Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Středočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej činžovního domu 290 m2

Nabídka
21.5.2018
Prodej činžovního domu 290 m2
Užitná plocha: 290 m2
Počet bytů: 4
Typ budovy: zděná
Mladá Boleslav
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej činžovního domu se 4 bytys vlastním parkovacím stáním pro cca 10 vozidel v uzavřeném prostoru v blízkosti centra Mladá Boleslav, nedaleko vývojového centra Škoda-Auto (cca 50 m od vstupní brány). Současné dispozice domu tvoří:Celková plocha pozemku 679 m2, zastavěná plocha 130 m2, parkovací stání 279 m2 V 1. N.P. (přízemí/zvýšené patro) se nachází - vstupní chodba z ulice i ze dvora, v levé části okamžitě využitelné vytápěné prostory o výměře cca 38 m2 s vlastním vchodem z ulice vč. soc. zařízení, v pravé části se nachází nevytápěný prostor o výměře cca 45 m2 současně využívaný jako garáž/dílna s vlastním vchodem ze dvora + vjezd do garáže vč. zázemí a nedobudovaného soc. zařízení (lze dispozičně upravit dle požadavku) Ve 2. N.P. - o celkové výměře cca 107 m2 vč. 2x soc. zařízení je v současné době pronajaté za velice výhodných podmínek na dobu neurčitou (v případě potřeby dle smlouvy výpovědní lhůta 2 měsíce) Ve 3. N.P. - o celkové výměře cca 40 m2 vč. soc. zařízení je v současné době pronajaté za velice výhodných podmínek na dobu neurčitou (v případě potřeby dle smlouvy výpovědní lhůta 3 měsíce) 3. N.P. - o celkové výměře cca 60 m2 lze dispozičně upravit a využít dle vlastních potřeb. Možnosti využití: 1. lze využít jako investici a pokračovat v pronájmu se stávajícím nájemcem, který využívá v současné době cca 50% objektu za výhodných podmínek + možnost využití zbylých volných prostor dle uvážení. 2. nebo možnost jednoduchým způsobem přebudovat na bytový dům se 4 bytovými jednotkami o výměrách cca 2x 40 m2 a 2x60 m2 + 2 komerční prostory v přízemí o výměrách cca 40 m2 a 60 m2. 3. případně ideální objekt pro sídlo firmy. Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme zdarma. Ev. číslo: 618584.

Prodej nájemního domu Příbram.Dovolujeme si Vám

Nabídka
2.5.2018
Užitná plocha: 296 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Příbram
5 780 000 Kč

Prodej nájemního domu Příbram.Dovolujeme si Vám nabídnout mimořádný dům, jež ocení všichni, kdo hledají nejen bezpečnou a klidnou lokalitu v centu Příbrami, ale také dokonalé rodinné bydlení s dostatkem soukromí či výjimečnou investici. Cihlový dům z roku 1918 disponuje třemi podlažími a půdou, která je připravena pro vestavbu dalších dvou, nebo tří bytových jednotek, nyní rozčleněn na 3 bytové jednotky, vpravo je byt 1+0, vlevo je 2+ kk se samostatnou terasou a zbylou část tvoří byt 3+1 s prostornou terasou.V dome je možno vybudovat 6-7 bytu( předěláním 3+1 na dva menší viz studie , kterou na požádaní zašlu) Dům je po rekonstrukci, cihlový zdi 60 cm široké , stropy železobeton, zateplené. Nová voda i odpady vedeny, dle hygienických norem vzhledem ke gastro provozu viz vinotéka atd. Svým rozvržením po případné rekonstrukci může zajistit příjemné bydlení pro početnou rodinu s dostatkem soukromí pro všechny její členy či vytvoření více bytových jednotek.Dům je také vhodný k novému projektu na investici, provozování penzionu, či sídlo firmy, domova pro seniory, lékařské centrum, kosmetický dům, bytový dům, sanatorium, škola, vzdělávací centrum atd.objekt.je z větší části podsklepen, Sklep je připravený pro vybudování vinotéky se zázemím pro kuchyni . Vytápění je elektrické, možné krbová kamna nebo plyn, K nemovitosti není vystaven PENB, s ohledem na zákonná ustanovení uvádíme její energetickou třídu na úrovni G . Velmi dobrá dopravní dostupnost – centrum Příbrami, vlakové nádraží a zastávka autobusových spojů na Prahu cca 300m. Dostupnost Prahy autobusem 50 minut, autem 30 minu V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, včetně školek, školy, pošty, obchodů, zdravotnického střediska, lékařů, restaurací. Doporučuji prohlídku, dům vás okouzlí naprostým klidem a energií. V případě rychlého jednání je možná sleva.Hypotéku vyřídíme zdarma. Poplatky: cca 5000 Kč měsíčně. ID nabídky: P051116.

činžovní dům s vl. pozemkem přes 10

Nabídka
21.11.2017
činžovní dům s vl. pozemkem přes 10
Užitná plocha: 10700 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Praha - západ
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej činžovního domu v obci Rudná ve vzdálenosti 10 km od západního okraje Prahy. Současně zastavěná plocha spolu s nádvořím čítá 8.233 m2 a jsou na pozemku o celkové ploše 10.700 m2. Část domu je bývalý Hořelický zámecký dům s dochovanými výmalbami na stropech, freskami a kaplemi. Současně je dům rozdělen na část s malometrážními byty se zastavěnou plochou 393m2. Celkem 10 bytů s plochou 25 až 30m2 s vlastním sociálním zázemím a kuchyňským koutem. Tato část domu se nachází v 2NP a má vlastní vstup z rozsáhlého nádvoří. Orientace oken v této části je jižní. Tato část je nyni pronajímána. V druhé části domu se zastavěnou plochou 400m2 se dvěma obytnými podlaží. V 1NP, které je před kompletní rekonstrukci je možnost vybudování až 4 samostatných bytů s podlahovou plochou 40-80m2. V 2NP, které potřebuje jen drobné úpravy, je prostor pro 3 bytové jednotky o ploše 60-80m2. Každá jednotka má svůj vlastní vstup, sociální zařízení a zázemí pro kuchyňskou linku. Celý objekt má nevyužitý podkrovní prostor, čímž se zvýší kapacita o několik dalších bytů. Půda vyžaduje kompletní rekonstrukci. Orientace oken této části budovy je na všechny světové strany, ale převažuje S a J. Na pozemku jsou dále 2 budovy se zastavěnou plochou 620m2 a 460m2, které jsou nyní pronajímány, jako skladovací a obchodní prostory, oba objekty je nutné pro další komerční využití zrekonstruovat. Dále k objektu patří budova se zastavěnou plochou 170m2, kde se nyní nachází dvě bytové jednotky 2+1 s 55m2 podlahové plochy s dalšími menšími nebytovými prostory v 1NP. Orientace oken V a Z. Oba tyto byty nyni pronajímány. Celý areál je oplocený a má nyní k dispozici 1.500m2 travnaté plochy, která lze samozřejmě rozšířit místo betonového a vyasfaltovaného nádvoří s plochou téměř 2.000 m2. Ev. číslo: 604103.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes