Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej nadstandardního nájemního do

Nabídka
22.5.2018
Prodej nadstandardního nájemního do
Užitná plocha: 272 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Děčín
8 788 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nájemního domu v lukrativní části Děčína – Nové Město, ul.Horská, se zastavěnou plochou 272m2. Dům je v TOP stavu, udržovaný a nízkonákladový. Jsou zde celkem 4 bytové jednotky ( ve zvýšeném přízemí je b.j. o velikosti 3+1/B s terasou, o výměře 80m2, v 1.poschodí b.j.3+1/B s terasou o výměře 90m2. Ve 2.mezipatře se nachází mezonetový byt o velikosti 3+1 s dvěma balkony, dvěma koupelnami, šatnou a půdou, vše o celkové výměře 160m2, v podkroví je luxusní mezonetový byt o ploše 100m2 s praktickou kuchyní, velkým obývacím pokojem s otevřeným krbem, s terasou a velkou koupelnou. V domě je rovněž zařízená kancelář, výměra 80m2, s východem do zahrady (o celkové výměře 241m2), na které je umístěný altánek. Tyto prostory lze po menších úpravách využívat i jako byt. V zadním traktu domu jsou k dispozici 2 garáže pro 3 auta a jedno venkovní stání. V domě je centrální plynové vytápění pomocí vlastního plynového kotle, umístěného v suterénu domu, ve vlastní kotelně. Z důvodu stěhování majitele objevuje proto volná bytová jednotka o výměře 160m2, garáže a kancelář. Celková plocha pronajímaných bytových jednotek je 430m2, obvyklá cena pronájmů se v této oblasti pohybuje okolo 140, -Kč/m2, u nebytového prostoru od 116, -Kč/m2 do 190, -Kč/m2. Cena nemovitosti činí 8.000.000, -Kč + provize RK ve výši 450.000, -Kč + 4% daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 338.000, -Kč. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě. Ev. číslo: 608309. včetně provize RK a 4% daně z nabytí.

Činžovní dům s komerčním prostorem,

Nabídka
24.5.2018
Činžovní dům s komerčním prostorem,
Užitná plocha: 700 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Semily
9 299 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej činžovního domu s komerční prostorem v přízemí - fungující restaurací a projektem na 11 bytů. Dům se nachází v centru Turnova na Sobotecké ulici, která díky své strategické poloze nabízí jak rychlou dostupnost na náměstí, tak i rychlý výjezd na Mladou Boleslav, Prahu, Liberec a Jičín. Objekt je i vhodný jako zázemí pro cestování v rámci Českého ráje, tak i jako ubytovací zázemí pro průmyslovou zónu Turnov. V přízemí domu se nachází fungující restaurace s grilem, který poskytuje svoje služby dlouhodobě. Před restaurací se nachází zahrádka pro posezení hostů s markýzami. Restaurace má stylové salonky v kamenném sklepení. V přízemí u restaurace se nachází kompletní zázemí pro poskytování gastro služeb jako jsou kuchyně, sklady, sociální zázemí pro hosty a kancelář-bytový prostor pro personál. Z přízemí se dá vejít po schodišti do prvního patra. Zde započala vestavba bytů. Jsou realizovány 3 bytové jednotky a koupelna z celkových 5 v tomto patře. Z prvního patra se vstupuje do podkroví. Zde je připraven prostor pro vestavbu dalších 6 bytových jednotek. Bytové jednotky je možné užívat jako klasické byty nebo např. byty hotelového typu. Celý dům má novou střechu. Zastavěná plocha domu činí 350 m2. Za domem jsou parkovací místa na vlastním pozemku. Do dvora za domem se vjíždí přes kovanou bránu. Dům je napojen na EE, plyn, vodu a kanalizaci. PENB bude dodán - nyní G. S financováním nákupu Vám rádi pomůžeme. Prodej zajišťuje Reality11 Partner pobočka Liberec. Ev. číslo: 17591.

Prodej činžovního domu Brno

Nabídka
23.5.2018
Prodej činžovního domu Brno
Užitná plocha: 660 m2
Počet bytů: 3
Typ budovy: zděná
Brno - město
Cena neuvedena

Zprostředkujeme Vám exkluzivně nabízíme k prodeji činžovní dům v blízkosti Zvonařky na ulici Plotní. Dům je třípatrový a podsklepený třemi sklepy a skládá se z křídla v ulici Plotní a křídla ve dvoře. Obě křídla jsou spojena krytým schodištěm, vstup do domu je ocelovými vraty kterými je umožněn vjezd osobních automobilů nebo dodávek do dvora. V křídle otočeném do ulice jsou v prvním podlaží vstupní vrata s průjezdem vedle jsou dva výklady a dveře do nebytových prostor. V druhém podlaží jsou dva byty 2+1 s přístupem přes pavlač a ve třetím podlaží je byt 4+1 ve stejném podlaží je vstup na půdu. V dvorním křídle v prvním podlaží vedle vstupních dveří na schody je byt 1+1kk, vedle jsou vrata do garáže za ní jsou dva byty 1+1,1 1+ kk, jako poslední je mezonetový byt 3+1. Ve druhém podlaží je vstup do dvou bytů 2+1 umožněn přes pavlač. Celkem v domě je devět bytů a jeden obchod. V bytech bylo zhotoveno etážové topení s novými plynovými kotli. Při opravách stávajících bytů byly zhotoveny nové plovoucí podlahy, vyměněno hliníkové vedení za měděné opravily se koupelny a WC, bylo zrevidováno a opraveno odpadové potrubí, opatřeno vodoměry pro jednotlivé byty. Ve dvoře je pozemek ohraničen se sousední zahradou cihlovou zídkou a v zadní části dvora je stěna slévárny UXA. Celý dům byl osazen plastovými okny a dveřmi. Dům byl zateplen šedou isolační hmotou o síle 12 cm. Dvorní část domu byla vybavena čtyřmi kamerami pro případ neoprávněného vstupu cizích osob na dvůr. Pozemek má celkovou rozlohu 857 m2, plocha bytových prostor je 557,50 m2 a plocha nebytových prostor je 102,50 m2. Půdorysy jednotlivých bytů na vyžádaní. Budova má energetický štítek s hodnotou D-E. Jedná se o vynikající investiční příležitost, vzhledem k poloze domu a vysokých výnosů z pronájmů. Doporučuji prohlídku Ev. číslo: 25746. + provize RK + daň z nabytí nemovitosti.

Prodej činžovního domu 290 m2

Nabídka
23.5.2018
Prodej činžovního domu 290 m2
Užitná plocha: 290 m2
Počet bytů: 4
Typ budovy: zděná
Mladá Boleslav
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej činžovního domu se 4 bytys vlastním parkovacím stáním pro cca 10 vozidel v uzavřeném prostoru v blízkosti centra Mladá Boleslav, nedaleko vývojového centra Škoda-Auto (cca 50 m od vstupní brány). Současné dispozice domu tvoří:Celková plocha pozemku 679 m2, zastavěná plocha 130 m2, parkovací stání 279 m2 V 1. N.P. (přízemí/zvýšené patro) se nachází - vstupní chodba z ulice i ze dvora, v levé části okamžitě využitelné vytápěné prostory o výměře cca 38 m2 s vlastním vchodem z ulice vč. soc. zařízení, v pravé části se nachází nevytápěný prostor o výměře cca 45 m2 současně využívaný jako garáž/dílna s vlastním vchodem ze dvora + vjezd do garáže vč. zázemí a nedobudovaného soc. zařízení (lze dispozičně upravit dle požadavku) Ve 2. N.P. - o celkové výměře cca 107 m2 vč. 2x soc. zařízení je v současné době pronajaté za velice výhodných podmínek na dobu neurčitou (v případě potřeby dle smlouvy výpovědní lhůta 2 měsíce) Ve 3. N.P. - o celkové výměře cca 40 m2 vč. soc. zařízení je v současné době pronajaté za velice výhodných podmínek na dobu neurčitou (v případě potřeby dle smlouvy výpovědní lhůta 3 měsíce) 3. N.P. - o celkové výměře cca 60 m2 lze dispozičně upravit a využít dle vlastních potřeb. Možnosti využití: 1. lze využít jako investici a pokračovat v pronájmu se stávajícím nájemcem, který využívá v současné době cca 50% objektu za výhodných podmínek + možnost využití zbylých volných prostor dle uvážení. 2. nebo možnost jednoduchým způsobem přebudovat na bytový dům se 4 bytovými jednotkami o výměrách cca 2x 40 m2 a 2x60 m2 + 2 komerční prostory v přízemí o výměrách cca 40 m2 a 60 m2. 3. případně ideální objekt pro sídlo firmy. Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme zdarma. Ev. číslo: 618584.

Prodej nájemního domu v ul.Horská

Nabídka
23.5.2018
Prodej nájemního domu v ul.Horská
Užitná plocha: 138 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Děčín
8 216 000 Kč

Bytový dům s 9 byty v Lipníku nad B

Nabídka
22.5.2018
Bytový dům s 9 byty v Lipníku nad B
Užitná plocha: 1235 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Přerov
10 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej dvou bytových domu o celkovém počtu 9 bytů a hospodářské budovy v Lipníku nad Bečvou s celkovou plochou 2 517 m2. Budova č. 1: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Budova má z většiny betonové základy. Okna plastová. Střešní konstrukce domu je dřevěná. Střešní krytina plech. Zastavěná plocha bytového domu 478 m2. Užitná plocha domu 460 m2. V domu se nachází 6 bytů. Byty jsou dispozičně řešeny 2+1 cca 70 m2, 3+1 cca 80 m2. Možnost rozšířění o podkroví, tímto jednoduchým zásahem lze změnit dispozice bytů na 4+1 cca 100 m2, 5+1 cca 115 m2. Byty jsou z části z rekonstruované. Budova č. 2: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Budova má z většiny betonové základy a z části dřevěné. Okna dřevěná. Střešní konstrukce domu je dřevěná. Střešní krytina eternit. Zastavěná plocha bytového domu 535 m2. Užitná plocha domu 500 m2. Byty jsou dispozičně řešeny 2+1 cca 78 m2, 3+1 cca 88 m2. Možnost rozšířění o podkroví, tímto jednoduchým zásahem lze změnit dispozice 4+1 cca 110 m2, 5+1 cca 125 m2. Byty jsou z části určené k rekonstrukci. Hospodářská budova: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Střešní konstrukce je dřevěná. Střešní krytina eternit. Budova je určená jako skladovací prostor. Možnost odstranění budovy a vytvoření místo k odpočinku. Celý objekt je obestavěn cihlovou zdí s vlastím přístupem. Vytapěný je řešeno veřejnou plynovou přípojkou. Voda je připojena na obecní vodovod a celý objekt je přípojen na kanalizační síť+ optický kabel. Parkování před domem a v uzavřeném objektu. Budova se nachází od centra lipníku cca 2 min chůze. V městě veškerá občanská vybavenost. Možnost odkoupení podílu. Výhodná investice. Doporučuji!!! Ev. číslo: 19603. Cena včetně provize a právních služeb.

Prodej bytového domu v centru Jablonce.Realitní

Nabídka
22.5.2018
Užitná plocha: 460 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Jablonec nad Nisou
6 800 000 Kč

Exkluzivní prodej vily, užitná plocha 290 m2,

Nabídka
21.5.2018
Exkluzivní prodej vily, užitná plocha 290 m2,
Užitná plocha: -
Počet bytů: -
Typ budovy: zděná
Trutnov
4 690 000 Kč

Prodej činžovního domu se zahradou

Nabídka
14.5.2018
Prodej činžovního domu se zahradou
Užitná plocha: 410 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
České Budějovice
9 650 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zrekonstruovaného činžovního domu s okrasnou zahradou a bazénem v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Plocha pozemku činí 508 m2, z toho zastavěná plocha domu 210 m2, garáže 39 m2. V roce 2006 proběhla kompletní rekonstrukce objektu, včetně zahradních úprav. Objekt je pravidelně udržován a je v dobrém stavu. Po provedené rekonstrukci vzniklo v domě 6 bytů. V přízemí se nachází byt 3+ kk, 58 m2, který má samostatný vstup ze zahrady. Tento byt majitel domu užívá k vlastním účelům. Byt je kompletně zařízený nábytkem, kuchyň je vybavená moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, prostorná koupelna disponuje rohovou vanou, bidetem a WC dohromady. Ostatních pět bytů se využívá k pronájmu. V přízemí se nacházejí byt 2+1, 44 m2 a byt 2+ kk, 39 m2. V patře jsou tři byty: 2+ kk, 70 m2 a dvě garsonky s výměrou 32 m2 každá. Všechny byty mají vlastní plynové kotle na topení a ohřev vody a vlastní měřidla plynu a elektrické energie. Byty jsou vybavené standardními kuchyňskými linkami a sociálním zařízením. Dům má plastová okna a je zčásti zateplen. Prostorný suchý sklep (65 m2) také prošel rekonstrukcí, má vysoké klenbové stropy, betonovou podlahu a disponuje dvěma místnostmi. Jedna je určená ke společnému užívaní pro nájemníky, druhá pro soukromé účely majitele. Do tohoto prostoru je zavedené topení, místnosti jsou vybavený nábytkem, je zde barový pult a také toaleta s umyvadlem. Ze strany zahrady je k domu přistaven sklad na zahradní nářadí a je zde umístěn systém filtrace pro bazén. Útulná pergola poskytuje příjemné posezení. Na pozemku se nachází garáž pro 2 osobní auta. Veškerá občanská vybavenost: školka, škola, zastávky MHD, obchody, pošta, restaurace. V současné době jsou všechny byty pronajaté. Doporučujeme osobní prohlídku. Cena je k jednání. Ev. číslo: 605528. včetně právního a prodejního servisu.

Praha, Luštěnická 723-1 , prodej činžovní dům

Nabídka
11.5.2018
Praha, Luštěnická 723-1 , prodej činžovní dům
Užitná plocha: 222 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Praha 9
9 499 000 Kč

Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického

Nabídka
11.5.2018
Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického
Užitná plocha: 1200 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: skelet
České Budějovice
Cena neuvedena

Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického obchodního domu z roku 1935.Původní obchodní dům z roku 1935 byl postaven dle stejného architektonické studie jako obchodní dům Bílá Labuť v Praze a je po tomto obchodním domu v České republice jedinečný. Celý objekt je železo-betonový skelet s vyzdívanými příčkami - tato technologie byla v době výstavby unikátní. Tento objekt skýtá nepřeberné množství realizací od zachování klasického obchodního centra s obchody a kancelářským zázemím, přes luxusní restauraci s kavárnou, knihovnou, sportovně relaxační centrum, výukové - školící centrum a mnoho dalších a dalších možností……. Celý objekt je rozdělen do několika pater a do všech je přístup pomocí výtahu. Suterén, 1.NP, 2.NP, 3.NP, 4.NP jsou obrovské otevřené plochy po cca 200m2 ( v každém patře je minimálně 1 sociální zázemí a do pater je také zaveden výtah). 5.NP a 6.NP bylo využíváno k bydlení – 2 samostatné byty (4+ kk,1+ kk) - možno využít na kanceláře, bydlení či jiný záměr, který potřebuje menší a již rozdělené prostory. V obou patrech jsou vybudovány koupelny a další zázemí. Oba prostory disponují nádhernými terasami s překrásným výhledem do okolí. V každém patře domu je prosklená galerie směřující do vnitro-bloku. Vzhledem k blízkosti elektrárny Temelín má město Týn nad Vltavou výhodu velmi levného vytápění a ohřevu vody z teplovodu a výhodné ceny za dodávku elektriky. Elektrika v objektu byla naposledy renovována před 10 lety posledním majitelem. ID nabídky: 20037.

Prodej činžovního domu 284 m2 s komerčními

Nabídka
9.5.2018
Prodej činžovního domu 284 m2 s komerčními
Užitná plocha: 284 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
1 999 999 Kč

Prodej činžovního domu 284 m2 s komerčními prostory v Nejdku.Nabízíme Vám k prodeji dvougenerační činžovní dům se dvěma bytovými jednotkami a komerčními prostory, které lze předělat na třetí bytovou jednotku o celkové výměře 284 m2 v obci Nejdek u Karlových Varů. V přízemí domu se nachází komerční prostory (dříve obchod a sklady). Komerční prostory se skládají ze třech místní o celkové výměře 96 m2. V prvním patře se nachází byt, který je dispozičně řešený jako 2+1 o výměře 94 m2. Tento byt se skládá z ložnice, kuchyně, koupelny, předsíně a prostorné místnosti, která slouží jako jídelna a obývací pokoj. Ve druhém patře se nachází podkrovní byt, který je dispozičně řešený jako 3+1 o celkové výměře 94 m2. Tento byt se skládá z předsíně, kuchyně s kuchyňským koutem, obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice a z koupelny s vanou a wc. V prvním patře domu je prostorná terasa o výměře 36 m2. Celý dům je podsklepený a náleží k němu zahrada s venkovním sklepním prostorem. Dům je připojen na městský vodovodní řad. Vytápění domu, zajišťuje plynový kotel, který je instalovaný ve sklepních prostorách pod domem a je pro obě bytové jednotky společný. Nebytové prostory jsou taktéž připraveny pro vytápění plynem, ale lze je vytápět i kamny na tuhá paliva. V domě proběhla částečná rekonstrukce, která zahrnuje nová plastová okna, podlahy a vybavení. Přesto, že se dům nachází v klidné části města, je v okolí veškerá občanská vybavenost. Energetická náročnost „G“... Poznámka k ceně: + provize RK, právní servis zajištěn, daň z nabytí nem. věcí dle zákonného opatření senátu hradí strana kupující. ID nabídky: 061760.

Prodej měšťanského rodinného domu

Nabídka
7.5.2018
Prodej měšťanského rodinného domu
Užitná plocha: -
Počet bytů: -
Typ budovy: zděná
Jeseník
Cena neuvedena

Prodej měšťanského rodinného domu v Javorníku . Jedná se o měšťanský empírový dům z 1.pol.19.st. se starším jádrem a pozdějšími úpravami, který se nachází v Městské památkové zóně Javorník a zároveň v ochranném pásmu zámku Jánský Vrch v Javorníku ve Slezsku. Stojí pod zámkem vratislavských biskupů a je součástí původní středověkké zástavby města. Je podsklepený, patrový, obdélníkového půdorysu (11x22m), se sedlovou střechou krytou červeným alukrytem, střecha má hambalkový krov, volutový štít je ukončen trojúhelníkovým tympanonem, dům je omítnutý bílou vápennou omítkou, domovní znamení je černý cvikr se zlatým motýlem od ak. mal. a um. kováře Ilji Zachovala (1996). V chodbě je valená klenba s lunetami, ve sklepech jednoduchá valená. Po odsunu sudetských Němců v něm byla lidová škola umění. V roce 1963 byl dům prohlášen za nemovitou kulturní památku. Technický popis domu: Dům má čtyři podlaží, je orientovaný S/J, plocha parcely, na které stojí, je 284 m2, z toho zastavěná plocha je cca 150 m2 a obytná 230 m2 (přepočet na bytové prostory). V suterénu jsou dva samostatné klenuté sklepy, v každém sklepě je studna s možností čerpání užitkové vody. V přízemí je vstupní prostor s přechodem na zadní dvorek a zahrádku, tři nebytové prostory v současnosti v pronájmu jako prodejny (včetně skladů a sociálního zařízení se sprchou, umyvadlem a WC) a veterinární ambulance, vstupy do sklepení a obytných pater domu. 1.patro: na celém patře je byt 3+1, momentálně taky v pronájmu, pokoje o ploše 34,8 m2, 35,7 m2 a 29,25 m2, kuchyň 23 m2 s komorou 3 m2, chodba 26 m2, koupelna s WC 6 m2. Byt má dobová dřevěná kazetová okna s otvíráním do ulice ve velmi dobrém stavu, na podlahách je PVC, celoplošné koberce a dlažba, topení je na přímotopy a krbová kamna. Kuchyň je vybavená linkou a kamny na tuhá paliva a současně kombinovaným sporákem plyn/horkovzdušná trouba. Teplá voda je z boileru. Podkroví: v části podkroví je byt 2+1 cca 50 m2, zbytek je zatím jako půda. Podkrovní byt byl kolaudován v roce 2008. Jsou v něm 2 původní okna a 5x Velux, koupelna s WC, kuchyně s linkou na míru, sporákem s el.varnou deskou a horkovzdušnou troubou a myčkou nádobí. Podlahy jsou částečně z palubek, částečně pokryté kobercem a dlažbou. Topí se zde krbovými kamny, přitápění je na el.přímotopy. Teplá voda je z el.boileru. Z obou bytů je výhled na zámek V domě je zavedená pevná telefonní linka, internet, TV přes satelit, dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, plyn, je v něm zaveden i silnoproud 380 V. Dům stojí v historickém i obchodním centru města, na náměstí v blízkosti městského úřadu, přímo pod zámkem, veškerá občanská vybavenost v místě. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78447. ID nabídky: N78447.

Prodej nájemního domu Příbram.Dovolujeme si Vám

Nabídka
2.5.2018
Užitná plocha: 296 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Příbram
5 780 000 Kč

Prodej nájemního domu Příbram.Dovolujeme si Vám nabídnout mimořádný dům, jež ocení všichni, kdo hledají nejen bezpečnou a klidnou lokalitu v centu Příbrami, ale také dokonalé rodinné bydlení s dostatkem soukromí či výjimečnou investici. Cihlový dům z roku 1918 disponuje třemi podlažími a půdou, která je připravena pro vestavbu dalších dvou, nebo tří bytových jednotek, nyní rozčleněn na 3 bytové jednotky, vpravo je byt 1+0, vlevo je 2+ kk se samostatnou terasou a zbylou část tvoří byt 3+1 s prostornou terasou.V dome je možno vybudovat 6-7 bytu( předěláním 3+1 na dva menší viz studie , kterou na požádaní zašlu) Dům je po rekonstrukci, cihlový zdi 60 cm široké , stropy železobeton, zateplené. Nová voda i odpady vedeny, dle hygienických norem vzhledem ke gastro provozu viz vinotéka atd. Svým rozvržením po případné rekonstrukci může zajistit příjemné bydlení pro početnou rodinu s dostatkem soukromí pro všechny její členy či vytvoření více bytových jednotek.Dům je také vhodný k novému projektu na investici, provozování penzionu, či sídlo firmy, domova pro seniory, lékařské centrum, kosmetický dům, bytový dům, sanatorium, škola, vzdělávací centrum atd.objekt.je z větší části podsklepen, Sklep je připravený pro vybudování vinotéky se zázemím pro kuchyni . Vytápění je elektrické, možné krbová kamna nebo plyn, K nemovitosti není vystaven PENB, s ohledem na zákonná ustanovení uvádíme její energetickou třídu na úrovni G . Velmi dobrá dopravní dostupnost – centrum Příbrami, vlakové nádraží a zastávka autobusových spojů na Prahu cca 300m. Dostupnost Prahy autobusem 50 minut, autem 30 minu V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, včetně školek, školy, pošty, obchodů, zdravotnického střediska, lékařů, restaurací. Doporučuji prohlídku, dům vás okouzlí naprostým klidem a energií. V případě rychlého jednání je možná sleva.Hypotéku vyřídíme zdarma. Poplatky: cca 5000 Kč měsíčně. ID nabídky: P051116.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes