Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

prodej mezonetového apartmánu 4+kk,

Nabídka
20.5.2018
prodej mezonetového apartmánu 4+kk,
Dispozice: 4+kk
Plocha: 85 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
4 999 999 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zařízeného, mezonetového apartmánu 4+ kk na Cihlářské boudě v Černém Dole. Apartmán o celkové výměře 85,99m2 s 2 balkóny (+8,20m2) se rozkládá v 3. a 4. nadzemním podlaží zděného apartmánového domu. V přízemí apartmánu naleznete předsíň se vstupem do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a jižně orientovanou ložnici s balkónem (4,32m2). Vedle točitých schodů se nachází koupelna s rohovou vanou a integrovanou toaletou. V patře jsou pak k dispozici další 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a balkón (3,85m2). Vytápění apartmánu zajišťuje podlahové topení s termostatickým ovládáním v každé místnosti a topné žebříky s funkcí rychlosušení. Vlastní elektrický boiler na ohřev vody. Na podlahách všech místností apartmánu je položena keramická dlažba, okna a balkonové dveře jsou ze dřevěných europrofilů chráněných okapničkami s tepelně izolačním zasklením a celoobvodovým kováním. V budově se nachází vlastní restaurace, lyžárna, fitness centrum, sauna s vířivkou, stolní tenis, kulečník a u domu je venkovní parkoviště. Apartmán poskytuje nádherný výhled do kraje, jižní stráň a klidné prostředí v 1050 m.n.m. obklopené lesem. Hned vedle domu je malá sjezdovka s vlekem, lyžařské, běžkařské tratě a cyklostezky. Možnost odpočtu DPH. PENB nebyl doložen, v souladu se zákonem 406/2000 Sb. uvádíme energetickou náročnost budovy třídy G. V případě zájmu o více informací či sjednání osobní prohlídky nemovitosti se na nás neváhejte obrátit. Ev. číslo: 617170. + provize RK, včetně vybavení, včetně DPH.

prodej apartmánu 3+kk, 79,27m2, Her

Nabídka
22.5.2018
prodej apartmánu 3+kk, 79,27m2, Her
Dispozice: 3+kk
Plocha: 79 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
5 860 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 3+ kk o celkové výměře 79,27m2 v novostavbě projektu Apartmány Herlíkovice. Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek Vám nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě. Apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti 250 m k nejbližšímu lyžařskému vleku. Při projektu apartmánů bylo dbáno na to, aby stavba odpovídala nejvyššímu standardu, co se týče použitých materiálů i technik. Navržený objekt má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. Objekt je zastřešen sedlovou, částečně plochou střechou. Parkování vozidel je řešeno na vlastním pozemku. Standardní vybavení apartmánů zahrnuje také kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka). Za zmínku také stojí skutečnost, že mezi standardní vybavení apartmánů patří i krbová kamna. Skladování lyží a sušení bot je řešeno ve sklepních kójích, kde jsou zřízeny na sušící skříně elektrické vývody. Sušáky na věci jsou umístěné v předsíních apartmánů. V případě zájmu o bližší informace o projektu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 595243. VČETNĚ PRÁVNÍHO, REALITNÍHO A KOMPLETNÍHO SERVISU! VČETNĚ DPH!.

prodej apartmánu 3+kk, 66,75m2, Hoř

Nabídka
22.5.2018
prodej apartmánu 3+kk, 66,75m2, Hoř
Dispozice: 3+kk
Plocha: 67 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
4 950 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 3+ kk o celkové výměře 66,75 m2 v novostavbě projektu Apartmány Herlíkovice. Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní, skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek Vám nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě. Apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti 250 m k nejbližšímu lyžařskému vleku. Při projektu apartmánů bylo dbáno na to, aby stavba odpovídala nejvyššímu standardu, co se týče použitých materiálů i technik. Navržený objekt má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. Objekt je zastřešen sedlovou, částečně plochou střechou. Parkování vozidel je řešeno na vlastním pozemku. Standardní vybavení apartmánů zahrnuje také kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka). Za zmínku také stojí skutečnost, že mezi standardní vybavení apartmánů patří i krbová kamna. Skladování lyží a sušení bot je řešeno ve sklepních kójích, kde jsou zřízeny na sušící skříně elektrické vývody. Sušáky na věci jsou umístěné v předsíních apartmánů. V případě zájmu o bližší informace o projektu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 595247. VČETNĚ PRÁVNÍHO, REALITNÍHO A KOMPLETNÍHO SERVISU! VČETNĚ DPH!.

prodej bytu 3+kk + B x P , 107,44m2

Nabídka
21.5.2018
prodej bytu 3+kk + B x P , 107,44m2
Dispozice: 3+kk
Plocha: 107 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
3 452 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 3+ kk + balkón + předzahrádka + sklep o celkové výměře 107,44m2. Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží novostavby projektu NOVÉ BYTY VRCHLABÍ ve výjimečné prestižní lokalitě Liščí kopec, kde je již zrealizovaná první etapa. Byt.jednotka 3+ kk ve vyšším standardu s krásným výhledem na Krokonoše, Špindlerův Mlýn, Černou Horu a město Vrchlabí. V podzemním podlaží je možnost dokoupení vl.garážového stání v hodnotě 308.000, -Kč a ke každému bytu náeží sklepní, zděná komora. Jedná se o podsklepené třípodlažní objekty založené na železobetonových deskách z konstrukčních prvků skládajících se z železobetonových stěnových panelů a filigránových stropů, se sedlovou střechou s Al krytinou s vikýři a s prosklenou vstupní společnou chodbou. Byty o velikosti 2+ kk a 3+ kk lze rozdělit na vnější se samostatnými vstupy a vnitřní se společným vstupem včetně podkrovních. Byty v 1. a 2. NP jsou navrženy s balkony opatřenými keramickou dlažbou a kovovým žárově pozinkovaným zábradlím s výplněmi z desek maxexteriér či předzahrádkami ohraničené živým plotem dle umístění vůči terénu. V případě dotazů, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě neváhejte kdkyoliv kontaktovat. Nemovitost je vhodná jak na rekreaci či trvalé bydlení, či jako investice s následným ziskem z krátkodobých pronájmů. Prohlídky možné i o víkendu. Zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu od 2%. Doporučujeme. Ev. číslo: 602398. Včetně právního a realitního servisu.

prodej apartmánu 3+kk, 81,54m2, Hoř

Nabídka
21.5.2018
prodej apartmánu 3+kk, 81,54m2, Hoř
Dispozice: 3+kk
Plocha: 81 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
6 110 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 3+ kk o celkové výměře 81,54m2 v novostavbě projektu Apartmány Herlíkovice. Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek Vám nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě. Apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti 250 m k nejbližšímu lyžařskému vleku. Při projektu apartmánů bylo dbáno na to, aby stavba odpovídala nejvyššímu standardu, co se týče použitých materiálů i technik. Navržený objekt má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. Objekt je zastřešen sedlovou, částečně plochou střechou. Parkování vozidel je řešeno na vlastním pozemku. Standardní vybavení apartmánů zahrnuje také kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka). Za zmínku také stojí skutečnost, že mezi standardní vybavení apartmánů patří i krbová kamna. Skladování lyží a sušení bot je řešeno ve sklepních kójích, kde jsou zřízeny na sušící skříně elektrické vývody. Sušáky na věci jsou umístěné v předsíních apartmánů. V případě zájmu o bližší informace o projektu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 595245. VČETNĚ PRÁVNÍHO, REALITNÍHO A KOMPLETNÍHO SERVISU! VČETNĚ DPH!.

prodej bytu 3+1, 72,16m2, Jánské Lá

Nabídka
21.5.2018
prodej bytu 3+1, 72,16m2, Jánské Lá
Dispozice: 3+1
Plocha: 72 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
3 968 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení prodej prostorného apartmánu o dispozici 3+1 a celkové výměře 72,16 m2 v Jánských Lázních, ulice Lesní. Hledáte bydlení na horách a preferujete apartmán po rekonstrukci? Tak právě pro Vás je ten pravý! Byt se nachází v nově zrekonstruovaném domě, ve kterém jsou v současné době k dispozici další bytové jednotky na prodej, které Vám rádi představíme. Nachází se v lukrativní lokalitě Jánských Lázní, jednoho z významných lázeňských a lyžařských středisek v Krkonoších. Dispozice bytu tvoří: zádveří (5,71), kterým procházíte do kuchyně s jídelnou (17,01), z něhož se dostanete do dalších místností. Pokoj (17,97) po levé straně. Šatna (4,39) po pravé straně se vstupem do dalších dvou neprůchozích pokojů (12,88), (7,10). Apartmán prošel kompletní rekonstrukcí, nová dřevěná okna, rozvody, v pokojích podlahová krytina vynil a v kuchyni a koupelně poté dlažba. K dispozici venkovní parkovací stání. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost – zastávka MHD, potraviny, restaurace, škola, lázně. Apartmán je vhodný jak k trvalému bydlení či jako investiční záměr ve formě krátkodobého pronájmu hlavně přes zimní sezónu. V případě zájmu o více informací či zájmu prohlídky nemovitosti se na mne neváhejte obrátit. Zdarma Vám zajistíme financování za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pro více informací či sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě kdykoliv kontaktujte. Doporučujeme. Ev. číslo: 614199.

prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te

Nabídka
21.5.2018
prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te
Dispozice: 2+kk
Plocha: 43 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
4 470 500 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 2+ kk o výměře 43,25m2 v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. V ceně apartmánu je terasa 9,8m2 + parkovací stání a pozemek o výměře 450m2. Po úspěšném prodeji a výstavbě první etapy, zahájen prodej II. etapy! Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi investiční záměr ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 4% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice apartmánu tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. Prvky interiéru v apartmánu za příplatek dle ceníku. 14 solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje 28 apartmánů velikosti 2+ KK a 3+ KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. Více info na www.hradecek.cz. Kontaktujte mne! Ev. číslo: 612545.

prodej bytu 2+1, 71,26m2 + lodžie 3

Nabídka
21.5.2018
prodej bytu 2+1, 71,26m2 + lodžie 3
Dispozice: 2+1
Plocha: 71 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
4 988 200 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení prodej rezidenčního apartmánu o dispozici 2+1 a celkové výměře 71,26 m2 + lodžie 3,52 m2 v Jánských Lázních, ulice Lesní. Hledáte bydlení na horách a preferujete apartmán po kompletní a kvalitní rekonstrukci? Tak právě pro Vás je ten pravý! Apartmán se nachází v nově zrekonstruovaném domě, ve kterém jsou v současné době k dispozici i čtyři další bytové jednotky na prodej, které Vám rádi, v případě zájmu, také představíme. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu Jánských Lázní, jednoho z významných lázeňských a lyžařských středisek v Krkonoších. Dispozice apartmánu tvoří: předsíň (9,22), z níž se dostanete do dvou průchozích pokojů (20,25) a (21,71). Z druhé strany předsíně poté do kuchyně s jídelnou (12,92), koupelny (4,58) a samostatného WC (2,31). Výhodou bytu je lodžie (3,52) s výhledem na okolí. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, nová dřevěná okna, rozvody, v pokojích podlahová krytina vynil a v kuchyni a koupelně poté dlažba. K dispozici venkovní parkovací stání. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost – zastávka MHD, potraviny, restaurace, škola, lázně. Byt je vhodný jak k trvalému bydlení či jako investiční záměr ve formě krátkodobého pronájmu hlavně přes zimní sezónu. V případě zájmu o více informací či sjednání prohlídky nemovitosti se na mne neváhejte obrátit. Zdarma Vám zajistíme financování za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pro více informací či sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě kdykoliv kontaktujte. Doporučujeme. Ev. číslo: 614202. Včetně právního, reaitního a kompletního servisu.

Luxusní horský atypický podkrovní apartmán 3+kk 60

Nabídka
14.5.2018
Luxusní horský atypický podkrovní apartmán 3+kk 60
Dispozice: 3+kk
Plocha: 60 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 4
Trutnov
4 090 000 Kč

Luxusní horský atypický podkrovní apartmán 3+ kk 60 m2 v Krkonošském národním parku.Exkluzivně nabízíme luxusní horský atypický podkrovní apartmán 3+ kk o ploše 60 m2, s parkovacím místem v ceně, na samotě v Krkonošském národním parku u sjezdovek. Horská chata po kompletní rekonstrukci. V bytě obývací pokoj s dřevěným obložením, kuchyň. kout s barem, dvě stylové ložnice, chodba, koupelna s vanou. Na podlahách rustikální dlažba, vytápění podlahové. Apartmán se nachází na hřbetu nad Pecí pod Sněžkou vzdálené cca 500m od horní stanice sedačkové lanovky Zahrádky. Apartmán lze výhodně pronajímat, zajišťuje správce objektu. Povolenka opravňující vjezd do KRNAPu i v zimní období skútrem, čtyřkolkou atd. Apartmány Cihlářka leží ve II. Zóně KRNAP. Svou polohou jsou tedy vhodné především pro milovníky klidu a ticha, vyznavače zimních sportů, horské turistiky a outdoorových aktivit, jako jsou horská kola, treking, Nordic walking, paragliding apod. Umístění apartmánů pod hřebenem sedla v lesích zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících. Apartmány jsou umístěny na jižním svahu s hustě zalesněným okolím a je z nich nádherný výhled do široké okolní krajiny. Jen málo dnů v roce zde fouká silný vítr. V těchto partiích Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do Velikonoc, lyžování někdy až do května. Celý objekt je bezbariérový, k dispozici je prosklený výtah. V okolí hotelu apartmány Cihlářka Černý Důl v Krkonoších se nachází dalších 60 chalup, např. ve vzdálenosti cca 200 m od Cihlářky leží bouda Hájenka, 500 m Pražská Bouda a 1.000 m Kolínská Bouda. V objektu je možno využít Finskou saunu (kapacita až 8 osob) s prostornou odpočívárnou s lehátky a ochlazovacím bazénkem s ledovou vodou. Infrasauna (kapacita 2 osoby) – terapie infračerveným zářením. Whirpool až pro 6 osob - hydromasáž. Dopřejte si uvolnění Vašeho těla po náročném dni. Kulečník, karaoke, šipky, ping pong, karetní stůl, fotbálek, soukromé produkce. Pro nejmenší hosty je zde "Dětský koutek". Vlastní sjezdovka u hotelu včetně nočního lyžování. Měsíční poplatky jsou 3.000, -Kč za služby včetně recepce. ID nabídky: LK128749.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes