Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej bytového domu

Nabídka
18.10.2017
Prodej bytového domu
Užitná plocha: 142 m2
Počet bytů: 4
Typ budovy: zděná
Hodonín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD se 4 samostatnými bytovými jednotkami v obci Mutěnice v okrese Hodonín. Aktuálně je dům využíván jako penzion. Nemovitost se nachází u hlavní silnice v centru obce a ve sklepních prostorech se nachází pizzerie. Nemovitost prošla celkovou modernizací, která probíhala od r. 2013 do r. 2015. Během této modernizace byly vybudovány 4 samostatné bytové jednotky o velikosti 2+ kk 4 apartmány. Na každém patře se nachází 2 byty, které mají vlastní kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, digestoří a lednicí s mrazákem, a koupelnu se sprch. koutem, WC a ohřívač vody. Každá bytová jednotka má vlastní el. jističe a také samostatný měřič vody. Topení je centrální elektrické pro celý dům. Parkování je ve dvoře a před domem. Na jaře roku 2017 byla ve sklepních prostorech vybudována pizzerie, která je plně vybavena a nabízí 7 stolů s posezením pro 24 osob a dalších 16 osob je možné usadit na letní terase, jež se nachází před domem. Před zahrádkou jsou prolézačky pro děti. Kompletní vybavení penzionu i pizzerie je současní prodejní ceny. Možnost dokoupení novostavby RD o velikosti 4+ kk, který se nachází přímo za domem. Možnost provozování penzionu i pronájmu bytů. Výhodná investice do budoucnosti. Financování koupě Vám rádi zajistíme. Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 615159. včetně provize pro RK i právního servisu.

Hledám činžovní dům v Brně

Poptávka
28.9.2017
Užitná plocha: -
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Brno - město
30 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna

Nabídka
1.9.2017
Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna
Užitná plocha: 625 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Břeclav
9 199 000 Kč

Nabízíme k prodeji obytný dům v Hustopečích u Brna s užitnou plochou 625 m2 a plochou pozemku vč. zastavěné plochy 779 m2. Původně byla budova postavená v roce 1947 určena k bydlení, v padesátých letech došlo ke změně užívání a byly zde zřízené ordinace lékařů. Budova sestává ze tří částí, z nichž první část má 2 nadzemní podlaží s částečně užívaným podkrovím a je zčásti podsklepená. Druhá část budovy má dvě nadzemní podlaží se samostatným vstupem ze dvora. Třetí část je přízemí se vstupem ze dvora. Stropy jsou dřevěné s rovným podhledem, střecha je sedlová. Krov je dřevěný vázaný. Krytina střechy z roku 2000 je z pálených dvoudrážkových tašek. Klempířské konstrukce byly provedeny v roce 2000 a jsou úplné z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou dvouvrstvé vápenné. Vnější omítky jsou břizolitové stříkané z roku 1999. Vnitřní obklady z roku 1996 jsou běžné keramické. Okna jsou dřevěná, zdvojená z roku 1998. Ústřední vytápění je plynovým kotlem Protherm umístěným ve sklepě v roce 1996. Elektroinstalace z roku 1996 je světelná i třífázová. Budova má bleskosvod provedený v roce 2000. Ohřev teplé vody provedený v roce 1996 je průtokovými ohřívači a bojlery. Část budovy je přízemní se vstupem ze dvora. Objekt je možno i nadále užívat k lékařským účelům, přestavět na bytové jednotky nebo jinak komerčně využívat. Výborná dostupnost na dálnici Brno, Bratislava. Objekt volný po dohodě, více informací k možnosti prohlídek v RK. ID nabídky: LI215030.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes