Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, byt 2+kk, Čejkovice

Nabídka
28.7.2017
Prodej, byt 2+kk, Čejkovice
Dispozice: 2+kk
Plocha: 45 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Hodonín
1 290 000 Kč

Prodej, byt 1+kk, Čejkovice

Nabídka
27.7.2017
Prodej, byt 1+kk, Čejkovice
Dispozice: 1+kk
Plocha: 28 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Hodonín
950 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi nového bytu o velikosti 1+ kk v osobním vlastnictví v novostavbě bytového domu ve vinařské obci Čejkovice (17 km od města Hodonín). Byt se nachází v 1.NP novostavby bytového domu a celková plocha bytu je 28,37 m2. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem (18,53 m2), předsíň (1,76 m2), zádveří (3,20 m2), koupelna (3,44 m2), WC (1,44 m2). V ceně bytu je zahrnuto zařízení bytu - dveře, podlahy, vybavení koupelny i WC (sanita, obklady). Vytápění bytu je zajištěno elektrickým podlahovým vytápěním, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. V budově se nachází 5 bytů. Vlastníkům bytů bude k dispozici kolárna a také kvelbený sklep, který bude rozdělen na 5 uzamykatelných částí na uskladnění zeleniny. Budova je energeticky úsporná, fasáda je zateplena polystyrenem o tloušťce 20 cm. Za budovou se nachází prostorný dvůr, na kterém bude vybudováno posezení. Dále je k dispozici udírna. Parkování bude možné před budovou (3 parkovací místa) a ve dvoře (4 parkovací místa). Zajistíme Vám výhodné financování koupě bytu. K uvedené ceně bude připočítána provize realitní kanceláře ve výši 3%. V provizi jsou zahrnuty kompletní služby ohledně převodu vlastnických práv. Prohlídka bytu je možná kdykoliv, i o víkendu. Termín předpokládaného dokončení bytu je: říjen 2017. Ev. číslo: 608822. + provize realitní kanceláře ve výši 3%.

Prodej, byt 1+kk, Čejkovice

Nabídka
27.7.2017
Prodej, byt 1+kk, Čejkovice
Dispozice: 1+kk
Plocha: 35 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Hodonín
1 090 000 Kč

Prodej, byt 3+kk, Čejkovice

Nabídka
28.7.2017
Prodej, byt 3+kk, Čejkovice
Dispozice: 3+kk
Plocha: 66 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Hodonín
1 840 000 Kč

Byt 3+1, se nachází v 5. NP čerstvě

Nabídka
27.7.2017
Byt 3+1, se nachází v 5. NP čerstvě
Dispozice: 3+1
Plocha: 63 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Brno - město
2 950 000 Kč

Byt 3+1, se nachází v 5. NP čerstvě zrekonstruovaného panelového domu na ulici Irkutské. Dům je zateplen termoomítkou, nová plastová eurookna, nový výtah až do sklepa, krásné opravené sklepy, zvonky, stoupačky, dům je celkově ve vynikajícím stavu. Byt je v rekonstrukci, kromě nových oken a parapetů jsou tu nové vypínače, zásuvky, vodoměr, plynoměr, vnitřní rozvody vody, WC, nově vymalováno, natřené radiátory opatřené termohlavicemi. Hotové nejsou podlahy, v předsíni, WC a koupelně nutno obnovit samonivelační stěrku, bylo demontováno umakartové jádro, nachystáno k vyzdění. Lze zvolit vanu, nebo sprchový kout, obklady, umyvadlo, baterie, vybavit kuchyňskou linkou, spotřebiči, svítidly, vnitřními dveřmi, případně vyměnit i vchodové dveře. Pojistky a el. rozvody jsou původní, hliník, plně funkční, přesto majitel (elektrikář), nabízí výměnu za měď za cca 50.000 Kč, nebo pouze kuchyň pro výkonné spotřebiče za 20.000 Kč. Dokončení rekonstrukce do funkčního stavu majitel odhaduje a nabízí za 200.000 Kč v časovém horizontu 1 měsíce, tedy od složení zálohy do převodu bytu na nového majitele. V současné kupní ceně je ještě výměna odpadní stoupačky, se kterou majitel čeká na volbu řešení koupelny dle přání kupujícího. Ze všech oken i prostorného balkónu jsou krásné daleké výhledy do okolní krajiny i sídliště bohatě prostoupeného zelení a volnými travnatými plochami. Na dosah je veškerá vybavenost, obchody, školy, školky, apod., vynikající dostupnost jak MHD, tak autem, nájezd na dálnici je pár minut jízdy. Dálnice je od sídliště odstíněna protihlukovou bariérou, z balkónu je provoz sice slyšitelný, ale neruší, přes zavřená okna již není slyšet vůbec nic. Před domem i v blízkém okolí je dostatek parkovacích míst, za domem potom garáže, čas od času se některá prodává v ceně 220-250 tis. Kč. ID nabídky: 6399/2308.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes