Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej činžovního domu se zahradou

Nabídka
14.5.2018
Prodej činžovního domu se zahradou
Užitná plocha: 410 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
České Budějovice
9 650 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zrekonstruovaného činžovního domu s okrasnou zahradou a bazénem v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Plocha pozemku činí 508 m2, z toho zastavěná plocha domu 210 m2, garáže 39 m2. V roce 2006 proběhla kompletní rekonstrukce objektu, včetně zahradních úprav. Objekt je pravidelně udržován a je v dobrém stavu. Po provedené rekonstrukci vzniklo v domě 6 bytů. V přízemí se nachází byt 3+ kk, 58 m2, který má samostatný vstup ze zahrady. Tento byt majitel domu užívá k vlastním účelům. Byt je kompletně zařízený nábytkem, kuchyň je vybavená moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, prostorná koupelna disponuje rohovou vanou, bidetem a WC dohromady. Ostatních pět bytů se využívá k pronájmu. V přízemí se nacházejí byt 2+1, 44 m2 a byt 2+ kk, 39 m2. V patře jsou tři byty: 2+ kk, 70 m2 a dvě garsonky s výměrou 32 m2 každá. Všechny byty mají vlastní plynové kotle na topení a ohřev vody a vlastní měřidla plynu a elektrické energie. Byty jsou vybavené standardními kuchyňskými linkami a sociálním zařízením. Dům má plastová okna a je zčásti zateplen. Prostorný suchý sklep (65 m2) také prošel rekonstrukcí, má vysoké klenbové stropy, betonovou podlahu a disponuje dvěma místnostmi. Jedna je určená ke společnému užívaní pro nájemníky, druhá pro soukromé účely majitele. Do tohoto prostoru je zavedené topení, místnosti jsou vybavený nábytkem, je zde barový pult a také toaleta s umyvadlem. Ze strany zahrady je k domu přistaven sklad na zahradní nářadí a je zde umístěn systém filtrace pro bazén. Útulná pergola poskytuje příjemné posezení. Na pozemku se nachází garáž pro 2 osobní auta. Veškerá občanská vybavenost: školka, škola, zastávky MHD, obchody, pošta, restaurace. V současné době jsou všechny byty pronajaté. Doporučujeme osobní prohlídku. Cena je k jednání. Ev. číslo: 605528. včetně právního a prodejního servisu.

Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického

Nabídka
11.5.2018
Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického
Užitná plocha: 1200 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: skelet
České Budějovice
Cena neuvedena

Jedinečná nabídka na prodej funkcionalistického obchodního domu z roku 1935.Původní obchodní dům z roku 1935 byl postaven dle stejného architektonické studie jako obchodní dům Bílá Labuť v Praze a je po tomto obchodním domu v České republice jedinečný. Celý objekt je železo-betonový skelet s vyzdívanými příčkami - tato technologie byla v době výstavby unikátní. Tento objekt skýtá nepřeberné množství realizací od zachování klasického obchodního centra s obchody a kancelářským zázemím, přes luxusní restauraci s kavárnou, knihovnou, sportovně relaxační centrum, výukové - školící centrum a mnoho dalších a dalších možností……. Celý objekt je rozdělen do několika pater a do všech je přístup pomocí výtahu. Suterén, 1.NP, 2.NP, 3.NP, 4.NP jsou obrovské otevřené plochy po cca 200m2 ( v každém patře je minimálně 1 sociální zázemí a do pater je také zaveden výtah). 5.NP a 6.NP bylo využíváno k bydlení – 2 samostatné byty (4+ kk,1+ kk) - možno využít na kanceláře, bydlení či jiný záměr, který potřebuje menší a již rozdělené prostory. V obou patrech jsou vybudovány koupelny a další zázemí. Oba prostory disponují nádhernými terasami s překrásným výhledem do okolí. V každém patře domu je prosklená galerie směřující do vnitro-bloku. Vzhledem k blízkosti elektrárny Temelín má město Týn nad Vltavou výhodu velmi levného vytápění a ohřevu vody z teplovodu a výhodné ceny za dodávku elektriky. Elektrika v objektu byla naposledy renovována před 10 lety posledním majitelem. ID nabídky: 20037.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes