Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Velmi hezky zrekonstruovaný dům přímo v klidném

Nabídka
19.7.2017
Velmi hezky zrekonstruovaný dům přímo v klidném
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: 150 m2
Mladá Boleslav
3 490 000 Kč

Velmi hezky zrekonstruovaný dům přímo v klidném centru malebné vesničky Strenice. Dům se nalézá přímo u místního kostelíku, na vyvýšeném místě s fantastickým výhledem do údolí i na zámek. Atmosféra místa je opravdu unikátní, stejně jako velkoryse pojatý půdorys domu. Prostorné světlé místnosti, vertikálně zajímavě členěné podkroví, kvalitní materiály, to vše dodává domu jedinečnost. Na zahradě najdete nejen velkou pergolu s grilem a vodou, ale i skvělý v zemi zapuštěný bazén, který ocení nejen děti. Dům má novou střešní krytinu, dřevěná okna, je zateplen a obklopuje jej zámková dlažba. Před domem je připravený betonový základ pro případnou stavbu garáže či krytého stání pro auto. Za nepohledovou stranou domu je i praktické kůlna na \\\\\\\\\\\\\\\"všechnomožné\\\\\\\\\\\\\\\", která však není vidět a neruší tak pobyt na zahradě. Díky členitému terénu a větším plochám s dlažbou, není na zahradě žádná velká práce. Vytápění je řešeno kombinací kvalitního kotle na TP a elektrokotle. Lze však postavit i krbová kamna a vytápět jimi. Nízké provozní náklady jsou dalším bonusem tohoto objektu. Mezi největší klady domu patří prostornost i pro vícečetné rodiny, překrásný výhled, velká dílna, která lze přebudovat na další obytnou místnost, klidná poloha a blízkost Mladé Boleslavi. Na dálnici D10 je to cca 5 minut klidné jízdy. K nákupnímu centru Olympia v Mladé Boleslavi dojedete pohodlně do 10 minut. Na nemovitost Vám zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. ID nabídky: 6237/2308.

Prodej chalupy Laby u Louňovic pod

Nabídka
20.7.2017
Prodej chalupy Laby u Louňovic pod
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Benešov
990 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vesnické chalupy v obci Laby nedaleko Louňovic pod Blaníkem. Nemovitost je v současné době dispozičně řešena jako 3+ kk. Z verandy se vchází do chodby, ze které jsou samostatné vstupy do dvou pokojů a podkroví, kde se nachází ložnice a lze zde vybudovat další vestavbu. Na obytnou část navazuje kůlna, sloužící k uložení dřeva a zahradní techniky. Zde se nachází i WC. Naskýtá se možnost propojení s obytnou částí. Voda zajištěna z vlastní studny, odpady svedeny do septiku. Před třemi roky byla měněná stření krytina (pálené tašky s povrchovou úpravou) včetně zateplení a okapových prvků. Okna též novější- špaletová . Vytápění lokální, kamny na tuhá paliva v každé místnosti. Celková plocha pozemku činí 435m2, z čehož 90m2 je zastavěná plocha. U domku je rovinatá zahrada, která je podél plotů osázena tújemi, dále jsou zde vysazené ovocné stromy. Nemovitost je v relativně dobrém technickém stavu. Možná k okamžitému využívání. Chaloupka se nachází uprostřed vesnice, ale s naprostým soukromím. Občanská vybavenost v nedalekých Louňovicích pod Blaníkem. V okolí je nádherná příroda Podblanicka, vybízející k výletům, houbaření, atd… V případě rychlého jednání je možná dohoda o slevě. V případě zájmu zajistíme financování. Pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo. Ev. číslo: 609325. včetně právního servisu a Rk.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes