Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, byt 2+KK, 44 m2, OV, Čáslav

Nabídka
25.5.2018
Prodej, byt 2+KK, 44 m2, OV, Čáslav
Dispozice: 2+kk
Plocha: 44 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Kutná Hora
1 499 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej pěkného bytu v osobním vlastnictví 2+ KK o ploše 44 m2, který se nachází v 1. patře zatepleného třípatrového panelového domu ve vyhledávané lokalitě nedaleko centra města Čáslav. Dispozice: vstupní chodba s šatní stěnou, hlavní obytný prostor, jehož součástí je prostorný obývací pokoj (18 m2) a kuchyňský kout s k. linkou, el. sporákem a potravinovou skříní, ložnice, koupelna s prostornou sprchovou vaničkou a samostatné WC. V suterénu k bytu náleží sklepní koje. Dům má vnější zateplení a plastová okna i dveře, díky kterému má PENB ve skupině C. V celém bytovém domě jsou nové stoupačky, nové vchodové dveře se zvonky a na vodoměrech i radiátorech měřidla s dálkovým odpočtem. Byt má velmi nízké provozní náklady a byl částečně zrekonstruován. Je vhodný k modernizaci. V blízkém okolí je plná občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní zařízení, pošta, nákupní centrum a nedaleký lesopark Vodranty s velkým množstvím sportovního vyžití). Před domem je dostatek parkovacích míst. Z města Čáslav je výborná dopravní dostupnost do měst Kutná Hora, Kolín, Praha, Havlíčkův Brod i Brno autobusem nebo vlakem. Byt lze financovat hypotéčním úvěrem. Máme možnost Vám zajistit vyřízení úvěru za velmi zajímavých podmínek s dosažením nejnižší úrokové sazby. Doporučujeme Vám prohlídku. Ev. číslo: 25787. Cena je kompletní včetně provize a DPH.

Ateliér s dispozicí 2+1 (62,9 m2) a zahradou 98 m2

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+1
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 3
5 090 000 Kč

Ateliér s dispozicí 2+1 (62,9 m2) a zahradou 98 m2 v činžovním domě Bořivojova v centru Prahy.Nabízíme velmi atraktivní ateliér o celkové dispozici 2+1 s výměrou 62,9 m2 v činžovním domě Bořivojova na rozhraní Žižkova a Vinohrad. K ateliéru náleží zahrada orientovaná do vnitrobloku s výměrou 97,9 m2 a také sklad 2,8 m2. Ateliér představuje ideální investici k vlastnímu bydlení nebo pronájmu. Aktuálně ve výstavbě/rekonstrukci. Činžovní dům Bořivojova splňuje veškeré předpoklady a požadavky účelného bydlení v centru Prahy. Dům odpovídá materiálovým a technologickým možnostem první polovině minulého století. Dům se sestává ze dvou výškově posunutých částí vzájemně propojených schodišťovým traktem. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z plých cihel, vodorovné konstrukce jsou v kombinaci stropů železobetonových, klenebných cihelných a dřevěných trámových. V domě jsou použity novodobé povrchové úpravy (obklady, dlažby, plovoucí podlahy). V bytech jsou nové rozvody vody a kanalizace na bázi plastů. Páteřní rozvody jsou ocelové, lokálně opraveny a nahrazeny plastovými rozvody. Fasáda je řešena omítkou, v uliční fasádě je zdobena štuky. Okna v bytových jednotkách a schodišťovém prostoru jsou po výměně za nová nebo jsou repasovaná dřevěná. Do dvora jsou okna zdvojená, do ulice dvojitá – špaletová. Střecha je šikmá, krytá bobrovkovou střešní krytinou. Vytápění je řešeno lokálně pomocí plynových kotlů, vždy pro jednotlivé jednotky (tzv. etážové vytápění). V jednotlivých místnostech jsou deskové radiátory. ID nabídky: BORA1.2.

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+1
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Praha 3
5 690 000 Kč

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v centru Prahy.Byt o celkové dispozici 2+1 s výměrou 65,6 m2 v činžovním domě Bořivojova na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Byt je částně vybavený s možností odkupu nábytku a představuje ideální investici k vlastnímu bydlení nebo pronájmu. Činžovní dům Bořivojova splňuje veškeré předpoklady a požadavky účelného bydlení v centru Prahy. V domě je sedm podlaží a nabízí k prodeji celkem 20 bytových jednotek, 4 komerční prostory v přízemí a 2 ateliéry v nejvyšším patře. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitostí k okamžitému pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy. Dům Bořivojova odpovídá materiálovým a technologickým možnostem první polovině minulého století. Dům se sestává ze dvou výškově posunutých částí vzájemně propojených schodišťovým traktem. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z plých cihel, vodorovné konstrukce jsou v kombinaci stropů železobetonových, klenebných cihelných a dřevěných trámových. V domě jsou použity novodobé povrchové úpravy (obklady, dlažby, plovoucí podlahy). V bytech jsou nové rozvody vody a kanalizace na bázi plastů. Páteřní rozvody jsou ocelové, lokálně opraveny a nahrazeny plastovými rozvody. Fasáda je řešena omítkou, v uliční fasádě je zdobena štuky. Okna v bytových jednotkách a schodišťovém prostoru jsou po výměně za nová nebo jsou repasovaná dřevěná. Do dvora jsou okna zdvojená, do ulice dvojitá – špaletová. Střecha je šikmá, krytá bobrovkovou střešní krytinou. Vytápění je řešeno lokálně pomocí plynových kotlů, vždy pro jednotlivé jednotky (tzv. etážové vytápění). V jednotlivých místnostech jsou deskové radiátory. ID nabídky: BORA3.2.

Byt 1+kk v objektu Dvorecké náměstí v atraktivní

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 1+kk
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Praha 4
2 690 000 Kč

Byt 1+ kk v objektu Dvorecké náměstí v atraktivní lokalitě Praha - Podolí.Investičně zajímavý byt 1+ kk se nachází v třetím nadzemním podlaží a má celkovou výměru 27,9 m2, k bytu náleží sklep 2 m2. Obytný dům Dvorecké náměstí se skládá celkem ze 4 nebytových a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+ kk až 3+1, některé byty mají balkón a v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Čistá fasáda domu, reprezentativní vstupní prostory z mramoru i účelné a funkční uspořádání společných prostor, splňují veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu. Pro aktivní sport i rekreaci mnoho Pražanů navštěvuje Plavecký stadion Podolí, Veslařský ostrov, tenisové dvorce či říční plovárnu Žluté lázně. Nachází se zde i velmi renomovaná nemocnice s porodnicí, velký areál České televize „Kavčí hory“, či jeden z nejstarších kostelů v Praze, kostel sv. Michaela archanděla z roku 1222. Cyklostezka podél Vltavy od soutoku s Berounkou až do centra Prahy, stejně jako loděnice s velkým množstvím komorních kaváren a restaurací, představují příležitost k odpočinku a relaxaci. V rámci MHD je místní páteřní tramvajová trať vedena po pravém břehu Vltavy od Vyšehradu směrem do Braníku a Modřan. Ve stanicí Podolí – Dvorce mají svou konečnou stanici také autobusové linky. Skvělé dopravní spojení do centra a z centra je velkou výhodou této lokality. ID nabídky: DVOA3.1.

Byt 1+1 v objektu Dvorecké náměstí v atraktivní

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 1+1
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Praha 4
4 790 000 Kč

Byt 1+1 v objektu Dvorecké náměstí v atraktivní lokalitě Praha - Podolí.Investičně zajímavý byt 1+1 se nachází v třetím nadzemním podlaží a má celkovou výměru 46,8 m2, k bytu náleží sklad 1,3 m2. Obytný dům Dvorecké náměstí se skládá celkem ze 4 nebytových a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+ kk až 3+1, některé byty mají balkón a v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Čistá fasáda domu, reprezentativní vstupní prostory z mramoru i účelné a funkční uspořádání společných prostor, splňují veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu. Pro aktivní sport i rekreaci mnoho Pražanů navštěvuje Plavecký stadion Podolí, Veslařský ostrov, tenisové dvorce či říční plovárnu Žluté lázně. Nachází se zde i velmi renomovaná nemocnice s porodnicí, velký areál České televize „Kavčí hory“, či jeden z nejstarších kostelů v Praze, kostel sv. Michaela archanděla z roku 1222. Cyklostezka podél Vltavy od soutoku s Berounkou až do centra Prahy, stejně jako loděnice s velkým množstvím komorních kaváren a restaurací, představují příležitost k odpočinku a relaxaci. V rámci MHD je místní páteřní tramvajová trať vedena po pravém břehu Vltavy od Vyšehradu směrem do Braníku a Modřan. Ve stanicí Podolí – Dvorce mají svou konečnou stanici také autobusové linky. Skvělé dopravní spojení do centra a z centra je velkou výhodou této lokality. ID nabídky: DVOA3.5.

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+1
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 4
Praha 3
6 490 000 Kč

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v centru Prahy.Byt o celkové dispozici 2+1 s výměrou 71,6 m2 v činžovním domě Bořivojova na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Byt je částně vybavený s možností odkupu nábytku a představuje ideální investici k vlastnímu bydlení nebo pronájmu. K bytu náleží sklad o výměře 3,9 m2. Činžovní dům Bořivojova splňuje veškeré předpoklady a požadavky účelného bydlení v centru Prahy. V domě je sedm podlaží a nabízí k prodeji celkem 20 bytových jednotek, 4 komerční prostory v přízemí a 2 ateliéry v nejvyšším patře. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitostí k okamžitému pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy. Dům Bořivojova odpovídá materiálovým a technologickým možnostem první polovině minulého století. Dům se sestává ze dvou výškově posunutých částí vzájemně propojených schodišťovým traktem. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z plých cihel, vodorovné konstrukce jsou v kombinaci stropů železobetonových, klenebných cihelných a dřevěných trámových. V domě jsou použity novodobé povrchové úpravy (obklady, dlažby, plovoucí podlahy). V bytech jsou nové rozvody vody a kanalizace na bázi plastů. Páteřní rozvody jsou ocelové, lokálně opraveny a nahrazeny plastovými rozvody. Fasáda je řešena omítkou, v uliční fasádě je zdobena štuky. Okna v bytových jednotkách a schodišťovém prostoru jsou po výměně za nová nebo jsou repasovaná dřevěná. Do dvora jsou okna zdvojená, do ulice dvojitá – špaletová. Střecha je šikmá, krytá bobrovkovou střešní krytinou. Vytápění je řešeno lokálně pomocí plynových kotlů, vždy pro jednotlivé jednotky (tzv. etážové vytápění). V jednotlivých místnostech jsou deskové radiátory. ID nabídky: BORA5.2.

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+1
Plocha: -
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 5
Praha 3
6 390 000 Kč

Atraktivní byt 2+1 v činžovním domě Bořivojova v centru Prahy.Byt o celkové dispozici 2+1 s výměrou 68,2 m2 v činžovním domě Bořivojova na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Byt je částně vybavený s možností odkupu nábytku a představuje ideální investici k vlastnímu bydlení nebo pronájmu. K bytu náleží sklad o výměře 2,8 m2. Činžovní dům Bořivojova splňuje veškeré předpoklady a požadavky účelného bydlení v centru Prahy. V domě je sedm podlaží a nabízí k prodeji celkem 20 bytových jednotek, 4 komerční prostory v přízemí a 2 ateliéry v nejvyšším patře. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitostí k okamžitému pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy. Dům Bořivojova odpovídá materiálovým a technologickým možnostem první polovině minulého století. Dům se sestává ze dvou výškově posunutých částí vzájemně propojených schodišťovým traktem. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z plých cihel, vodorovné konstrukce jsou v kombinaci stropů železobetonových, klenebných cihelných a dřevěných trámových. V domě jsou použity novodobé povrchové úpravy (obklady, dlažby, plovoucí podlahy). V bytech jsou nové rozvody vody a kanalizace na bázi plastů. Páteřní rozvody jsou ocelové, lokálně opraveny a nahrazeny plastovými rozvody. Fasáda je řešena omítkou, v uliční fasádě je zdobena štuky. Okna v bytových jednotkách a schodišťovém prostoru jsou po výměně za nová nebo jsou repasovaná dřevěná. Do dvora jsou okna zdvojená, do ulice dvojitá – špaletová. Střecha je šikmá, krytá bobrovkovou střešní krytinou. Vytápění je řešeno lokálně pomocí plynových kotlů, vždy pro jednotlivé jednotky (tzv. etážové vytápění). V jednotlivých místnostech jsou deskové radiátory. ID nabídky: BORA6.2.

Karlovy Vary - novostavba 2+kk ve 4.patře.Nabízíme

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+kk
Plocha: 46 m2
Vlastnictví: 0
Podlaží: 3
Karlovy Vary
2 475 000 Kč

Karlovy Vary - novostavba 2+ kk ve 4.patře.Nabízíme v klidné lokalitě Karlových Varů, v luxusním rezidenčním komplexu, byt 2+ kk, v IV. NP - dispozice patrná z přiloženého plánku bytu. Jedná se o novostavbu, o moderní uzavřený bytový komplex, zkolaudován v roce 2017 tvořící 2 obytné domy o 6 nadzemních podlažích s parkovou úpravou s koutkem pro děti, venkovním parkingem a dostatkem vnitřních venkovních stání. Rezidenční areál nabízí mimořádně kvalitní bydlení, veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. Rezidentům je k dispozici wellness centrum s bazénem a relaxační zónou, saunový svět, fitness a vířivku - vše lze denně využívat za paušální měsíční poplatek. Maximální pocit bezpečí zajišťuje bezpečnostní kamerový systém v celém areálu a 24 hodinová recepce. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Meandr Ohře se spoustou atrakcí. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí - ať už to jsou školky, základní nebo střední školy. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Karlové Vary jsou známy zejména svým lázeňským koloritem, je zde množství kaváren, restaurací a příjemné historické atmosféry města. Do centra Karlových Varů se dostanete během pár minut jízdy autem nebo autobusem nebo příjemnou procházkou cyklostezkou kolem řeky za cca 15-20 min. Autem jste také za chvíli v Obchodním centru Varyáda. Garážové stání a sklepní kóji lze přikoupit, nejsou zahrnuté v nabídkové ceně, ale: sklepní kóje: 35.000 Kč a garážové stání: 315.000 Kč. Naše kancelář poskytuje taky finanční služby - zajišťujeme pro své klienty co nejvýhodnější hypoteční podmínky. V případě, že kupující má své vlastní nabídky, námi zpracovaná nabídka hypotéky mu umožní minimálně porovnat a vybrat si pro něj tu finančně nejzajímavější nabídku. Vzhledem k novostavbě klient neplatí daň z nabytí nemovitosti, neplatí taky ani provizi RK - nabídková cena je cena majitele! Pro více informací a zajištění prohlídky prosím kontaktujte odpovědného makléře. Poplatky: cca 3900 Kč měsíčně. ID nabídky: 048N047643.

Prodej atypického bytu 146 m2, Praha - Malá Strana

Nabídka
25.5.2018
Prodej atypického bytu 146 m2, Praha - Malá Strana
Dispozice: ostatní
Plocha: 146 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Praha 5
19 500 000 Kč

Prodej atypického bytu 146 m2, Praha - Malá Strana.Nabízíme k prodeji velmi prostorný atypický dvougenerační byt na Malé Straně ve 3. nadzemním podlaží částečně zrekonstruovaného (nové stoupačky, el. rozvody, střecha, výtah) secesního domu s výtahem v těsné blízkosti Kampy, Petřína a Střeleckého ostrova. Vlastnický podíl na společných částech domu a pozemku je cca 8,38% !! Kromě jedinečné atmosféry Malé Strany nabízí byt dostatek možností pro případné změny nebo úpravy podle přání nového vlastníka. Dispozice první části bytu je 1+1 a tvoří samostatný celek s vlastním vchodem. Nabízí velkou kuchyň (nová kuchyňská linka) s jídelnou, z které je vchod do velké obývací místnosti. V této jižně orientované části je i koupelna a samostatná toaleta. Tento samostatný celek byl před cca 2 roky celkově zrekonstruován. V druhé části bytu (po částečné rekonstrukci před cca 5 lety) s dispozicí cca 3+1 a tvořící taktéž samostatný celek s vlastním vchodem, najdete kuchyň a 3 pokoje (z toho dva průchozí), koupelnu a samostatnou toaletu. K této části náleží dále dva balkóny (jeden jižním směrem na ulici a jeden do vnitrobloku). Byt má vysoké stropy, na podlaze je plovoucí podlaha, okna jsou dvouvrstvá – částečně repasovaná špaletová a vnitřní plastová (dokonalá hluková i tepelná izolace). Vytápění novými elektrickými kotly. Každá část bytu má své vlastní elektroměry a vodoměry. K bytu patří velký a prostorný sklep. Ve výměře bytu je zahrnuta společná předsíň pro obě části bytu (hlavní vchod z chodby domu) o velikosti cca 3 m2. Jedná se o žádanou lokalitu v historickém centru Prahy, pár kroků od nábřeží Vltavy, kousek od Střeleckého ostrova, parku Kampa nebo Petřína s dětským hřištěm, sportovním vyžitím atd. Obchody, restaurace, kavárny, úřady, divadla a školy všech stupňů jsou v docházkové vzdálenosti. Zastávka tramvaje je téměř před domem. Doporučujeme prohlídku! Lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi kompletně vyřídíme. Veškerý právní a poradenský servis v ceně. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná. ID nabídky: P05949.

Karlovy Vary - novostavba 2+kk ve II. NP.Nabízíme

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+kk
Plocha: 49 m2
Vlastnictví: 0
Podlaží: 1
Karlovy Vary
2 250 000 Kč

Karlovy Vary - novostavba 2+ kk ve II. NP.Nabízíme v klidné lokalitě Karlových Varů, v luxusním rezidenčním komplexu, byt 2+ kk, v II. NP - dispozice patrná z přiloženého plánku bytu. Jedná se o novostavbu, o moderní uzavřený bytový komplex, zkolaudován v roce 2017 tvořící 2 obytné domy o 6 nadzemních podlažích s parkovou úpravou s koutkem pro děti, venkovním parkingem a dostatkem vnitřních venkovních stání. Rezidenční areál nabízí mimořádně kvalitní bydlení, veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. Rezidentům je k dispozici wellness centrum s bazénem a relaxační zónou, saunový svět, fitness a vířivku - vše lze denně využívat za paušální měsíční poplatek. Maximální pocit bezpečí zajišťuje bezpečnostní kamerový systém v celém areálu a 24 hodinová recepce. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Meandr Ohře se spoustou atrakcí. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí - ať už to jsou školky, základní nebo střední školy. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Karlové Vary jsou známy zejména svým lázeňským koloritem, je zde množství kaváren, restaurací a příjemné historické atmosféry města. Do centra Karlových Varů se dostanete během pár minut jízdy autem nebo autobusem nebo příjemnou procházkou cyklostezkou kolem řeky za cca 15-20 min. Autem jste také za chvíli v Obchodním centru Varyáda. Garážové stání a sklepní kóji lze přikoupit, nejsou zahrnuté v nabídkové ceně, ale: sklepní kóje: 35.000 Kč a garážové stání: 315.000 Kč. Naše kancelář poskytuje taky finanční služby - zajišťujeme pro své klienty co nejvýhodnější hypoteční podmínky. V případě, že kupující má své vlastní nabídky, námi zpracovaná nabídka hypotéky mu umožní minimálně porovnat a vybrat si pro něj tu finančně nejzajímavější nabídku. Vzhledem k novostavbě klient neplatí daň z nabytí nemovitosti, neplatí taky ani provizi RK - nabídková cena je cena majitele! Pro více informací a zajištění prohlídky prosím kontaktujte odpovědného makléře. Poplatky: cca 3900 Kč měsíčně. ID nabídky: 048N047645.

Karlovy Vary - novostavba 2+kk, s balkonem, I.NP

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+kk
Plocha: 61 m2
Vlastnictví: 0
Podlaží: 1
Karlovy Vary
2 715 000 Kč

Karlovy Vary - novostavba 2+ kk, s balkonem, I.NP.Hledáte luxusní bydlení v Karlových Varech za luxusní cenu? Nabízíme v luxusním rezidenčním komplexu byt 2+ kk, v I. NP - dispozice patrná z přiloženého plánku bytu. Jedná se o novostavbu, o moderní uzavřený bytový komplex, zkolaudován v roce 2017 tvořící 2 obytné domy o 6 nadzemních podlažích s parkovou úpravou s koutkem pro děti, venkovním parkingem a dostatkem vnitřních garážových stání. Rezidenční areál nabízí mimořádně kvalitní bydlení, veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. Rezidentům je k dispozici wellness centrum s bazénem a relaxační zónou, saunový svět, fitness a vířivku - vše lze denně využívat za paušální měsíční poplatek. V celém areálu je bezpečnostní kamerový systém a 24 hodinová recepce. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Meandr Ohře se spoustou atrakcí. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí - ať už to jsou školky, základní nebo střední školy. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Karlové Vary jsou známy zejména svým lázeňským koloriem, je zde množství kaváren, restaurací a příjemné historické atmosféry města. Do centra Karlových Varů se dostanete během pár minut jízdy autem nebo autobusem nebo příjemnou procházkou cyklostezkou kolem řeky za cca 15-20 min. Autem jste také za chvíli v Obchodním centru Varyáda. Garážové stání a sklepní kóji lze přikoupit, nejsou zahrnuté v nabídkové ceně, ale: sklepní kóje: 45.000 Kč a garážové stání: 360.000 Kč. Naše kancelář pomáhá klientům i s financováním koupě nemovitosti, poskytuje finanční služby a zajišťuje pro své klienty co nejvýhodnější hypoteční podmínky. V případě, že kupující má své vlastní nabídky, námi zpracovaná nabídka hypotéky mu umožní minimálně porovnat a vybrat si pro něj tu finančně nejzajímavější nabídku. Vzhledem k novostavbě klient neplatí daň z nabytí nemovitosti, neplatí taky ani provizi RK - nabídková cena je cena majitele! Pro více informací a zajištění prohlídky prosím kontaktujte odpovědného makléře. Poplatky: cca 3500 Kč měsíčně. ID nabídky: 048N047766.

Karlovy Vary - novostavba 2+kk, I.NP.V klidné

Nabídka
25.5.2018
Dispozice: 2+kk
Plocha: 64 m2
Vlastnictví: 0
Podlaží: 1
Karlovy Vary
2 775 000 Kč

Karlovy Vary - novostavba 2+ kk, I.NP.V klidné lokalitě Karlových Varů, v luxusním rezidenčním komplexu, nabízímebyt 2+ kk, v I. NP - dispozice patrná z přiloženého plánku bytu. Jedná se o novostavbu, o moderní uzavřený bytový komplex, zkolaudován v roce 2017 tvořící 2 obytné domy o 6 nadzemních podlažích s parkovou úpravou s koutkem pro děti, venkovním parkingem a dostatkem vnitřních venkovních stání. Rezidenční areál nabízí mimořádně kvalitní bydlení, veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. Rezidentům je k dispozici wellness centrum s bazénem a relaxační zónou, saunový svět, fitness a vířivku - vše lze denně využívat za paušální měsíční poplatek. Rezidenční areál má bezpečnostní kamerový systém a 24 hodinovou recepci. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Meandr Ohře se spoustou atrakcí. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí - ať už to jsou školky, základní nebo střední školy. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Karlové Vary jsou známy zejména svým lázeňským koloriem, je zde množství kaváren, restaurací a příjemné historické atmosféry města. Do centra Karlových Varů se dostanete během pár minut jízdy autem nebo autobusem nebo příjemnou procházkou cyklostezkou kolem řeky za cca 15-20 min. Autem jste také za chvíli v Obchodním centru Varyáda. Garážové stání a sklepní kóji lze přikoupit, nejsou zahrnuté v nabídkové ceně, ale: sklepní kóje: 45.000 Kč a garážové stání: 360.000 Kč. Naše kancelář Vám pomůže taky s financováním koupě bytu poskytujeme taky finanční služby a zajišťujeme pro své klienty co nejvýhodnější hypoteční podmínky. V případě, že kupující má své vlastní nabídky, námi zpracovaná nabídka hypotéky mu umožní minimálně porovnat a vybrat si pro něj tu finančně nejzajímavější nabídku. Vzhledem k novostavbě klient neplatí daň z nabytí nemovitosti, neplatí ani provizi RK - nabídková cena je cena majitele! Pro více informací a zajištění prohlídky prosím kontaktujte odpovědného makléře. Poplatky: cca 3500 Kč měsíčně. ID nabídky: 048N047769.

1+kk, min. 29m2, panel

Poptávka
25.5.2018
Dispozice: 1+kk
Plocha: 29 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Praha 1
Cena neuvedena

3+1, panel, Praha, i před rekonstr.

Poptávka
25.5.2018
Dispozice: 3+1
Plocha: -
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Praha 1
Cena neuvedena

2+kk, 51m2, cihla, 1. patro

Poptávka
25.5.2018
Dispozice: 2+kk
Plocha: 51 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Praha 1
Cena neuvedena

Prodej bytu 1+kk, 37,3 m2 vč.balkonu, Beranových,

Nabídka
25.5.2018
Prodej bytu 1+kk, 37,3 m2 vč.balkonu, Beranových,
Dispozice: 1+kk
Plocha: 37 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 6
Praha 9
3 449 000 Kč

Prodej bytu 1+ kk, 37,3 m2 vč.balkonu, Beranových, Praha 9 - Letňany.Poslední byty !!! Nabízíme k prodeji velmi pěkný a příjemný byt o dispozici 1+ kk, 34,3 m2 velký s balkonem 3 m2, ve II. etapě nového projektu Rezidence Veselská ve velmi vyhledávané lokalitě Prahy 9 v Letňanech. Byt leží v 6.NP cihlové novostavby a sestává z prostorné předsíně, koupelny s toaletou a sprchovým koutem a z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Jednotka je vč. balkonu orientována na J. V bytě budou položeny plovoucí podlahy, okna budou plastová. Nebude vybavený kuchyňskou linku, na kterou bude pouze kompletní příprava. Kuchyň bude vybrána až novým majitelem dle svých představ.Kolaudace je plánována na podzim 2018. V nabídce máme několik dalších bytů, v případě dotazů kontaktujte RK. Nehradíte daň z nabytí nemovitosti 4%, lze financovat hypotečním úvěrem. Tato lokalita se stává stále více oblíbenější pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 9 v nynější době naleznete veškerou občanskou vybavenost, výbornou dopravní dostupnost a přesto je zde klidné bydlení se spoustou vzrostlé zeleně. V blízkosti naleznete řadu základních, mateřských i středních škol, nebo i předškolní zařízení jako Klub Montessori nebo Slunečnice. Dále zde najdete zdravotní střediska s ordinacemi praktických lékařů jak pro děti tak i pro dospělé, zubní ordinace, imunologie, alergologie, neurologie, gynekologie, laboratoře i lékárny. V pěší vzdálenosti je Městský úřad Praha 18 a pošta. V dochozí vzdálenosti je několik restaurací, drobných obchodů a supermarketů jako Lidl, Penny nebo Žabka. Ve vedlejší ulici naleznete i banku či bankomat. V blízkosti je OC Letňany se spoustou obchodů a různých služeb, hypermarket Tesco a Kika nábytek hned vedle. V blízkosti také naleznete nově vybudovaný Lesopark, který je kombinací lesa, zeleně, pěšin pro procházky s dětmi nebo cyklostezky. Aquacentrum Letňany Lagoon, Centrum aktivního životního stylu Blue Orange, Skydive Arena, více než 500 m dlouhá motokárová dráha, Squash Modrý svět, Multikino a mnoho dalšího. Přímo 50 m od Rezidence Veselská se nachází autobusová zastávka, ze které se obyvatelé dostanou autobusem za 5 min. k metru Letňany, trasa C. Rychlé spojení na metro a následně do centra Prahy. Rychlé spojení autem s centrem Prahy a napojení na Pražský okruh. Vřele doporučuji. Rychlé jednání. ID nabídky: LK132202.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes