Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Bytový dům 688 m2, zahrada 1946 m2, 4 x velká

Nabídka
23.1.2018
Bytový dům 688 m2, zahrada 1946 m2, 4 x velká
Dispozice: 2+1
Plocha: 2634 m2
Vlastnictví: jiné
Podlaží: 3
Znojmo
2 230 000 Kč

Bytový dům 688 m2, zahrada 1946 m2, 4 x velká garáž, Vranov nad Dyjí, okres Znojmo. Nabízíme exkluzivně k prodeji bytový dům o čtyřech bytech 2+1, st.p.688 m2, zahrada 1946 m2, ve Vranově nad Dyjí. V suterénu a přízemí jsou čtyři velké garáže. Dům se nachází ve velmi lukrativnní části Městyse Vranova nad Dyjí.Vranov nad Dyjí je hojně navštěvován turisty z celé ČR, ale i z Evropy. Nachází se zde Státní zámek a přehrada, kterou navštíví desítky tisíc hostů ročně. Námi nabízený dům je postavený jako bytový, s možností podnikání v suterénu a v prvním patře. V suterénu jsou tři garáže, které sloužili jako autodílna a sklady. V prvním patře jsou dvě velké garáže. Ve druhém patře jsou dva byty 2+1 a ve třetím také dva byty 2+1. Vstup do půdních prostor je po žebříku z chodby. Vytápění je řešeno v každém bytě tuhými palivy. Voda je zavedena do každého patra i bytu. Voda je čerpána s vlastní kopané studny.Odpadní vody jsou svedeny do jímky na vyvážení. Inženýrské sítě ( kanalizace, vodovod, plyn ) jsou nachystány na hranici pozemku. Připojení možné ihned. Zahrada je osázena ovocnými stromy, udržovaná. V zadní části zahrady teče řeka Dyje. Pozemek není zaplavován ! Na pozemku je možné parkování několika automobilů. Možnosti přestavby tohoto domu jsou velké. Ve Vranově jsou veškeré služby pro obyvatele. Namátkou vybírám, základní škola, školka, pošta, lékař, zubař, policie ČR, benzinka a několik hotelů a penzionů. Obec má velmi dobrou dopravní obslužnost. V letních měsících zde jezdí turistický vláček na zámek i na pláž. Rybářský ráj na řece Dyji ! Uvedená cena je včetně provize RK a právních služeb. V případě potřeby Vám zajistíme hypotéční úvěr. Číslo zakázky : 63729 Tř. energ. náročnosti budovy G Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N63729. ID nabídky: N63729.

Prodej bytu 2+1 Brno ul. Špitálka 7

Nabídka
23.1.2018
Prodej bytu 2+1 Brno ul. Špitálka 7
Dispozice: 2+1
Plocha: 78 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Brno - město
2 980 000 Kč

Prodej bytu 4+1 se zahradou, Hustop

Nabídka
23.1.2018
Prodej bytu 4+1 se zahradou, Hustop
Dispozice: 4+1
Plocha: 95 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Břeclav
3 299 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej prostorného bytu 4+1 po zdařilé rekonstrukci, v Hustopečích, kousek od centra města, přesto v klidné ulici se zahradou. Součástí prodeje tohoto velice pěkného bytu je také půda nad bytem o velikosti cca 25 m2, která skýtá možnost využití k dalšímu bydlení, popř. rozšíření bytu na mezonetový. Byt prošel významnou rekonstrukcí v roce 2007, kdy byla provedena výměna odpadů, rozvodů vody, plynu, výměna elektroinstalace včetně jističů, výměna oken za plastová včetně parapetů, byly položeny nové podlahy, udělány nové omítky, provedeno snížení a zateplení stropu minerální vatou 80 mm a sádrokartony . Za vstupem do bytu se nachází předsíň o velikosti 8,5 m2. Po její levé straně se nachází toaleta o velikosti 1 m s technickou místností o velikosti 1 m a vedle je samostatná koupelna 4 m. Z předsíně vejdeme do obývacího pokoje o velikosti 26 m a kuchyně s barovým pultem 8 m. Z kuchyně je vstup do pokoje o velikosti 14 m, ve kterém je prostorná vestavná skříň. Další samostatné pokoje mají vstup z druhé části předsíně. Pokoj o velikosti 18 m má niku s instalovanými policemi využívanou jako skříň, poslední pokoj o velikosti 13 m má taktéž niku s policemi pro uložení oděvů. Pokoje jsou orientované na jihozápad, obývací pokoj, koupelna a toaleta s technickou místností směrem severovýchod. Podlahy v pokojích a kuchyni jsou plovoucí laminátové, v předsíni, na toaletě a v koupelně je keramická dlažba. Součástí bytu je také venkovní zděný sklad o velikosti 8,4 m, dílna 10 m a oplocená zahrada 191m se zahradním domkem a vydlážděnou plochou pro posezení. Měsíční náklady pro 4člennou rodinu jsou 4500, -Kč. Hustopeče disponují veškerou občanskou vybaveností, obchody, školy, nemocnice. Blízko sjezdu D2, do Brna cca 15 min., do Břeclavi cca 20 min. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 24368. + provize RK + daň z nabytí nemovitosti.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes