Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Bytový dům, 4 BJ, 392 m2 užitné plo

Nabídka
26.3.2018
Bytový dům, 4 BJ, 392 m2 užitné plo
Užitná plocha: 392 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Olomouc
4 290 000 Kč

Zprostředkujeme Vám Nájemního domu o užitné ploše 393 m2, obytných částí 273 m2 a zahradou o výměře 1.121 m2. Nemovitost má svou historii spadající do doby druhé půli 19. století, kterou vybudoval statkář Hynek Vyjidák v Tovéři . Nemovitost je vystavěná z cihel dílny původního majitele, lze najít opuncované cihly a zbytky historie domu. Nemovitost prošla vlivem komunistické doby změnou v účelu obývání, byla zde provedena přestavba levého křídla na technické či jinak využitelného zázemí domu a takto již zůstalo. Pravé křídlo je zpět jednoznačně obytnou – nájemní zónou. Obytná část disponuje 4 bytovými jednotkami. 1x BJ 1+1, 59 m2, přízemí, se samostatným přístupem t.č. ve fázi rekonstrukce. Další přízemní byt 2+1, 78 m2 (pronajat), 1.NP 2+1, 64 m2 (pronajat) a 2+1, 72 m2. Voda v plastu ve 3 BJ (1xpůvodní stav). Každý byt má své vlastní vytápění – 2x akumulační kamna, 1x lokální kamna a 1x el. vytápení. Plyn a kanalizace na hranici pozemku. Kanalizační šachta připravena při vjezdu na pozemek – dům lze poměrně snadno připojit. Lze zvážit vzhledem k umístění domu fotovoltaické napájení. V suterénu domu – sklepení, které lze využít jako centrální kotelna či vinný sklep. Levá obvodová zeď v technickém křídle se jeví jako odkloněná, avšak prošla statickou revizí, s vyhotovením stavebního projektu. Na základě, kterého došlo ke statickému zajištění obvodového zdiva (ocelovými lany a kotvemi). U nemovitosti je projev zemní vlhkosti. Dle dochovaných informací na pozemku se nacházela studna, která byla zasypána. Lze zvážit její nalezení či vybudování studny nové. Nemovitost přes nutné opravy a investice se nachází na velmi lukrativním místě cca 8 min. do centra Olomouce, cca 200m je školka a škola. MHD přímo u domu. Obec Tovéř leží v úpatí Svatého Kopečku na který je z nemovitosti nádherný výhled Ev. číslo: 23737. vč. právního servisu a odměny RK.

Bytový dům s 9 byty v Lipníku nad B

Nabídka
21.3.2018
Bytový dům s 9 byty v Lipníku nad B
Užitná plocha: 1235 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Přerov
10 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej dvou bytových domu o celkovém počtu 9 bytů a hospodářské budovy v Lipníku nad Bečvou s celkovou plochou 2 517 m2. Budova č. 1: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Budova má z většiny betonové základy. Okna plastová. Střešní konstrukce domu je dřevěná. Střešní krytina plech. Zastavěná plocha bytového domu 478 m2. Užitná plocha domu 460 m2. V domu se nachází 6 bytů. Byty jsou dispozičně řešeny 2+1 cca 70 m2, 3+1 cca 80 m2. Možnost rozšířění o podkroví, tímto jednoduchým zásahem lze změnit dispozice bytů na 4+1 cca 100 m2, 5+1 cca 115 m2. Byty jsou z části z rekonstruované. Budova č. 2: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Budova má z většiny betonové základy a z části dřevěné. Okna dřevěná. Střešní konstrukce domu je dřevěná. Střešní krytina eternit. Zastavěná plocha bytového domu 535 m2. Užitná plocha domu 500 m2. Byty jsou dispozičně řešeny 2+1 cca 78 m2, 3+1 cca 88 m2. Možnost rozšířění o podkroví, tímto jednoduchým zásahem lze změnit dispozice 4+1 cca 110 m2, 5+1 cca 125 m2. Byty jsou z části určené k rekonstrukci. Hospodářská budova: Druh svislé nosné konstrukce je kámen, cihly. Střešní konstrukce je dřevěná. Střešní krytina eternit. Budova je určená jako skladovací prostor. Možnost odstranění budovy a vytvoření místo k odpočinku. Celý objekt je obestavěn cihlovou zdí s vlastím přístupem. Vytapěný je řešeno veřejnou plynovou přípojkou. Voda je připojena na obecní vodovod a celý objekt je přípojen na kanalizační síť+ optický kabel. Parkování před domem a v uzavřeném objektu. Budova se nachází od centra lipníku cca 2 min chůze. V městě veškerá občanská vybavenost. Možnost odkoupení podílu. Výhodná investice. Doporučuji!!! Ev. číslo: 19603. Cena včetně provize a právních služeb.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes