Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te

Nabídka
24.5.2017
prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te
Dispozice: 2+kk
Plocha: 43 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
3 617 900 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 2+ kk o výměře 43,25m2 + terasa 9,8m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice apartmánu tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mne kontaktujte. Ev. číslo: 602207. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

prodej apartmánu 3+kk, 64,09m2, ter

Nabídka
24.5.2017
prodej apartmánu 3+kk, 64,09m2, ter
Dispozice: 3+kk
Plocha: 64 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
4 690 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 3+ kk o výměře 64 m2 + terasa 9,8m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Do apartmánu se vstupuje přes prostornou předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a malá kuchyňská linka. V dvou ložnicích je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. Samostatné WC. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu o sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Ev. číslo: 602208. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

prodej apartmánu 4+kk, 86,5m2, tera

Nabídka
24.5.2017
prodej apartmánu 4+kk, 86,5m2, tera
Dispozice: 4+kk
Plocha: 86 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
7 235 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu o dispozici 2 x 2+ kk o výměře 86,5m2 + terasa 18,6m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice samostatných apartmánů tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 602211. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te

Nabídka
24.5.2017
prodej apartmánu 2+kk, 43,25m2 + te
Dispozice: 2+kk
Plocha: 43 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
3 617 900 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu 2+ kk o výměře 43,25m2 + terasa 9,8m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice apartmánu tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mne kontaktujte. Ev. číslo: 606186. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

prodej apartmánu 4+kk, 86,5m2, tera

Nabídka
24.5.2017
prodej apartmánu 4+kk, 86,5m2, tera
Dispozice: 4+kk
Plocha: 86 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
7 235 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej apartmánu o dispozici 2 x 2+ kk o výměře 86,5m2 + terasa 18,6m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice samostatných apartmánů tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 606187. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

Prodej, byt 1+1 s garáží, OV, Broum

Nabídka
24.5.2017
Prodej, byt 1+1 s garáží, OV, Broum
Dispozice: 1+1
Plocha: 45 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Náchod
850 000 Kč

prodej bytu 2+1 65m2, Trutnov - Stř

Nabídka
23.5.2017
prodej bytu 2+1 65m2, Trutnov - Stř
Dispozice: 2+1
Plocha: 65 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
1 490 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ekluzivní prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 65 m2, nacházející se v 3.NP zděného domu s možností využití půdy. Dům je v klidné části centra města Trutnov – Střední Předměstí s výbornou dostupností do centra města. Dispozice bytové jednotky tvoří předsíň, dva průchozí pokoje přičemž z jednoho je vstup balkón. Dále kuchyňský kout s jídelnou a odděleným prostrem - spíž, koupelna a separátní WC. Vše specifikované je v původním stavu, avšak je možno okamžitého užívání byt.jednotky. Pokoje mají parketové podlahy, které se stávají novým trendem bydlení. Součástí bytu jsou dva velké sklepy o výměře 2 x 10m2. Parkování s dostatečným počem míst je zajištěno přímo u domu. Budoucí majitel si může následnou rekonstrukci zrealizovat dle vlastních představ a požadavků vůči dnešním stadardům moderního bydlení. Na domě je provedena kompletní rekonstrukce střechy celého domu včetně výměny krovů, nová plastová okna ve společných prostorech a nové, vstupní dveře do domu. Jako přidaná hodnota je i potenciální možnosti využití půdního prostoru s rozšířením bytové jednotky do podkroví, dále pak disponuje dvěma komíny s možnou instalací krbových kamen (výrazné ušetření nákladů za teplo). Velmi nízké měsíční náklady na bydlení cca 2.500, - Kč. V pěší dostupnosti se nachází veškerá občanská vybavenost, náměstí vzdáleno 5 minut chůzí, v blízkosti domu je škola, školka a jesle. Hned za pozemní komunikací se nachází park, který dále přechází v les. Vytápění a teplá voda je řešena dálkově - horkovodem. V případě zájmu o bližší informace či sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Na bytovou jednotku je možno sjednat hypoteční úvěr za nejvýhodnějších podmínek financování na trhu. Případnou nabídku financování Vám rádi zdarma vypracujeme. Ev. číslo: 606980. TOP NABÍDKA, VYSOKÁ VYBAVENOST A LUKRATIVNOST NEMOVITOSTI. DOPORUČUJEME!.

prodej bytu 2+kk + 2 x B, 64,70m2,

Nabídka
23.5.2017
prodej bytu 2+kk + 2 x B, 64,70m2,
Dispozice: 2+kk
Plocha: 64 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Trutnov
2 290 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 2+ kk + 2 x balkón o celkové výměře 56,87m2 a sklepu 7,83m2. Podpora prodeje od investora, výrazné snížení ceny. Bytový projekt zkolaudován, ihned k nastěhování. Byt se nachází v druhém nadzemním podlaží novostavby projektu NOVÉ BYTY VRCHLABÍ ve výjimečné prestižní lokalitě Liščí kopec, kde je již zrealizovaná první etapa. V bytových domech F a G, které budou exteriérově stejné, se nachází 26 bytových jednotek o velikosti 2+ kk a 3+ kk ve vyšším standardu s krásným výhledem na Krokonoše, Špindlerův Mlýn, Černou Horu a město Vrchlabí. Většina bytů má jeden nebo dva balkony či předzahrádku. V podzemním podlaží se nachází 18 garáží a ke každému bytu komora. Jedná se o podsklepené třípodlažní objekty založené na železobetonových deskách z konstrukčních prvků skládajících se z železobetonových stěnových panelů a filigránových stropů, se sedlovou střechou s Al krytinou s vikýři a s prosklenou vstupní společnou chodbou. Byty o velikosti 2+ kk a 3+ kk lze rozdělit na vnější se samostatnými vstupy a vnitřní se společným vstupem včetně podkrovních. Byty v 1. a 2. NP jsou navrženy s balkony opatřenými keramickou dlažbou a kovovým žárově pozinkovaným zábradlím s výplněmi z desek maxexteriér či předzahrádkami ohraničené živým plotem dle umístění vůči terénu. V případě dotazů, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě neváhejte kdkyoliv kontaktovat. Nemovitost je vhodná jak na rekreaci či trvalé bydlení, či jako investice s následným ziskem z krátkodobých pronájmů. Prohlídky možné i o víkendu. Zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu od 1,6%. Více informací naleznete na novebytyvrchlabi cz. Doporučujeme. Ev. číslo: 602365. Sleva! Včetně právního a realitního servisu. Cena uvedena bez garážového stání. Možnost odpočtu DPH.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes