kč (tj. do 6 let praxe) - dle praxe až do 32.070, - + příplatky za směnnost + příplatky za práci v So a Ne a za práci v noci., Přihlášku zaslat na e - mail : h.havlikova@dskrnov.cz nebo poštou na výše uvedenou adresu., K přihlášce přiložte: Kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe včetně tel. kontaktu, souhlas s nakládáním s osobními údaji - ke stažení na www.dskrnov.cz - Volná místa., , Z : 22.5.2018. Pracoviště: Domov pro seniory krnov, Rooseveltova, č.p. 2141, 794 01 Krnov 1. Informace: Hana Havlíková, +420 554 684 636.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
23.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 21000 Kč
Žďár nad Sázavou

Všeobecné sestry s osvědčením všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , - poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů, - komunikace s lékaři, se spolupracujícími službami, - zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým, - plánovaní péče, - vedení administrativy, Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou, Nástup: červen 2018, případně dle dohody , Nabízíme:, - pracovní poměr na 1,0 úvazku případně dle dohody možnost sníženého úvazku, , - zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci, , - možnost podílet se na rozvoji služby, , - odborné vzdělávání a supervizi, , - zaměstnanecké benefity, , - dobrý pracovní tým, , - zázemí stabilní organizace., , Požadujeme:, - odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., , - předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými, , - schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti, , - zodpovědnost, operativnost, profesionalitu, , - potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, , - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, , - trestní bezúhonnost., , Uvítáme:, - znalost problematiky paliativní péče, praxi u lůžka., , V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: jana.kincova@zdar.charita.cz do 11.6. 2018., Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469, , email: jana.kincova@zdar.charita.cz . Pracoviště: Diecézní charita brno - oblastní charita zr - domácí hospicová péče - žďár nad sázavou, Horní, č.p. 1679, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Jana Kincova Křížková, +420 777 755 469.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
23.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 23000 Kč

Sestry pro péči v interních oborech Všeobecné zdravotní sestry. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hl.m.Praha 8, Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 283 840 138 ; 283 840 127 (Pracovní dny: 8:00 - 14:00), nebo e-mailem na adresu monika.strizova@ouss8.cz ; alena.dudkova@ouss8.cz , Kontaktní osoba: paní Bc. Monika Střížová, Alena Dudková, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:, Požadujeme:, -Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxi u lůžka a bezúhonnost., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky, roční kupon MHD, příspěvek na penzijní připojištění.. Pracoviště: Sociální a ošetřovatelské služby praha 8 - sos praha 8 - praha 8, . Informace: Monika Střížová, +420 283 840 138,283 840 127.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
22.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 26000 Kč
Praha 10

Všeobecné sestry se specializací Všeobecná sestra ARIP. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: FNKV pavilon G, Šrobárova 50, Praha 10, Kontakt: osobne na adrese: FNKV pavilon G, Šrobárova 50, Praha 10, milouse.janouskova@etoilecz.cz , telefonicky po-pá 8-14.00 267 163 814, 725 893 464, PSS-ARIP, Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, příplatky:20%noc, 25%víkend, 100% svátky. mimořádné odměny, náborový příspěvek, dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, flexi-pasy v hodnotě 50, - kč, možnost ubytování.. Pracoviště: Etoile cz a.s. - šrobárova, praha 10, Šrobárova, č.p. 1150, 100 00 Praha 10. Informace: Miluše Janoušková, +420 267 163 814,725 893 464.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
22.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 24500 Kč
Opava

Všeobecné sestry s osvědčením VŠEOBECNÁ SESTRA, BRATR S REGISTRACÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24500 kč, mzda max. 35270 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Bothová Hana, tel.: 553 603 256, e-mail: hana.bothova@ruhrabyne.cz . , SŠ/VŠ; vysoké pracovní nasazení, zájem o vzdělávání se v oboru, bezúhonnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie, odolnost vůči stresu, znalost práce na PC - zkušenosti s textovými programy (výhodou práce s informačním systémem ve zdravotnictví)., Pracoviště: Hrabyně, nástup ihned.. Pracoviště: Rehabilitační ústav hrabyně, 747 67 Hrabyně 3. Informace: Hana Bothová, +420 553 603 256.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
22.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 20000 Kč
Brno - město

Všeobecné sestry s osvědčením všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Životopisy e-mailem: kukackova@kukudent.cz , Požadavky: , základní znalosti práce s PC, angličtina na komunikativní úrovni, příjemné vystupování. Pracoviště: Kukudent s.r.o., Křenová, č.p. 306, 602 00 Brno 2. Informace: MDDr. Hana Kukačková, .

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
22.5.2018
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Plat: 24000 Kč
Český Krumlov

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Všeobecná sestra - vzdělání středoškolské. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba nepřetržitá. Mzda od 24.000, -- - 35.000, -- Kč hrubého dle praxe. Náplň práce: provádění komplexní specializované péče o uživatele, usměrňování odborné činnosti, monitorování a vyhodnocování potřeb uživatele, asistence při diagnostických a léčebných výkonech, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe. Požadujeme: bezúhonnost (dle § 79 odst.2 a 3 zákona 108/2006 Sb.) , zdravotní způsobilost, odbornou způsobilost - dosažené vzdělání SZŠ, VOŠ, VŠ, registrovaná sestra pracující bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb..Znalost zákona 108/2006 Sb., 48/1997 Sb. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, zázemí stabilního zaměstnavatele, podpora odborného růstu. Nástup do nově, moderně vybaveného Domova pro seniory v Kaplici, stabilní zázemí organizace s více, jak dvacetiletou tradicí. Práce v dynamickém kolektivu. Kontakt: Mgr. Vladimíra Holczerová, tel.: 602 193 210 (po-pá od 8:00 hod. - 15:00 hod.), e-mail: podatelna@domovkaplice.cz . Ověřeno 21.5.2018.. Pracoviště: Domov pro seniory kaplice, Míru, č.p. 366, 382 41 Kaplice 1. Informace: Vladimíra Holczerová, +420 602 193 210.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes