Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej činžovního domu s zahradou

Nabídka
7.6.2017
Prodej činžovního domu s zahradou
Užitná plocha: 410 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
České Budějovice
11 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zrekonstruovaného činžovního domu s okrasnou zahradou a bazénem v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Plocha pozemku činí 508 m2, z toho zastavěná plocha domu 210 m2, garáže 39 m2. V roce 2006 proběhla kompletní rekonstrukce objektu, včetně zahradních úprav. Objekt je pravidelně udržován a je v dobrém stavu. Po provedené rekonstrukci vzniklo v domě 6 bytů. V přízemí se nachází byt 3+ kk, 58 m2, který má samostatný vstup ze zahrady. Tento byt majitel domu užívá k vlastním účelům. Byt je kompletně zařízený nábytkem, kuchyň je vybavená moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, prostorná koupelna disponuje rohovou vanou, bidetem a WC dohromady. Ostatních pět bytů se využívá k pronájmu. V přízemí se nacházejí byt 2+1, 44 m2 a byt 2+ kk, 39 m2. V patře jsou tři byty: 2+ kk, 70 m2 a dvě garsonky s výměrou 32 m2 každá. Všechny byty mají vlastní plynové kotle na topení a ohřev vody a vlastní měřidla plynu a elektrické energie. Byty jsou vybavené standardními kuchyňskými linkami a sociálním zařízením. Dům má plastová okna a je zčásti zateplen. Prostorný suchý sklep (65 m2) také prošel rekonstrukcí, má vysoké klenbové stropy, betonovou podlahu a disponuje dvěma místnostmi. Jedna je určená ke společnému užívaní pro nájemníky, druhá pro soukromé účely majitele. Do tohoto prostoru je zavedené topení, místnosti jsou vybavený nábytkem, je zde barový pult a také toaleta s umyvadlem. Ze strany zahrady je k domu přistaven sklad na zahradní nářadí a je zde umístěn systém filtrace pro bazén. Útulná pergola poskytuje příjemné posezení. Na pozemku se nachází garáž pro 2 osobní auta. Veškerá občanská vybavenost: škola, školka, obchody, pošta, restaurace, zastávky MHD. V současné době jsou všechny byty pronajaté. Doporučujeme osobní prohlídku. Bližší informace v RK. Ev. číslo: 605528. včetně právního a realitního servisu.

Bytový dům se 4 bytovými jednotkami, Protivín

Nabídka
2.11.2016
Bytový dům se 4 bytovými jednotkami, Protivín
Užitná plocha: 225 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Písek
2 950 000 Kč

Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes