Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej činžovního domu Brno

Nabídka
24.5.2018
Prodej činžovního domu Brno
Užitná plocha: 660 m2
Počet bytů: 3
Typ budovy: -
Brno - město
Cena neuvedena

Zprostředkujeme Vám exkluzivně nabízíme k prodeji činžovní dům v blízkosti Zvonařky na ulici Plotní. Dům je třípatrový a podsklepený třemi sklepy a skládá se z křídla v ulici Plotní a křídla ve dvoře. Obě křídla jsou spojena krytým schodištěm, vstup do domu je ocelovými vraty kterými je umožněn vjezd osobních automobilů nebo dodávek do dvora. V křídle otočeném do ulice jsou v prvním podlaží vstupní vrata s průjezdem vedle jsou dva výklady a dveře do nebytových prostor. V druhém podlaží jsou dva byty 2+1 s přístupem přes pavlač a ve třetím podlaží je byt 4+1 ve stejném podlaží je vstup na půdu. V dvorním křídle v prvním podlaží vedle vstupních dveří na schody je byt 1+1kk, vedle jsou vrata do garáže za ní jsou dva byty 1+1,1 1+ kk, jako poslední je mezonetový byt 3+1. Ve druhém podlaží je vstup do dvou bytů 2+1 umožněn přes pavlač. Celkem v domě je devět bytů a jeden obchod. V bytech bylo zhotoveno etážové topení s novými plynovými kotli. Při opravách stávajících bytů byly zhotoveny nové plovoucí podlahy, vyměněno hliníkové vedení za měděné opravily se koupelny a WC, bylo zrevidováno a opraveno odpadové potrubí, opatřeno vodoměry pro jednotlivé byty. Ve dvoře je pozemek ohraničen se sousední zahradou cihlovou zídkou a v zadní části dvora je stěna slévárny UXA. Celý dům byl osazen plastovými okny a dveřmi. Dům byl zateplen šedou isolační hmotou o síle 12 cm. Dvorní část domu byla vybavena čtyřmi kamerami pro případ neoprávněného vstupu cizích osob na dvůr. Pozemek má celkovou rozlohu 857 m2, plocha bytových prostor je 557,50 m2 a plocha nebytových prostor je 102,50 m2. Půdorysy jednotlivých bytů na vyžádaní. Budova má energetický štítek s hodnotou D-E. Jedná se o vynikající investiční příležitost, vzhledem k poloze domu a vysokých výnosů z pronájmů. Doporučuji prohlídku Ev. číslo: 25746. + provize RK + daň z nabytí nemovitosti.

Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna

Nabídka
5.3.2018
Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna
Užitná plocha: 625 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Břeclav
9 199 000 Kč

Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna s užitnou plochou 625 m2 a plochou pozemku vč. zastavěné plochy 779 m2. Původně byla budova postavená v roce 1947 určena k bydlení, v padesátých letech došlo ke změně užívání a byly zde zřízené ordinace lékařů. Budova sestává ze tří částí, z nichž první část má 2 nadzemní podlaží s částečně užívaným podkrovím a je zčásti podsklepená. Druhá část budovy má dvě nadzemní podlaží se samostatným vstupem ze dvora. Třetí část je přízemí se vstupem ze dvora. Stropy jsou dřevěné s rovným podhledem, střecha je sedlová. Krov je dřevěný vázaný. Krytina střechy z roku 2000 je z pálených dvoudrážkových tašek. Klempířské konstrukce byly provedeny v roce 2000 a jsou úplné z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou dvouvrstvé vápenné. Vnější omítky jsou břizolitové stříkané z roku 1999. Vnitřní obklady z roku 1996 jsou běžné keramické. Okna jsou dřevěná, zdvojená z roku 1998. Ústřední vytápění je plynovým kotlem Protherm umístěným ve sklepě v roce 1996. Elektroinstalace z roku 1996 je světelná i třífázová. Budova má bleskosvod provedený v roce 2000. Ohřev teplé vody provedený v roce 1996 je průtokovými ohřívači a bojlery. Část budovy je přízemní se vstupem ze dvora. Objekt je možno i nadále užívat k lékařským účelům, přestavět na bytové jednotky nebo jinak komerčně využívat. Výborná dostupnost na dálnici Brno, Bratislava. Objekt volný po dohodě, více informací k možnosti prohlídek v RK. ID nabídky: LI215030.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes